Cum agati fara sa ai probleme

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Cum agati fara sa ai probleme

Mesajde jimmyy » Vin Iul 16, 2004 10:33 pm

Sal

Singura mea problema cu fomeile e legata de potentialii baietasi de prin jurul lor!

Cum faceti voi , ca sa nu aveti belele, ca de multe ori , daca te bagi in seama cu cine nu trebuie, si te-a vazut baietasu ca te dai la fomeia lui, si e si un pic machit... nu e de bine ;a , si mie nu imi place sa ma complic.... , aici ma refer la cluburi, discoteci!

Bafta!
jimmyy
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Iul 16, 2004 10:19 pm
Localitate: Home

Mesajde jimmyy » Lun Iul 19, 2004 9:58 am

Stau si ma gandesc, daca voi sunteti chiar asa de bazati si va dati la toate fetele din cluburi.... nu cred! Pe aici pe forum m-am uitat pe threaduri si pareati destul de descuiati, si m-am gandit si eu, ca poate na, o fi vre-unu sa imi explice si mie!

Sau treaba asta, e tactica, asa de personala, incat nu puteti sa o sheruiti si cu altcineva?
jimmyy
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Iul 16, 2004 10:19 pm
Localitate: Home

Mesajde piskeshu » Lun Iul 19, 2004 10:42 am

Io nu agatz in zone in care umbla baietzashi, deci nu te pot ajuta. Imi pare rau!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde jimmyy » Mar Iul 20, 2004 9:53 am

piskeshu nici eu nu imi propun sa merg pe unde umbla si ei, dar ei merg peste tot... prin bilioteci nu prea cred ca merg(ca tot era un thread cu, unde agati fetele...)
jimmyy
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Iul 16, 2004 10:19 pm
Localitate: Home

...

Mesajde rap_t_one » Mar Iul 20, 2004 10:53 am

o shit man ! agati si tu pe unde poti ! si si la biblioteci e fete ! :-:
error : signature could not be loaded !
Avatar utilizator
rap_t_one
Junior Member
 
Mesaje: 399
Membru din: Dum Aug 04, 2002 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mar Iul 20, 2004 11:10 am

Ba, io agatz in baruri unde nu ie baietzasi.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

...

Mesajde rap_t_one » Mar Iul 20, 2004 11:23 am

...tre sa shti sa-i faci shi pe aceshti "baietashi " ! Mie la o adika mi se rupe de ei ! Mama ce tari sunt ka ei sunt 10 si eu unu sau ceva de genu asta ! bullshit ...
error : signature could not be loaded !
Avatar utilizator
rap_t_one
Junior Member
 
Mesaje: 399
Membru din: Dum Aug 04, 2002 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mar Iul 20, 2004 11:31 am

Nush cum sa-ti explic da tu ai luat bataie vodata de la baietzasi? Cu bate de baseball, bocanci, tuns pleata si tot tacamu?

Daca ai lantz iti mai povestesc o varianta. Mergeam cu trenu spre Oradea cu niste baietzasi de pe langa Cluj in compartiment. Unu povestea cum l-a batut pe un nu-metalar: " Bah si ies io din Karma ( un bar ) si il vad pa asta tat negru la ochi si tat imbracat in negru cu tzepi din aia la maini si la gat si cu un lantzoc la pantaloni. Si cand il prind de lantz si-l trag spre mine si-i foot un pumn in gura o shi picat pa jos. Hahaha!"
Tre sa recunosc ca si pe mine m-a amuzat faza cu lantzu.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Izabela » Mar Iul 20, 2004 11:53 am

Hmmmmmmm!
Lasa-ne piskesiule cu clujenii tai,mai bine intreaba-i cine face legea prin caminele studentesti din Cluj.Oare nu bistritenii?
Apoi ma jimyy,imi pare rau ca nu ti-ai scris si varsta sub nume,pentru ca eu cred ca esti un pusti care ar fute si el o_leaca si nu stie cum.
Pai eu trebuie sa va invat pe voi barbati sa agatati?
Auzi domnule,unde sa agat?
Sa agati nu e totuna cu sa te caci.Nu trebuie sa te ascunzi.
Iesi pe strada.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mar Iul 20, 2004 12:02 pm

Dragutza, am o parere bine conturata despre studentzii bistritzeni in general. Nu ma hazardez acuma s-o etalez acilea, pentru ca exista niste oameni pe care i-as jigni, ata pe forum, cat si in viatza mea, facand generalizari.

Pot insa sa-ti spun cum arata studentu bistritzean clasic: are tricou cu mushki, de preferintza cu sclipirici si dc ie mai de mult in Cluj ie Kenvello cu firma cat mai vizibila, asculta manele + mafia + parazitzii, are pantofi/papuci ascutzitzi genu Muc cel mic, vorbeste tare la masa, ragaie, scuipa si ... ajunge.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Izabela » Mar Iul 20, 2004 12:17 pm

Si culmea e ca mai toti pe care-i cunosc eu dupa ce s-au intors acasa s-au apucat de afaceri ,putini profeseaza.Nu stiu ce scoala se face acolo.Dar sa stii ca dincolo de aparente sunt baieti buni.
Si nu inteleg acuma,chiar daca iesi la agatat prin dicoteci,ce e mare lucru sa urmaresti o fata vreo cateva minute sa vezi cu cine e iar dupa aia sa te duci la ea?
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mar Iul 20, 2004 12:27 pm

Scoala se face daca te tii, daca nu , nu-ti baga nimeni cu palnia in cap.

Nush la ce lege te refereai, ca iei agatza femeile bune?, femeile pe care le agatza ei io nu mi le-as dori.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Izabela » Mar Iul 20, 2004 12:41 pm

Bine,gusturile nu se discuta.Doar n-or fi asa prosti sa umble numai dupa alea rele.Si iti spun eu,daca ar agata chiar si numai bistritencele de acolo si tot s-au scos.Dar nu e vb numai de femei.Si oricum eu nu pot sa-ti dau prea multe detalii ca nu am fost studenta acolo.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde Sydney » Sâm Iul 24, 2004 8:42 pm

Parerea me e ca poti sa agati fara probleme cu un carlig...
Good shit this is....mmmmm....

Chester chooses chestnuts,cheddar cheese with chewy chives.He chews them and he chooses them.He chooses them and he chews them...those chestnuts, cheddar cheese and chives in cheery, charming chunks
Avatar utilizator
Sydney
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Noi 01, 2002 12:00 am

Mesajde andy » Lun Iun 27, 2005 3:48 am

fratilor..nu stiu cum am dat de forumul asta dar am dat...si sunteti penali pe cuvantul meu!!!! cum mai sa intrebati cum sa agatati???? a zis bine cine a zis : "cred ca esti un pusti care ar fute si el o_leaca si nu stie cum" . bravo fata :))
hai sa iti zic jimmyy.. cu baietashii aia...eu am stat printre ei pana am ajuns la concluzia ca sunt niste dusi fara pic de creer!! vezi si tu..daca te-au prins in "flagrant" sa incerci si tu sa ii convingi ca nu ai nici o treaba cu tipa respectiva...alea alea.....daca vezi ca ei chiar au chef de bataie vezi cum faci si o tulesti de acolo !!....daca nu merge cum ti-am zis eu...atunci sydney are dreptate : "poti sa agati fara probleme cu un carlig..." pa.
andy
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Iun 26, 2005 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Lun Iun 27, 2005 6:37 am

Sydney scrie:... cu un carlig...


pune si undita...ca saa fii expert :D
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde cubu » Lun Iun 27, 2005 10:02 am

Cel mai naspa e cand gasesti cueru plin si ai gaica rupta. Asta da problema.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Eagle Raider » Dum Iul 24, 2005 1:02 am

ma imbrac in costum de zorro si in loc de cal imi iau un BMW M6
si sa vezi de nu agati tu ce vrei!!!! si nimeni nu iti sta in cale ,iar dak esti Banderas poate o agatzi si pe Zeta
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde Sică » Dum Iul 24, 2005 7:27 am

da s-ar putea sa ai o sansa la zeta mai mare decat la vreo fata dintr-un bar dar nu uita de costum
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde cubu » Dum Iul 24, 2005 4:41 pm

Eagle Raider scrie:iar dak esti Banderas poate o agatzi si pe Zeta

Io zic sa nu-ti faci sperante la alde mai mult de Geta.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde NUL » Dum Apr 22, 2007 10:36 pm

Eagle Raider scrie:ma imbrac in costum de zorro si in loc de cal imi iau un BMW M6
si sa vezi de nu agati tu ce vrei!!!! si nimeni nu iti sta in cale ,iar dak esti Banderas poate o agatzi si pe Zeta



pe fete nu le intereseaza masinile, cati bani ai etc, ci cat te duce capu si daca stii principiile de baza esti foarte shucar :)

cat despre partea cu baietii, baietii sunt baieti hahaha... sincer totusi, in ziua de azi lumea-i fraiera ca pune suflet ~g
NUL
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Apr 22, 2007 10:31 pm
Localitate: In orbita

Mesajde kant emir » Dum Apr 22, 2007 11:17 pm

pe fete nu le intereseaza masinile, cati bani ai etc, ci cat te duce capu si daca stii principiile de baza esti foarte shucar

uite domne, un om cu cap! si n-are numa cap, ca are si minte


numa ca nu-i toata buna
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde M@rLanU^^ » Mar Mai 22, 2007 3:40 am

daca baietasii aia de care zici sunt asa bazati parerea mea e sa inlocuiesti undita cu o bucata de etrier de 18, in loc de guta pui si u o bucata de sufa de otel si in loc sa pui carlig pui frate un graifer de doua tone jumate......

si daca nu mere le duci la fier vechi si cu banii scosi inviti si u o fata la un suc, o bere, o tavaleala ceva....

tupeu.... asta iti trebe... si daca ai prea mult tupeu ti-as sugera si o pereche de picioare iuti...
A invidia inseamna a te recunoaste inferior
Avatar utilizator
M@rLanU^^
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Apr 05, 2007 11:00 pm


Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori