pupincuristele de ANDRE si tractoristii de MANELISTI....

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

pupincuristele de ANDRE si tractoristii de MANELISTI....

Mesajde ATOMIIKA » Mar Dec 25, 2001 9:12 pm

nashpaaaa
;) ce parere avetzi de ANDRELE si de MANELISTI...eu nu prea am o parere buna.....dar asta e ...suntem romani....
scrieti-va si voi parerea...
papa
:bye:
ATOMIIKA
 

Mesajde Vizitator » Mar Dec 25, 2001 11:48 pm

Fetele de la Andre au fost de curand la Roman si pot spune ca au plecat cu coada intre picioare!Nu le mai baga in seama decat copii sub10 ani.Cu putin inainte de spectacol am vazut-o pe blonda si pot spune ca era neagra la fata!!!!!!!!!Nu stiu ce a facut cred ca vrea sa fie un pic mai sexy!Cred ca s-a bronzat artificial!
Vizitator
 

Re: pupincuristele de ANDRE si tractoristii de MANELISTI....

Mesajde Monica_R » Mie Dec 26, 2001 1:07 am

Initial trimis de ATOMIIKA
nashpaaaa
;) ce parere avetzi de ANDRELE si de MANELISTI...eu nu prea am o parere buna.....dar asta e ...suntem romani....
scrieti-va si voi parerea...
papa
:bye:


Ce parere s am, ca a multora,mi-e greu sa zic dar le consider :cow: si iute asa le-as face ;f si ;sm ,dar trebuie sa fim :calm:
Monica_R
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Dec 26, 2001 12:54 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde gabuba » Mie Dec 26, 2001 8:54 am

Io nu le consider sunt nishte:cow: :cow: Andrelele...dat. unor experientze cu ele.... shi nu le-ash da cu ciocanu' in cap ci direct asha:cou: ca sa nu o mai aud pe fatza de cal cum chitzaie''hai ma , nu mai....'' (andreea balan)
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

cooooool

Mesajde skunny » Vin Dec 28, 2001 8:35 pm

Mye imy place mult ANDRE shy le doresc succes:D :ok:
skunny
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Oct 24, 2001 10:24 pm
Localitate: Romania-Baia Mare

Mesajde Werde » Sâm Dec 29, 2001 7:52 am

fiecare cu preferintele lor.

Atat timp cat nu se amesteca peste ce-mi place mie, atunci sa fie sanatosi.

Intotdeauna ai nevoie de un criteriu de comparatie (macar la asta sa foloseasca)

Dar de ce sa ne amaram si sa le scriem numele; mai bine ii lasam in plata Domnului.
Werde
Junior Member
 
Mesaje: 64
Membru din: Lun Noi 12, 2001 8:00 pm
Localitate: In Zadar

Mesajde diavolo3400 » Sâm Ian 19, 2002 4:37 pm

dik morocard habules socheres mo... apoi pana cand cu Andre...jos cu ele...manelele is super... daca voua nu va plak ascultati in continuare Bethoven si Maria Tanase...
restul nu mai conteaza...
diavolo3400
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Joi Sep 20, 2001 10:22 am
Localitate: Cluj Napoca

! BLEAH

Mesajde LinX » Sâm Ian 19, 2002 8:42 pm

Initial trimis de diavolo3400
dik morocard habules socheres mo... apoi pana cand cu Andre...jos cu ele...manelele is super... daca voua nu va plak ascultati in continuare Bethoven si Maria Tanase...
restul nu mai conteaza...


Sa fac ceva pe tzigania ta ba, mancator de ... manele (ca sa nu bag un sinonim) !
Si mai de-le-n mea si pe vacile alea doua, ca sunt 2 pipite fara creier, fara NIMIC ... Nici de fu*ut nu-s bune !
Avatar utilizator
LinX
Junior Member
 
Mesaje: 105
Membru din: Joi Ian 17, 2002 12:00 am

Mesajde testoasa » Sâm Ian 19, 2002 10:44 pm

Andrelele sunt circulare. Nu le-a mai ramas decat sa impleteasca ciorapi. Au aspect de boarfe sau, daca nu, de laneturi provenite din plovere desfacute (peste tot!). Nu au stil in vestimentatie, au o coregrafie infantila, machiaj vulgar si par in nas! Sunt absolut incolore (cu toata coloristica lor vestimentara). N-au nimic decat tzatze, care se gasesc pe toiate drumurile, la toate fetele si la toate colturile. Asta este parerea mea despre Andrele.
Manelistii sunt intruchiparea inconstientei spirituale, iar daca le refaci arborele genealogic, sigur la a cincea sau a sasea increngatura, suportul va fi rrom! Este imposibil ca un om care canta manele, respectiv asculta, sa nu aiba o fasie de plasma tziganesca in el! Feriti-va de asemenea elemente buclucase, pt ca sunt extrem de periculoase! Manelistii au priza la multimea multa si proasta (au avut, pardon). Sunt ultimele otrepe din punct de vedere moral si spiritual, si nu merita sa ne consumam timpul pretios bagandu-i in seama.
Vreau sa stii ca imi pare rau... Ai ramas sufletul meu...
Sunt departe-acum de ea... Oare am sa pot ierta?!
Sa pot ierta....
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania


Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori