alegeri locale in bucuresti 2005

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

alegeri locale in bucuresti 2005

Mesajde simonne » Mie Mar 23, 2005 9:58 am

iar alegeri?daca n-am votat anul asta de ne-am plictisit...locale,parlamentare,prezidentiale,iar locale...acuma, ce sa facem...ne invatam cu votatul.cred ca in principiu e o treaba care ar trebui rezolvata rapid si curat.asa ca n-are rost sa mai stam pe ganduri si sa votam odata ca sa scapam si sa se apuce primarele de treaba.cred ca nici nu se pune problema sa voteze cineva cu nenorocitu' ala de videanu, care e pus pe japca si vrea sa-si vada familia si chipu' pe biserici...mai bine vanghelie, care parca s=a nascut sa fie primar.vanghelie rules forever!
simonne
 

Mesajde baixinho© » Mie Mar 23, 2005 10:18 am

simonne scrie:cred ca nici nu se pune problema sa voteze cineva cu nenorocitu' ala de videanu, care e pus pe japca si vrea sa-si vada familia si chipu' pe biserici...mai bine vanghelie, care parca s=a nascut sa fie primar.vanghelie rules forever!

iubita, pai sa ma scuzi, decat sa votez un analfabet care nici macar nu stie sa conjuge verbul a fi, prefer sa pun stampila in dreptul lui videanu. si de ce spui ca este nenorocit?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde zugravu » Mie Mar 23, 2005 10:32 am

;f baixinho © super tare.....esti....adik... ;a nici nu stiu ce sa mai zic.....PSD sucks sunt de acord.....dar mergi si tu prin sectorul 5 sa vezi cum mai arata acu...si dupa ce termini pe acolo mergi si pana in parc la eroilor....si mai vbim despre domnul analfabet dupa.o fie el analfabet....dar decat unu cu nasu pe sus ca videanu care nu stie pe unde sa mai puna marmura sa mai scoata si el un ban "cinstit " mai bine il votez pe care este....macar a facut ceva !
zugravu
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Mar 23, 2005 10:26 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde nocturna » Mie Mar 23, 2005 10:39 am

macar a facut ceva !

cum ar fi ce? economate cat sa iasa de un 10% comision sa manance shi gura la familia lui, vopsit fatzada la blocurile gri shi triste in culori colorate, mai triste, total neinspirate, shi achizitionat magazinu bucureshti pe persoana fizica, care mujchiu lu' vanghelie puate.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde zugravu » Mie Mar 23, 2005 10:46 am

Treci si tu prin parc prin eroilor, sau mergi si tu prin liceul renovat de el...adik nu stiu cum o fi....dar cred ca e super tare sa ai un calculator in fiecare clasa cu video proiector.....si acu nu stiu daca ai treaba prin rahova or shit....dar daca te intereseaza vezi si tu ce piataza a facut muncitorilor si zugravilor din cartierul rahova....
zugravu
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Mar 23, 2005 10:26 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde baixinho© » Mie Mar 23, 2005 11:20 am

esti optsedat de parcul eroilor, pe ochii mei. muta-te acolo, ca vad ca deja a devenit idolul tau. care este.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde nbm » Mie Mar 23, 2005 11:23 am

zugravu scrie:Treci si tu prin parc prin eroilor

cunoscut si sub numele de "parcul operei"?
nu, multumesc :D
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde zugravu » Mie Mar 23, 2005 11:25 am

Mai bine in parc la eroilor decat in pe plaja la copacabana ascultand gutza.....manelist imputit....du-te pe plaja mamaia....si mai planteaza un palmier...daca iti place asa mult.....
zugravu
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Mar 23, 2005 10:26 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde baixinho© » Mie Mar 23, 2005 11:26 am

parcul operei e ala din fatza operei. parcul eroilor e ala in care aleile sunt vopsite in albastru, o culoare care se potriveste ca nuca in perete cu meciul inconjurator. sunt chiar curios cine le-o fi zugravit!

alooo, nenea, ai de grija cum vorbesti ca nu m-am luat de viatza lu matale. nu cred ca te fute prea mult grija ce ascult eu. oricum, ai o logica de fier daca ai ajuns la concluzia ca pe plaja Copacabana se asculta manele.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde zugravu » Mie Mar 23, 2005 11:27 am

nmb te inteleg daca vi de la tara....hai sa iti ofer un tur virtual al bucurestiului zona eroilor.....sunt 2 parcuri in acea zona....sk8 park eroilor si vis-a-vis parcul operei.....asa ca dute inapoi in caracal......
zugravu
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Mar 23, 2005 10:26 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde nocturna » Mie Mar 23, 2005 11:30 am

trafalet agramat, nu tzi se pare ca te cam intreci cu, sh-anume gluma?
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mie Mar 23, 2005 11:31 am

zugravu scrie:daca vi de la tara

este explicabil de ce il pupa in rect pe vanghelie.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde zugravu » Mie Mar 23, 2005 11:32 am

Ok....Bixtonil sau ce ce alte nume de medicamente si nikuri de cacat mai ai......mai face omul si greseli gramaticale.....nu suntem toti perfecti.....asa ca tot venii vorba de rect: sincer iti doresc rupturi anale si farmacii inchise !!!
zugravu
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Mar 23, 2005 10:26 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde brunette » Mie Mar 23, 2005 11:34 am

ce tari sunt astia care vin de pe nu stiu ce locuri neumblate din tara si-si dau ei cu parerea ca niste adevarati...stiu ei care-i treaba...habar n-au ce s-a tot intamplat in capitala asta saraca si ia uite cum prind ei aripi in discutii ce nu-i privesc! vanghelie a facut mai mult decat toti semidoctii politicii romanesti! a inflorit un sector mort. merita atentie si apreciere din punctul asta de vedere.
brunette
 

Mesajde Djinn » Mie Mar 23, 2005 11:34 am

da, deci ideea aia mareatza de a vopsi caldaramul in albastru ii apartzine primarelui care este? De fapt, ideea mareatza de a vopsi caldaramul... cati bani din bugetul public or fi fost consumati pentru operatiunea asta si in buzunarele cui au intrat oare? sunt convinsa ca in buzunarul cui trebuie ;)

Apropo, nu-sh dac-atzi vazut, da' vopseaua aia se duce, se cojeste, ca deh... nu e proiectata sa reziste la vicisitudinile meteorologice :rolleyes: si-apoi, cat de ecologic o fi oare sa pui vopsea pe pavaj? vine vara, bine-mi pare, se-ncalzeste de la soare si cine stie ce toxine emana...

Intr-adevar, super-idee, primarele vanghelie sa traiasca...

bruneto, shh, joc de glezna, ca poate se prinde lumea ca te prefaci si de fapt esti blonda ~p nu c-ash avea ceva cu blondele, is frumoase, decorative, lumineaza in jur si alta nu :D
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde nbm » Mie Mar 23, 2005 11:36 am

auzi bai pu..., scuze zugravule. poate nentu tuca o fi din caracal, io mi-s bucurestean... nu ca ar avea vreo relevantza.
io ti-am atras finutz atentzia, dar tu esti prea incuiat sa-ti dai seama, ca ai scris "prin parc PRIN eroilor", nu in "parcul eroilor", iar zona aia e cam mare, dar unii inca nu au aflat ca o denumire nu inseamna doar statia de metrou, ci poate un cartier intreg
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde nocturna » Mie Mar 23, 2005 11:41 am

[quote="faw"]cati bani din bugetul public or fi fost consumati pentru operatiunea asta si in buzunarele cui au intrat oare? sunt convinsa ca in buzunarul cui trebuie ]
10% comision, pai se poate?

ce ma bucur sa vaz cum sustzinatorii domnului care este primare, au luat o pauza de la spart semintze prin parcu eroilor pentru a invada spatziu virtual cu scopu precis de a convinge uamenii mai practici in gandire care shtiu a conjuga verbul a fi, sa voteze cu vanghelie rulz ! vanghelie rocs !

stefan, la gunoi cu tredu ? ~p
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde zugravu » Mie Mar 23, 2005 11:42 am

Ai dreptate pe unii o statia de metrou inseamna mai mult, este "Casa dulce casa " din filmele americane cu gay, asa ca dute si i-ati punga cu aracet si fugi "acasa" ca cred ca ti se termina jumatatea de ora de la sala de net.......
zugravu
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Mar 23, 2005 10:26 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Djinn » Mie Mar 23, 2005 11:47 am

da, pe unii statia de metrou ii striveshte ~p pe tine probabil ca nu. Hai marturiseste, nenea zugravu, chiar matale ai executat lucrarile de vopsire in parcul anterior mentionat :D
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde nbm » Mie Mar 23, 2005 11:47 am

cum vorbesc unii din experientza... cum de le stii tu pe toate ca un om mare ~p
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Mar 23, 2005 11:48 am

lasati-l in pace, ca nu mai poate posta (cel putin) trei zile.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Mar 23, 2005 12:00 pm

in plus nu v-a ma-i bate-ti (cb) capu :

http://www.fanclub.ro/showthread.php?p=375699#post375699

tuate clonele lu zugravu banatu :D

a inceput nashu curatenia de primavara, se pregteste de pashte ~p
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde stefan » Mie Mar 23, 2005 12:17 pm

nocturna scrie:
stefan, la gunoi cu tredu ? ~p


La gunoi, normal. Vanghelie rocs! ~p
subpolar homesick fane

"This here post might offend you some
If it doesn't it's because you're dumb"
stefan
Junior Member
 
Mesaje: 2282
Membru din: Dum Feb 24, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori