PanoraMAX - panorame virtuale

Forum dedicat iubitorilor de calatorii, drumetie, aventura, pescuit, viata in natura, escalada...

PanoraMAX - panorame virtuale

Mesajde panoramax » Dum Apr 03, 2005 12:28 am

As dori sa-mi acordati cateva momente pentru a va aduce la cunostinta o stire: In Romania s-a infiintat PanoraMAX, companie care ofera servicii de fotografie panoramica digitala.

Va veti intreba la ce foloseste fotografia panoramica digitala. Am sa va spun mai intai ca nu este o idee originala, ci este un fapt comun in tarile mai devzoltate. Este o idee care a mai fost testata.

Avantajul fotografiilor noastre este ca pot fi atasate site-ului dumneavoastra. Clientii pe care ii serviti va vor putea vizita virtual. Adica pot explora orice detaliu al locatiei pe care o doriti vizitata, ca si cum ar fi acolo.

Este o idee de succes si acest succes poate fi si al dumneavoastra. Mai multe detalii si imagini puteti gasi pe pagina noastra web: www.panoramax.ro

Pentru ca suntem la inceput, oferim in luna aprilie tuturor celor interesati de serviciile noastre reduceri importante. In urmatoarele 5 minute va puteti face o parere despre noi vizitand www.panoramax.ro
panoramax
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Apr 03, 2005 12:21 am
Localitate: Bucharest

Înapoi la Turism

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron