Krueger & .... Liviu Gutza :(

Krueger & .... Liviu Gutza :(

Mesajde sekasewu » Joi Ian 19, 2006 7:53 pm

Azi la Teo, o aparitie cel putin jenanta: Liviu Guta cu o extensie penibila de par, o copie nereusita de Sean Paul, se suie pe scena sa presteze o melodie in noul stil raggae balcanic ( adica un gen de raggae chinuit dar cu refren de manea pură ) Inainte sa urce pe scena, apare si Krueger, pe care l-am auzit prima data pe albumul R.A.C.L.A - DEXteritate cu o piesa foarte buna.
In concluzie am ramas cu o impresie proasta dupa featuringul asta. Tot ce am retinut din piesa: "Lalalalalaiii.." de pe refren.
Toata stima pentru Connect-R dar nu reusesc sa inteleg cum a compus melodia pentru Liviu Gutza.
Avatar utilizator
sekasewu
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Dum Apr 25, 2004 11:00 pm

Mesajde Sydney » Joi Ian 19, 2006 11:58 pm

A cantat cu Gutza....dupa ce a cantat cu Rimariu....s-o fi molipsit sau ceva! :D
Good shit this is....mmmmm....

Chester chooses chestnuts,cheddar cheese with chewy chives.He chews them and he chooses them.He chooses them and he chews them...those chestnuts, cheddar cheese and chives in cheery, charming chunks
Avatar utilizator
Sydney
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Noi 01, 2002 12:00 am

Mesajde incoherent » Vin Ian 20, 2006 2:11 am

am aflat si io seara asta,da n-am avut (ne)placerea sa urmaresc Teo.inca o dezamagire.
Gigi Becali e idolul unei generatii
Avatar utilizator
incoherent
Junior Member
 
Mesaje: 1176
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm

Mesajde HABEEB » Vin Ian 20, 2006 8:49 am

yeah... super show.. am vazut chiar de 2 ori .. aseara si azi dimineatza... atentie atentie lume! gutza ala nu se mai cheama gutza se cheama liviu mititelu.. si nu mai cinta manele cinta ar`en`bi... iar krueger ala saracu.. vai mama lui

rapul romanesc se duce pe pula in ritm de "dusmanii`mi poarta pica" gg
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde sekasewu » Vin Ian 20, 2006 4:58 pm

E penal cu extensiile alea de par :hang:
Avatar utilizator
sekasewu
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Dum Apr 25, 2004 11:00 pm

Mesajde Wille'e » Vin Feb 03, 2006 9:20 pm

cine mai e shi krueger asta??? :blink: (albumu`dexteritate nici macar nu l`am downloadat:))shi nu stio, are careva mel sau macar freestyluri cu asta :blush: ...stie cineva de unde a mai aparut...sau e ``cenushareasa`` :hades: de ala care se lasa de HH la 24h dupa ce scoate prima mel & se apuca de manele :angry: :arme: :box: :tai: :axe: :
Avatar utilizator
Wille'e
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Ian 17, 2006 12:00 am

Mesajde sekasewu » Vin Feb 03, 2006 11:48 pm

daca esti pe dinafara subiectului, mai bine nu te exprima.
Avatar utilizator
sekasewu
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Dum Apr 25, 2004 11:00 pm


Înapoi la Hip-Hop

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori