ce parere avetzi de a organiza o intalnire a noastra ? a tuturor de pe forum ?

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

ce parere avetzi de a organiza o intalnire a noastra ? a tuturor de pe forum ?

Mesajde PreferatA » Dum Ian 27, 2002 6:20 pm

saluty sunt cam nou pe aceste meleaguri .. dar am calcat ku 2peu asha ca deja va propun o chestie dupa parerea mea interesanta:) si plakuta .. ,akuma nu stiu daca atzi mai facut asemenea intalniri dar tare mult ash vrea sa particip si eu la una si vreau sa vad daca shi voi vretzi la fel :) eu orikum am Vointza!
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Super idee !!!

Mesajde Mihai Hi-Q » Mar Ian 29, 2002 1:05 am

Bravo! Eu abia astept... Atata doar, sa nu fie in week-end ca noi suntem la munte.

Ciao !

Mihai.
mihai@hi-q.ro
Mihai Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mie Ian 09, 2002 6:50 am
Localitate: Bucuresti

Re: Super idee !!!

Mesajde PreferatA » Mar Ian 29, 2002 2:46 am

Initial trimis de Mihai Hi-Q
Bravo! Eu abia astept... Atata doar, sa nu fie in week-end ca noi suntem la munte.

Ciao !

Mihai.
mihai@hi-q.ro



pai venim noi la munte :)) ne`am satisface doua placeri in acelash timp :PP sa ne batem ku bulgari shi sa va vedem pe voi live .. :)) dar sa fim domne un grup :P organizat (doi kate doi ka la gradinitza) si kiar noi sa ne dam autografe intre noi .. ceva de genu 'de la fanu kutaritza ptr fanul kutaritza al formatziei hi-q':PP skuzatzi`ma daca vi se pare ceva ieshit din comun :P:)) insa eu vreauuuuuuu o intalnire ku totzi de pe forum .. deja i`am vazut kum gandesc asha ca de ce sa nu ii vad shi daca stiu sa se distreze:))
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde Cristea Daniela » Mar Ian 29, 2002 6:58 pm

Mi se pare super ideea si atata timp cat cei de la hi-q sunt de acord, nu vad de ce nu ne-am intalni.
Chiar daca va trebui sa mergem noi la munte.
Daniela
}{
Cristea Daniela
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Dum Sep 30, 2001 5:59 pm
Localitate: Bucuresti

Ar fi interesant!

Mesajde Florin Hi-Q » Mar Ian 29, 2002 7:41 pm

Spuneti voi locul si data si vom fi acolo... sper!

Dar ce ne facem cu cei din alte orase?

Hi-Q noi!:-)
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde PreferatA » Mar Ian 29, 2002 8:51 pm

Initial trimis de Cristea Daniela
}{ [/B]


mm totushi nu e vb daca vror cei de la hi-q mai mult e vorba daca ma lasa mama (glumeam ) :PP orikum ma gandeam ca prezentza lor nu ar fi neaparat obligatorie .. la o adika ii intelegm shi noi la kata treaba au ei :) mai venim shi noi ku pretentzia de a fi prezentzi la intalnirea noastra :P putem sa facem niste poze cu camera .. si sa le punem pe net ca sa poata sa le acceseze:) insa eu ma refeream sa ne intalnim noi .. (cei care vorbim zilnic pe forum :)) shi cei care consumam cerneala virtuala :P scriind vrute shi nevrute :) dar vad ca din pakate .. prea putzina lume doreste asta :((
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Heya ppl .. lojik ce se vreau ca sa ne vedem .. :)

Mesajde Dj-Fr3cky » Mar Ian 29, 2002 10:37 pm

Heya Ppl .. cred ca ideea cu intalnirea celor de pe forum ar fi ideala .. dar dupa cum a spus si Mihai .. problema este pentru cei din alte orashe :P idem eu ..:( care tocmai din Bacau .. da .. normal nu ar fi o problema .. dar nush cum sa facem ca sa ne puteam intalni .. si cred ca la munte pe vremea asta .. adika si asa a dat soarele .. si .. zapada se cam topeste.. bla bla ..:) stiti voi .. cred ca cel mai bine ar fi intr`un club sau undeva unde sa petrecem o seara ideala :) ptr mine in special .. ( neee ca sunt cam egoist nu ? :P ) pentru noi toti .. :) da.. deci in concluzie.. sa stiti ca vreau ca sa ne intalnim si .. e`mail me at : dj_frecky@yahoo.com si apropos .. Mihai .. chiar imi plake ca tu te ocupi de partea asta cu Fanii de pe Forum .. iar Florin se ocupa cu web`u si alea alea ....:P normal.. asa este foarte bine.. si nu uita Florin ca Ada Antonescu iti transmite "Salutarile" ei .. opa opa ..:) sar`na .. zbye all si astept e`mail
Dj-Fr3cky
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Ian 28, 2002 11:21 pm
Localitate: Romania-Bacau

Re: Heya ppl .. lojik ce se vreau ca sa ne vedem .. :)

Mesajde PreferatA » Mar Ian 29, 2002 10:53 pm

Initial trimis de Dj-Fr3cky


o seara ideala ? ....in 2?:) would you like to be my Valentine ?:))
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Opa.....

Mesajde Dj-Fr3cky » Mar Ian 29, 2002 11:12 pm

Opa opa .. nush .. poate.. dar parca era vorba de ... forum ha ? loolz oke doke .. pai cine stie.. give me a pik cu tine si .. poate .. oricum daca vrei sa vezi poza mea .. go to
http://housemania-irc.home.ro .. sau acu` daca estji pe net go to mirC #housemania ... si ma gasesti .. love ya .. so ? ne intalnim ?
:)
Dj-Fr3cky
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Ian 28, 2002 11:21 pm
Localitate: Romania-Bacau

Re: Opa.....

Mesajde PreferatA » Mie Ian 30, 2002 2:16 am

Initial trimis de Dj-Fr3cky
Opa opa .. nush .. poate.. dar parca era vorba de ... forum ha ? loolz oke doke .. pai cine stie.. give me a pik cu tine si .. poate .. oricum daca vrei sa vezi poza mea .. go to
http://housemania-irc.home.ro .. sau acu` daca estji pe net go to mirC #housemania ... si ma gasesti .. love ya .. so ? ne intalnim ?
:)



pai vino tu la mine :) daca s epoate trimite`i pe cei de ka gi`q sa ma peteasca :P ca cei doi baietzi cred ca se pricep bine la invitatzii :)) mai un vers mai o privire:)) voi ce zicetzi ?
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Upsssss

Mesajde Dj-Fr3cky » Mie Ian 30, 2002 2:27 am

Mey .. hai gata ca dupa cum ai spus si tu .. Florin si Mihai vor spune ca din intalnirea noastra .. se va ajunge la dateingur`i :) loolz hai ca te pupik dulce si .. cand facem nunta ?:) sac sac :P
Dj-Fr3cky
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Ian 28, 2002 11:21 pm
Localitate: Romania-Bacau

gata dj`ule :)

Mesajde PreferatA » Mie Ian 30, 2002 3:29 am

apropo insa de sf valentin .. sunt curioasa unde o sa concerteze cei de la hi`q(mihai sau florin poate ma lamuresc ) si pe cine o sa ii premieze ca cea mai indragostita pereche .. ? o sa facetzi shi o editzie speciala .. la antena 1? sau nu se pune prea mare accent pe aceasta sarbatoare avand in vedere ca nu este una autohtona(dar care sunt autohtone?:))answer-kam nici una )
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Ashe.. pai nush.. eu sper ca sa ne vedem inainte de ..

Mesajde Dj-Fr3cky » Mie Ian 30, 2002 3:38 am

Pai mey .. eu sper ca sa ne intalnim toti de pe forum inainte de .. 14 feb sau cand este ziua .. stii tu ..:) a noastra :) sac .. pai nush ce sa mai zik.. eu acu` sper ca sa fie invitata trupa Hora .. ( cu fan clubu` .. ) Florin stie mai multe.. si Mihai cred.. dar ma rog.. Hi-q noi .. in fantassy`s ...
Dj-Fr3cky
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Ian 28, 2002 11:21 pm
Localitate: Romania-Bacau

Mesajde sly » Dum Feb 03, 2002 4:19 pm

sal.... cred ca ar fi super o intalnire a celor care discuta pe acest forum ...dar asha cum spunea shi mihai noi din alte orase ce facem? eu unul sunt din iasi.... depinde cum facem...cred ca ar fi bine pe 14 februarie....kepp in touch...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde PreferatA » Lun Feb 04, 2002 12:28 pm

Initial trimis de sly
sal.... cred ca ar fi super o intalnire a celor care discuta pe acest forum ...dar asha cum spunea shi mihai noi din alte orase ce facem? eu unul sunt din iasi.... depinde cum facem...cred ca ar fi bine pe 14 februarie....kepp in touch...



pai daca vii la arad o sa ne intalnim :P daca nu nu :) sa cer eu voie la mamika ta ?::PP sa te lasE??
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

cind se va intimpla asta ?

Mesajde micutzu » Mar Feb 05, 2002 2:34 am

da eu sunt de acord dar ca sa putem sa ne intilnim cu toti trebe sa gasim un sponsor .
Cine credeti ca vrea sa ne sponsorizeze?
va salut shi astept mesajele de la voi
micutzu
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Sep 20, 2001 5:25 pm
Localitate: Romania,Salaj,Zalau

Re: cind se va intimpla asta ?

Mesajde Vizitator » Vin Feb 08, 2002 7:13 am

sunt de acord si eu dar mai bine s-ar organiza la munte in poiana e super acolo.

va pup Ramona
Vizitator
 

Re: Re: cind se va intimpla asta ?

Mesajde micutzu » Vin Feb 08, 2002 11:37 pm

Initial trimis de Ramona-Petronela
sunt de acord si eu dar mai bine s-ar organiza la munte in poiana e super acolo.

va pup Ramona
micutzu
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Sep 20, 2001 5:25 pm
Localitate: Romania,Salaj,Zalau

da shi cind crezi ca vei gasi un sponsor

Mesajde micutzu » Vin Feb 08, 2002 11:40 pm

SA NE ANUNTI SHI PE NOI CIND VEI GASI SPONSORUL
:sperm:
va salut shi astept mesajele de la voi
micutzu
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Sep 20, 2001 5:25 pm
Localitate: Romania,Salaj,Zalau

eu sunt de acord!

Mesajde adelamy » Dum Feb 10, 2002 3:35 pm

hey guys!
e foarte buna ideea cu intalnirea si cred ca in poiana ar fi cel mai bine desi e cam departe...pentru mine..ca-s din bistrita
anyway, m-am gandit sa o facem (intalnirea) in martie pentru ca oricum se anunta zapezi din nou ...poate chiar la ultima editie hi-q noi!
ce zicetzi?
pana atunci s-ar putea gasi si sponsori...poate
ce zicetzi?
va pupic dulce!
adelamy
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Feb 10, 2002 3:31 pm
Localitate: bistrita-romania

cooooooolll.....

Mesajde Dee Dee » Dum Feb 10, 2002 10:44 pm

:hi:e kiar super ideea.......
ideal ar fii sa he intalnim atunci cand e ultima emisiune...!!!!
cine e de accord cu me?......;D
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Mr_Dan » Lun Feb 11, 2002 12:37 am

Hehehehe... chef??? unde? cand? si eu vin... mi-e mi-ar place in poiana. e si aproape de mine. sunt din Fagaras. si ar fi chiar super la ultima emisiune Hi-Q. (si cand zic ultima ma refer la ultima din poiana, nu doamne fereste la ultima emisiune :) )

Lol... sponsor??? Antena1 :)
Nu... eu zic ca nu trebuie neaparat un sponsor... cine iti da bani sa faci chef in poiana de capu tau??? Punem noi mana de la mana si facem un chef beton. De muzica se va ocupa DJ Star :P cu muzica ne-am scos :) mai trebuie spatiul si cate ceva de mancat si baut. Dam o spargere la un supermarket (sau mai multe ca sa facem un chef d`ala de 3 zile si 3 nopti) si gata... ne-am aranjat si cu o cazare in Codlea la mititica. Da eu zic ca mertita, nu? :)

gata cu visele... ciao!!!

va astept pe #urasQbesc :)
Mr_Dan
 

Mesajde sly » Lun Feb 11, 2002 11:40 am

problema e ca trebuie neaparat sa gasim un sponsor...ar trebui sa ne intalnim , sa ne cunoastem deoarece fiecare din noi care stam pe acest forum suntem de treaba!! cel putin asha cred eu...eu unul as vrea sa o cunosc mai bine pe deedee ...la ultima emisiune ar fi super cool dar trebuie sa vb cu hi-q din inainte ca sa avem locuri rezervate mai fata....sa aparem shi noi la tv....:) ce ziceti?
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

let's do it!

Mesajde adelamy » Lun Feb 11, 2002 8:43 pm

sper sa ne intalnim cat de curand
tare vreau sa va cunosc pe totzi de pe forum...:)
ce-ar fi daca le-am propune celor de la hi-q sa mai faca o emisiune dupa ce se termina cele 8?
asa, una in care vor fi premiate echipele castigatoare si se va termina cu un foc de tabara si un chef pe cinste data de noi in cinstea lor
ce parere avetzi?
pa-pa!
adelamy
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Feb 10, 2002 3:31 pm
Localitate: bistrita-romania

Mesajde Dee Dee » Lun Feb 11, 2002 11:11 pm

nu e rea ideea cu sponsorul....:)
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Cool ideea!

Mesajde AnDrEi » Mar Feb 12, 2002 5:06 pm

Heya all .. pai cand o intalnire ?:) sponsor puteti fi chiar voi ..:) sau chiar eu :) dar ce primesc in schimb ? eeee am glumit .. nu cred ca este vorba de o proprie sponsorizare.. va da`ti seama ca`ti ar veni ?:) si cati bani ar costa ?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: let's do it!

Mesajde micutzu » Mar Feb 12, 2002 9:12 pm

Initial trimis de adelamy
sper sa ne intalnim cat de curand
tare vreau sa va cunosc pe totzi de pe forum...:)
ce-ar fi daca le-am propune celor de la hi-q sa mai faca o emisiune dupa ce se termina cele 8?
asa, una in care vor fi premiate echipele castigatoare si se va termina cu un foc de tabara si un chef pe cinste data de noi in cinstea lor
ce parere avetzi?
pa-pa!
micutzu
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Sep 20, 2001 5:25 pm
Localitate: Romania,Salaj,Zalau

ceau!!!!

Mesajde micutzu » Mar Feb 12, 2002 9:15 pm

Da eu sunt de acord cu tine dar cine ar sponsoriza una ca shi asta sa putem sa mergem toti la sinaia sa facem un chef cu toti ar fi super dar nu cred ca se va intimpla asta :sperm:
va salut shi astept mesajele de la voi
micutzu
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Sep 20, 2001 5:25 pm
Localitate: Romania,Salaj,Zalau

iar sponsorii astia..

Mesajde adelamy » Joi Feb 14, 2002 9:00 pm

dintotdeauna au fost o problema sponorii astia
acum i-am convins pe ai mei sa ma sponsorizeze si au fost de acord
bineinteles, cu cateva conditii, dar merita!!
incercati si voi!
Astept raspunsuri!
adelamy
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Feb 10, 2002 3:31 pm
Localitate: bistrita-romania

Re: ceau!!!!

Mesajde PreferatA » Sâm Feb 16, 2002 2:55 pm

Initial trimis de micutzu


mmm cred ca tu esti in internaut inrait .. adica vrei sa spui ca asha gasesti zilnic 'sponsori' ca sa stai pe net ...shi asha nu poti sa vii o zi la sinaia ? ... daca este .. stai o luna fara internet .. shi te asigur eu ca o sa strangi destui bani ca sa iti permiti o zi la sinaia
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron