Problema mea

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Problema mea

Mesajde blueman » Dum Mar 26, 2006 3:08 pm

... "care este":
Am ajuns la minunata varsta 22 de ani si ceva si mi-am dat seama pana acum ca nu am reusit sa leg o relatie cu o fata de o durata mai mare de 2-3 luni. Ar trebui sa ma ingrijoreze sau nu?... nu reusesc sa imi dau seama care e problema mea ... poate ca nu am nici o problema ...
Cand ma uit in oglinda mi se pare ca nu arat ca draq, prost nu sunt, cu partea materiala nu stau nici grozav, dar nici rau ...
in ultimii 4 ani am avut vreo 10-12 prietene cu care am stat de la 3 zile pana la "incredibila" perioada sus amintita. Cu parere de rau, am ajuns sa impart aceste prietene in 2 categorii:
1) fete care vor "distractie" ( sa aibe pe cineva cu care DOAR sa piarda vremea prin Iasi, eventual sa profite de mine pentru anumite lucruri, pentru ca au pe cineva acasa)
2) fete care vin dupa relatii de lunga durata (1,5 ani; 3 ani, 4 ani), si dupa vreo cateva intalniri imi spun ca de fapt nu sunt pregatite pentru asa ceva, ca nu si-au revenit dupa "trauma" despartirii de cel de dinainte.
Incep sa cad pe ganduri pentru ca, efectiv, nu mai am timp sa ies sa caut (nu sunt genul care merge la agatzat)... de vreo 8 luni mi-am gasit un job si cu facultatea nu prea imi mai ramane timp de nimic ... plus ca mai am de facut si o licenta ...
Saptamana trecuta am cunoscut la un bairam o tipa. In zilele urmatoare am iesit cu ea de vreo cateva ori si am facut "schimb de impresii". Mi s-a parut o tipa SUPER OK. Intr-una din aceste intalniri mi-a spus ca ultima ei relatie s-a terminat acum 10 luni si a durat vreo 4 ani. In gandul meu am zis ca "gata... sigur sufera dupa ala. Nu cred ca o sa iasa nimic"... dar totusi am sperat ca va iesi ceva. Cum ma asteptam, inevitabilul s-a produs si vineri seara mi-a spus ca nu poate avea inca o relatie si prefera sa ramanem amici ...
Initial am crezut ca e o scuza pentru ca "nu-i place de moaka mea" (sa citez un mare "clasic" aflat in viata), dar pe urma am observat o lacrima care i s-a prelins pe fata si care mi-a dovedit ca tipa chiar vorbea serios ... O stare de frustrare combinata cu tristete adanca m-a cuprins ... Imi venea sa urlu si sa injur de toti Sfintii ... pe cine? ... ea n-avea nici o vina ...
Inca o relatie care s-a terminat inainte de a incepe ... probabil ca imi veti spune sa mai incerc, sa iesim ca amici, sau ca "fete mai sunt" ... intr-adevar, mai sunt, dar am o groaza cand ma gandesc ca urmatoarea se va incadra intr-una din categoriile enuntate mai sus ...
Incep sa ma simt ca un "neispravit", ma uit in jurul meu si vad ca toti prietenii mei au relatii de ceva timp ... Imi spunea cineva odata "toate la timpul lor" ... daca nu acum e timpul, atunci cand draq mai e?
blueman
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Feb 05, 2006 1:12 pm
Localitate: Iasi

Mesajde kant emir » Dum Mar 26, 2006 8:33 pm

daca nu acum e timpul, atunci cand draq mai e?

mpoi nu vreau sa te descurajez, dar io am o rubedenie care si pe la 40 inca mai avea sperante

shi inca: daca atata amar de mueret te respinge (ca se pare ca asa e!), eu cred ca e ceva in neregula cu tine - ar fi bine sa incerci sa discuti sincer cu vreun apropiat (alta intrebare: prieteni AI? da prieteni-prieteni, buni si sinceri, nu parteneri de conversatie, bere sau alte cele), sa-i ceri o "evaluare"
uite un alt exemplu care imi vine in minte: un personaj care ajunsese pe la 30-35 si nu reusise sa-si faca si el o "partenera" (nici macar de secs saptamanal), da' problema lui era ca era idiot (nu ca ar fi o raritate - sunt destui si au si mueri) si de o inbecilissima sgarcenie: nu concepea sa invite fata la o crajma si sa plateasca el - nici macar la prima intalnire, dacatz potz imagina! lui ie se parea cinstit sa plateasca nemtzejte (si avea si o maniera respingatoare - de fabt era chear spre jignituare - de a spune asta, ceva gen "da' ce, vrei sa mananci pe banii mei?"); adica o totala lipsa de tact (ca restu s-ar mai fi acceptat - probabil, ca nushce putea sa mai dea din el)

si la concluzie repet:
1) - neputand sa te judeci/evaluezi singur, apeleaza la ajutorul cuiva in care sa AI incredere (descuase si tu pe altii: ce fac iei cand sunt la/cu femei? cum vorbesc, cum aleaalea si cu aleaalea; la urma fa o comparatie, dar incearca sa te asiguri ca marja de inexactitate sa nu te defavorizeze deloc, ci chiar dimpotriva - macar pe viitor)
2) - daca poate ei, musai tresa potz si tu (ai zis ca ejt complet si nu batz la ochi)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde o_tzestoasa » Dum Mar 26, 2006 11:40 pm

Of of, in completare la ce-a zis emiru mai sus (bun grait), da-mi voie sa iti mai spun ceva: nu crede tu asa, la orbire, toate muierile, chiar daca au cate o lacrima - doo pe obrajor. Stii de ce? Cand o femeie vrea sa scape de un tip, recurg la cele mai marsave metode, printre care mai sus amintita lacrima in coltu ochilui, aducerea in discutie a fostei relatii esuate (chiar de exista sau nu) etc etc etc. ideea e ca tu, in disperarea in care te afli acu (nu zic cu rautate, doar constat), sa nu pui botu la toate cele de iti mai trag cu ochiul, ca atunci cu siguranta te arzi shi situatia in care esti o sa se prelungeasca pana la varste inaintate, cum ti-a prezis emirul. Mai bine fii prevezator, shi nu te arunca cu capu inainte in orice "relatie" inceputa la un bairam sau cum i-ai zis. Amu de preferat e sa niji nu cazi in extrema cealalta, in care esti prea prevezator, shi de-a dreptu prapastios, cum am vazut aci
In gandul meu am zis ca "gata... sigur sufera dupa ala. Nu cred ca o sa iasa nimic"... dar totusi am sperat ca va iesi ceva. Cum ma asteptam, inevitabilul s-a produs
! Sa fii sanatos shi bucuros!
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde cr3tz » Lun Mar 27, 2006 9:26 am

super ok e mult mai bine decat ok?adica era dragutza da avea strungareata?mirosea frumos da nu prea?cum vine asta cu era o fata SUPER OCHEI?

parerea mea:
1.era buna si regreti k nu ai bagat si tu nasu
2.nu ai mai bagat nasu de mult
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde pacha » Lun Mar 27, 2006 1:30 pm

1. Huston avem o problema !
2. Femeia nu e om !
3. Si asta trece !
4. :)
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde blueman » Lun Mar 27, 2006 5:34 pm

recunosc ca sunt cam naiv si ... pe undeva starea aia de disperare de care vorbea cineva pe aici incepe sa isi faca simtita efectul ...
"mpoi nu vreau sa te descurajez, dar io am o rubedenie care si pe la 40 inca mai avea sperante" --- mersi fain ... "viitorul suna bine"

nu caut sa mi-o pun in stanga si in .. usuratice din astea se gasesc pe toate drumurile ...
vad ca n-a zis nimeni nik de categoriile alea 2 pe care le-am enuntzat eu ... nu mai sunt tipe cat de cat normale?
blueman
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Feb 05, 2006 1:12 pm
Localitate: Iasi

Mesajde PeerGynt » Lun Mar 27, 2006 5:38 pm

E adevarat in principiu ce ti-au zis ceilalti. Kant Emir adevar grait-a cand ti-a recomandat o "evaluare" obiectiva. Si asta pentru ca (nu te cunosc, fac doar o presupunere)... poate ca esti un tip care iese din tipare, dar intr-un mod pozitiv. De multe ori vad ca unele fete prefera tipi cat se poate de banali si fug ca de dracu de cei exceptionali. Depinde mult cu ce fel de tipe iesi tu. Gandeste-te ca (dpdv statistic) frumusetea spirituala si cea fizica pot fi considerate doua insusiri necorelate. Daca vrei sa le gasesti simultan la aceeasi fata (desi este posibil!!!), trebuie sa te astepti ca probabilitatea de a o intalni sa scada. Ce vreau eu sa spun... Daca tu iesi doar cu tipe super-bune, desi te simti bine cu ele o seara sau doua si iti gadila orgoliul ca alti tipi te invidiaza, poti descoperi cu groaza ca de fapt nu ai absolut nimic in comun cu ele... ca nu se leaga nimic. Din contra, poti sa iesi cu o fata mai putin atragatoare si sa te simti excelent, si asta doar pentru ca ai ce discuta, pentru ca poti stabili o legatura (caci e lucru mare sentimentul asta de intimitate!!!).

Si ce te supara cel mai mult? Faptul ca n-ai o partenera de sex, sau faptul ca n-ai o partenera de viata?
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde blueman » Mar Mar 28, 2006 10:31 am

ce ma supara? ma supara ca stau ca fraierul de unul singur in perioadele gen 8 martie, sf Valentin etc ... ma supara ca marea majoritate a iesirilor mele in oras se rezuma la o bere cu baietii ... ma supara ca in momentul in care stau de vb. cu vreo cunostintza, respectiva ma "impunge" cu expresii gen "papusa gonflabila" sau "la ce film xxx te-ai uitat aseara" ...
poate e prea mult spus "partenera de viata" pentru ca ... anyway, sa fie o persoana cu care sa ma inteleg ... "partenera de viata" implica in mod normal si "partenera de sex"
blueman
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Feb 05, 2006 1:12 pm
Localitate: Iasi

Mesajde kant emir » Mar Mar 28, 2006 10:39 am

ma supara ca stau ca beeeeeeep de unul singur in perioadele gen 8 martie, sf Valentin etc ... ma supara ca marea majoritate a iesirilor mele in oras se rezuma la o bere cu baietii ...

haolio, nuzdai tu sama ceosa regretz vremea asta! vine ia vremea can AI santze legi cen samna vorba den batrani:
intzelepciunea populara scrie:tineretzea pe multe nu le jtie, batranetzea nu le (mai) poate

(ramuna, baga de sama ca se aplica si in cazu tau)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde PeerGynt » Mar Mar 28, 2006 12:09 pm

De acord, partenera de viata implica si partenera de sex, vine la pachetul promotional :n: Pe de alta parte, daca vrei doar partenera de sex e cu totul altceva.

Singuratatea nu e neaparat cel mai rau lucru... depinde ce fire esti. Dar, daca tot ai intrebat, se pare ca fete normale mai exista, desi sunt cam putine (acum, ce inseamna normal, asta e alta discutie). Poti vizita subiectul mai vechi "unde si cum il/o intalnesti...", unde s-au discutat problemele astea si nu s-a ajuns la nici o concluzie.

Totul e si o problema de noroc. Poti sa mergi la agatat si sa nu te alegi cu nimic concret si de lunga durata... sau poti sa nu faci nimic si sa pice "pasarica" din cer pe capul tau. Dar cel mai bine e sa faci o cautare activa. Chestia asta e utila, chiar daca ai parte doar de relatii scurte, pentru ca iti formeaza antrenamentul cu fetele, cunosti mai multe tipuri si devii mai eficient in selectia si cucerirea celei potrivite. A-)
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mar Mar 28, 2006 12:45 pm

sau poti sa nu faci nimic si sa pice "pasarica" din cer pe capul tau

asta in cazu in care pasarica ie nefe, ie statuta rau si tu ejt singura obtziune, sau cum?
ca pe capu omului cad (de obicei, nah) belele


iara omule blu:
sa fie o persoana cu care sa ma inteleg

de abia aici AI inceput sa devii ... realist (sau macar destul de explicit, sau inteligibil, sau... nu mai spun, tac si gata)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Djinn » Mar Mar 28, 2006 12:58 pm

blueman scrie: ma supara ca stau ca fraierul de unul singur in perioadele gen 8 martie, sf Valentin etc

n-ai ce face?! :D stai sa vezi matale cand o incepe donshoara sa se miorlaie: iubitule, da' pe mine nu ma duci la ristorant de coishpe stele de valentainsdei? ursuletz, da' nu-mi iei parfumu ala de firma ca tot vine opt martie si vreau sa dau pe spate toate tzoapele din biuro? ~p etc.

ma supara ca in momentul in care stau de vb. cu vreo cunostintza, respectiva ma "impunge" cu expresii gen "papusa gonflabila" sau "la ce film xxx te-ai uitat aseara" ...

si l-ai pus la punct pe ala/aia de ti-o zis d-astea? ca daca mai zice si-a doa oara dupe ce i-ai explicat ca omu ca nu toti sunt optsedati ca iel/ia :D atunci da-l dracu, nu-i preten.
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Mar 28, 2006 1:06 pm

pe capu omuli cad (de obicei, nah) belele


puate omu se referea la cheliosu(c.baix) :D
acu nu-i mai putin adevarat ca si o bleno ie totusi o belea mai ales cand ai parte de pasarici picate din...cer :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mar Mar 28, 2006 1:12 pm

poi de AIa am pus un "nah", ca m-am gandit io ca unii se gandejte numa la capu ala, pe care nu cade (da' mai pica)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde blueman » Mar Mar 28, 2006 3:06 pm

"cunosti mai multe tipuri si devii mai eficient in selectia si cucerirea celei potrivite" ... omule care tipuri? ca eu am intalnit numai 2 tipuri de fete (am scris putin intr-unul din posturile precedente o "caracterizare" succinta)...
blueman
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Feb 05, 2006 1:12 pm
Localitate: Iasi

Mesajde eyewitness » Mar Mar 28, 2006 3:10 pm

ca eu am intalnit numai 2 tipuri de fete


pai astea sunt tuate: curve si mama, mama, ce mai curve :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mar Mar 28, 2006 3:11 pm

ca eu am intalnit numai 2 tipuri de fete

si crezi ca ie normal?
doo variante: ori nu le deosebejt tu, ori tresa mai caotz

(shar mai fi cazu ca nai cunoscut decat doo mueri - da nu creca se pune)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde PeerGynt » Mar Mar 28, 2006 4:02 pm

Pai mai sunt, pe langa tipurile deja enumerate :n:
-femeia prostutza care admira barbatul inteligent
-femeia inteligenta care apreciaza barbatul inteliget
-femeia inteligenta care prefera barbatul prost
-femeia proasta care admira barbatul prost
-femeia cu apucaturi misandre

...si in fine, mai adaugati si voi, eu cred ca lista este infinita ~p

Oricum insa, Blueman, conteaza mult unde cauti, caci in functie de asta ai sanse mai mari sa intalnesti un anume tip de femeie sau nu.
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde blueman » Mie Mar 29, 2006 11:43 am

e posibil sa caut unde nu trebuie ... ma rezum numai la facultate ...
blueman
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Feb 05, 2006 1:12 pm
Localitate: Iasi

Mesajde jeorj » Mie Mar 29, 2006 12:04 pm

mai incearca si pe la alte facultati. poate ai mai mult succes
mare e gradina domnului da multi o sarit parleazul
Avatar utilizator
jeorj
Junior Member
 
Mesaje: 1138
Membru din: Joi Ian 20, 2005 12:00 am

Mesajde kant emir » Mie Mar 29, 2006 12:25 pm

blueman scrie:.. caut unde nu trebuie ... ma rezum numai la facultate ...

hahaha, team prins, vrajituareo! ia zi, mah, la ce faculta unbli tu? ie cunva ... (nu mai spui, ca nu creau sa jicnesc pe careva nevinovat!)? spune tu, a nu spui io
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde pacha » Vin Mar 31, 2006 9:58 am

"ca eu am intalnit numai 2 tipuri de fete "

Sa va spuna tata din intelepciunea lui;femeile sunt de 3 categorii:
1.femeia iubita - cea care se culca numai cu mine
2.femeia amanta - cea care se culca si cu tine
3.femeia bestie - cea care se culca numai cu tine

Restul este speculatie si gargara.
Tu straine nu fii stresat,vine si timpul tau.Daca esti suparat ca nu ai cu cine iesi de sarbatori,apai,asta chiar e o problema.Tu vrei sa ai cu ce te expune sau ce?
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde Shaki » Vin Mar 31, 2006 1:09 pm

blueman, eshti aseist? (emire, eu nu am retzineri :D)
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde blueman » Vin Mar 31, 2006 10:39 pm

pacha scrie:Tu straine nu fii stresat,vine si timpul tau.Daca esti suparat ca nu ai cu cine iesi de sarbatori,apai,asta chiar e o problema.Tu vrei sa ai cu ce te expune sau ce?


nu ... nu e asta problema, ca nu am cu cine ma expune ...
problema e ca treptat, treptat isi fac locul o serie de lucruri (cum ar fi serviciul) care imi mananca o groaza de timp; o data cu "inaintarea in varsta" (alta exprimare nu am gasit-o), se formeaza tot mai greu relatii (nu neaparat erotice), cunosti oameni tot mai putini, si totul se rezuma numai la lucruri banale ... ma uit acum la mine si constat ca nu mi-am largit f. mult cercul de prieteni (ma refer la aia pe care ma pot baza), fata de cei din timpul liceului ...
lucrez si intr-un mediu (IT) de o asa natura incat nu imi permite contactul cu persoane de sex feminin (nu sunt si nu vreau sa par misogin, dar asta e realitea)
spunea cineva de pe aici sa vb. cu un prieten sa imi faca o caracterizare obiectiva a mea... am vb. cu o tipa care ma cunoaste cel mai bine si:
"Ar tb sa zambesti mai mult, sa fii un pic mai putin ironic, desi uneori dai replici foarte bune.
Iei viata prea in dramatic: cand ti se intampla ceva rau, gata, toate-s rele! Vrei prea multe de la viata, esti mereu nemultumit. Trebuie sa vezi si cate lucruri bune ti s-au intamplat.
Confunzi uneori precautia cu increderea, pt ca e bine sa fii si precaut si sa nu te "arunci" intr-o relatie, de orice tip ar fi, dar totusi trebuie sa ai si putina incredere.
Eu cred ca esti un om de nadejde, prietenii se pot "bizui" pe tine si cred ca stii si sa imparti, pentru ca ai stat atat in camin si te-ai inteles, intr-o oarecare masuram, cu ceilalti. Deci nu esti egoist.
Esti introvertit, nu vorbesti mult (asta poate fi si calitate, si defect, depinde de situatie). Nu esti foarte sociabil, adica nu cred ca ai fost f des in mijlocul show-ului...
Eu cred ca poti sa fii f dragut cu o fata si nu cred ca ai insela-o, purta urat sau chestii din astea. Deci cea care o sa fie cu tine va fi fericita si o sa ai si o familie frumoasa. Doar trebuie sa ai rabdare.
Sper ca esti constient ca multi din jurul tau te respecta, ceea ce inseamna ca te apreciaza si unii te considera superior lor.
Si ai niste gene f frumoase! :)
Ca sa concluzionez, eu zic ca oricine ar fi fericit sa te aiba pe aproape, daca nu esti in pasele tale proaste si nu dai replici ce inteapa! :) Deci poti fi o persoana dificila si nu prea stii sa joci teatru (teatrul ala de societate)
+ nu fumezi, nu bei! Astea sunt calitati! Ah, si esti si responsabil!"

... reiese ca sunt putin mai dificil ... wtf: nu inteleg, sunt dificil, dar colegul care sta si pierde noptile prin baruri si cade de bautura cu nasul in scrumiera din fata (avand prietena langa el), cum reuseste sa se inteleaga cu el? fata aia nu vede lucrurile astea?
blueman
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Feb 05, 2006 1:12 pm
Localitate: Iasi

Mda

Mesajde zatin » Lun Apr 03, 2006 4:23 pm

FATA AIA CARE ISI VEDE PRIETENUL IN SCRUMIERA STA CU EL PT CA IL IUBESTE.... SAU DIN INTERES DAR ASTA NU CONTEAZA ACUM.
1. EU TE INVIDIEZ PE UNDEVA PENTRU RELATIILE ACELEA MULTE. EU NU AM AVUT ASA MULTE PANA AM INTRAT IN RELATIA DE ACUM CARE DUREAZA DE PESTE 3 ANI. SA STII CA O RELATIE LUNGA ARE SI MUUUUULTE DEZAVANTAJE... MAI BINE LE LASI PENTRU CAND O SA AI 30 +++ ANI... ACU DISTREAZA-TE
2. DACA NICI ASTA NU ITI IESE, PROBABIL CA TRE SA INVETI SA TE VINZI, CA MASCUL, IN FATZA FEMEILOR. AICI LE LAS PE FETE SA ITI SPUNA CUM...
TAKE CARE SI BAGA MARE :sperm:

Piskeshu: omule, te-am mai rugat o data, nu mai scrie cu litere mari!!!
I'M NOT BAD, I JUST TAKE WHAT'S RIGHTFULLY MINE!
promit sa citesc regulile privind semnatura
Avatar utilizator
zatin
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Iun 20, 2005 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Lun Apr 03, 2006 5:46 pm

zatin=avertisment pentru folosirea de "caps". la urmatuarea ban.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

ma da esti bou?

Mesajde gratzie » Mar Apr 04, 2006 10:39 am

ce idei prost esti !!!abis sa te vinzi femeilor... bleah`,, te la dracu sa te i-a!
gratzie
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Aug 09, 2005 7:32 pm
Localitate: iasi

Mesajde closer » Mar Apr 04, 2006 1:58 pm

sincera sa fiu....fetele chiar pot sa "sacapa" cate o lacrima la nevoie....
si eu am mai facut si chiar nu e greu, depinde in ce stadiu te-ai trezit dimineata.... A-)
poate vrei prea mult sa gasesti pe cineva ..... te inteleg....dar cateodata poate sa-ti apara persoana potrivita pentru o relatie chiar cand nu te astepti...
inca esti tanar...mai ai timp de relatii seriose..pana te saturi....
sincera sa fiu, eu cred ca vrei mai mult sa ai pe cineva pentru ca toti prietenii tai au relatii serioase...si tu cam iesi din rand..
oricum iti doresc succes!
closer
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Mar 30, 2006 4:23 pm
Localitate: cluj

Mesajde Fatima » Mar Apr 11, 2006 2:48 pm

Hei ,Blueman ! Haide sa dau si eu un raspuns aici,acum dupa ce am citit toate discutiile .Stii ce cred eu? Ca analizezi prea mult lucrurile ,ca pui prea mult la suflet ceea ce se intampla in jurul tau ,ca esti o persoana prea complexa si ,poate prea sensibila...si stii tu ceva ? Fetelor,s-ar putea sa nu le placa persoanele prea dragute cu ele (adica celor doua categorii pe care le-ai gasit tu ,celorlate...daca exista ...ca inca nu s-a raspuns la intrebarea asta),s-ar putea sa le placa.Ar trebui sa iei lucurile ca atare ,sa nu mai analizezi atat pentru ca astfel,s-ar putea sa nu fii niciodata multumit.
Avatar utilizator
Fatima
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 12:00 am


Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori