Noutati

Forumul asociat fanclubului Animal X

noutati

Mesajde Dee Dee » Lun Sep 03, 2001 7:16 pm

aici vreau sa scrieti si voi in ce reviste mai apar. ..ce articole mai sunt cu ei in ziare.. ...pt ca mie una mi-e cam lene sa stau sacaut prin toate revistele...:D

acum sunt in viva, Elle, 20de ani.. da nu e mult despre ei .. doar cate o poza.. oricum eu le am:)...
dupa festivalul de la Mamaia ma ashteptam sa fie o explozie de articole...dar se pare ca m-am inshelat:(
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

pro tv magazin

Mesajde testoasa » Sâm Sep 08, 2001 6:06 pm

A aparut ceva despre ei si in Pro Tv Magazin si am auzit ca va aprea si in CoolGilrl.In ce numar al revistei Elle au aparut???Plz raspunde repede ca aici se vinde repede...
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

Mesajde Buffy-X » Lun Sep 10, 2001 9:55 pm

pls nu tipati la mine...dar vooi ati mai auzit ceva de animal X?
adik...eu vara asta nu am mai prea auzit de ei. Nu stiam ca vor sa-si deschida studio...nici ca vor sa scoata un Maxi single...voi de unde le stiti mey ... ;-((((((
Buffy-X
 

hy

Mesajde Ivy » Vin Sep 14, 2001 2:41 pm

nu tipam la tine , chiar nici eu nu am mai auzit nik de ei decat parca Serba si Mihai au fost la "Ellite Model look" nu sthiu cu ce ocazie. da testoasa de ce poza ziceai in pro tv magazin?? na cu am gasit nik. sau un nr mai vechi??pa!!!
Ivy
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Aug 12, 2001 4:51 pm
Localitate: Suceava, Romania

......

Mesajde testoasa » Sâm Sep 15, 2001 1:31 pm

In Pro Tv Magazin nu a aparut poza,ci ceva despre Raton.Mai e o chestie:Cand vin 3se din vacanta,Animal X se baga in studio si nu mai ies de acolo pana scot un nou E.P.Si se planuieste pt. anul viitor un turneu in strainatate!
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

good news!!

Mesajde Dee Dee » Joi Sep 20, 2001 10:12 pm

au fost invitati le mircea badea show:)
si ...shtii ce au zis . p langa multe altele?
CA IN CURAND VOR AVEA UN CONCERT IN S.U.A !!!! in mai multe orase:)bucurati-va de ei cat mai sunt in tzara:)

a aparut cool girl cu interviul ala:) si viva si poze cu ei!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Re: good news!!

Mesajde ramona » Mar Sep 25, 2001 2:13 pm

a fost super emisiunea!atata am ras!!!:)...am si eu o noutate....sopy e presedintele fan clubului central!:)
Avatar utilizator
ramona
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

noutati

Mesajde ROXANA » Vin Sep 28, 2001 10:09 pm

salut
ANIMAL X AM AUZIT CA VOR MERGE IN NOIEMBRIE INTR-UN TURNEU IN AMERICA
SI VOR FACE SI UNUL IN TOATA TARA
APROPO AU DUMINICA CONCERT IN TARGUK JIU
PA SI PUPICI
Avatar utilizator
ROXANA
 
Mesaje: 349
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

pai.......

Mesajde Ivy » Dum Sep 30, 2001 3:20 pm

am vazut si eu articolul in vip dar sthiti cum sunt aia. numai barfe... sper ca mai tineti minte cand i-a acuzta pe cei de la animal x ca nu ei canta 'n-am crezut' ca sunt un fel de milli vannili. si chestii de genul asta. dar acum nu sthiu ce sa mai cred....jojo umbla cam cu toti.
cei de la animal x au fost aici, in suceava, si mi-a placut concertul in ciuda faptului ca nu am putut sa iau autografe si nu au fost pe gustul tuturor.
deedee, daca ai nevoie de ajutor cu site-ul sa imi zici.
Ivy
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Aug 12, 2001 4:51 pm
Localitate: Suceava, Romania

Mesajde NEVERMORE » Lun Oct 01, 2001 2:45 pm

Initial trimis de Buffy-X
Deci...s-ar putea ca voi sa stiti deja, dar eu imi fac datoria sa va spun. Astazi mi-a spus o prietena de-a mea, ca in revista Vip, scrie clar, negru pe alb, ca mult iubitul nostru Serban e cu Jojo!! Cu Jojo maaaah?!? Anyways daca el e happy si si-a gasit hienutza lui, atunci eu ma bucur mult mult mult mult de tot pentru el. Dar cu Jojo mey?!?!? : - ) In tot cazul sper sa nu ziceti ca sunt barfitoare, pentru ca detest chestia asta ... eu doar v-am zis ce scrie in Vip. Daca nu ma credeti ... nu stiu ... luati si voi revista. In tot cazul daca nu e adevarat imi cer mii de scuze fata de toata lumea si in mod special fata de Serban. Dar stiti si voi cum se spune ca ... nu iese fum fara foc. In tot cazul eu sper sa fie fericit oricum ar fi. In fond pe noi nu ne interesezaza viata lor particulara. Nu?
Multe pupicuri

NU ESTE ADEVARAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NU E CU JOJO!SUNT NISTE ZVONURI DE CACAT!NU VA AGITATZI PE SEAMA LOR CA NU ARE SENS.NU MAI CREDETZI CE SE SCRIE PRIN VIP>>>SAU ALTE REVISTE DE SCANDAL...
NEVERMORE
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Vin Iul 27, 2001 10:54 pm

acum sunt in studio!!!

Mesajde simona_s » Sâm Oct 06, 2001 8:54 pm

de 2 saptamani sunt in studio cel putin asa stiu eu ptr o noua melodie un nou album!!!
simona_s
 

la obiectiv

Mesajde butterfly » Lun Oct 08, 2001 5:01 pm

uitati-va marti la Obiectiv, la 22:00, pentru ca sunt invitate animalutzele
butterfly
 

a mai aparut ceva

Mesajde testoasa » Joi Oct 11, 2001 10:13 am

A mai un aricol cu ei in ziarul "Libertatea" de pe 9 octombrie, si in revista "Ioana" este un mini-interviu.Merita sa le luati!
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

Mesajde Andrada » Sâm Oct 13, 2001 12:30 pm

Nu cred ca mesajul meu intra la categoria noutati,dar am o mica rugaminte pentru toti fanii Animal x:intrati pe site-ul top.etopia.ro si votati cu animalutzele pentru ca nu mai vreau sa vad ca sunt plasati pe ultimele locuri ale topului!PLEASE!!!!!!!!!!!!!VOTATI !!!!!!!!!
:( :( :(
Andrada
 

I'm mad

Mesajde tamagotchi » Sâm Oct 13, 2001 1:47 pm

Atzi auzit melodia idiotzilor de la ATENTAT "Of viatza mea"???????
Daca nu uitazi ce ne-ar ineresa pe noi.

"EU SUNT VIERME DE LA ANIMALX
CU SHOPARLA SHI HIENA NE ROTIM IN PIX
DANSAM BREAKDANCE CICA NOI CANTAM
PE VOCEA LUI DUTZA DOAR MIMAM"

Sau parodia celor de la CRONICA CARCOTASHILOR
"Facetzi noapte in UEFA
Poate schimbam tabela
E hazliu e hazliu fara minge fara prize" ("Fara TIne-animalx)
Animal kiks Gushter
rama
maidanezu.

nu shtiu daca e noutate dar oricum sunt enervat(a)
tamagotchi
 

Mesajde Anna|s » Sâm Oct 13, 2001 3:26 pm

au aparut in suplimentul de la Evenimentul Zilei!(de vineri)12.10.2001
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Formula As

Mesajde testoasa » Mar Oct 16, 2001 10:44 am

Hei, au aparut in ziarul "Frnula As", e un articol mareeeeee pe ultima pagina ): si multe poze facute la Hotelul Sofitel (stiu eu ca sunt facute acolo ca am fost si am inspectat locatia.).Cumparare placuta!
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

salut

Mesajde Ivy » Sâm Oct 20, 2001 4:41 pm

e misto articolul din formula as. a aparut si in cool girl. poza din 20 de ani este de la mamaia. testoasa, tu ce nick intrii pe net. pa
Ivy
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Aug 12, 2001 4:51 pm
Localitate: Suceava, Romania

Mesajde Vizitator » Sâm Oct 20, 2001 6:05 pm

Pe 3.11.2001 vor avea concert in Bucuresti pe Stadionul 23 august, iar pe 17.11.2001 vor avea concert totin Bucuresti in Parcul Tineretului.
Vizitator
 

coolgirl

Mesajde ramona » Sâm Oct 20, 2001 7:52 pm

atzi vazut ca in "coolgirl" a aparut diploma fanclbului din alba?....mama,ce m-am mai bucurat cand am vazut...:)...aaa...si o sa mai apara baietii in revista "privirea" !va pup pa
Avatar utilizator
ramona
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

salut

Mesajde Ivy » Dum Oct 21, 2001 3:03 pm

cand apre revista privirea???? deedee mai da si tu un semn de viata. :)))
Ivy
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Aug 12, 2001 4:51 pm
Localitate: Suceava, Romania

Salve!

Mesajde testoasa » Lun Oct 22, 2001 8:37 pm

Uite, eu intru pe net cu nicku' Madigirl.Chiar, Andra, mai da un semn de viata!!!!!!!!Ati vazut la "Familia de 5 stele"?A fost super!Vedeti ca va fi Vierme la Academia Vedetelor@!!!
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

Mesajde Guppy » Joi Oct 25, 2001 5:32 am

a aparut in BRAVO adresa site-ului Animal X :cool:
Avatar utilizator
Guppy
 
Mesaje: 414
Membru din: Dum Iun 24, 2001 11:00 pm

Mesajde ramona » Joi Oct 25, 2001 5:05 pm

vineri 26 oct vor fi la "gongshow" pe antena 1!sa va uitati...:)
Avatar utilizator
ramona
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

Mesajde ramona » Sâm Oct 27, 2001 6:42 pm

alarma falsa...:(...cred ca numai vinerea viitoare o sa fie...si mie asa de ciuda...:(...
Avatar utilizator
ramona
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Lun Noi 05, 2001 8:49 pm

Am si eu o noutate pentru voi,in numarul 13 al revitei PRIVIREA
sunt poze si un articol "beton" despre animalutzele noastre dragi,va spun sincer merita de luat ,e super.Pa!
Vizitator
 

Hello!

Mesajde testoasa » Lun Noi 05, 2001 10:54 pm

Adica in revista "Privirea" din luna noiembrie?
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

Mesajde Anna|s » Mar Noi 06, 2001 4:09 pm

au inceput filmarile la noul videoclip(asa am auzit)
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Re: Hello!

Mesajde Vizitator » Vin Noi 09, 2001 9:52 pm

DA ,REVISTA "PRIVIREA" DIN LUNA NOIEMBRIE!
Vizitator
 

Animal X au bulversat Sarbatoarea Vinului de la Timisoara!

Mesajde Daly » Sâm Noi 10, 2001 6:38 pm

Salut! Am gasit un art dintr-un ziar care din pacate apare doar in Jimbolia,un oras de langa Tm;avea un titlu destul de scandalos:"Venite din Capitala,<Animalele X> au bulversat Sarbatoarea Vinului".Scria acolo ca ,atunci cand au aparut cei trei animaluti pe scena,fetele au inceput sa tipe si sa tremure din tot corpul;in acel moment si huliganii din spate au inceput sa se impinga,astfel incat gardul de protectie s-a rupt si fetele din primele randuri s-au ranit sau au lesinat.Acestea au fost duse la Salvare,si cei care au inceput scandalul au fost arestati;li s-a cerut impresarului celor trei sa intrerupa spectacolul pana multimea se linisteste,insa acesta a facut un gest obscen cu degetul si a amenintat ca vor avea probleme cei care vor sa intrerupa spectacolul.Cand publicul s-a mai linistit,un animalut a zis:<Vad ca nu va mai impingeti;asta nu e bine...nu e bine deloc>
La sfarsitul art era un ps,in care scria astfel:<ca o expresie deosebit de elocventa a ofertei -culturale-a celor de la animal x,trebuie sa va aducem la cunostinta ca acestia,dupa isprava scenica,s-au retras cu cateva pustoaice la hotelul Continental,vandalizand pur si simplu camera care le-a fost pusa la dispozitie.Comentariile va apartin...>
Acum spuneti-va voi parerea despre acest art.Eu nu prea cred,de fapt nu vreau sa cred ca cei pe care noi ii iubim atat ar fi capabili de asa ceva;si totusi,martori au existat:(
Ce mai pot spune?Astept parerile voastre!
Daly
 

Următorul

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron