concert Aerosmith in Romania

Forumul asociat fanclubului Aerosmith

concert Aerosmith in Romania

Mesajde dutchess » Vin Iun 18, 2010 12:33 pm

azi are loc primul concert Aerosmith in Romania; se pare ca organizatorii asteapta apx 25.000 de fani. exista curiozitatea daca baietii mai 'pot', asteptam spectacolul ca sa ne convingem.
cine mai merge? va astept cu impresii dupa.

pana atunci Aerosmith - I Don't Wanna Miss a Thing
Avatar utilizator
dutchess
Junior Member
 
Mesaje: 387
Membru din: Lun Noi 06, 2006 12:00 am
Localitate: bucuresti

Re: concert Aerosmith in Romania

Mesajde eyewitness » Sâm Iun 19, 2010 12:52 am

ma pish pe aerosmith si pe toti care vin in romania la apusu carierei, acu 30-40 de ani nu veneau, mai da-i in plm
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Re: concert Aerosmith in Romania

Mesajde mystyk » Sâm Iun 19, 2010 3:16 pm

eyewitness scrie:ma pish pe aerosmith si pe toti care vin in romania la apusu carierei, acu 30-40 de ani nu veneau, mai da-i in plm


Saa stii ca-i mai bine mai tarziu decat niciodata. Nu sunt eu mare fan aerosmith, dar totusi..
Avatar utilizator
mystyk
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Iun 19, 2010 12:24 pm
Localitate: braila

Re: concert Aerosmith in Romania

Mesajde eliana » Lun Iun 21, 2010 8:55 am

buna mystyk, bine ai venit printre noi.



eyewitness, acum 30-40 de ani noi nu existam pe harta. nu ca azi ar fi vreo diferenta, ei tot in Budapesta se cred. sau ma rog...uneori mai la Sud de Dunare.

oricum...unii se duc sa vada mumii si alte obiecte de muzeu, altora le plac fostele legende rock/pop. etc.
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα


Înapoi la Aerosmith

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron