Nea Pitzi

Forum dedicat echipei Steaua si tuturor celor cu sange ros-albastru.

Nea Pitzi

Mesajde Baluba » Dum Mar 10, 2002 6:20 pm

Credeti ca Steaua o sa revina la gloria de odinioara cu nenorocitii astia care o conduc. Astept parerile voastre despre Piturca, Becalii & Co.
Stii ca s-a nascut un om destept cand vezi prostii ca se-aduna sa-l doboare.
Baluba
Junior Member
 
Mesaje: 157
Membru din: Vin Oct 12, 2001 12:47 pm
Localitate: Bucuresti, Romania

Mesajde angelofdarknes » Mie Mar 27, 2002 8:31 pm

bai domule asa zic si yo ca steaua e cea mai bun a si o sa castige campionatul atat am avut de zis
angelofdarknes
 

Steaua!!!

Mesajde viceroy_16 » Vin Mar 29, 2002 9:50 pm

Ce a fost si ce este acum!Ma doare sufletu' cand vad cum joaca!Ma doare cand il vad pe hagi(cu litera mica) cum isi bate joc de Steaua,echipa de unde a facut pasul spre fotbalul adevara!Toti sunt impotriva Stelei!Se vede ca se doreste ca Dinamo sa ia titlul!Este inadmisibil ca la Dinamo sa fie in CA un senator PSD sau ce draq e femeia aia care numa' de gura e buna da' daca o intrebi ce-i ala offside da din umeri!Singurul lucru bun la Steaua e Becali(omu' cu banu),tot respectu' ,care ajuta si galeria(pana acum 300.000 $) si care baga bani in echipa da' de une' performanta cu toata mizeria asta!!!!!!!!
viceroy_16
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Mar Mar 26, 2002 4:33 pm
Localitate: Deva

Mesajde Aliosha » Sâm Mar 30, 2002 6:28 am

Aruncati un ochi pe linkul ASTA
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

piTURCA!

Mesajde viceroy_16 » Vin Apr 26, 2002 8:11 pm

Demisia,striga galeria de pe Ghencea ,face show Du-te si-antreneaza o echipa de crupieri la cazinou! Lasa-ne Piturca si du-te la Dinamo sau la National si baga-i pe ei in B!
viceroy_16
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Mar Mar 26, 2002 4:33 pm
Localitate: Deva

8 mai 2002

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mai 08, 2002 4:13 pm

Azi e ziua lui Nea Pitzi ! Sa-i uram un sincer La Multzi Ani ..pe calea acestui forum...moderat de Aliosha !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

...putin mai tarziu

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mai 08, 2002 5:16 pm

Galeria lu' Dinamo,foarte inspirata scandeaza : "Pitzi..vino'ncoa..sa-i dam muie lu' Steaua ! "
:D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Re: 8 mai 2002

Mesajde cutuma© » Mie Mai 08, 2002 8:46 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
Azi e ziua lui Nea Pitzi ! Sa-i uram un sincer La Multzi Ani ..pe calea acestui forum...moderat de Aliosha !


Ii urez shi eu lui Pitzi ktzi mai multzi ani...DEPARTE DE STEAUA
Moshule, eshti tare neinspirat sa vii cu urarea asta intr-o zi de doliu pt suporterii rosh-albashtrii, te rog io mult, abtzine-te de la faze d'astea in viitor pls!
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Mai 09, 2002 11:49 am

Pai..eu i-am urat La multzi ani..in timp ce ma uitam la repriza 1...cand Steaua ataca in valuri !

Si..i-am urat asa ca om...nu ca antrenor ! Sa fie si el sanatos ! :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Re: Steaua!!!

Mesajde Alea » Joi Mai 09, 2002 12:36 pm

Sunt partial de acord cu tine, dar praful o sa se aleaga de Steaua dak mai sta mult iubitul nostru Piturca acolo. Eu un lucru nu inteleg: ce asteapta k sa se retraga. Kiar nu inteleg de ce trebuie sa se astepte.Galeria i se urca in cap de cateva luni de zile si el tot nu vede. A fost inadmisibil cum s-a ratat ieri, gandindu-ne in primul rand k Dinamo este o echipa lipsita de valoare. Piturca ar trebui sa mai lase echipa sa respire si sa mai fie din nou ceea ce a fost odata. Iar in legatura cu Becali, scuzele mele dar este cel mai mare hot si dak el si Piturca s-ar lasa de Steaua poate s-ar mai salva ceva din echipa care a fost odata.
Alea
 

Re: 8 mai 2002

Mesajde Alea » Joi Mai 09, 2002 12:39 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
Azi e ziua lui Nea Pitzi ! Sa-i uram un sincer La Multzi Ani ..pe calea acestui forum...moderat de Aliosha !

Imi pare rau, dar vorba galeriei: "Piturca de sarbatori/ Dar-ar Dumnezeu sa mori." In numele tuturor suporterilor Stelei afirm: Dak nu mori de sarbatori sau de ziua ta, dispari undeva departe de Steaua si nu mai nenororci oamenii. Cum poti sa-i urezi cuiva La multi ani dupa ce s-a jucat ingrozitor?
Alea
 

Mesajde Alea » Joi Mai 09, 2002 12:42 pm

Initial trimis de angelofdarknes
bai domule asa zic si yo ca steaua e cea mai bun a si o sa castige campionatul atat am avut de zis

Steaua e buna acum sa joace fotbal pe maidan, cu unii legati la achi si cu Piturca antrenor, poatea ca ar reusi sa castige, desi nu prea cred. Nu va castiga campionatul. Este varza. Meciul de ieri se poate in mod simplu descrie: ratari, ratari, ratari inadmisibile si un antrenor incalificabil de prost. Dak nu moare, crd k ar trebui dat afara.
Alea
 

Mesajde bhuttu » Sâm Mai 25, 2002 3:55 pm

Uite ca se termina si campionatul( din pacate foarte prost pentru noi) si sa speram ca odata cu el se va incheia si cariera lui Piturca in calitate de antrenor al Stelei. Eu, sincer sa fiu, l-as vrea pe Lacatus antrenor, chiar daca n-are mare experienta. Macar are bun-simt si cred ca ii pasa de Steaua. Sunt foarte curios ce-o sa se intample.

LASA-NEEE, LASA-NEEE! PITI, PITI, PITI LASA-NEEE!
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm


Înapoi la FanClub Steaua

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori