Suplimente culturism Probolan50

Suplimente culturism Probolan50

Mesajde ioan987 » Mie Apr 24, 2013 2:18 pm

Am utilizat aceste suplimente timp de 2 luni si am reusit sa pun masa musculara. Sunt foarte incantat de acest lucru si as vrea sa recomand tuturor celor care vor sa faca muschi acest supliment alimentar. Il pot gasi pe sit-ul www.probolan50.ro
ioan987
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Apr 24, 2013 2:15 pm

Re: Suplimente culturism Probolan50

Mesajde daneliuc87 » Joi Apr 25, 2013 10:24 am

O sa caut si eu mai multe informatii despre acest produs , deoarece mi-ai starnit interesul!:)
daneliuc87
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Apr 25, 2013 10:22 am

Re: Suplimente culturism Probolan50

Mesajde ioan987 » Vin Apr 26, 2013 9:46 am

Poti sa cauti pe sit-urile straine ca sigur o sa gasesti mai multe informatii. Dar bine asta daca vrei sa te documentezi in amanunt. Dar nu uita ca pe langa suplimente trebuie sa si "transpiri " destul de mult ca sa pui masa musculara:). Spor la facut muschi!
ioan987
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Apr 24, 2013 2:15 pm

Re: Suplimente culturism Probolan50

Mesajde florian87 » Mie Mai 08, 2013 12:08 pm

Din ce m-am documentat eu asta e un produs ce-ti mareste cantitatea de testosteron din organism. Practic iti accelereaza productia acestui hormon in corpul tau si te face mai energic si mai rezistent in timpul antrenamentelor. oricum grija mare cu ce-l combinati. In timpul curei bagati multe proteine de origine animala si faceti exercitii intense!
Mult spor la facut muschi!
florian87
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 08, 2013 12:03 pm

Re: Suplimente culturism Probolan50

Mesajde ioan987 » Mar Iun 04, 2013 12:36 pm

Fara exercitii fizice si antrenamente intense nu poti sa obtii performanta! Poate oar daca te injectezi cu diverse substante:)
ioan987
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Apr 24, 2013 2:15 pm

Re: Suplimente culturism Probolan50

Mesajde andrei21 » Mar Iul 16, 2013 10:17 am

Folosesc de 4 saptamani Probolan50 si sunt incantat de efectele pe care le are. Forta mi-a crescut destul de mult si stau la sala si cate 3 ore. La produsul asta e fain ca iti si arde grasimile in acelasi timp. Eu mi-am luat pachetul de 6 luni pt avansati, dar am vazut ca au acolo si pachete pt incepatori sau avansati!
andrei21
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Iul 16, 2013 10:14 am

Re: Suplimente culturism Probolan50

Mesajde ioan987 » Joi Iul 25, 2013 1:59 pm

Un singur supliment luat nu poate sa faca minuni. Cel mai important trebuie sa ramana tot antrenamentele sustinute si regimul alimentar bogat in carbohidrati si in multe proteine. Proteina din zer cat mai multa, exrcitii intense si pentru ca astea sa se lege poti folosi supliemnte alimentare. Dar grija mare de unde cumparati, pentru ca exista pe net tot felul de produse ce se vand pe sit-uri care nu au nici macar datele de contact puse sau o forma de plata sigura!
Numai bine!
ioan987
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Apr 24, 2013 2:15 pm

Re: Suplimente culturism Probolan50

Mesajde andrei21 » Lun Aug 05, 2013 8:57 am

Bun, bun stiu asta, dar conteaza mult si ce iei pentru a-ti ajuta organismul sa reziste mai mult in timpul sedintelor de antrenament. Suplimentul asta ajuta la cresterea testosteronului din organism si in felul asta eu pot sa imi prelungesc exercitiile la sala si in cncluzie sa fac muschi mai reped. Nu neg faptul, ca e foarte important si ce mananci sau ce stil de viata ai in timpul curei, dar daca gresesti suplimentul atunci cu siguranta nu o sa acumulezi masa musculara!
andrei21
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Iul 16, 2013 10:14 am

Re: Suplimente culturism Probolan50

Mesajde sorin423 » Mar Oct 08, 2013 8:42 am

Produsul asta e un steroid legal din ce stiu eu. E posibil sa ma insel, dar nu e deloc periculos pentru sanatate. Eu l-am folosit 3 luni si dupa ce o sa fac o pauza o sa mai incep o cura!
sorin423
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Oct 08, 2013 8:38 am

Re: Suplimente culturism Probolan50

Mesajde andrei21 » Mar Oct 29, 2013 9:26 am

E un steroid anabolizant. Daca nu tragi puternic de fiare nu ai cum sa acumulezi masa musculara. Masa musculara se poate depune doar in urma unor exercitii intense pe care trebuie sa le faci la sala. Suplimentul il iei ca sa rezisti mai mult la sala, nu sa depui masa musculara. Fara exercitii suplimentele indiferent cat ar fi de bune nu prea au cum sa te ajute!
andrei21
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Iul 16, 2013 10:14 am

Re: Suplimente culturism Probolan50

Mesajde sorin423 » Vin Noi 15, 2013 10:18 am

E clar ca fara exercitii sustinute nu ai cum sa ai rezultate. Din pacate foarte multe persoane care iau astel de suplimente se asteapta sa faca muschi peste noapte "ca de asa scrie pe site:)" si nu merg la sala. Au rezultate catastrofale la sfarsitul curei si pe urma spun ca suplimentul respectiv e de vina. Bine , aici de vina e si mentalitatea fiecarui consumator in parte! Niciodata nu cred ca cineva a facut muschi doar luand niste pilule fie ele si steroizi!
sorin423
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Oct 08, 2013 8:38 am

Re: Suplimente culturism Probolan50

Mesajde andrei21 » Joi Dec 05, 2013 9:45 am

Asa este! Un supliment te poate ajuta sa depui masa musculara, dar fara exercitii sustinute si fara un consum mare de proteine si carbohidrati muschii nu prea au cum sa se consolideze. Nici daca iei steroizi, fara miscare si sport e greu de crezut ca se poate acumula masa musculara. Oricum atunci cand te decizi sa iei ceva adjuvant pentru muschi e de preferat sa alegi un produs care e facut din plante si nu provoaca efecte adverse! Ori Probolan50 din cauza asta e atat de popular, pentru ca e facut din plante!
andrei21
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Iul 16, 2013 10:14 am

Re: Suplimente culturism Probolan50

Mesajde sorin423 » Lun Ian 06, 2014 9:41 am

Conteaza mult si substanta activa care este in produsul respectiv! La suplimentul asta din ce stiu eu e Tribullus, pentru ca e un testosteron booster! Auzeam zilele astea ca e steroid sau ceva de genu, dar lumea il confunda cu Primobolan sau Parabolan care sunt steroizi:)
sorin423
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Oct 08, 2013 8:38 am

Re: Suplimente culturism Probolan50

Mesajde andrei21 » Joi Ian 30, 2014 12:47 pm

Steroid nu e! Am mai auzit si eu pe unii care spuneau asta, dar probabil ca denumirea lui induce in eroare. Sincer daca era steroid automat trebuiau sa apara si efecte adverse in urma consumului. Pe majoritatea forumurilor am gasit foarte multe pareri pozitive, si acest lucru e posibil sa fie si din cauza ca produsul este unul eficient!
Oricum Probolanu nu are in compozitie ingredienti chimici periculosi!
Daca faci si exercitiile de rigoare si mergi si la sala de cateva ori pe saptamana, masa musculara se va acumula treptat. Conteaza mult si ce mananci, dar astea le mai gasesti pe net, nu cred ca-i o problema!
Salut!
andrei21
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Iul 16, 2013 10:14 am

Re: Suplimente culturism Probolan50

Mesajde sorin423 » Lun Feb 24, 2014 9:58 am

Produsul nu e steroid. Pentru ca sa isi faca efectul la maxim e nevoie sa se faca exercitii sustinute si sa se manance des si foarte mult. Eu mananc si de 6 ori pe zi, iar asta imi da o forta mai mare. Sper ca pe viitor sa reusesc sa-mi mai adaug masa musculara, deoarece acest lucru este foarte important pentru mine. Majoritatea persoanelor vor sa faca masa musculara, doar luand cateva pastilute, dar eu sunt ferm convins ca nu ai cum sa reusesti daca nu transpiri foarte mult la sala de forta si nu mananci ce trebuie!
sorin423
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Oct 08, 2013 8:38 am

Re: Suplimente culturism Probolan50

Mesajde dengazo » Joi Aug 14, 2014 8:56 pm

Eu de aici am luat produsul ............................
dengazo
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Aug 14, 2014 8:53 pm

Re: Suplimente culturism Probolan50

Mesajde bibiwa » Lun Oct 27, 2014 10:23 am

E bun si pentru femei? Eu merg la sala de 3 ori pe saptamana si as lua si niste intaritoare din astea:)


Multumesc!
bibiwa
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Oct 27, 2014 10:16 am

Re: Suplimente culturism Probolan50

Mesajde kalisb » Mie Apr 15, 2015 12:26 pm

Sunt acum foarte multe produse pentru cresterea masei musculare. Majoritatea cresc energia si rezistenta in timpul antrenamentelor.
kalisb
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Joi Iul 10, 2014 3:12 pm


Înapoi la Publicitate

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron