Mai shtie cineva ceva de Asasinii

Mai shtie cineva ceva de Asasinii

Mesajde cutuma© » Sâm Mar 23, 2002 10:34 pm

I-am ascultat pe Facem 1, pe albumul lui K-gula, am ascultat shi o melodie a lor cu V.D. -"Deasupra Continentelor" dar de la o vreme n-am mai auzit nimic de Asasinii, dak mai shtie cineva vreo veste despre ei il rog sa-mi zik shi mie
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Dum Apr 21, 2002 2:15 pm

Reiau acest mesaj pt k traiesc cu sperantza k de data asta o sa-l vada cineva kre sa shtie ceva d ei... K-Gula, pls, tu sigur tre sa shtii.
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde K-gula » Mar Apr 23, 2002 12:45 pm

nici eu nu mai stiu nimic despre ei, in sensul de a mai fi facut ceva. a ramas sa colaboram pe viitor pe un anume proiect. deci vei mai auzi cateceva despre ei (adica el).

K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

pt .cunoscatori

Mesajde LEXIC » Mar Apr 23, 2002 3:45 pm

-Costine IGP mai exista , mie unul mi-a placut mult si na ar fi pacat sa dispara combinatia asta de emcee !!!!
Avatar utilizator
LEXIC
Junior Member
 
Mesaje: 114
Membru din: Joi Ian 31, 2002 12:00 am

Mah , da...

Mesajde Suryia » Vin Apr 26, 2002 11:22 pm

...totushi de ce Asasinii cand e unul singur?Ca-mi pun intrebarea asta cam de mult!!
Shi chiar , ce se mai aude de IGP?
Ce dragutza sunt , pacat ca nu-s baiat...
Avatar utilizator
Suryia
Junior Member
 
Mesaje: 270
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

Mesajde K-gula » Sâm Apr 27, 2002 9:27 am

o nebunie a lui. o sa incer sa fac ceva cu noua formula IGP. sa vedem ce va iesi.

K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Sâm Apr 27, 2002 10:10 am

sunt bagat in ceatza dak asasinii este formata numai dintr-un singur om, pe "Deasupra Continentelor", pe langa VD mai sunt cel putzin 3 voci, iar pe Facem 1 mie mi s-a parut k ar fi doi
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde K-gula » Sâm Apr 27, 2002 11:55 am

pai Andrei a mai cantat cu catva baieti, iar acu este singur. si nu da rau ca un cantaret sa aiba nume de trupa. este chiar haios. ;)

K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Sâm Apr 27, 2002 12:28 pm

E chiar original :)
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

4decret

Mesajde primoenemy » Dum Sep 28, 2003 1:03 am

asassinii la inceput nu jtiu cati au fost(tare asta nu?)
dupa care a scos deasupra continentelor cu vd(erau si colegi de liceu parca?!?)
dupa care in assassinii(sau cum so scrie) a intrat prozac(sau cum s-o scrie) care era in paralel si in alchimia sunetului---asta a fost cei de pe facemrecords 2 sau dupa dj dox mixtape-ul
dupa care prozac pt.un timp s-a cam lasat(cel putin asa mi-a spus el intr-un anumit timp)
si din cate jtiu asssasinii sunt(este) o singura persoana (acum imi cam joaca feste memoria dar nu-i A1 mai nou)


.
primoenemy
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Sep 21, 2003 2:01 am

nu mai stiu nimic de ei

Mesajde foxu » Mar Sep 30, 2003 11:39 am

sorry decret,dar eu unu nu mai stiu nimic de ei
foxu
Junior Member
 
Mesaje: 139
Membru din: Dum Feb 23, 2003 1:00 pm
Localitate: bals

hi

Mesajde a-one » Joi Dec 22, 2005 11:53 am

[quote="D€CR€T"]I-am ascultat pe Facem 1, pe albumul lui K-gula, am ascultat shi o melodie a lor cu V.D. -"Deasupra Continentelor" dar de la o vreme n-am mai auzit nimic de Asasinii, dak mai shtie cineva vreo veste de


sunt a-one.intr-adevar pe albumul lui costin am colaborat sub numele de asasinii ca si pe real hip-hop 3.acum folosesc numele a-one iar asasinii,in paranteza,doar ca cei ce asculta sa faca legatura.in rest sunt una si aceeasi persoana.pe deasupra continentelor sunt doar eu cu dobrescu,pe refren e vocea lui cu un efect-am tras-o la studio spirit.intre timp am colaborat cu raku pe piesa diferenta de clasa,album-in mediu vitreg;cu baxter pe piesa o scurta interventie,album-singur;cu chucho pe primul mesaj cu doua piese:de unde tata,de unde? si se intampla mereu,la care morandi canta refrenul
a-one
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Dec 22, 2005 11:36 am
Localitate: bucuresti

Mesajde cutuma© » Joi Dec 22, 2005 12:07 pm

Lol. Subiectul asta l-am deschis acum aproape 4 ani. Ma bucur sa aflu ca esti inca "in activitate" pt ca nu cred ca am mai auzit ceva de la tine de la In Mediu Vitreg incoace. Mi-era teama ca te-ai fi lasat si tu ... Oricum, eu am ramas un admirator al stilului A-One si sper sa mai aud de tine ....
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am


Înapoi la Hip-Hop

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator