De ce nu va place Andre? Argumente clare si absolut sigure!

Forum dedicat formatiei Andre si fanilor acesteia

De ce le urati pe fetele de la Andre? Sunt ele asa de rele?

Chestionarul este deschis până pe data de Mie Mai 28, 2138 6:41 pm
Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

De ce nu va place Andre? Argumente clare si absolut sigure!

Mesajde fan Andreea B. » Dum Apr 21, 2002 12:08 pm

Cui nu ii place Andre sa intre aici si spuna de ce nu, dar sa dea argumente clare si de care sunt absolut sigure. Nu sa scrieti povesti sau barfe! Si va rog, nu le mai jigniti.
Avatar utilizator
fan Andreea B.
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Vin Apr 12, 2002 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Dum Apr 21, 2002 3:12 pm

Pai mai sunt 2 threaduri de genul asta.... acum o luam de la capat?
Eu cred ca voi tot vreti sa va convingeti de ceva si nu prea reusiti. Unii au adus argumente mai mult decat pertinente
in timp ce Gabytu a spus "Gusturile nu se discuta"
Ce alta discutie mai poti avea in astfel de conditii ?

Daca tot esti curioasa arunca un ochi pe subiectele mai vechi.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde gabuba » Dum Apr 21, 2002 10:30 pm

1. fan Andreea B., tu nu ai inteles cum sta treaba cu sondajele si nu te condamn. Sa iti si explic... aici intrebi : blablabla? si vin variantele : 1.jksdhk, 2.swqjhdhjaw,3.kjhalk ok? tu nu clasifici aici subiectul ci faci un sondaj pe tema subiectului [shtiu ca suna anapoda nu te uita urat] ti-am modificat si celalt subiect.
2.aliosha nu a mai fost unul. acesta va fi un subiect al anti-fanillor, unde cine nu posteaza OBIECTIV si in limita bunului simtz, are avertisment!
3. rog fanii, sa-i lase pe anti, sa posteze ei... noi doar asistam la discutii, iar dak e vreo neregula ii parlesc eu.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde fan Andreea B. » Mie Apr 24, 2002 5:06 pm

Initial trimis de Gabytu
1. fan Andreea B., tu nu ai inteles cum sta treaba cu sondajele si nu te condamn. Sa iti si explic... aici intrebi : blablabla? si vin variantele : 1.jksdhk, 2.swqjhdhjaw,3.kjhalk ok? tu nu clasifici aici subiectul ci faci un sondaj pe tema subiectului [shtiu ca suna anapoda nu te uita urat] ti-am modificat si celalt subiect.
2.aliosha nu a mai fost unul. acesta va fi un subiect al anti-fanillor, unde cine nu posteaza OBIECTIV si in limita bunului simtz, are avertisment!
3. rog fanii, sa-i lase pe anti, sa posteze ei... noi doar asistam la discutii, iar dak e vreo neregula ii parlesc eu.


Mai ce sef te crezi tu! Oi fi tu webmasterul dar prea mare te crezi.

P.S: SI DACA EU VREAU UITE LE POT LAUDA CHIAR PE ACEST SUBIECT. ESTI NESI...T DACA IMI INTERZICI.
Avatar utilizator
fan Andreea B.
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Vin Apr 12, 2002 11:00 pm

Mesajde Zgubilici » Joi Apr 25, 2002 4:26 pm

A ramas pustiit tare forumu Andre.
Eu nu pot sa le sufar pe alea de la Andre pentru ca se imbraca in ultimul hal, si am ajuns destul de aproape de ele, incat sa imi dau seama si ca sunt nesuferite.
In schimb, muzica lor nu imi place pentru ca aia nu e muzica, si imi inchipui ce fel de parinti denaturati au care le fac piese cu "am plecat la mare, tata nu stie nimic", si niste versuri de mie imi e rusine sa le auda parintii mei.
Playback e clar ca e meseria lor, aici nu poate sa contrazica nimeni pentru ca stiu foarte bine ce zic.
In privinta vocilor, intr-un studio performant, poti sa faci si un magar sa sune oarecum acceptabil!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Apr 25, 2002 9:40 pm

Initial trimis de fan Andreea B.


Mai ce sef te crezi tu! Oi fi tu webmasterul dar prea mare te crezi.

P.S: SI DACA EU VREAU UITE LE POT LAUDA CHIAR PE ACEST SUBIECT. ESTI NESI...T DACA IMI INTERZICI.


mie mi se pare ca tu duci o lipsa grasa de bun simtz! dupa ce, ca din prietnie am stat sa-ti explic cum sta treaba cu sondajele, cand te puteam injura, sa-ti dau un avertisment, si sa-ti inchid subiectele, tot tu comentezi. hmmmm vad ca nu pot face nimic
eu nu ti-am interzis nimic ! am spus doar ca ar fi bine sa lasam acest subiect la indemana anti-fanilor, dar vad ca nu sunt de inteles. ei....
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Apr 25, 2002 9:44 pm

Initial trimis de Zgubilici
A ramas pustiit tare forumu Andre.
Eu nu pot sa le sufar pe alea de la Andre pentru ca se imbraca in ultimul hal, si am ajuns destul de aproape de ele, incat sa imi dau seama si ca sunt nesuferite.
In schimb, muzica lor nu imi place pentru ca aia nu e muzica, si imi inchipui ce fel de parinti denaturati au care le fac piese cu "am plecat la mare, tata nu stie nimic", si niste versuri de mie imi e rusine sa le auda parintii mei.
Playback e clar ca e meseria lor, aici nu poate sa contrazica nimeni pentru ca stiu foarte bine ce zic.
In privinta vocilor, intr-un studio performant, poti sa faci si un magar sa sune oarecum acceptabil!


zgub, chiar daca esti mai batrana ca mine, si cu mai multe cunoshtinte, nu ai fost la mai multe concerte andre cca mine. crede-ma ca nu-mi trebuie conservatorul ca sa-mi dau seama dak fac playback, dublaj sau canta live! si iti zic sigur ca in ultimele 25 de reprezentati totul a fost live!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Kryszti » Sâm Mai 04, 2002 2:36 am

Desi obosesc sa ma repet...

Spre binele tuturor, fac playback (ca nu pot saracele nici pe disc, si acolo falseaza greu de tot, d'apoi live...). Apoi sunt urate, total netalentate, se imbraca si se comporta ca niste *rve ieftine de la gara de nord, muzica lor este undeva intre -2 si -3 (text varza, muzica - copieturi si banalitati,orchestratie vai de capul ei). A! Si dovedesc prin tot ce fac ca sunt idioate...
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde rrb » Lun Mai 06, 2002 10:45 pm

Initial trimis de Zgubilici
A ramas pustiit tare forumu Andre.
Eu nu pot sa le sufar pe alea de la Andre pentru ca se imbraca in ultimul hal, si am ajuns destul de aproape de ele, incat sa imi dau seama si ca sunt nesuferite.
In schimb, muzica lor nu imi place pentru ca aia nu e muzica, si imi inchipui ce fel de parinti denaturati au care le fac piese cu "am plecat la mare, tata nu stie nimic", si niste versuri de mie imi e rusine sa le auda parintii mei.
Playback e clar ca e meseria lor, aici nu poate sa contrazica nimeni pentru ca stiu foarte bine ce zic.
In privinta vocilor, intr-un studio performant, poti sa faci si un magar sa sune oarecum acceptabil!

sa sti ca la capitolul imbracat gresesti enorm fetele se imbraca super tare.De ce zici asta ca tinuta lor de scena e cam sumara.Eu zic ca le sta bine .
Ma trezesc plangand cu tine-n gand
Oare stii cat mi-e de dor?
As vrea sa pot zbura iubirea mea
Pana dincolo de nori.
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

Mesajde Zgubilici » Mar Mai 07, 2002 8:51 am

Hainele alea de plastic care au intrat la apa de ies pe afara din ele? pantofii aia imensi de le subtiaza piciorul pana ajunge ca o macaroana?
Astea iti plac tie? Mie mi se par de prost-gust.
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde SupeRRR » Mar Mai 07, 2002 11:36 am

Deci ANDRE mi se par cele mai "distruse" "cantaretze" din ROMANIA! De ce? : pentru ca au niste glasuri de creta pe tabla, arata oribil, ce imagine isi fac ele cu sanii aia scosi aiurea din Sutien??? nu mi se par frumoase si nu ar trebui sa se arate asa la televizor ca niste tarfe... parerea mea e ca se imbraca ca niste BARBY girl sau STRICATE! De ce nu-mi mai plac? : dau din cap ca niste proaste, blonda danseaza ca o electrocutata, cealalta are o fatza de cal! Cat despre versuri, e oribil, FLORI de tei povestea ei!!! HAAAAa....

asta este parerea mea!!! deci am raspuns de ce nu-mi plac, scuze daca am uitat ceva!
SupeRRR
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Mai 07, 2002 11:06 am
Localitate: onesti

Mesajde MiG29 » Joi Mai 09, 2002 9:47 am

Argumet clar shi sigur....oricare videoclip de al lor sau orice piesa(e mult spus)..what the hell mai e nevoie de comentarii???


Damn ,was it something i said?
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde rrb » Joi Mai 09, 2002 9:30 pm

din contra andre este preferata mea.Nu mai au nevoie de nici o prezentare dovada si cele 4 discuri de platina primite si unul de aur pentru cele peste 1 mil de albume vandute in 3 ani de activitate!!!!!!!!!!!!
Ma trezesc plangand cu tine-n gand
Oare stii cat mi-e de dor?
As vrea sa pot zbura iubirea mea
Pana dincolo de nori.
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

Mesajde MiG29 » Joi Mai 09, 2002 9:52 pm

Initial trimis de rrb
din contra andre este preferata mea.Nu mai au nevoie de nici o prezentare dovada si cele 4 discuri de platina primite si unul de aur pentru cele peste 1 mil de albume vandute in 3 ani de activitate!!!!!!!!!!!!



Nu vreau sa ma cert da da-o draq dr treaba....1mil de albume?asta e cea mai mare vrajeala...dac au fost 50-100 de mii sa zica sarumana shi sa se duca sa se culce....shi cine a oferit discurile?Casa de discuri! Andre SUX !!!QED
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde fan Andreea B. » Dum Mai 12, 2002 3:02 pm

Initial trimis de SupeRRR
Deci ANDRE mi se par cele mai "distruse" "cantaretze" din ROMANIA! De ce? : pentru ca au niste glasuri de creta pe tabla, arata oribil, ce imagine isi fac ele cu sanii aia scosi aiurea din Sutien??? nu mi se par frumoase si nu ar trebui sa se arate asa la televizor ca niste tarfe... parerea mea e ca se imbraca ca niste BARBY girl sau STRICATE! De ce nu-mi mai plac? : dau din cap ca niste proaste, blonda danseaza ca o electrocutata, cealalta are o fatza de cal! Cat despre versuri, e oribil, FLORI de tei povestea ei!!! HAAAAa....

asta este parerea mea!!! deci am raspuns de ce nu-mi plac, scuze daca am uitat ceva!


Ok., am inteles de ce nu-ti place Andre... dar nu cred ca era nevoie sa le jignesti chiar asa...Nu te-ai gandit, daca vreo una din ele intra pe forum si vede ce ai scris.... Stiu ca tie nu iti pasa dar totushi, putin respect! pls
Avatar utilizator
fan Andreea B.
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Vin Apr 12, 2002 11:00 pm

Mesajde fan Andreea B. » Dum Mai 12, 2002 3:08 pm

Initial trimis de Gabytu


mie mi se pare ca tu duci o lipsa grasa de bun simtz! dupa ce, ca din prietnie am stat sa-ti explic cum sta treaba cu sondajele, cand te puteam injura, sa-ti dau un avertisment, si sa-ti inchid subiectele, tot tu comentezi. hmmmm vad ca nu pot face nimic
eu nu ti-am interzis nimic ! am spus doar ca ar fi bine sa lasam acest subiect la indemana anti-fanilor, dar vad ca nu sunt de inteles. ei....


Ok ok.........sorry! Am inteles, dar am o intrebare pt. tine.......Andreea Antonescu nu intra pe forum, nu?(sper)Daca ar vedea prostiile alea ce sunt scrise despre ele........cred ca ar fi "cam socata".
Avatar utilizator
fan Andreea B.
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Vin Apr 12, 2002 11:00 pm

Mesajde fan Andreea B. » Dum Mai 12, 2002 3:09 pm

Initial trimis de rrb

sa sti ca la capitolul imbracat gresesti enorm fetele se imbraca super tare.De ce zici asta ca tinuta lor de scena e cam sumara.Eu zic ca le sta bine .


Cred ca si la restul capitolelor.....................
Avatar utilizator
fan Andreea B.
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Vin Apr 12, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Dum Mai 12, 2002 9:37 pm

da probabil ca ai dreptate, timea.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Kryszti » Lun Mai 13, 2002 1:05 am

Initial trimis de fan Andreea B.


Ok., am inteles de ce nu-ti place Andre... dar nu cred ca era nevoie sa le jignesti chiar asa...Nu te-ai gandit, daca vreo una din ele intra pe forum si vede ce ai scris.... Stiu ca tie nu iti pasa dar totushi, putin respect! pls


Respectul se castiga, nu se impune cu forta!

Tocmai asta e ideea ca daca ar intra pe forum poate ar intelege ceva...

Si sa nu te aud, gabuytu cu replica aia cretina cu gelozia... CA nu e cazul... Trupa asta n-a dovedit decat ce afacerist a fost taica-sau... Atat!
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde K-gula » Lun Mai 13, 2002 11:34 am

Initial trimis de Kryszti


Respectul se castiga, nu se impune cu forta!

Tocmai asta e ideea ca daca ar intra pe forum poate ar intelege ceva...

Si sa nu te aud, gabuytu cu replica aia cretina cu gelozia... CA nu e cazul... Trupa asta n-a dovedit decat ce afacerist a fost taica-sau... Atat!


in sfarsit cineva a spus pe fata ce am tot spus de atatea topicuri incoace.

e hai acum ca balanca nu este atat de urata.

K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Zgubilici » Lun Mai 13, 2002 11:46 am

pai nu e urata ca a suferit o multime de transformari, sa o fi vazut inainte, era pur si simplu un copil, acum e prea artificiala si imi provoaca scarba!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde K-gula » Lun Mai 13, 2002 12:21 pm

da dar unde natura nu mai are ce face intervine cutitul. operatiile i-au facut un bine. acum tre` sa se abtina sa nu si-o ia in cap.

K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Lun Mai 13, 2002 10:01 pm

nu-mi amintesc sa fi dat vreo replica despre gelozie.


sincer... nu cred ca un machiaj mai profesionist inseamna vreo operatie estetica.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde 3pac » Lun Mai 13, 2002 10:22 pm

Eu chiar nu inteleg cum poate cineva sa declare ca e fan Andre? E PENIBIL!! Chiar nu va dati seama? E valabil si pentru Bambi,Akcent,...si alte nulitati.
"me gusta marijuana,me gustas tu..."
3pac
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Mar 30, 2002 2:39 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde gabuba » Lun Mai 13, 2002 11:08 pm

BANUIESC CA ASTA e parerea ta.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Kryszti » Lun Mai 13, 2002 11:21 pm

Ai mai spus tu si altii ca "gloria atrage invidie", gabytu!
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde Zgubilici » Mar Mai 14, 2002 5:48 am

Initial trimis de Gabytu
nu-mi amintesc sa fi dat vreo replica despre gelozie.


sincer... nu cred ca un machiaj mai profesionist inseamna vreo operatie estetica.


Bine mai Gabytule, dar , deja gradul de artificializare a atins cotele nesimtirii, cine le vede le confunda cu fetele alea care stau la marginea orasului si fac cu mana!

Initial trimis de Gabytu
BANUIESC CA ASTA e parerea ta.

Pai din moment ce asta a scris omu e parerea lui, a cui crezi ca e?
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde Kryszti » Mar Mai 14, 2002 6:00 pm

Initial trimis de Zgubilici
cine le vede le confunda cu fetele alea care stau la marginea orasului si fac cu mana!


Adica cu ghizii turistici? :D
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde gabuba » Mar Mai 14, 2002 11:49 pm

Initial trimis de Zgubilici

Pai din moment ce asta a scris omu e parerea lui, a cui crezi ca e?



ma gandeam ca aceasta parere ar putea fi si a altcuiva.. a altor persoane.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde K-gula » Mie Mai 15, 2002 11:30 am

Initial trimis de Gabytu
nu-mi amintesc sa fi dat vreo replica despre gelozie.


sincer... nu cred ca un machiaj mai profesionist inseamna vreo operatie estetica.


te declari cel mai mare fan andre si uti cand a fost AB la TEO in emisiune impreuna cu un doctor estetician care a spus: i-am facut cutare lucru si cutare lucru, pe banii lu` Catalin Botezatu.

sa-ti fie rusine ca ai trecut peste acest aspect.

K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Andre

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron