Florin Grozea - Pareri - Critici

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Florin Grozea - Pareri - Critici

Mesajde AnDrEi » Dum Apr 21, 2002 2:32 pm

Heya all! Ce pot sa va spun .. eu am stat de vb cu Mihai si .. nu mi` s`a prea parut un tip care sa comunike si sa stea de vb cu cineva.. ( aiki nu ma refer la fani ) care sa faca ceva catusi de putin pentru trupa.. dar .. asta este .. si .. dupa asta .. am stat de vb cu Florin .. eu nu am decat .. pareri de bine.. si sper ca sa nu imi schimbe nimeni parerea.. deci pot spune ca 40 % l`am cunoscut si eu pe Florin Grozea - Hi-q .. si .. apropos.. tot aseara.. am fost la concertul Hi-q Piaggio care a fost in Brasov.. in disco No Problem .. .. si in fata.. erau niste scutere .. tzuper faine .. parca .. as vrea si eu unu.. dar asta ramane de vazut..:o
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde lucianus » Dum Apr 21, 2002 2:43 pm

Eu pe Florin Grozea nu pot sa-l critic.Asa ca imi dau cu parerea despre el:este de treaba,are o voce k lumea si are multe calitati.Ex:Este bun la suflet....
Florin,astept mailul tau la care nu mi-ai raspuns.
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

mda

Mesajde sandrino » Mar Apr 23, 2002 7:12 am

De ce trebuie tocmai noi sa-l criticam pe Florin .. nu cred ca avem dreptul asta .. asa ca ma abtin de la orice comentariu ..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde K-gula » Mar Apr 23, 2002 11:58 am

daca nu voi, atunci cine?

lasa ca mai suntem cativa pe aici care sa ne ocupam si de criticat.

K-gula. :j
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mey!

Mesajde AnDrEi » Mar Apr 23, 2002 6:43 pm

Mah .. aiki nu este vorba numai de critici .. pot fi si Pareri!?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

parere

Mesajde sandrino » Mar Apr 23, 2002 7:01 pm

ce sa zic.. am o parere destul de bina chiar foarte buna :))
Imi place el asa ca om .. cred ca e cum trebuie sa fie o vedeta..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Mar Apr 23, 2002 7:19 pm

eu pot spune despre Florin ca este ff de treaba deoarece cand vb. cu el la tel...este ff amabil, shi oricum acorda o atentie deosebita fanilor ceea ce este de apreciat...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

sly ...

Mesajde AnDrEi » Mie Apr 24, 2002 8:39 pm

sly .. yeap ai perfecta dreptate .. si vezi ca din greseala ti`am dat alt numar .. asa ca .. am sa iti trimit un mesaj personal cu nr da?
Sorry :(
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde allidda » Mie Apr 24, 2002 10:45 pm

Florin e un super dragut si in plus e si de treaba
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Joi Apr 25, 2002 7:24 am

stiam ca m-ai dat un nr. gresit ...astept nr bun...shi de ce nu sunt shi eu moderator pe house??
revenind la FLORIN ....super-marfa!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

sly..

Mesajde AnDrEi » Joi Apr 25, 2002 1:10 pm

mey sly .. imi pare nespus de rau ca ti`am dat nr de tef gresit .. ca mai era un Mihai in agenda si ti`am dat nr lui ..iar la faza cu modearea pe House .. pai trimite`i un pm lu Sopra si vb cu el .. da? adika spune`i ca esti de accord !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Joi Apr 25, 2002 8:04 pm

am trimis pm lui sopra...oricum mersi de nr....:)
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Ai dreptate...

Mesajde AnDrEi » Sâm Apr 27, 2002 3:42 pm

Initial trimis de K-gula
daca nu voi, atunci cine?

lasa ca mai suntem cativa pe aici care sa ne ocupam si de criticat.

K-gula. :j

K-gula ai perfecta dreptate.. dar totul se fie in limita bunuli simt Ok?
Andrei :>
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Andrei

Mesajde sandrino » Dum Apr 28, 2002 8:14 am

crezi ? ca va fi in limita bunului simt... nu se simte bine daca nu injura un pic .. asa mai genzurat dar nu poate daca nu face asta :)))
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Neah

Mesajde AnDrEi » Dum Apr 28, 2002 2:42 pm

Initial trimis de sandrino
crezi ? ca va fi in limita bunului simt... nu se simte bine daca nu injura un pic .. asa mai genzurat dar nu poate daca nu face asta :)))

Nu prea cred.. lasa`l .. chiar imi plake ca se agita si fara niki un rost :)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

o parere da fata...

Mesajde star_sad9 » Dum Apr 28, 2002 6:01 pm

sa zicem ca as vrea sa dau o parere de fata...florin e chiar frumos, e simpatic si are lipici la fete...eu, care sunt o pretentioasa, il plac f. mult...cel putin, are niste ochi....
star_sad9
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Vin Apr 26, 2002 7:42 pm
Localitate: vl

Andrei

Mesajde sandrino » Lun Apr 29, 2002 8:06 am

ok.... hai sa intram in jocul lui :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

super

Mesajde ruxi » Lun Apr 29, 2002 10:56 pm

Mie imi place foarte mult de Florin. Este foarte dragutz si amabil cu fanii.
ruxi
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Dum Feb 10, 2002 12:33 am
Localitate: Romania - Cluj

K0reckt!

Mesajde AnDrEi » Mar Apr 30, 2002 7:41 pm

Initial trimis de ruxi
Mie imi place foarte mult de Florin. Este foarte dragutz si amabil cu fanii.


Aham , ai perfecta dreptate .. :con: cred..

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde CCMUSIC » Mie Mai 01, 2002 3:25 am

Imi pare bine ca Florin nu este total lipsit de talent muzical precum zic altii.Sa stiti ca stie sa cante la pian.Si cu asta are o bila in plus de la mine.Dar are si alte parti care-mi displac...:)
MUSIC IS LOVE,LOVE IS MUSIC,MUSIC IS MY LIFE AND I LOVE MY LIFE
CCMUSIC
Junior Member
 
Mesaje: 92
Membru din: Mie Apr 24, 2002 4:08 pm
Localitate: omniprezent

Mesaj!

Mesajde AnDrEi » Mie Mai 01, 2002 9:29 pm

Pentru ultima oara va spun!

------- Postati Mesaje Care Sa Se Incadreze In Topic -------

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Zgubilici » Mie Mai 01, 2002 11:10 pm

Pai cum domne sa spui ca mesajul nu e on-topic?!
Tot ce am spus a fost ca nu conteaza daca stie sa cante la pian din moment ce nu o face!
daca ti-a fost asa greu de inteles, mai bine cereai o explicatie!
Ai grija cum mai stergi mesajele!

Next time have fun .. ti`am spus doar .. ca sa iti verifki vocabularul da? Eu nu sunt niki mama ta niki unul de pe strada.. la fel cum eu am primit un advertisment si nu numai eu .. toti cei 3 moderatori am primit ca am inchis un subiect mai greu fara ca sa dam un motiv .. sau sa anuntam banarea celui care a gresit.. uite ca acum nu o sa se mai intample... da? Ca moderator .. pot cere banarea ta pentru limbaj obscen as putea spune asupra moderatorilor .. have fun .. verifika`ti inca o data vocabularul da? Pentru o fata nu cred ca este admis iar ..eu cer putin respect!


Andrei
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Verifikat`i vokabularul!

Mesajde AnDrEi » Joi Mai 02, 2002 3:43 am

Verifikat`i vocabularul.. nimik mai mult...!

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Zgubilici » Joi Mai 02, 2002 10:08 am

Ha ha ha, mai chinuie-te tu mult ca n-ai sa gasesti la mine cuvinte obscene, te rog frumos sa nu mai intri in mesajele mele si s stergi partea care nu iti convine tie. Vocabularul meu este mai presus decat al tau dovada fiind si stilurile de scriere, unde ai invatat tu ca "ci" apare scris "k" ? :con:
Si te rog, nu mai face atatea observatii de scriere off-topic, atata timp cat tu nu impanzesti toate forum-urile spunand ca vii numai daca te pupa nu-stiu-care sau alte aberatii!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Ok!

Mesajde AnDrEi » Joi Mai 02, 2002 8:52 pm

Initial trimis de Zgubilici
Ha ha ha, mai chinuie-te tu mult ca n-ai sa gasesti la mine cuvinte obscene, te rog frumos sa nu mai intri in mesajele mele si s stergi partea care nu iti convine tie. Vocabularul meu este mai presus decat al tau dovada fiind si stilurile de scriere, unde ai invatat tu ca "ci" apare scris "k" ? :con:
Si te rog, nu mai face atatea observatii de scriere off-topic, atata timp cat tu nu impanzesti toate forum-urile spunand ca vii numai daca te pupa nu-stiu-care sau alte aberatii!


Pai eu glumesc dar se pare ca la tine nu tine asa ceva !

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde lucianus » Joi Mai 02, 2002 9:05 pm

Initial trimis de K-gula
daca nu voi, atunci cine?

lasa ca mai suntem cativa pe aici care sa ne ocupam si de criticat.

K-gula. :j

Spune-mi cum poti sa-l critici pe Florin.Eu nu gasesc nimic de criticat la el.
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

Mesajde Zgubilici » Joi Mai 02, 2002 11:10 pm

ba eu as gasi chiar mai multe.
Am avut ocazia sa stau langa el si pot sa spun ca e un mare prefacut la emisiunile Hi-Q Noi.
Am citit pe site cand si-a cumparat o clapa KORG si mai multe chestii interesante dar inca am ramas la parerea ca el nu canta muzica ce il caracterizeaza asa ca asta e un mare dezavantaj.
In rest, un om simplu, fara aere de vedete, amabil si cu pareri ceva mai obiective decat majoritatea intalnite pe acest forum, imi e dor totusi de o "confruntare" cu el. :p
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Ai dreptate!

Mesajde AnDrEi » Vin Mai 03, 2002 4:46 am

Initial trimis de Zgubilici
ba eu as gasi chiar mai multe.
Am avut ocazia sa stau langa el si pot sa spun ca e un mare prefacut la emisiunile Hi-Q Noi.
Am citit pe site cand si-a cumparat o clapa KORG si mai multe chestii interesante dar inca am ramas la parerea ca el nu canta muzica ce il caracterizeaza asa ca asta e un mare dezavantaj.
In rest, un om simplu, fara aere de vedete, amabil si cu pareri ceva mai obiective decat majoritatea intalnite pe acest forum, imi e dor totusi de o "confruntare" cu el. :p


Cred ca ai perfecta dreptate .. parerile suncu mult mai obiective decat cele postate pe forum .. yeah right .. la faza ca el nu canta muzika ce il caracterizeaza .. nu prea am inteles .. tell me about it please ! Thnx!
Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Zgubilici » Vin Mai 03, 2002 7:55 am

Mesajele tale sunt atat de indescifrabile incat nu am inteles daca ai scris mai sus pe un ton mistocaresc sau nu.
Un om care canta la pian, care are cat de cat o cultura muzicala nu ar veni sa cante muzica asta ci ar fi impins spre ea de alte detalii.
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Vin Mai 03, 2002 8:44 pm

..hm...
din cate am vazut ..pana acum sunt mai multe pareri bune ...(ceea ce ma bucura enorm)

ce parere am eu despre Florin? ..hm...ushor de ghicit ...
shtiu ca va parea un mesaj obishnuit ....ca al oricarui fan care ii iubeshte...
nu shtiu despre ceilati daca ei chir cred ceea ce au spus (ma refer la lucrurile bune)...dar eu kiar cred ceea ce spun si ma bucur ca am ocazia sa-mi spun parerea mea sincera despre Florin :)

nu pot sa spun ca-l cunosc super bine ....
dar din cate am vazut ....este un tip fara fente si aere de vedete (asta au constatat-o toti )
ceea ce imi place mult este ca nu se considera superior ...atunci cand vb cu el e ca si cum ai vb cu cineva obishnuit ...te trateaza obishnuit ...nu e increzut ...
si nu puteam sa uit faptul ca se comporta super cu fanii ....
stiu ca am spus numai lucruri bune despre el ...pt ca pana acum numei pe astea le-am descoperit:)
promit ca atunci cand voi descoperi "defecte" ...sa vi le spun si voua :D ...
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator