Fan- Club

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

Fan- Club

Mesajde Someone » Mar Mai 07, 2002 9:26 pm

Am infiintat un nou fan-club TAXI (cu acordul trupei) la Baia Mare.
Fanii care doresc sa se inscrie sunt rugati sa scrie la urmatoarea adresa:

OP 1 CP 39 EXTERIOR
Baia Mare, Maramures

Nu uitati sa specificati pe plic: EXTERIOR
Astept scrisorile voastre!!!!!!!!!!
Someone
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Mar Mai 07, 2002 8:59 pm
Localitate: Baia Mare

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesajde Someone » Dum Mai 26, 2002 9:13 pm

M-am enervat rau de tot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De ceva timp nimeni nu mai lasa mesaje aici!!!!! Pot sa stiu care este motivul?????????????
Anyway........

Parca nu demult bolboroseati voi ca ce bine ar fi sa fie nu stiu ce fan-club (nici eu nu am gasit alta denumire asa ca...) si ca sa mergem vara cu totii la concert TAXI si bla bla bla.....
Este o idee buna intradevar.... Dar..... De ce nu se inscrie nimeni in fan-clubul meu???????????????????????????????
Dan Teodorescu m-a rugat sa il infiintez!!!!!!!!!!!
Inteleg ca mai exista multe altele virtuale..... Totusi, asta nu inseamna ca al meu este de tot cacatul!!!!!!!!!

Sper ca va veti trezi si ca veti incepe sa lasati mesaje......
Macar spuneti-mi parerea voastra despre toate tampeniile pe care eu le-am scris in acest forum....
Someone
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Mar Mai 07, 2002 8:59 pm
Localitate: Baia Mare

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesajde bogdan555 » Lun Mai 27, 2002 1:46 pm

Nu te mai ambala asa... nu scrie nimeni acilea in forum ca nu prea stie nimeni de el... :) Iar eu m-as inscrie in fanclub, da' sunt in Canada, si nu cred ca o sa primesc vreo scrisoare din romania de la fanclubul tau deoarece este cam scump sa trimiti o scrisoare in Canada (vreo 50-70 de mii de lei din cate stiu eu).

oricum, in plus ma tot lupt cu un site taxi pe care vreau sa-l termin pana in iulie...

in rest toate cele bune... aaa.. inc aceva.. mai e un fanclub virtual daca vrei sa te inscrii: http://groups.yahoo.com/group/FanClubTAXI

salutare!

Initial trimis de Someone
M-am enervat rau de tot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De ceva timp nimeni nu mai lasa mesaje aici!!!!! Pot sa stiu care este motivul?????????????
Anyway........

Parca nu demult bolboroseati voi ca ce bine ar fi sa fie nu stiu ce fan-club (nici eu nu am gasit alta denumire asa ca...) si ca sa mergem vara cu totii la concert TAXI si bla bla bla.....
Este o idee buna intradevar.... Dar..... De ce nu se inscrie nimeni in fan-clubul meu???????????????????????????????
Dan Teodorescu m-a rugat sa il infiintez!!!!!!!!!!!
Inteleg ca mai exista multe altele virtuale..... Totusi, asta nu inseamna ca al meu este de tot cacatul!!!!!!!!!

Sper ca va veti trezi si ca veti incepe sa lasati mesaje......
Macar spuneti-mi parerea voastra despre toate tampeniile pe care eu le-am scris in acest forum....
bogdan555
Junior Member
 
Mesaje: 72
Membru din: Lun Feb 11, 2002 10:43 pm
Localitate: Canada

Mesajde Someone » Mar Mai 28, 2002 8:51 pm

M-am ambalat eu cumva????? Mi-am scris si eu parerile. Nu inteleg de ce exista acest forum daca nimeni nu lasa mesaje....
Apropo... Stiam de acel fanclub virtual si m-am inscris chiar atunci cand s-a infiintat.

Nu este chiar asa de scumpa o scrisoare pana in Canada, dar problema este ca Posta Romana e de tot rahatul si "pierde" scrisorile pe drum.
Someone
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Mar Mai 07, 2002 8:59 pm
Localitate: Baia Mare

ma gandeam si eu

Mesajde DiAnca » Dum Ian 19, 2003 8:41 pm

cine spune ca te ambalezi degeaba are mare dreptate
eu m-am " join-at" fan clubului tau.. dar sa stii ca sufletul meu nu are suficient timp pt tine
sorry
Anyway..... nu cred ca e sf lumii .... nu ?
DiAnca
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Ian 19, 2003 8:15 pm

:((((

Mesajde Lovealot » Vin Ian 24, 2003 10:23 pm

Si io am incercat sa fac un fan-club in Bucuresti si "s-a inghesuit lumea". Sunt puse 3-4 posturi din care 2 sunt ale mele. M-as inscrie si eu in Fanclub-ul tau, dar as prefera ceva pe net, pentru ca nu am incredere in Posta Romana (multa experienta in domeniu). Cred ca in felul asta ai aduna mai multe posturi, desi ar fi doar ceva virtual.
Lovealot
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Joi Dec 26, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

destinul

Mesajde DiAnca » Dum Ian 26, 2003 7:25 pm

eu am incercat sa mentin legaturile cu gagicile.. dar am treaba
nu inteleg un lucru... de ce va agitati sa faceti un lucru care l-au incercat si altii..... si nu le-a mers... nu are rost !!!!
sau ma inshel eu ? ...
de ce nu faci un fan club " de ce nu ai face un fan club" sau " cum sa rezisti tentatiei de a face parte dintr-un fan club", ori "mie nu imi place muzica romaneasca".... ma rog...d'astea
poate ar avea mai mult succes !!!
presupun
DiAnca
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Ian 19, 2003 8:15 pm


Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron