F.r.i.e.n.d.s

sub lumina lanternei magice

F.r.i.e.n.d.s

Mesajde WOLF » Sâm Mai 25, 2002 9:34 pm

Hi funclub!
Nu am postat de fff. mult timp pe forum.. si cred ca e momentul sa o fac acum.
Motivul acestui post este serialul "show" F.R.I.E.N.S , de care sper ca a auzit toata lumea.. Mie personal imi place la nebunie.. it's the best show ever. Daca mai este lume pe acest forum caruia ii place.. si suntem destui, cred ca avem sanse sa infiintam propriul nostru forum aici, pe fanclub. (am o pila la administrator ;-) Asa ca as vrea sa-mi raspunde-ti .. sa-mi spuneti ce pare aveti de acest lucru, si nu in ultimul rand sa-mi spuneti daca va place FRIENDS, daca va place Chandler & Monica & Rachel & Ross & Joey & Pheobe..

Veniti sa discutam si sa ne distram impreuna..
PS: Daca aveti calculator acasa, s-ar putea sa am o surpriza pt voi.. dar nu va spun inca in ce consta aceasta surpriza.
Anyway.. sunt trist..s-a terminat seria 8 acum o saptamana.. iar seria 9 incepe sa fie filmata de-abia in toamna..
Astept vesti de la voi.. here-s the official site:
http://www2.warnerbros.com/web/friendstv/home.jsp
Mess with the best
Die like the rest
WOLF
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Iul 19, 2001 5:15 pm
Localitate: in padure

Mesajde Aliosha » Sâm Mai 25, 2002 10:20 pm

Sincer nu ma omor dupa serialul asta.
Raman fidel Seinfeldului la categoria comedii aproximativ recente venite din SUA.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde num-num » Dum Mai 26, 2002 12:21 am

pe mine ma plictiseste rau filmul asta iar jenifer aniston sucks big time!
"toa'su ,toa'su ,pasiunea mea este natura!"
Avatar utilizator
num-num
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Mie Mai 15, 2002 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Dum Mai 26, 2002 1:04 am

io zic k e acceptabil...ma amuza uneori da nu e chiar genu meu de sitcom...shi io prefer tot ceva gen seinfeld....Jenifer Aniston does suck:D
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Lil' Devil » Vin Aug 09, 2002 7:31 am

Eu-s de parere ca si Friends si Seinfeld sunt marfa, fiecare serial cu tipul de umor propriu, desigur... da' Friends e unul din serialele mele preferate asa ca-s de acord cu WOLF. Sincera sa fiu, mie-mi place Joey cel mai mult, cu felul lui de a fi stupid e cel mai haios. Si J. Aniston nu e o actrita de Oscar (so to put it), dar joaca destul de bine in Friends si e dragutica. Asa ca YAY! pentru Friends!
Lil' Devil
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Iul 31, 2002 7:07 am
Localitate: Calgary, CA

Mesajde the radical » Vin Aug 09, 2002 9:38 am

Initial trimis de Lil' Devil
Eu-s de parere ca si Friends si Seinfeld sunt marfa, fiecare serial cu tipul de umor propriu, desigur... da' Friends e unul din serialele mele preferate asa ca-s de acord cu WOLF. Sincera sa fiu, mie-mi place Joey cel mai mult, cu felul lui de a fi stupid e cel mai haios. Si J. Aniston nu e o actrita de Oscar (so to put it), dar joaca destul de bine in Friends si e dragutica. Asa ca YAY! pentru Friends!


eu sunt fan gata! si-mi place caracterul lui Chandler si a lui Ross cel mai mult
Dar oricum eu-s si mai fan umor englezesc asa ca-mi place Gimme Gimme Gimme si Man behaving badly si Absolutely fabulous .
The direction of the eye, so misleading
The defection of the soul, nauseously quick
I don't question, our existence
I just question, our modern needs......
Avatar utilizator
the radical
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

lol

Mesajde n3aGabitz » Sâm Aug 24, 2002 9:44 am

in momentul de fata Friends imi place cel mai mult! Oricum raman fan Seinfeld pana la moarte. Nu pot zice care imi place mai mult....amandoua sunt misto in felul lor!
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am


Înapoi la Film

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron