noutati!!

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

noutati!!

Mesajde sly » Joi Mai 23, 2002 8:43 am

acest topic este creeat dupa sfatul pretios al amicului meu sandrino...aici veti posta lucruri noi despre formatie, unde au concert, in ce ziare , reviste mai apar...etc...deci sa incepem eu cu primele noutati: 24 mai concert la bacau, 25 mai concert la iasi, 26 mai emisiune la un post local de televiziune unde sunt invitati!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Un Nou Site Hi-Q :-)

Mesajde AnDrEi » Dum Iun 02, 2002 8:38 pm

Visit : http://www.hi-q.mp3.ms
-sa imi spune`ti daca va plake .. please.. :D

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Un Nou Site Hi-Q :-)

Mesajde lucianus » Dum Iun 02, 2002 8:45 pm

Initial trimis de Andrei
Visit : http://www.hi-q.mp3.ms
-sa imi spune`ti daca va plake .. please.. :D

Andrei

Imi place ANdrei site.
Serios
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

Re: Un Nou Site Hi-Q :-)

Mesajde Alexya » Dum Iun 02, 2002 9:10 pm

Initial trimis de Andrei
Visit : http://www.hi-q.mp3.ms
-sa imi spune`ti daca va plake .. please.. :D

Andrei



daaaa e sssuupperrr mishto!!! mai ales poza aceea! uau!
Alexya
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Vin Mai 31, 2002 7:29 pm
Localitate: Tg-Mures

Mesajde allidda » Lun Iun 03, 2002 1:02 am

Anrei....e fain site-ul
ti-am zis eu cateva chestii in legatura cu el......vezi cum il mai imbunatatesti
BAFTA!
alexa
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Lun Iun 03, 2002 9:40 am

e misto site-ul...
in max o saptamana va veti delecta cu super pagina a fanclubului hi-q din iasi, cu poze cu hi-q super, etc
va voi tine la curent...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Astept!

Mesajde AnDrEi » Lun Iun 03, 2002 1:04 pm

Initial trimis de sly
e misto site-ul...
in max o saptamana va veti delecta cu super pagina a fanclubului hi-q din iasi, cu poze cu hi-q super, etc
va voi tine la curent...



Astept sa`l vad.. pana atunci .. mai vizitat`i http://www.hi-q.mp3.ms .. si apropos.. sly .. tze0p0 il face? :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

hmm...

Mesajde intoxic8 » Lun Iun 03, 2002 10:17 pm

Andrei io ti-am spus deja parerea mea despre pagina, asa ca nu am sa ma mai repet. Sfatul meu este sa ai grija sa nu te imbeti cu apa rece!

In al doilea rand: sly tu cum vrei sa faci site-ul intr-o saptamana daca nu ai adus material??? te rog sa iei atitudine.

In al treilea rand: ... nu stiu, adaugati voi ceva aici.

see ya...
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Re: hmm...

Mesajde sly » Mar Iun 04, 2002 8:57 am

Initial trimis de tzepo0o
Andrei io ti-am spus deja parerea mea despre pagina, asa ca nu am sa ma mai repet. Sfatul meu este sa ai grija sa nu te imbeti cu apa rece!

In al doilea rand: sly tu cum vrei sa faci site-ul intr-o saptamana daca nu ai adus material??? te rog sa iei atitudine.

In al treilea rand: ... nu stiu, adaugati voi ceva aici.

see ya...

deci dl. TzepoOo voi lua atitudine shi pana sambata tre sa facem macar o versiune beta a siteului ...voi scana pozele, voi developa pozele alea de la iasi...
etc
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Kewl!

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 04, 2002 1:55 pm

Initial trimis de sly

deci dl. TzepoOo voi lua atitudine shi pana sambata tre sa facem macar o versiune beta a siteului ...voi scana pozele, voi developa pozele alea de la iasi...
etc


Suna fain sly .. eu unul am facut versiunea beta a unui site :-) acum lucrez in flash6 sa vad ce iese .. dar dureaza vreo 2-3 saptamani .. material am asa ca .. sa vad ce mai iese de la Bucuresti :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

[none]

Mesajde intoxic8 » Mar Iun 04, 2002 9:27 pm

Andrei chiar sunt curios sa vad ce poti sa aci in Flash. Pana atunci va anunt ca ma voi stradui din rasputeri sa termin o parte din pagina pana la lansarea albumului, mai ales ca am primit si unda verde de la oameni.

Halal atitudine ai luat mai sly. Nu ai fost convingator.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Heheheh

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 04, 2002 11:13 pm

Initial trimis de tzepo0o
Andrei chiar sunt curios sa vad ce poti sa aci in Flash. Pana atunci va anunt ca ma voi stradui din rasputeri sa termin o parte din pagina pana la lansarea albumului, mai ales ca am primit si unda verde de la oameni.

Halal atitudine ai luat mai sly. Nu ai fost convingator.


http://www.house.linux-fan.com :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

nu mi-am dat seama

Mesajde intoxic8 » Mar Iun 04, 2002 11:24 pm

si asta pentru ca nu am vazut pic de animatie. in fine nu sunt io expertul in site-uri dar mai ai de invatat.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

true...

Mesajde intoxic8 » Mar Iun 04, 2002 11:38 pm

omu cat traieste invata. acuma depinde cine cunoaste mai mult si mai bine, iar asta tine de perseverenta si de interesul acordat web-designului.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Hmmmmmmmm

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 04, 2002 11:43 pm

Initial trimis de tzepo0o
omu cat traieste invata. acuma depinde cine cunoaste mai mult si mai bine, iar asta tine de perseverenta si de interesul acordat web-designului.

ai dreptate :-)

Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mie Iun 05, 2002 10:06 am

mai TzepoOo cum nu am luat atitudine...?
lasa ca iti trimit azi poze&date shi alte chestii misto pt pagina aia care sper ca va fi ff reusita...shi ce sa iti mai zic?? inca nu am reusit sa developez pozele alea de la iasi...dar sper sa le developez...
ps: sorry tzepoOo eu sunt vinovat ca trebuia sa ocupam mai din timp de pagina shi era gata acuma...
vineri ma intalnesc cu o tipa care imi va da un dosar plin cu informatii despre hi-q shi dupa aia le vom sorta, etc.
oricum pana sambata tre sa iasa ceva interesant ...macar o parte din pagina...nu?
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Hihiihihihih

Mesajde AnDrEi » Mie Iun 05, 2002 10:19 am

Initial trimis de sly
mai TzepoOo cum nu am luat atitudine...?
lasa ca iti trimit azi poze&date shi alte chestii misto pt pagina aia care sper ca va fi ff reusita...shi ce sa iti mai zic?? inca nu am reusit sa developez pozele alea de la iasi...dar sper sa le developez...
ps: sorry tzepoOo eu sunt vinovat ca trebuia sa ocupam mai din timp de pagina shi era gata acuma...
vineri ma intalnesc cu o tipa care imi va da un dosar plin cu informatii despre hi-q shi dupa aia le vom sorta, etc.
oricum pana sambata tre sa iasa ceva interesant ...macar o parte din pagina...nu?

sly .. deabia astept sa vad ce pagina faceti :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Hihiihihihih

Mesajde sly » Mie Iun 05, 2002 7:45 pm

Initial trimis de Andrei

sly .. deabia astept sa vad ce pagina faceti :-)

Andrei

o sa vezi Andrei...shi acuma vb serios...eu am vb frumos despre pagina ta dar asteapta sa o vezi pe a noastra shi...
dar sa o facem shi dupa il astept pe andrei cu parerea lui...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Okei!

Mesajde AnDrEi » Mie Iun 05, 2002 8:08 pm

Initial trimis de sly

o sa vezi Andrei...shi acuma vb serios...eu am vb frumos despre pagina ta dar asteapta sa o vezi pe a noastra shi...
dar sa o facem shi dupa il astept pe andrei cu parerea lui...

Bine sly .. sper sa pot vedea macar varianta beta adik macar indexu` de la pagina pe care o faci pana vineri sau chiar sambata :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Joi Iun 06, 2002 10:12 pm

omu sa-ti spun cum sta treaba: nu e graba sa il facem pana sambata. de retinut este faptul ca noi nu facem site-uri de duzina, adica ora si site-ul. noi vrem sa iasa ceva de calitate, de care sa fin si noi si restu mandri.

tu vei fi primul care vei afla cand e gata pagina, si care o vei vedea.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde allidda » Vin Iun 07, 2002 12:43 am

...dar sa revenim putin la subiectul nostru:noutati:miercuri 5iunie- hi-q la teo; joi 6iunie- hi-q la cafea cu sare
nu as putea insa sa va spun cum a fost pt ca nu am vazut dar poate a vazut cineva si ne pov si noua
aaaa....si am mai auzit de la o prietena (nu dau nume-dar va rog nu mai interpretati) ca azi (vineri 7iunie) sunt invitati la zid
poate asta apuc sa vad.....
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Vin Iun 07, 2002 5:01 pm

Initial trimis de allidda
...dar sa revenim putin la subiectul nostru:noutati:miercuri 5iunie- hi-q la teo; joi 6iunie- hi-q la cafea cu sare
nu as putea insa sa va spun cum a fost pt ca nu am vazut dar poate a vazut cineva si ne pov si noua
aaaa....si am mai auzit de la o prietena (nu dau nume-dar va rog nu mai interpretati) ca azi (vineri 7iunie) sunt invitati la zid
poate asta apuc sa vad.....

noutati hi-q sunt astazi la targoviste ...ult\imul concert inainte de mega lansarea albumului shi apar azi la stirile de la atomic...alte noutati: eu shi tzepoOo lucram din greu la site-ul fanclubului hi-q din iasi...care va fi best...!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde allidda » Vin Iun 07, 2002 9:24 pm

noutati:am vazut azi pe HI-Q la zid si desi dana a spus ca iasul va veni la lansare sly si cu tzepoOo nu ne vor onora cu prezenta :(
alexa
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Vin Iun 07, 2002 10:00 pm

daca nu mergem noi asta nu inseamna ca iasiul nu va fi prezent. cu siguranta va merge cineva din iasi, sau va fi prezent in mintea baietilor de la hi-q.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

in curand

Mesajde intoxic8 » Sâm Iun 08, 2002 12:32 am

din rubrica in curand a acestui subiec spicuim:

"in curand va fi lansat (la apa si in spatiul extraterestru) site-ul fanclubului Hi-Q din Iasi."

"tineti aproape" ca sa aflati adresa acestui site.

va multumim!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Iun 08, 2002 7:58 pm

Initial trimis de allidda
noutati:am vazut azi pe HI-Q la zid si desi dana a spus ca iasul va veni la lansare sly si cu tzepoOo nu ne vor onora cu prezenta :(
alexa

allidda poti sa fii mai exacta cu ce a spus dana la zid despre iasi...?? nu putem veni la lansare dar oricum dupa ce vom termina site-ul vom ateriza la mare shi va fi super mega ...sper sa ne vedem atunci shi sa stam mai mult de vorba ...etc
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Re: in curand

Mesajde sly » Sâm Iun 08, 2002 8:01 pm

Initial trimis de tzepo0o
din rubrica in curand a acestui subiec spicuim:

"in curand va fi lansat (la apa si in spatiul extraterestru) site-ul fanclubului Hi-Q din Iasi."

"tineti aproape" ca sa aflati adresa acestui site.

va multumim!

asha cum spune shi bunul meu prieten tzepoOo ..tineti aproape sa aflati adresa unui mega site hi-q care va fi gata...cat de curand posibil....
etc...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Sâm Iun 08, 2002 9:19 pm

nu e chiar mega site. nu stiu cat de mega e si asta pentru ca nu imi pot aprecia munca. dar in orice caz va aduce destule lucruri noi pentru fanii hi-q si in afara de asta va reprezenta punctul zero al fanclubului hi-q din iasi.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Iun 09, 2002 8:33 am

sunt foarte curios sa vad ce pagina a iesit ... abia astept sa apara.... baieti cand va fi acest eveniment .. :>
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Bau

Mesajde PreferatA » Dum Iun 09, 2002 3:35 pm

Initial trimis de Andrei
Visit : http://www.hi-q.mp3.ms
-sa imi spune`ti daca va plake .. please.. :D

Andrei


e misto site`ul la fel ca si stapanul :P :kiss:
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator