Sex in grup in Romania

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

sex in grup in romania ? !!!

Chestionarul s-a închis pe data de Lun Iun 23, 2003 1:24 pm

parerea ta despre sexul in grup
6
33%
sunteti cuplu?
2
11%
ati discutat despre sexul in grup?
2
11%
schimb de parteneri sau ... ?
1
6%
ati mai participat?
3
17%
vreti sa participati?
4
22%
despre ce amanunte ati discuta(t) dupa?
0
Niciun vot
parerea ta s-a schimbat?
0
Niciun vot
cand se ajunge la sexul in grup intr-o casnicie?
0
Niciun vot
parerea ta?!!! [url]www.nexus.hu/swingro/index.html[/url]
0
Niciun vot
 
Voturi totale : 18

Sex in grup in Romania

Mesajde swingro » Vin Iun 28, 2002 1:14 pm

Ce parere aveti despre sexul in grup?
Schimb de parteneri?
Ai "rezista" sa-ti vezi iubitul/iubita in bratele altuia?

noua ne place la nebunie - detalii:

http://www.nexus.hu/swingro/index.html

sectiunea : "NOI"
pupici Saggi&Buggi
swingro
 

Mesajde Kayla » Sâm Iul 20, 2002 8:48 pm

Sex in grup?! Cea mai dezgustatoare chestie inventata!:mad:
Kayla
 

Mesajde baixinho© » Sâm Iul 20, 2002 8:56 pm

Melutza, nu-ti mai da cu parrerea daca nu stii cum este. Pune in practica (atunci cand o sa fie cazul) si o sa vezi ca nu o sa mai fi atat de categorica. Sexul in grup nu inseamna numai sa o pui cu 2-3 insi in acelasi timp.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Kayla » Sâm Iul 20, 2002 9:12 pm

Dar ce? Sa iti si vezi partenerul punand-o cu 2-3?
Kayla
 

Mesajde baixinho© » Sâm Iul 20, 2002 9:16 pm

nu, sa mai schimbi putin atmosfera. DIn cate se vede, esti reticenta la nou.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Kayla » Dum Iul 21, 2002 4:51 pm

Nu. Dar la asa ceva...:eek:
Kayla
 

Mesajde baixinho© » Lun Iul 22, 2002 8:03 am

iumbita, cand o sa fi fleasca de excitata si o sa iti dai seama ca unicul si singurul partener pe care il ai nu te poate satisface o sa iti doresti sa mai fie cineva langa tine.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Kayla » Lun Iul 22, 2002 11:44 am

Nu sunt genul! Fii sigur ca asta nu se va intampla niciodata!:mad:
Kayla
 

Mesajde baixinho© » Joi Iul 25, 2002 12:42 pm

Pai pana sa trecem la fapte, hai sa mai discutam. Ia spune, cam cum ar fi in viziunea ta o partida adevarata de secs in grup?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Kayla » Joi Iul 25, 2002 12:51 pm

O partida de sex in grup? Oho... Pai vreo 4 baieti si 4 fete sa zicem... Dezgustator... Fiecare o face cu fiecare... Nu, mai bine lasam chestia cu viziunea... Nu-mi place...:eek:
Kayla
 

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Iul 25, 2002 4:32 pm

nu va deranjati de mine... continuati... eu doar strang posturi.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

alo copiii!

Mesajde Joao » Sâm Iul 27, 2002 9:25 am

v-ati batut joc de acest subiect!
daca si la urmatoarele este la fel va sterg mesajele si va dau avertisment!
Sopra tie sa-ti fie rusine! aveam pretentii..........

si pana la urma,cati ati facut-o in grup?
postati aici cand si unde!daca va tine......
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde marian jan » Lun Iul 29, 2002 1:36 pm

am facut sex cu prietena mea in aceeasi camera in care se mai f_teau 2(prieteni buni),dar in alt pat.m-am ofticat oarecum,dar.....cu luminile stinse,cu cateva lumanari decat,dupa vreo 20 de beri si 1 sticla vodka..a fost dragut
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde java » Joi Aug 22, 2002 12:20 am

Nu mi se pare ceva dezgustator, dimpotriva. Dar cu conditia sa simti atractie sexuala fata de parteneri (macar fata de cei de sex opus ).
java
 

Mesajde marian jan » Joi Aug 22, 2002 3:17 pm

normal ca nu e ceva desgustator,ca nu o faci la intamplare,ci cu cineva care iti place.de obicei se face dupa petreceri,in stare de influenta,eventual avansata(joint,droguri).faci cu cei de care iti place,fata de care simti atractie.de cate ori ai simtit o atractie fata de partenera(ul) celui mai bun amic(a).se intampla,nu?
de curiozotate,esti baiat sau fata?
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Vin Oct 11, 2002 4:41 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1
nu va deranjati de mine... continuati... eu doar strang posturi.


Acum vad si eu mesajul lu sopra...
pai asta e mesaj de Avertisment, total off-topic. Asa inveti tu copii sopra :D ?
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde PreferatA » Dum Oct 13, 2002 1:34 pm

la ce itzi tre sex in grup ? exista fete "nesatule " ka in melodiile de manele ?

ah sa va zik avantaj la sexu in grup .. :nu se supara gajiku ka l-ai inselat ...... si kam atata ar fi
in rest nu pricep .. ce itzi tre sex in grup ? pe rand nu itzi ajunge ? sau eventual .. itzi iei gajiku si inka un vibrator daca esti nesatula ..... dar ku mai multzi yaks ........


UMILA MEA PARERE !
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde Cain » Mar Oct 15, 2002 2:05 pm

A fost cam bizar, ne uitam unii la altii si uitam sa ne futem. Plus ca aia de sub mine era cam matoala... Ar meita incercat de mai multe ori, cu fetele de la Playboy, eventual :)))
Cain
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Oct 15, 2002 1:38 pm
Localitate: m'bucuresti

Mesajde Aragorn » Lun Oct 21, 2002 4:13 am

Sexul in grup nu pare o chestie prea k-lumea...din mai multe motive. Unul ar fi ca se pot lua multe boliiiii. Cred ca n-as face asa ceva niciodata chiar daca de multe ori mi-am dorit sa o fac cu mai multe tipe odata...(dar oare asta e tot sex in grup?)
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde SuperContra » Joi Noi 21, 2002 11:19 pm

Voi ce ziceti, Romantismul s-a culcat cu o curva?
SuperContra
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Oct 05, 2002 11:00 pm

bau

Mesajde PreferatA » Vin Noi 22, 2002 11:00 am

Initial trimis de SuperContra
Voi ce ziceti, Romantismul s-a culcat cu o curva?


tu consideri ka o persoana de genul femin care face sex in grup e o curva ? :) lol
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Vin Noi 22, 2002 11:40 am

Initial trimis de Alin
am facut sex cu prietena mea in aceeasi camera in care se mai f_teau 2(prieteni buni),dar in alt pat.m-am ofticat oarecum,dar.....cu luminile stinse,cu cateva lumanari decat,dupa vreo 20 de beri si 1 sticla vodka..a fost dragut


pai asta nu e mah sex in grup...
e secs normal...ma rog, acum sa ne explici ce faceai cu lumanarile si mai ales cu sticlele
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Vin Noi 22, 2002 11:41 am

bobo, ce boli poti mah sa iei de la sexul in grup si nu poti sa le iei din sexul normal?




PS: sopra, aia nu e semnatura lu sandman?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Noi 22, 2002 12:01 pm

Initial trimis de Alin
am facut sex cu prietena mea in aceeasi camera in care se mai f_teau 2(prieteni buni),dar in alt pat.m-am ofticat oarecum,dar.....

auzi aline si la pauza n-ati schimbat portile?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde ROBAKITA » Vin Noi 22, 2002 1:56 pm

Sex-ul in grup ,dupa parerea mea ,e mult mai excitant decit cel normal ,mai ales daca stii cum sa-l faci si cu cine.
Pai sa povestesc o ''intimplare'' de la Sinaia la un Craciun.Eram doua saptamini la Sinaia si eram cazati la o casa ,ca era mai ieftin si uite asa, cam in fiecare seara cam toti isi faceau ''treaba'',noi(eu si al ''meu'' ,pe atunci)le-am propus prietenilor care erau cu noi in camera sa traiam acea ''aventura ''de care toti vorbeau, o partida in patru.Bineinteles intre noi era o mare simpatie si ne cunosteam si de multa vreme,dar nu va pot descrie mai multe ,doar ca a fost ceva pe care as mai face-o cu mare placere.
Daca nu traiesti nu ai de unde sti ce e frumos.
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde Sioux » Vin Noi 22, 2002 2:28 pm

Initial trimis de ROBAKITA
Sex-ul in grup ,dupa parerea mea ,e mult mai excitant decit cel normal ,mai ales daca stii cum sa-l faci si cu cine.
Pai sa povestesc o ''intimplare'' de la Sinaia la un Craciun.Eram doua saptamini la Sinaia si eram cazati la o casa ,ca era mai ieftin si uite asa, cam in fiecare seara cam toti isi faceau ''treaba'',noi(eu si al ''meu'' ,pe atunci)le-am propus prietenilor care erau cu noi in camera sa traiam acea ''aventura ''de care toti vorbeau, o partida in patru.Bineinteles intre noi era o mare simpatie si ne cunosteam si de multa vreme,dar nu va pot descrie mai multe ,doar ca a fost ceva pe care as mai face-o cu mare placere.
Daca nu traiesti nu ai de unde sti ce e frumos.



Super !
Deshi itzi impartashesc intru totul parerea trebuie sa spun ca nu ai dreptate - nu e frumos ce e frumos, e frumos ce imi place mie.
Daca ei (din varii motive) nu accepta sexul in grup, atunci te chinui degeaba. Shi tu shi oricine de aici. Este insa foarte adevarat ca e mai mult o chestie de falsa pudoare shi idee preconceputa. Nu am deslushit pana acum din posturile lasate aici, decat o singura parere sincera. Vezi tu ? E la fel cu perversiunea - daca ambele partzi consimt, atunci nimic nu este pervs. Normalitatea are standarde fixe, dar variaza de la om la om....:) Daca intzelegi ce vreau sa spun. Aaaa, shi mai e ceva - majoritatea de pe aici are o medie de varsta de 20 de ani ( sa nu imi spunetzi ca la 20 exista tipe de la care ai avea ce invatza...E clar ca aici nu e cazul ) ...Sper sa mai vorbim. Bafta.
Sioux
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Joi Sep 20, 2001 9:34 am
Localitate: Bucureshti

Mesajde ROBAKITA » Vin Noi 22, 2002 3:03 pm

[quote]Initial trimis de Sioux
- nu e frumos ce e frumos, e frumos ce imi place mie.
Daca ei (din varii motive) nu accepta sexul in grup, atunci te chinui degeaba.


Sioux,m-am referit in genere numai atunci cind ambele sexe doresc acest lucru.Adevarat ca virsta isi spune cuvintul,dar nu numai ,conteaza si experienta.Poti avea si 20 ,25,27 30 si sa nu fi trait tot ce se cheama sex si placere.Nu vad de ce nu s-ar practica sex-ul in grup ,mai ales ca e si la moda acum ,dar asta numai si numai cind cunosti persoanele si ambii parteneri accepta.
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde Sioux » Vin Noi 22, 2002 3:31 pm

Initial trimis de ROBAKITA
Initial trimis de Sioux
- nu e frumos ce e frumos, e frumos ce imi place mie.
Daca ei (din varii motive) nu accepta sexul in grup, atunci te chinui degeaba.


Sioux,m-am referit in genere numai atunci cind ambele sexe doresc acest lucru.Adevarat ca virsta isi spune cuvintul,dar nu numai ,conteaza si experienta.Poti avea si 20 ,25,27 30 si sa nu fi trait tot ce se cheama sex si placere.Nu vad de ce nu s-ar practica sex-ul in grup ,mai ales ca e si la moda acum ,dar asta numai si numai cind cunosti persoanele si ambii parteneri accepta.



Din nou ai dreptate, numai ca la varsta nu m-am referit in general, ci la acest forum in particular....Shi este clar ca in cazul asta varsta conteaza foarte mult...Dar am mai dat shi alte doua motive, care aici fac de 100 de ori mai mult decat orice varsta ...
- sexul in grup nu cred ca e o idee buna sa fie practicat pt ca e la moda. Din cauza asta, dupa, regretele ishi pot face loc.
- persoanele este bine sa le cunoshti...Dar sa nu fi prea apropiat. Mie personal mi s-a parut stanjenitor...
- ideile astea trebuie sa itzi spun ca le-am slefuit in ani de munca....;)
Sioux
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Joi Sep 20, 2001 9:34 am
Localitate: Bucureshti

Mesajde ROBAKITA » Vin Noi 22, 2002 4:39 pm

Initial trimis de Sioux




- sexul in grup nu cred ca e o idee buna sa fie practicat pt ca e la moda
- persoanele este bine sa le cunoshti...Dar sa nu fi prea apropiat.
- ideile astea trebuie sa itzi spun ca le-am slefuit in ani de munca....;)


Am zis ca e la moda ,nu m-am referit ca nici nu ''gusta'' sa-l faca.Aici fiecare face ce vrea si cei ''gusta'' sufletul.Iar despre ceea ce ziceai tu ''persoanele...sa nu fie prea apropiate'',la ce te referi?
Daca nu sint prea indiscreta ,unde lucrezi?
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Re: bau

Mesajde SuperContra » Sâm Noi 23, 2002 12:48 am

Initial trimis de PreferatA


tu consideri ka o persoana de genul femin care face sex in grup e o curva ? :) lol


Nu era vorba de femei, era vorba de romantism!
Si daca faci sex in grup nu exista romantism, dupa parerea mea.

Si daca nu exista romantism banuiesc ca baietilor le plac femeile moderne.

Scuze daca am jignit pe cineva, eu nu ma prea pricep la astea.
SuperContra
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Oct 05, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron