hi-q castiga mamaia!:(

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

hi-q castiga mamaia!:(

Mesajde bianca_x » Dum Iun 30, 2002 10:38 pm

dupa cum bine stiti,anul acesta fest de la mamaia e organizat de antena 1...deja se stie cine va castiga trofeul..:(...e vorba de hi-q normal...pacat ca se intampla asta...nici macar festivalurile nu mai sunt corecte...:(eu nu sunt de acord ca ei sa castige...nu e corect...trebuie sa le dam sansa si celorlalti...vreau sa-mi spuneti si parerile voastre...nu putem lasa se sa intample asa ceva!:(astept rasp voastre
bianca_x
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:17 pm
Localitate: undeva in romania...:)

Mesajde allidda » Dum Iun 30, 2002 11:15 pm

in primul rand bine ai venit pe forum bianca.....sper sa te simti cat mai bine alaturi de noi....:)
totusi...antena1 mi se pare un post de televiziune destul de serios si nu cred ca se va preta la asemenea lucruri....dar mai stii?
dar pana la urma poate nu castiga hi-q...desi eu imi doresc asta....sau poate chiar o sa castige pe merit
dar precis daca o sa castige toata lumea va comenta pt. ca antena1 e org. si hi-q sunt favorizati.....:)
apropo ...la ce sectiuni o sa participe?
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Re: hi-q castiga mamaia!:(

Mesajde axara_me » Lun Iul 01, 2002 7:02 pm

Initial trimis de bianca_x
dupa cum bine stiti,anul acesta fest de la mamaia e organizat de antena 1...deja se stie cine va castiga trofeul..:(...e vorba de hi-q normal...pacat ca se intampla asta...nici macar festivalurile nu mai sunt corecte...:(eu nu sunt de acord ca ei sa castige...nu e corect...trebuie sa le dam sansa si celorlalti...vreau sa-mi spuneti si parerile voastre...nu putem lasa se sa intample asa ceva!:(astept rasp voastre


draga bianca_x,tu de fapt ce cauti pe forumul hi-q?
si daca ar participa si ar castiga,inseamna ca vor castiga pe buna dreptate.nu cred ca pana acum piesele lor ,si ma refer la cele care au fost promovate au dezamagit pe cineva,si eu stiu ca au stat mult timp in topuri.de ce? simplu:pentru ca au placut !!!
...asa ca, nu m-ar mira sa castige<si chiar as vrea sa castige> pentru ca locul unde se afla ei acum il merita din plin pentru munca facuta.ok?!?
ps:si la care..."celorlalti" ar trebui sa le dam sansa sa castige?ce..???la un festival se dau premii de mila?sa fim seriosi....!!!!
U CAN KNOW ME, I`M EASY.
..: amintirea este singurul rai de unde nimeni nu te poate izgoni; si tot ea este singura floare ce o poti culege de pe mormantul unei iubiri pierdute:..
Avatar utilizator
axara_me
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mie Iun 05, 2002 11:00 pm

Re: hi-q castiga mamaia!:(

Mesajde sly » Lun Iul 01, 2002 7:30 pm

Initial trimis de bianca_x
dupa cum bine stiti,anul acesta fest de la mamaia e organizat de antena 1...deja se stie cine va castiga trofeul..:(...e vorba de hi-q normal...pacat ca se intampla asta...nici macar festivalurile nu mai sunt corecte...:(eu nu sunt de acord ca ei sa castige...nu e corect...trebuie sa le dam sansa si celorlalti...vreau sa-mi spuneti si parerile voastre...nu putem lasa se sa intample asa ceva!:(astept rasp voastre

in primul rand vreau sa iti urez un bun venit pe acest forum bianca_x shi sa te lamuresc cu unele chestii:Premiile industriei muzicale au fost organizate tot de antena1 shi HI-Q au fost nominalizati la mai multe categorii shi nu au castigat decat un premiu de consolare din partea celor de la antena1 desi meritau mai mult...sanse celorlalti??
adica?? exemple?
daca vor castiga vor castiga pe merit nu ca festivalul este organizat de antena 1 care poate fi un avantaj pentru ei asha cum consideri tu dar shi un dezavantaj...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

pacat...

Mesajde bianca_x » Mar Iul 02, 2002 12:55 am

imi pare rau daca v-am suparat cu acel mesaj...dar asta e adevarul...hi-q vor castiga...din apcate nimeni nu va stii daca au acstigat pe drept sau a fost aranjat...dupa parerea mea nu e cea mai buna trupa...normal ca pt voi sunt cei mai buni,dar sunt multi care nu au aceeasi parere..:(...
in leg cu P.I.M.R...nu stiu daca ai obs,dar fiecare trupa a castigat un premiu...s-a facut in asa fel incat toti sa fie castigatori...si acolo a fost oarecum aranjat...era absolut normal ca hi-q sa castige premiu specail oferit de antena1...:(...din pacate...
bianca_x
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:17 pm
Localitate: undeva in romania...:)

Mesajde intoxic8 » Mar Iul 02, 2002 1:29 am

bianca_x tu esti cam ;j (batuta in cap)! cine te-a informat e tine cine va castiga la Mamaia, cand de fapt si de drept nici nu au fost anuntati nominalizatii, nici nu se stie daca hi-q vor participa!

in alta ordine de idei esti si incapabila sa accepti faptul ca formatia romaneasca pe care o admiri nu este in stare sa castige festivalul de la mamaia! nu inteleg la ce raspunsuri te asteptai din partea unor fani hi-q? din mesajele tale deduc faptul ca te asteptai ca ei sa spuna: da! nu este corect ca hi-q sa castige premiul de la mamaia!, si alte chestii de genul asta. nu ai sa auzi chestii dintr-astea pe aici! cel putin asa cred! daca totusi nu te asteptai ca cineva sa fie de acord cu tine de ce ai mai deschis subiectul asta (stupid printre altele!)?
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

pacat...pt tine draga bianca:)))

Mesajde axara_me » Mar Iul 02, 2002 7:06 am

...dar asta e adevarul...hi-q vor castiga...stii daca au acstigat pe drept sau a fost aranjat...dupa parerea mea nu e cea mai buna trupa...normal ca pt voi sunt cei mai buni,dar sunt multi care nu au aceeasi parere..:(...
in leg cu P.I.M.R...nu stiu daca ai obs,dar fiecare trupa a castigat un premiu...s-a facut in asa fel incat toti sa fie castigatori...si acolo a fost oarecum aranjat...era absolut normal ca hi-q sa castige premiu specail oferit de antena1


hai ca ai reusit...:<<
draga bianca_x,esti cumva clarvazatoare? "asta e adevarul,hi-q vor castiga" SI CE?????????
si or fi multi care nu au aceeasi parere,dar sunt destui care nu accepta ceea ce ai zis tu.ok?si la P.I.M.R.nu tot tu ai zis ca ar trebui sa li se acorde sansa si celorlalti?uite ca...zau ca asta s-a facut!s-au dat premii asa cum am mai spus:de mila!acolo unde cei buni nu au primit decat premii de consolare,premii speciale,cum ar veni,in afara concursului,si aici ma refer la hi-q.
si parca te-am mai intrebat...daca ai ce ai cu hi-q,de ce mai intri pe forumul hi-q?sa inteleg ca formatia pe care o placi,inca nu e (......)daca intelegi...si inca nu are destui fani care sa ii faca un forum?
U CAN KNOW ME, I`M EASY.
..: amintirea este singurul rai de unde nimeni nu te poate izgoni; si tot ea este singura floare ce o poti culege de pe mormantul unei iubiri pierdute:..
Avatar utilizator
axara_me
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mie Iun 05, 2002 11:00 pm

ai dreptate andrutza

Mesajde mirela`Carla_ » Mar Iul 02, 2002 9:14 am

andutza ai cea mai mare dreptate.Hi-q a scos un album super si ar fi chiar pacat sa nu castige ei Mamaia...si sa castige niste copilasi,ca si anul trecut!Deci Noi vom fi aproape de ei si`i vom sustzine ,si sigur ei vor castiga!Deci:hi-q`mereu alatori de voi!
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Mie Iul 03, 2002 2:46 pm

HI-Q vor castiga pe drept.. asta-i clar....
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mamaia 2002

Mesajde Florin Hi-Q » Mie Iul 03, 2002 7:44 pm

Istoric:
Am visam mereu sa participam la Mamaia si am visat mereu sa luam un premiu. Nu am crezut niciodata ca vom ajunge atat de sus dar anul trecut am concurat la sectiunea Slagare, cu "Un minut", si a fost ca un vis implinit.
Asa cum am spus si anul trecut, toata lumea spune ca festivalurile sunt aranjate, dar noi am descoperit ca (cel putin in cazul Mamaia 2001), nimic nu a fost aranjat! De ce? Pentru ca noi, Hi-Q, trupa de suflet a Antenei1 am castigat locul 2 la Slagare si premiul publicului la un festival organizat de TELEVIZIUNEA CONCURENTA TVR!!!

Prezent:
Privim cu multa speranta si cu emotie catre acest festival pentru ca "Tu esti dragostea mea" a fost pe primul loc in RoTop100 cele mai multe saptamani, deci are sanse bune de castig.

Raspunsul pentru Bianca_X:
Stiu ca ai vrea sa castige Animal-X, si vor castiga ei daca publicul va vota asa. Dar mi-ar placea sa-mi spui tu care sunt piesele pe care le nominalizezi pentru sectiunea Slagare Pop-Dance 2002.

Raspuns pentru Tzep00:
Ai fost prea dur cand ai spus ca "formatia pe care o iubesti tu nu poate castiga":-( AnimalX au castigat sectiunea Slagare anul trecut, sunt o trupa foarte buna si originala, cu o muzica de calitate.

Concluzie:
Publicul alege. Pentru mine, ziua in care am castigat Premiul Publicului la Mamaia2001, a fost cea mai frumoasa zi din viata mea! Sper sa vina si ziua in care vom fi pe primul loc!

pup ya!
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde intoxic8 » Mie Iul 03, 2002 9:29 pm

pe mine, personal, nu ma intereseaza ce muzica asculta bianca_x si tocmai de aceea nu inteleg de ce posteaza mesaje de genul asta pe forumul hi-q, formatie care niciodata nu a avut (sau nu a spus ca are) conflicte cu alte trupe.

cat despre originalitatea muzicii cantete de animal x am anumite rezerve.

sper din toata inima sa castigati TROFEUL de la MAMAIA, nu numai premiul publicului. in orice caz pentru mine sunteti castigatori!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Re: Mamaia 2002

Mesajde sly » Mie Iul 03, 2002 9:39 pm

Initial trimis de Florin Hi-Q
Istoric:
Am visam mereu sa participam la Mamaia si am visat mereu sa luam un premiu. Nu am crezut niciodata ca vom ajunge atat de sus dar anul trecut am concurat la sectiunea Slagare, cu "Un minut", si a fost ca un vis implinit.
Asa cum am spus si anul trecut, toata lumea spune ca festivalurile sunt aranjate, dar noi am descoperit ca (cel putin in cazul Mamaia 2001), nimic nu a fost aranjat! De ce? Pentru ca noi, Hi-Q, trupa de suflet a Antenei1 am castigat locul 2 la Slagare si premiul publicului la un festival organizat de TELEVIZIUNEA CONCURENTA TVR!!!

Prezent:
Privim cu multa speranta si cu emotie catre acest festival pentru ca "Tu esti dragostea mea" a fost pe primul loc in RoTop100 cele mai multe saptamani, deci are sanse bune de castig.

Raspunsul pentru Bianca_X:
Stiu ca ai vrea sa castige Animal-X, si vor castiga ei daca publicul va vota asa. Dar mi-ar placea sa-mi spui tu care sunt piesele pe care le nominalizezi pentru sectiunea Slagare Pop-Dance 2002.

Raspuns pentru Tzep00:
Ai fost prea dur cand ai spus ca "formatia pe care o iubesti tu nu poate castiga":-( AnimalX au castigat sectiunea Slagare anul trecut, sunt o trupa foarte buna si originala, cu o muzica de calitate.

Concluzie:
Publicul alege. Pentru mine, ziua in care am castigat Premiul Publicului la Mamaia2001, a fost cea mai frumoasa zi din viata mea! Sper sa vina si ziua in care vom fi pe primul loc!

pup ya!

draga bianca_x asha cum spunea shi FLorin acest festival nu este aranjat chiar daca este organizat de antena1 shi HI-Q este o trupa care de 6 ani este shi va mai fi mult timp de acuma inainte (sper) merita sa castige un premiu la mamaia ...
Florin sper sa castigati un premiu la Mamaia shi sa fie cea mai frumoasa zi a formatiei shi sa va bucurati alaturi de prietenii hi-q (adica de noi acest useri de pe forumul hi-q shi fanii vostri care sunt ff minunati)
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mamaia 2002.. hi-q`NIO

Mesajde mirela`Carla_ » Joi Iul 04, 2002 2:08 am

Nu stiu de ce se alarmeaza toti inca de acum cine va castiga Mamaia... Nimeni nu vrea sa creada ca nu va lua trofeul formatzia ei preferata... si acum dupa preferintze... logic ,ca NOI am vrea hi-q ,dar nu toti vor asta.,... dar si daca vor lua ei .... va fi super.. si cei care se vor bucura din plin pe urma reusitei lor,vom si NOI,ce`i care`i iubim si`i sustzinem!
Florin ... multa baftza ... sa privim cu optimism .... acum depinde de D`zeu... viitorul!
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

ete nah

Mesajde AnDr3y - Radu » Sâm Iul 13, 2002 3:42 pm

ei fleoshc mah Bianca_X ... daca va cashtiga Hi-Q ce ?! Asta inseama ca va fi blat ?! Cum spune shi Florin "Tu eshti dragostea mea" a stat acolo sus mult timp ... shi nu prea am mai vazut alte piese "tari" prin top-uri care sa stea atat pe locul 1 ... asha ca hai sa fim serioshi ... shi sa ne uitam la Festival ... shi mai discutam dupa aia!
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Hi-Q - Castigatori - Mamaia 2002

Mesajde AnDrEi » Dum Iul 28, 2002 4:43 am

Hi-Q vor castiga .. de ce? datorita hiturilor de vara asta .. nu cred ca mai necesita o enumerare acum ... stiti cu totii ca Florin , Dana si Mitza au dat anu asta si nu numai .. chiar de la inceputul carierei lor ..tot ce aveau mai bun in ei ! so ..? Hi-Q are the best ..
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Joi Aug 08, 2002 11:48 am

Hi-Q are the best ..!!!! ca bine a mai zis Andrei :) ..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

yeap

Mesajde ballooba » Dum Aug 11, 2002 10:21 pm

Vor cashtiga incontestabil
Avatar utilizator
ballooba
Junior Member
 
Mesaje: 194
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

exact!

Mesajde AnDr3y - Radu » Lun Aug 12, 2002 10:14 pm

Hi-Q = Trupa excelenta! => Hi-Q Are Za BeSt!!!! nu ai rivali!:) nushtiu cine are putea cashtiga .. dar se poate sa apara v`o supriza.. shi sa faca cineva v`un blat p`acolo ... dar sa cashtige altcineva!

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Joi Aug 22, 2002 6:45 pm

un subiect bun de discutie ...
mai este o 1 zi pana cand HI-Q speram noi prietenii HI-Q vor reusi sa castige premiul pentru slagarul anului cu piesa "Tu esti dragostea mea" care a stat destul de mult timp in topuri...
va asteptam prietenii (HI-Q) pe forum alaturi de fanii dupa concert sa ne bucuram impreuna!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde diana f. » Joi Aug 22, 2002 9:51 pm

bianca_x cred ca daca-i fi o adevarata fana ti-ai sustine formatia preferata fara sa-ti pese de ce se spune in stanga si in dreapta (ca daca lucreaza la Antena 1 cu siguranta vor castiga). Daca vor castiga, ceea ce spera foarte multa lume o vor face datorita hiturilor lor. MULTA BAFTA!!!
diana f.
 

Mesajde Dee Dee » Joi Aug 22, 2002 9:59 pm

hm...
eu kiar nu shtiu ce sa zic ......
abia ashtept seara de maine!!!!
:)

Sa speram ca cel mai bun sa cashtige! :)
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Jasmine » Vin Aug 23, 2002 12:44 am

cu siguranta nu stiti ca Animal X NU participa la Mamaia anul acesta..ei bine!!asa este..au hotarat in ultimul moment acest lucru..
eu le tin pumnii celor de la hi-q ...cred ca merita premiul !!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Vin Aug 23, 2002 8:29 am

deci in e ora 9:30 pana diseara cand se va disputa finala slagarelor mai este ....
sper sa castiga HI-Q desi este ff greu deoarece sunt in competitie cu Banica shi cu Proconsul!!
dar cine stie ce surprize se pot intampla??
speram sa ne bucuram alaturi de ei shi mai discutam pe acest topic in seara asta dupa festival!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde bianca_x » Sâm Aug 24, 2002 12:52 am

normal ca o sa castige hi-q!:(nici nu stiu ce va tot vaicariti atata cand stiti ca ei castiga!!!sunteti niste prefacuti...!!!
bianca_x
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:17 pm
Localitate: undeva in romania...:)

Re: Re: hi-q castiga mamaia!:(

Mesajde DatZasH » Sâm Aug 24, 2002 10:37 pm

Initial trimis de andutza

nu cred ca pana acum piesele lor ,si ma refer la cele care au fost promovate au dezamagit pe cineva,

...pui pariu?
Initial trimis de andutza
ps:si la care..."celorlalti" ar trebui sa le dam sansa sa castige?ce..???la un festival se dau premii de mila?sa fim seriosi....!!!!

...pai cam pe asta functzioneaza festivalele in Romania. Li se face mila organizatorilor de multzimea de fetitze isterice cu varsta cuprinsa intre 10 shi 15 ani shi le da premiul trupei respective.
Oricum nu conteaza cine cashtiga vestivalu`, ca totzi sunt nishte playback-ishti, nimeni nu canta...
DatZasH
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 10:55 am

A trecut si Mamaia2002

Mesajde Florin Hi-Q » Dum Aug 25, 2002 9:29 pm

Initial trimis de bianca_x
normal ca o sa castige hi-q!:(nici nu stiu ce va tot vaicariti atata cand stiti ca ei castiga!!!sunteti niste prefacuti...!!!


Hm! De ce vorbesti asa? Nimeni nu a stiut rezultatul votarii pana in ultima seara!!! Nici macar Dan Negru... Cu totii am vrut sa aflam de inainte rezultatul, eram curiosi, dar cei de la organizare s-au intrecut pe ei insisi nescapadn nimic nimanui:-) Bravo lor!
Daca s-ar fi scurs vreo informatie cu siguranta ar fi aparut in National sau in EvenimentulZilei (asa cum s-a intamplat in anii trecuti).

A trecut Mamaia, si discutiile de pe acest topic apar in alta lumina. Asadar:
- AnimalX, 3SE, DJ Project, Directia5 si Voltaj nu au participat, fiecare invocand motivele lor, unele intemeiate, altele mai putin...
- nu am castigam Mamaia2002 :-( Barfele conform carora eram avantajati de Antena1 au fost... barfe:-)
- Banica a castigat, si cred ca merita!

Mie mi s-a parut corecta jurizarea, atat la Slagare cat si la Debut si Creatie. Mie mi-a placut piesa lui MariusMoga&Simplu "Sa zbor spre cer" si piesa Nicolei care a luat locul 2. Nici piesa celor de la NoComment nu a fost rea, dimpotriva! La Debut mi-a placut de "Bocelli" romanesc (care a si castigat) si de Lacramioara (locul 2).

Observatii?
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: A trecut si Mamaia2002

Mesajde Jasmine » Dum Aug 25, 2002 9:37 pm

Initial trimis de Florin Hi-Q



Observatii?


parerea mea..tipa care a luat premiul3 la deputanti merita trofeul..nu Lacramioara,Vlad sau cu atat mai mult Adrian Enache..
Animalx & 3se nu au participat in semn de solidaritate pt Cristiana Raduta care n-a fost invitata sa participe la sectiunea slagare!!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Dum Aug 25, 2002 9:41 pm

subiectul asta mi s-a parut stupid de la inceput si mi se pare si mai stupid acum. sincer sa fiu nu credeam ca hi-q vor lua locul 2 dar dupa ce am vazut reactia publicului din sala am inceput sa sper.

cat despre favoritisme... nu prea cred. ar fi fost prea complicat sa aiba loc. felicitari hi-q!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde DatZasH » Dum Aug 25, 2002 9:55 pm

Initial trimis de Jasmyna

Animalx & 3se nu au participat in semn de solidaritate pt Cristiana Raduta care n-a fost invitata sa participe la sectiunea slagare!!

...dand dovada de profesionalism...
DatZasH
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 10:55 am

true true

Mesajde intoxic8 » Dum Aug 25, 2002 9:59 pm

aici ai dreptate DatZash. profesionalism in floare dar avand in vedere ca discutam despre animal x si 3se inteleg. ma asteptam la asa ceva!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron