vin si eu la mare

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

vin si eu la mare

Mesajde mirela`Carla_ » Mar Iul 02, 2002 4:07 am

Sal...este pt prima data cand trimit aici mesaj!Acest site mi l`a recomandat PreferetA si cu asta ii multumesc foarte mult.Sunt fana Hi-q ,ii ador,sunt niste scumpi!!!Pentru ei si pentru emisiunea si muzica lor ma duc anul acesta la mare!Sper sa`i cunosc si eu.Va las..pa-pa
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Mie Iul 03, 2002 3:00 pm

ok.. ne vedem la mare...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde forever_clo » Sâm Iul 06, 2002 3:16 am

as vrea si eu sa vin dar nu pot...............:(((((((((((((((((((((((((((((((
sper sa ne vedem candva la mare........
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Andre3a » Sâm Iul 06, 2002 8:24 pm

de ce nu poti forever_clo?
pt k dak esti din bucuresti...esti chiar aproape..!!!
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

Mesajde forever_clo » Dum Iul 07, 2002 2:06 am

oof ce bine era daca eram in Buc.....
iti multumesc ca mi-ai scris si mie ceva, ca nimeni nu a mai vorbit cu mine demult....
eu sunt acum plecata, nu sunt in tzara dar ma voi intoarce....sper ca nu prea tarziu....
inca odata.........merci...te pup...Clo-Clo
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde sandrino » Dum Iul 07, 2002 10:04 am

forever_clo... nu esti singura caruia nu i se mai acorda atentie :) ne putem luat de mana ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde Andre3a » Dum Iul 07, 2002 2:44 pm

hmm...ce pacat...imi pare rau..adik nu stiam unde esti...
cum sa nu vi se acorde atentie...doar k eu nu va cunosc...si de asta..nici nu stiam k esti de gen feminin..:)..va pup!
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

Mesajde forever_clo » Lun Iul 08, 2002 3:30 am

chiar ar fi o idee buna......dar cei de la Hi-q de ce nu mai intra ? ce se intamplla cu ei?/?????
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde AnDrEi » Lun Iul 08, 2002 4:05 pm

Initial trimis de forever_clo
chiar ar fi o idee buna......dar cei de la Hi-q de ce nu mai intra ? ce se intamplla cu ei?/?????


pai mey madalina .. din cate stiu eu cei de la Hi-Q acum au foarte multa treaba .. si se pregatesc pentru marele eveniment de pe 29 Iulie .. 6 ani Hi-Q in Romania :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

La mare pe 29 NU?

Mesajde mirela`Carla_ » Lun Iul 08, 2002 5:18 pm

Sandrino... cine a zis ca nu te baga nimeni in seama?Pai ce mam ,noi cei de aici suntem NIMENI pt tine?:))))... Sorry ca nu am mai scris demult aici... dar nu am mai intrat pe mirc,am fost si eu pe la bunici sa fac rost de bani sa vin la mare,doar e marele eveniment,,nu?
va pup pe toti!
si ziceti si voi,care mai vine la mare?
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Mesajde forever_clo » Mar Iul 09, 2002 10:56 pm

Initial trimis de Andrei


pai mey madalina .. din cate stiu eu cei de la Hi-Q acum au foarte multa treaba .. si se pregatesc pentru marele eveniment de pe 29 Iulie .. 6 ani Hi-Q in Romania :D



pai mey....Andrei.....eu nu aveam de unde sa stiu, si de-aia v-am intrebat......si eu nu sunt MADA....sunt chiar forever_clo...asa ca ti-ai cam luat teapa
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde sandrino » Mie Iul 10, 2002 1:09 pm

mirela am si eu motivele mele.. oricum in ultima perioada am fost exclus de aici ... oricum o sa-mi treaca ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Unde ne intalnim?

Mesajde mirela`Carla_ » Joi Iul 11, 2002 6:16 pm

sal alll!
Si unde anume va duceti voi la mare.... sper ca la concert putem sa ne int si noi,toti fanii.... lasati`mi si mie nr voastrea de tel,daca vreti!Uite adresa mea de e`mail:carla_energy@personal.ro ... si vi`l voi da si eu pe al meu!
}{}{}{.. abia astrept aa vin la mare!
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Vin Iul 12, 2002 4:36 pm

mirela sa inteleg ca vii si tu ..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

dap .. vinnnn

Mesajde mirela`Carla_ » Vin Iul 12, 2002 6:07 pm

Sandrino ... da mama vin si eu de pe 26...scrieti si voi nr de tel in e-mail sau nu`s lasatile pe forum... ca poate ne int toti ... eu am vb cu mai multi care intrav pe net ,adica pe #hi-q si deja mi`au dat nr de tel si ne in toti la emisiune ....mai vb pana atunci!
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

hmz

Mesajde AnDr3y - Radu » Vin Iul 12, 2002 9:23 pm

Vreau shi io sa merg la mare shi cel mai probabil voi mai merge pe 27 la emisiune ... shi stau shi io pana pe 29 ... daca intretine cineva vo 2-3 zile :) ... poate ne intalnim la emisiunea din 27 :)

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Re: hmz

Mesajde sly » Sâm Iul 13, 2002 8:37 am

Initial trimis de AnDr3y - Radu
Vreau shi io sa merg la mare shi cel mai probabil voi mai merge pe 27 la emisiune ... shi stau shi io pana pe 29 ... daca intretine cineva vo 2-3 zile :) ... poate ne intalnim la emisiunea din 27 :)

Hi-Q :rulz:

shi eu voi prezent la emisiunea de pe 27 iulie...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Andre3a » Sâm Iul 13, 2002 1:24 pm

mai...deci..si eu vin la mare atunci..adik pe 27 plec la mare si stau pana pe 5..deci ar trebui sa ne vedem nu?!?am mai spus treaba asta de mai multe ori da` vad k nimeni nu ma baga in seama..de fiecare data cand se face o 'lista' cu cei care vin sigur pe mine nu ma treceti..si eu vin SIGUR!!deci ne vedem?!?!ok??!
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

hmz..

Mesajde AnDr3y - Radu » Sâm Iul 13, 2002 3:11 pm

Initial trimis de Andre3a
mai...deci..si eu vin la mare atunci..adik pe 27 plec la mare si stau pana pe 5..deci ar trebui sa ne vedem nu?!?am mai spus treaba asta de mai multe ori da` vad k nimeni nu ma baga in seama..de fiecare data cand se face o 'lista' cu cei care vin sigur pe mine nu ma treceti..si eu vin SIGUR!!deci ne vedem?!?!ok??!


fii putzin mai atenta shi ai sa vezi ca eshti trecuta pe o lista .. ia shi cauta acolo pe forum .. :P
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Re: Re: hmz

Mesajde AnDr3y - Radu » Sâm Iul 13, 2002 3:14 pm

Initial trimis de sly

shi eu voi prezent la emisiunea de pe 27 iulie...


Poi ... sper sa ne intalnim :) ... si sper sa ne strangem cat mai multi la emisiune :)
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Sorry!

Mesajde Andre3a » Sâm Iul 13, 2002 4:16 pm

mda..intr-adevar Radu trebuie sa recunosc k sunt si eu trecuta pe o lista...ma scuzati...atunci inseamna k ne vedem la mare..:)
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

Re: Sorry!

Mesajde AnDr3y - Radu » Dum Iul 14, 2002 12:48 am

Initial trimis de Andre3a
mda..intr-adevar Radu trebuie sa recunosc k sunt si eu trecuta pe o lista...ma scuzati...atunci inseamna k ne vedem la mare..:)


Vezi daca nu eshti atenta ... :) ... sper sa ne vedem la mare ... shi abia ashtept sa ii vad pe baietzi & girls (Dana) ... adik girl ... whatever ..
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Dum Iul 14, 2002 11:17 am

radu si andreea ne vedem la mare :) okai...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

:)

Mesajde AnDr3y - Radu » Dum Iul 14, 2002 2:41 pm

Initial trimis de sandrino
radu si andreea ne vedem la mare :) okai...


Doamne`ajuta :) sper sa strang destui bani pana atunci :) ca sa`mi ajunga de tren dus intors :)
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde Andre3a » Dum Iul 14, 2002 4:34 pm

mda...ne vedem...adik eu pe 27 plec la mare si stau pana pe 5....
si cu tine radu trebuie sa vb...
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

k

Mesajde AnDr3y - Radu » Lun Iul 15, 2002 1:36 am

Initial trimis de Andre3a
mda...ne vedem...adik eu pe 27 plec la mare si stau pana pe 5....
si cu tine radu trebuie sa vb...


bine asha .. iar de vorbit .. vb oricand ca doar stam in acelashi orash :P ... call me :)

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Mie Iul 17, 2002 11:33 am

si pe mine cine ma suna :P lol

radu... pai .. trage tare ... economie la maxim okai? .. :P
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde AnDr3y - Radu » Mie Iul 17, 2002 1:43 pm

Initial trimis de sandrino
si pe mine cine ma suna :P lol

radu... pai .. trage tare ... economie la maxim okai? .. :P


k tata .. io incerc am vo 300.000 de mii acu :) pana atunci sper sa strang inca vo 5 :) .. da mai nashpa e ca nu prea am cu cine sa merg pana la mare :) ... mi-e urat sangur pe tren
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde Andre3a » Mie Iul 17, 2002 1:59 pm

chiar despre asta vroiam sa vb cu tine,Radu...k eu dak plec sambta la mare(27iulie)ori plec cu masina cu un prietten..ori cu trenul..dar mai sigur cu masina..si dak nu plec pe 27..plec pe 29 si atunci sigur erg cu trenul..asa k ai putea merge cu mine...dar abea maine esigur ce fac..k in seara asta astept un raspuns..asa k mai vb..:)
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

Mesajde AnDr3y - Radu » Mie Iul 17, 2002 10:05 pm

Initial trimis de Andre3a
chiar despre asta vroiam sa vb cu tine,Radu...k eu dak plec sambta la mare(27iulie)ori plec cu masina cu un prietten..ori cu trenul..dar mai sigur cu masina..si dak nu plec pe 27..plec pe 29 si atunci sigur erg cu trenul..asa k ai putea merge cu mine...dar abea maine esigur ce fac..k in seara asta astept un raspuns..asa k mai vb..:)


aham .. pai e bine .. sper sa ma insotzeshti :) ca tare m-ash plictisi pana la Constantza ... deah ... k .. sa spunem ca vii cu mine .. dar inapoi cu cine vin ??!? Cine se ofera sa ma conduca?! :)

Hi-Q :rulz:

:sperm: :a :o Ce`mi plak chestiile astea :) :kiss: (asta`i pt Andre3a)
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator