Cu ce vedeta ti-ai petrece o noapte ?

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Cu ce vedeta ti-ai petrece o noapte ?

Mesajde Kayla » Dum Iul 07, 2002 4:00 pm

Am zis sa vorbim acum despre chestii "picante". De exemplu, eu mi-as petrece o noapte cu... E!:p Mai bine citesc parerile voastre!
Kayla
 

Re: Cu ce vedeta ti-ai petrece o noapte ?

Mesajde xAndra » Dum Iul 07, 2002 7:30 pm

Daca tot ai deschis acest subiect spune tu mai intai cu ce VIP ti-ai petrece o noapte si apoi ne vom spune parerea.
xAndra
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Iun 08, 2002 9:58 am
Localitate: ab

Mesajde Kayla » Lun Iul 08, 2002 3:58 pm

Mai, ca sa fiu sincera, eu mi-as petrece mult mai mult decat o noapte cu Serban (Animal X)! E! Fiecare cu gusturile lui, nu? :D
Sigur, asta cam peste 5-6 ani, ca acum sunt mult prea mica! ;v
Kayla
 

Mesajde tre » Mar Iul 09, 2002 12:48 am

hmm... de la noi: gabriela cristea (b1 tv) si de la ei: tarja turunen - nightwish sau basista de la kittie (imi scapa numele) sau amandoua!
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde zuza » Mar Iul 09, 2002 2:00 am

Daca tot e vorba de asta eu mi-as petrece o noapte cu tipul din Stars War Episode II. Stiti personajul principal. Cum il cheama?
Doar atat am preferinte ca in Romania nu gasesti printre vedete asa baieti. Ce sa-i faci? Cautam si-n alta parte.:D
zuza
Junior Member
 
Mesaje: 265
Membru din: Lun Iul 08, 2002 4:38 am
Localitate: yep, still there

deci da, deci

Mesajde Eve » Mar Iul 09, 2002 2:01 pm

io mi-as petrece vreo douaj' de ani cu frumuselul ala sud coreean care a dat golul de aur in meciul cu Italia. Ahn il cheama. deh, asa am eu gusturi indoielnice:)
I`ll take my chances cause God stopped keeping scores.
Eve
Junior Member
 
Mesaje: 68
Membru din: Sâm Iul 28, 2001 7:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Kayla » Mar Iul 09, 2002 3:15 pm

Toata lumea si-ar petrece toata viata cu persoana care i-a "razvratit" simturile, nu?
P.S: nu va simtiti stanjeniti cand vizitati subiectul, scrieti, ca nimeni nu rade de voi!:)
Kayla
 

Mesajde tre » Mar Iul 09, 2002 9:48 pm

eu o sa rad de eve, bwhahahahahah!!!

din lumea sportului monica seles mi se pare apetisanta. sau martina hingis.
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde zuza » Mie Iul 10, 2002 12:02 am

Si daca toata lumea isi spune preferintele in lumea sportului atunci sa mi le spun si eu: Pitt Sampras arata destul de bine in trecut cand l-am vazut eu ultima data. El e preferatul dar mai sunt destui:p
Cel mai frumos lucru care i se poate intampla unei persoane este sa fie iubit si sa invinga. Insa sa iubeasca si sa fie invins este al doilea lucru frumos care i se poate intampla
zuza
Junior Member
 
Mesaje: 265
Membru din: Lun Iul 08, 2002 4:38 am
Localitate: yep, still there

Re: Cu ce vedeta ti-ai petrece o noapte ?

Mesajde manuel » Mie Iul 10, 2002 5:29 am

Initial trimis de Melutza
Am zis sa vorbim acum despre chestii "picante". De exemplu, eu mi-as petrece o noapte cu... E!:p Mai bine citesc parerile voastre!


eu as vrea cu aguilera e o femeie beton, ce zici?
manuel
 

Mesajde Kayla » Mie Iul 10, 2002 8:21 am

E buna si Christina Aguilera, recunosc! Si, pe deasupra, mai are si voce, desi e putin cam slabuta:)
Kayla
 

Mesajde Kayla » Mie Iul 10, 2002 3:59 pm

La Aguilera ma enerveaza la culme ca are "fite" de-alea de vedeta! O fi, dar asta nu-i da nici un drepe sa se poarte asa!:mad:
Kayla
 

eu cu....

Mesajde lulutza » Mie Iul 10, 2002 10:28 pm

unul dintre ei ar fi Razvan Fodor de la Krypton, sau Chirila, daca l-as prinde treaz.... si poate si Serban Huidu, dar e luat de 5 ani si se mai si insoara..... sau frumoasa hiena de la animalu'X (desi e cam indoielnica "forta" lui de satisfacere!!!!:)
si lista continua, dar nu acum. mai dati-mi idei noi....
is somebody more happy than me???
i don't think so!!!
lulutza
Junior Member
 
Mesaje: 146
Membru din: Lun Iul 08, 2002 6:00 pm
Localitate: somewhere in the middle of nowhere.

Mesajde Kayla » Joi Iul 11, 2002 12:42 pm

Parca ai fi mama, cand vorbesti de Hyena! :a Ce aveti cu el, ce, e mai firav... (nu si cand e vorba de sex in grup...)
Kayla
 

Mesajde lulutza » Joi Iul 11, 2002 7:44 pm

Initial trimis de Melutza
Parca ai fi mama, cand vorbesti de Hyena! :a Ce aveti cu el, ce, e mai firav... (nu si cand e vorba de sex in grup...)


ce stii si nu ne spui si moua?!!!!:rolleyes:
pai, tocmai cam asta e ideea: fiind atat de firav....il atingi... si nu dai de nimik. sper sa n-am dreptate, pt e super dragutzel!!!:a
is somebody more happy than me???
i don't think so!!!
lulutza
Junior Member
 
Mesaje: 146
Membru din: Lun Iul 08, 2002 6:00 pm
Localitate: somewhere in the middle of nowhere.

Mesajde Kayla » Joi Iul 11, 2002 8:12 pm

Si eu zic la fel! Sigur, dupa cate zic ei, sunt mari barbati!:a
Kayla
 

Mesajde PuturOSU` » Joi Iul 11, 2002 9:30 pm

cu shakira
Nu conduc pe nimeni dar sunt un lider ,si-mi place sa cred ca sunt un om liber!
PuturOSU`
Junior Member
 
Mesaje: 86
Membru din: Vin Iul 05, 2002 2:22 pm
Localitate: north pole

Mesajde zuza » Vin Iul 12, 2002 4:01 am

Initial trimis de Melutza
Si eu zic la fel! Sigur, dupa cate zic ei, sunt mari barbati!:a


Eu stiu, nu-mi aduc aminte de unde, ca cica si-a inceput viata sexuala pe la 13-14 ani. Desi nu prea imi dau seama cam ce inseamna asta: s-a culcat cu o fata la 14 ani sau a sarutat o fata la 14 ani. Prima varianta mi se pare cam ciudata:con:
Cel mai frumos lucru care i se poate intampla unei persoane este sa fie iubit si sa invinga. Insa sa iubeasca si sa fie invins este al doilea lucru frumos care i se poate intampla
zuza
Junior Member
 
Mesaje: 265
Membru din: Lun Iul 08, 2002 4:38 am
Localitate: yep, still there

Mesajde Kayla » Vin Iul 12, 2002 9:32 am

Si mie, dar cred ca se dau mari, nimic altceva! De D-zeu, la 14 ani? Eu ma uit la colegii mei si imi dau seama cum era atunci...:a
Kayla
 

Mesajde xAndra » Lun Iul 15, 2002 6:04 pm

Initial trimis de Melutza
La Aguilera ma enerveaza la culme ca are "fite" de-alea de vedeta! O fi, dar asta nu-i da nici un drepe sa se poarte asa!:mad:


Intr-adevar C. Aguilera are fite dar am auzit-o cantand live intr-un reprtaj despre ea si are o voce jos palaria...
Eu personal mi-as petrece o noapte cu Brad Pitt desi e cam mare si e luat...
A actiona e dificil, a gandi e usor dar a actiona dupa cum gandesti e cel mai dificil.
xAndra
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Iun 08, 2002 9:58 am
Localitate: ab

Mesajde Kayla » Lun Iul 15, 2002 10:07 pm

Ghinionul tau... Stiu ca Aguilera are o voce... I-am si laudat-o, dar sufera de boala numita "vedetism". Ce sa-i faci? :)
Kayla
 

Mesajde Jasmine » Mar Iul 16, 2002 9:07 am

[quote]Initial trimis de monikaisinlove


Eu stiu, nu-mi aduc aminte de unde, ca cica si-a inceput viata sexuala pe la 13-14 ani. Desi nu prea imi dau seama cam ce inseamna asta: s-a culcat cu o fata la 14 ani sau a sarutat o fata la 14 ani. Prima varianta mi se pare cam ciudata:con:
[/QUOTE

Serban s-a culcat prima data cu o fata cand avea 14 ani!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde zuza » Mar Iul 16, 2002 9:11 am

Vrei sa spui ca e adevarat?
Cel mai frumos lucru care i se poate intampla unei persoane este sa fie iubit si sa invinga. Insa sa iubeasca si sa fie invins este al doilea lucru frumos care i se poate intampla
zuza
Junior Member
 
Mesaje: 265
Membru din: Lun Iul 08, 2002 4:38 am
Localitate: yep, still there

Mesajde Jasmine » Mar Iul 16, 2002 9:16 am

Initial trimis de monikaisinlove
Vrei sa spui ca e adevarat?


da,e adevarat!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Kayla » Mar Iul 16, 2002 9:17 am

Asa zice el... Dar poate sa si minta! Nimeni nu si-a vazut colegii la 14 ani? Cum sa se culce cu fete?
Kayla
 

Mesajde Jasmine » Mar Iul 16, 2002 9:21 am

Initial trimis de Melutza
Asa zice el... Dar poate sa si minta! Nimeni nu si-a vazut colegii la 14 ani? Cum sa se culce cu fete?


Serban nu minte..NICIODATA!!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Kayla » Mar Iul 16, 2002 9:25 am

Ai, ma! Mie imi place foarte tare de el, dar ai vazut si tu poza aia de la 15 ani, daramite la 14, cum sa se culce cu o fata? Eu am 14 si nu sunt sigura ca a mintit de data asta. Si cu sexul in grup.:D
Kayla
 

Mesajde zuza » Mar Iul 16, 2002 9:26 am

Da mah, dar asta le intrece pe toate! Cum draq sa te culci cu cineva de la 14 ani? Cred ca delireaza:no:
Cel mai frumos lucru care i se poate intampla unei persoane este sa fie iubit si sa invinga. Insa sa iubeasca si sa fie invins este al doilea lucru frumos care i se poate intampla
zuza
Junior Member
 
Mesaje: 265
Membru din: Lun Iul 08, 2002 4:38 am
Localitate: yep, still there

Mesajde Jasmine » Mar Iul 16, 2002 9:29 am

Initial trimis de monikaisinlove
Da mah, dar asta le intrece pe toate! Cum draq sa te culci cu cineva de la 14 ani? Cred ca delireaza:no:


cum spuneti voi...

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Kayla » Mar Iul 16, 2002 9:29 am

Pai, nu? Doar daca ar fi fost foarte "emancipat" ar fi putut, la 14 ani, dar altfel... Abia se dezmeticise si el atunci...:a Iar la Vierme nici nu mai spun. Poate Soparla ar fi putut, dar nu Serban(!).:)
Kayla
 

Următorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 26 vizitatori

cron