Exista competitie intre Andreea B. si AndreEA?

Forum dedicat fanilor Andreea B , ei vor putea sa primeasca raspunsuri chiar de la Andreea

Exista competitie intre Andreea B. si AndreEA?

Mesajde fan Andreea B. » Mie Iul 24, 2002 11:56 am

Voi ce parere aveti ...exista asa zisa competitie intre Andrele? Daca le cunosteti....spuneti-ne si noua ele ce parere au ?
Avatar utilizator
fan Andreea B.
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Vin Apr 12, 2002 11:00 pm

Presupun ca da !

Mesajde AnDrEi » Mie Iul 24, 2002 4:38 pm

Initial trimis de fan Andreea B.
Voi ce parere aveti ...exista asa zisa competitie intre Andrele? Daca le cunosteti....spuneti-ne si noua ele ce parere au ?


Eu unul cred ca exista .. de ce ? deoarece ( parerea mea ) ele vor sa demonstreze fiecare in parte fanilor trupei "Andre" care este cea mai buna .. adik care a fost cea mai buna din vechea formatie ! :-)

P.S. Chiar .. de ce s`au despartit ?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Presupun ca da !

Mesajde Rosu Oana » Mie Iul 24, 2002 9:30 pm

Mereu va exista o concurenta intre cele doua..asa ca va trebui sa vedem care din ele se va dovedi a fi cea mai tare!!!
Apropo azi la Zid a fost AndreEA si a afirmat ca intre Andreea B. si ea nu exista nici un fel de conflict sau ceva de genu asta,desi in trecut avusesera loc multe discutii pe tema asta.Deci dupa spusele AndreEI totul pare a fi OK..dar eu nu cred.
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde sandrino » Joi Iul 25, 2002 5:22 pm

parere mea .. este ca exista .. si va exista.. chiar daca fetele neaga chestia asta :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Acum din cate vad ..

Mesajde AnDrEi » Joi Iul 25, 2002 5:24 pm

Acum din cate vad exista o competitie intre Andreea B si AndreEA adik tatal ei .. oare o fi adevarat ? si apropos .. ce ma deranjeaza cel mai mult .. atunci cand pe acest site la portal/stiri se adauga un articol .. rog foarte mult sa se scrie si sursa de unde l`au luat !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Dum Iul 28, 2002 2:38 pm

competitie intre ele va exista intotdeuna. mai ganditi-va douya case de discuri concurente... doua soliste cu fani concurenti, normal ca exista competitie... si apropo in timp ce andreeea balana are de pe 1 iulie 3 spectacoloe pe seara[cu sala arhi plina] AndreEA a avut in urma cu 2 zile primul specatcol cu 5 fani in sala [:D]... deci...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde fan Andreea B. » Dum Iul 28, 2002 4:54 pm

Initial trimis de Gabytzu
competitie intre ele va exista intotdeuna. mai ganditi-va douya case de discuri concurente... doua soliste cu fani concurenti, normal ca exista competitie... si apropo in timp ce andreeea balana are de pe 1 iulie 3 spectacoloe pe seara[cu sala arhi plina] AndreEA a avut in urma cu 2 zile primul specatcol cu 5 fani in sala [:D]... deci...


vaaaai gaby :)))) ai fost tare la faza asta !!!!!
Avatar utilizator
fan Andreea B.
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Vin Apr 12, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Dum Iul 28, 2002 5:10 pm

oh bine, multumesc, apreciez apreciez...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Dum Iul 28, 2002 6:40 pm

Eu cred ca exista o competitie ..cu toate ca ele neaga lucrul acesta. Ar fi kiar aiurea sa declare ceva de genul "Da,intre mine si Andreea este o competitie ....si vreau sa demostrez ca eu sunt cea mai buna!" ....cu toate ca defapt asta gandeshte fiecare dintre ele .....
Sunt sigura ca nici una nu se bucura pentru cealalta cand are succes ....mai ales atunci cand are mai mult succes decat cealalta ....
Eu cred ca fiecare acum se indreapta spre o categorie diferita de public ..AndreEA spre publicul "mai mare" ....lucru influentzat foarte mult si de aparitia din PlayBloy .....iar Andreea B sper publicul "mai mik" .....pentru ca inca e o" fetitza cu coditze si bilutze"...or something like that .....
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Pai ...

Mesajde AnDrEi » Lun Iul 29, 2002 12:52 am

Initial trimis de deedee
Eu cred ca exista o competitie ..cu toate ca ele neaga lucrul acesta. Ar fi kiar aiurea sa declare ceva de genul "Da,intre mine si Andreea este o competitie ....si vreau sa demostrez ca eu sunt cea mai buna!" ....cu toate ca defapt asta gandeshte fiecare dintre ele .....
Sunt sigura ca nici una nu se bucura pentru cealalta cand are succes ....mai ales atunci cand are mai mult succes decat cealalta ....
Eu cred ca fiecare acum se indreapta spre o categorie diferita de public ..AndreEA spre publicul "mai mare" ....lucru influentzat foarte mult si de aparitia din PlayBloy .....iar Andreea B sper publicul "mai mik" .....pentru ca inca e o" fetitza cu coditze si bilutze"...or something like that .....


Pai .. acum in acest moment AndreEA are si un alt gen de fani .. cei din Playboy :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Pai ...

Mesajde Dee Dee » Lun Iul 29, 2002 1:18 am

Initial trimis de Andrei


Pai .. acum in acest moment AndreEA are si un alt gen de fani .. cei din Playboy :D


pai asta ziceam si eu ......
:)
...acum depinde.. fani sau "nefani"
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Fani sau nefani ?

Mesajde AnDrEi » Lun Iul 29, 2002 1:37 am

Initial trimis de deedee


pai asta ziceam si eu ......
:)
...acum depinde.. fani sau "nefani"


pai mey deedee .. :-) fanii pe care AndreEA ii are in urma aparitiei in playboy cred ca sunt datorita corpului ei .. nu datorita prestatiei pe care o are in lumea muzikii din Romania!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Mar Iul 30, 2002 9:50 pm

la faza asta nu pot decat sa-ti dau dreptate, andrei.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Mar Iul 30, 2002 10:17 pm

Initial trimis de Gabytzu
la faza asta nu pot decat sa-ti dau dreptate, andrei.

Gabytzu .. okei :-) 10q adik .. noah .. deci intre AndreEA si Andreea B nu a fost niki un conflict ? eu cred ca a fost .. nush de ce am presimtirea asta !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Jasmine » Mie Iul 31, 2002 8:27 pm

cu siguranta a existat,exista si va exista!! :hehe:

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mie Iul 31, 2002 9:44 pm

Initial trimis de Andrei

Gabytzu .. okei :-) 10q adik .. noah .. deci intre AndreEA si Andreea B nu a fost niki un conflict ? eu cred ca a fost .. nush de ce am presimtirea asta !


mah.. nu mai avea tu presimtiri... pt. ca nu ai de ce!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Joi Aug 01, 2002 12:07 am

Initial trimis de Gabytzu


mah.. nu mai avea tu presimtiri... pt. ca nu ai de ce!


Gabytzu eu mereu voi avea o presimtire :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Fani sau nefani ?

Mesajde Dee Dee » Joi Aug 01, 2002 12:41 am

Initial trimis de Andrei


pai mey deedee .. :-) fanii pe care AndreEA ii are in urma aparitiei in playboy cred ca sunt datorita corpului ei .. nu datorita prestatiei pe care o are in lumea muzikii din Romania!


eu cand am afirmat ca ea si-a cashtigat fani si pentru ca pozat in playboy m-a bazat pe spusele ei ...
kiar ea a declarat ca de cand a pozat in playbpy si-a cashtigat si altfel de fanii ....cade acum vin si barbatii in toate firea sa-i ceara autografe. ....
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Re: Re: Fani sau nefani ?

Mesajde AnDrEi » Joi Aug 01, 2002 3:57 am

Initial trimis de deedee


eu cand am afirmat ca ea si-a cashtigat fani si pentru ca pozat in playboy m-a bazat pe spusele ei ...
kiar ea a declarat ca de cand a pozat in playbpy si-a cashtigat si altfel de fanii ....cade acum vin si barbatii in toate firea sa-i ceara autografe. ....

Looooooooooool :-) hihihi pai asa o sa vina si mosnegutii nu? :) noah .. poate ca a facut bine/rau ca a pozat in PlayBoy .. pacat ca numai ea isi poate da seama de acest lucru !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Aiurita » Joi Aug 01, 2002 1:53 pm

Ce mai subiect?! Sigur ca exista!:con:
Avatar utilizator
Aiurita
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Iul 30, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Joi Aug 01, 2002 8:47 pm

dar sa nu ii omoitem pe cei care o considera tarfa pt. ca a pozat... da'.. dar sa fim seriosi nu o sa vedeti un tip de 25 de ani sa vina la andreea antonescu sa-i ceara atograf ddoar pt. ca pozat in playboy!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

competitie murdara

Mesajde Love2Fly » Joi Aug 01, 2002 11:56 pm

Mda....e o competitie intre ele insa mare pacat ca aceasta competitie nu este curata. Se practica tot felul de atacuri in presa din partea ambelor fete...din auzite cica si pumni intre ele. Concluzia este una singura, cand Andreea Balan va ajunge la varsta Andreei Antonescu atunci totul va reveni la normal. Pana una alta Andreea B a facut majoratul, in mintea ei se crede mare si tare [asa cum facea si ex-colega ei de trupa acum 2 ani] o sa faca si ea unele greseli regretabile si o sa devina "matura" sau poate chiar FEMEIE. In fine...vom trai si vom vedea...
p.s: pana la impactul cu asteroidul au mai ramas:
17 ani 256 de zile 23 ore 55 minute 12 secunde.
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: competitie murdara

Mesajde AnDrEi » Vin Aug 02, 2002 12:06 am

Initial trimis de Love2Fly
Mda....e o competitie intre ele insa mare pacat ca aceasta competitie nu este curata. Se practica tot felul de atacuri in presa din partea ambelor fete...din auzite cica si pumni intre ele. Concluzia este una singura, cand Andreea Balan va ajunge la varsta Andreei Antonescu atunci totul va reveni la normal. Pana una alta Andreea B a facut majoratul, in mintea ei se crede mare si tare [asa cum facea si ex-colega ei de trupa acum 2 ani] o sa faca si ea unele greseli regretabile si o sa devina "matura" sau poate chiar FEMEIE. In fine...vom trai si vom vedea...
p.s: pana la impactul cu asteroidul au mai ramas:
17 ani 256 de zile 23 ore 55 minute 12 secunde.



Love2Fly nu mai fii asa sigur dap ? Andreea Balan poate ca a facut si va face unele greseli .. dar ar suna cam asa greseli facute din greseala :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde rrb » Vin Aug 02, 2002 6:23 pm

eu nu cred ca exista o competitie intre ele , am fost la multe concerte de a lor de pe litoral si sincer AndreEA Antonescu are mult mai mult succes ca AB, fiind ceva normal albumul ei e mult mai bun ca al andreei b. dar fiecare vede cum doreste lucrurile, parerea mea e ca presa greseste facand intre ele o competitie, dar cred eu ca andreea b ar mai avea putin de invatat la capitolul BUN SIMT.
Ma trezesc plangand cu tine-n gand
Oare stii cat mi-e de dor?
As vrea sa pot zbura iubirea mea
Pana dincolo de nori.
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

Mesajde gabuba » Vin Aug 02, 2002 9:59 pm

vai de capul tau! dak nici Andreea B. nu are bun simtz... atunci tu esti prost crescut ca ai indraznit sa spui asta. cel putin andreea nu apare in ziare si da declaratii josnice la adresa concurentei. incearca sa fi obiectiv si sa nu mai exprimi ce de fapt ti-ai dori... pt. ca esti departe de realitate.

vom trai si vom vedea.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Re: competitie murdara

Mesajde Dragos C. » Sâm Aug 03, 2002 8:07 pm

Initial trimis de Love2Fly
Mda....e o competitie intre ele insa mare pacat ca aceasta competitie nu este curata. Se practica tot felul de atacuri in presa din partea ambelor fete...din auzite cica si pumni intre ele. Concluzia este una singura, cand Andreea Balan va ajunge la varsta Andreei Antonescu atunci totul va reveni la normal. Pana una alta Andreea B a facut majoratul, in mintea ei se crede mare si tare [asa cum facea si ex-colega ei de trupa acum 2 ani] o sa faca si ea unele greseli regretabile si o sa devina "matura" sau poate chiar FEMEIE. In fine...vom trai si vom vedea...
p.s: pana la impactul cu asteroidul au mai ramas:
17 ani 256 de zile 23 ore 55 minute 12 secunde.

Femeie are timp sa devina, nici o graba, sper insa nu in modul in care a facut-o Andreea A.
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Dum Aug 04, 2002 10:38 am

adik... prin PLAYBOY.... si pe mine ma cam suparat... faza asta.. dar sa trecem peste!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Re: Re: competitie murdara

Mesajde AnDrEi » Dum Aug 04, 2002 10:24 pm

Initial trimis de Dragos C.

Femeie are timp sa devina, nici o graba, sper insa nu in modul in care a facut-o Andreea A.


pai .. din cate stiu eu .. AndreEA a devenit femeie in alte impostaze nu in cele din PlayBoy :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Mie Aug 07, 2002 6:23 pm

ei.. zilele urmatoare va voi vb. despre andreea antonescu... acum sunt in sinaia... cand vin acasa... o sa povestesc ceva.. c eo sa va surprinda////
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde fan Andreea B. » Sâm Oct 12, 2002 11:59 am

Initial trimis de rrb
eu nu cred ca exista o competitie intre ele , am fost la multe concerte de a lor de pe litoral si sincer AndreEA Antonescu are mult mai mult succes ca AB, fiind ceva normal albumul ei e mult mai bun ca al andreei b. dar fiecare vede cum doreste lucrurile, parerea mea e ca presa greseste facand intre ele o competitie, dar cred eu ca andreea b ar mai avea putin de invatat la capitolul BUN SIMT.


mah zici ca albumul andreEI este mult mai bun ca al andreei b. ????? pai mey eu am ascultat albumul AndreEI si sincera sa fiu e nashpa rau de tot !!! pai 3 remixuri la 1 singura piesa frate ???
daca are pe acolo vreo 2 melodii faine dar atat ! pe cand albumul andreei balan se vede ca este bine lucrat ( asta nu se poate observa decat ascultandu-l bineinteles )!
si faza cu bun simt ......ma faci sa rad ! :))
(apropo in refrenul melodiei "sa te cred, iar?" sunt 6 de "iar" :)))
Avatar utilizator
fan Andreea B.
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Vin Apr 12, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Andreea Balan

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator