pe unde ati fost si ce-ati facut?

Forumul asociat fanclubului Vita de Vie

pe unde ati fost si ce-ati facut?

Mesajde marian jan » Joi Aug 15, 2002 5:07 pm

ia spuneti pe unde ati fost si ce ati facut in vacanta asta.ce ati mai ascultat,cat ati mai baut,cat ati mai.......
intelegeti voi.
io d'abia acum am plecat in vacanta asa ca nu prea am ce povesti.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Noraxata » Joi Aug 29, 2002 12:57 pm

Eu am stat acasa si am ascultat Vita de Vie intruna, nimic altceva...
Avatar utilizator
Noraxata
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Iul 18, 2002 11:00 pm

"-strang semnaturi pentru legalizarea marijuanei-"

Mesajde Noraxata » Joi Aug 29, 2002 1:00 pm

Popalin, sa stii ca ai si semnatura mea. :))
Avatar utilizator
Noraxata
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Iul 18, 2002 11:00 pm

Mesajde Zgubilici » Vin Sep 06, 2002 12:49 pm

La bucatarie, si cateodata pana la lift.
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde marian jan » Sâm Sep 07, 2002 10:33 pm

deci niciunu n-a fost pe niciunde?ma cam mir!

hai sa incep io.cel mai mult ma oftic ca nu am ajuns la mare anu asta.dar am fost la sighisoara,unde a fost super-tare,cu exceptia serii de duminica in care dupa ce ca a trebuit sa ascult trupe gen valahia si akcent,am plecat exact inaintea concertului kgula&h8.macar i-am vazut si io la repetitii.dupa o lunga sedere in iad....scuzati-ma in slatina,am plecat cateva zile prin sinaia,unde am avut parte de odihna atat asteptata in timpul anului si am rezistat fara tigari 8zile :D .dup-aia pe la bunici,in ardeal,unde am mancat ca un porc si apoi in bucuresti calare pe restante.

ps:nora,sar'na pt semnatura:S
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Zgubilici » Lun Sep 09, 2002 1:33 pm

Hai ca zic si io de perioada aia atunci.
Dupa febra examenelor si dupa ce am aflat ca am intrat la facultate in BUCURESTI!!!!!!!!!!!!!!! ;m am tulit-o unde s-a putut, de la mare la mare, de la mare la munte, de la munte in capitala, si asa mai departe cu mici escale de maxim 6 ore la domiciliu. Minunat pana cand m-a cuprins lenea si plictiseala si tristetea care a degenerat in nervi, multi de tot, but that's another story.
Moment important: La Mangalia, la Callatis, ne-am intalnit gasca mare de pe grup: Andrei-Spider cu Razvan, Irina si Ioana din Constanta, alt Razvan, Georgescu Dan, ala micu si dragutu din Cluj, Catalina cu Cristina si cu o gasca mare de prietene din Bacau, io cu frate-miu, Cristane din Brasov cu un preten. Gasca serioasa, de vreo doua ori ne-am intalnit si am stat pana dimineata sa bem bere si sa radem. Mentiune: la Callatis au venit niste artisti cu vitze care ne-au facut cinste la astia multi cu bere Tuborg desi au stat numai 10 minute. What a waste, huh? :cool: By the way, muchos muchos gracias amigos.
Si daca tot am facut ghiveci de dialecte, au revoir si ...cand facem fratilor intalnirea aia mare, excursia, gratarul, faza aia misto...?!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde Noraxata » Lun Sep 09, 2002 3:15 pm

A! Si eu am fost la Sighisoara! Am uitat...
Mi-a placut cum au fost huiduiti Stigma.
Avatar utilizator
Noraxata
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Iul 18, 2002 11:00 pm

Mesajde Noraxata » Lun Sep 09, 2002 3:22 pm

Intalnire mare, excursie, gratar? Ce misto ar fi! Eu n-am fost pana acum la nici o intalnire mare. Am fost la una singura, anu' trecut, la 2 Mai, dar nu prea a fost "mare". N-am cunoscut-o decat pe Andreea si pe un baiat care era cu ea si pe care nu mai siu cum il chema. :)
Avatar utilizator
Noraxata
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Iul 18, 2002 11:00 pm

Mesajde Zgubilici » Joi Sep 12, 2002 2:03 pm

AAAAAAAAA, bai, sa stii ca nici nu mai stiu despre ce baiat e vorba... oricum, la 2 mai a fost si catalina din bacau si o gramada de lume dar din pacate nimeni nu a venit la duba la ora stabilita.
M-am tot gandit, si cred ca pana la urma cea mai buna solutie ar fi sa mergem undeva la munte un week-end cu corturile. Asa cred ca e toata lumea multumita, nu?
O mica problema ar fi totusi cu vremea...
P.S. Ce-i ba cu Stigma? Je place Stigma...cateodata
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde marian jan » Vin Sep 13, 2002 12:37 am

stigma cre' ca e singura formatie dance care se respecta.din cate stiu io.un paeibec ici-colo...de...ce sa-i faci.oricum,auzisem ca nu mai canta genu asta...cica s-ar axa pe altceva.pe ce?nu stiu.

cu grataru?mmmmmmm:cool: :o .poate ne gandim si plecam intr-un week-end asa la munte nu neaparat cu corturile.e vreo 50.000 cazarea la o casa de moshi :) .zic asta ca ma gandesc ca nu o sa fie vreme prielnica.si ultima oara cand am fost cu cortu l-am pus langa un cuib de megaviespi si vreo 2h a trebuit sa ne batem cu ele. :(
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Stigma.........

Mesajde Noraxata » Vin Sep 13, 2002 2:19 pm

Si mie imi place o melodie de la Stigma (care nici nu-i a lor), dar daca stai la concert de cateva ore, asteptand sa vina Cargo, iar Stigma nu se mai opresc din cantat, iti vine sa te urci pe pereti (sau pe altceva, daca nu gasesti pereti)- cel putin in cazul meu. :)
Pa(x)!
Avatar utilizator
Noraxata
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Iul 18, 2002 11:00 pm

Mesajde Zgubilici » Mar Sep 17, 2002 9:55 am

Las c-asa-i frumos! SA nu se mai termine concertele, sa tina pana dimineata, sa zica oamenii ce au de zis. De exemplu, sambata a venit in Ploiesti Petrom cu un concert Partizan, Proconsul, ASIA (cu Burete ;) ), a durat mult si a fost frumos.
Pe de alta parte, uite ca a inceput scoala, si noi n-am facut nimic, lipsa asta de organizare ne mananca...
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Re: Stigma.........

Mesajde Noraxata » Mie Sep 18, 2002 3:20 pm

"uite ca a inceput scoala, si noi n-am facut nimic, lipsa asta de organizare ne mananca..."

Asta voiam si eu sa spun...

Dar... poate ne intalnim la urmatorul concert.
Avatar utilizator
Noraxata
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Iul 18, 2002 11:00 pm


Înapoi la Vita de Vie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

cron