Andreea A sau B ?

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Cine va avea mai mult succes?

Andreea Antonescu
123
47%
Andreea Balan
64
25%
Nici una
74
28%
 
Voturi totale : 261

Andreea A sau B ?

Mesajde B_e_b_e_1_4 » Mar Aug 20, 2002 2:08 pm

Vreau sa aflu parerile voastre. Cine va avea mai mult succes?!
Andreea Antonescu, sau Andreea Balan.
Multi sunt de parere ca dupa despartire nici una nu va mai avea succes... voi ce credeti?:con:
B_e_b_e_1_4
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Mar Iul 16, 2002 4:59 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Nu prea shtiu ce sa zic...

Mesajde Renato2002 » Mar Aug 20, 2002 4:36 pm

Dupa parerea mea amandoua fete merita sa aiba success...parerea mea este ca a fost o prostie ca aceste fete s-au despartit dar fiecare a luat o decizie si merita respecata...Oricum Si AndreEa si Andreea Balan sunt nishte fete pe care le indragesc si carora le ascult muzica cu multa placere...Oricum in momentul de fatza vreau sa spun ca melodia AndreEi este mult mai tare decat cea a Andreei Balan ..parerea mea!!! :a
Renato2002
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Mie Mai 15, 2002 2:00 pm
Localitate: Brasov

greu de spus

Mesajde n3aGabitz » Mie Aug 21, 2002 10:05 am

daca o lasa tati pe a b sa pozeze in playboy....sar skimba situatia..ca are o voce mai placuta ca a a....in fine...ne dam cu parerea loool.....e bine...
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Re: greu de spus

Mesajde Renato2002 » Mie Aug 21, 2002 12:10 pm

Initial trimis de original
daca o lasa tati pe a b sa pozeze in playboy....sar skimba situatia..ca are o voce mai placuta ca a a....in fine...ne dam cu parerea loool.....e bine...



E greu de spus..dar parerea mea este ca AndreEa a avut succesul pe care l-a avut shi pe care cred ca il are in continuare nu datorita aparitiei ei in Playboy...ideea este ca cea mai multa lume crede ca succesul unei fete care canta solo sau face parte dintr-o formatzie se datoreaza in cea mai mare parte daca aceea fata a pozat sau nu in Playboy si de aici apar tot felul de comparatzii care pana la urma nu ishi au rostul...multa lume se "oftica" ca fata are success pe plan muzical shi de multe ori motivul pentru care are success este aparitia in Playboy...iar daca nu a aparut prin acea revista atunci fata aia nu are succesul pe care il are o fata care a fost in paginile acelei reviste...Parerea mea!!! :con:
Renato2002
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Mie Mai 15, 2002 2:00 pm
Localitate: Brasov

eu stiu

Mesajde stefania » Mie Aug 21, 2002 11:29 pm

nu este greu absolut de loc!!!!!!!!!
amandoua sunt la fel de tari frumoase cu voce si cool!!!!!!!!!!
consider ca amindoua ar merita din plin un premiu sau o medalie!
stefania
 

Mesajde tre » Joi Aug 22, 2002 2:10 am

bine ca avea sondaju optiunea 'nici una' ca altfel nu mi-as fi permis sa postez.

de ce 'nici una'?
pai, pe plan:
a. muzical - amandoua sunt sub orice critica, nu e una mai rasarita ca ailalta. => a vs. b: 0 - 0
b. social - doo proaste. andreea b poate ca e ceva mai 'spasita' decat ailalta, poate pt ca-i mai mica si na...don'shoara andreea a are 'scoala vietii'. => a vs. b: 0 - 1
c. vizual - amandoua sunt uratele la fatã, exponatul b avand o privire usor tampa iar exponatul a avand una 'enigmatica'. => a vs. b: 0 - 0
d. sexual - ca principiu le-as
:sperm: pe-amandoua dar duduia a parca e mai mult pe gustul meu, avand ceva avand ceva mai multa carne pe oase. => a vs. b: 1 - 0

din a, b, c, d => a vs. b: 1 - 1 => 'nici una', c.c.t.d. ;).
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Re: eu stiu

Mesajde tre » Joi Aug 22, 2002 2:15 am

Initial trimis de stefania
nu este greu absolut de loc!!!!!!!!!
amandoua sunt la fel de tari frumoase cu voce si cool!!!!!!!!!!
consider ca amindoua ar merita din plin un premiu sau o medalie!


la categoria 'fani isterici si analfabeti' castigatorul este o ea, pe numele ei stefaniaaaaa!!!
multumesc.
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

hmm

Mesajde n3aGabitz » Joi Aug 22, 2002 4:43 am

Tre cool esti f sau m? sunt confused....

Renato...omule....nu cred ca m-am exprimat bine...dar daca si B va poza in playboy i se va marii succesul ptrintre publicul masculin...acum pe bune...mai ales daca kiar arata bine. E greu de spus....daca sar putea din punct de vedere sexual asi ale un menaje a trois...sa nu supar pe niciuna :))))))))))))))))))

da bah....traim ptr a scrie pe forum loooool
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde Renato2002 » Joi Aug 22, 2002 8:48 am

Initial trimis de tre cool
bine ca avea sondaju optiunea 'nici una' ca altfel nu mi-as fi permis sa postez.

de ce 'nici una'?
pai, pe plan:
a. muzical - amandoua sunt sub orice critica, nu e una mai rasarita ca ailalta. => a vs. b: 0 - 0
b. social - doo proaste. andreea [b]b
poate ca e ceva mai 'spasita' decat ailalta, poate pt ca-i mai mica si na...don'shoara andreea a are 'scoala vietii'. => a vs. b: 0 - 1
c. vizual - amandoua sunt uratele la fatã, exponatul a avand o privire usor tampa iar exponatul b avand una 'enigmatica'. => a vs. b: 0 - 0
d. sexual - ca principiu le-as
:sperm: pe-amandoua dar duduia a parca e mai mult pe gustul meu, avand ceva avand ceva mai multa carne pe oase. => a vs. b: 1 - 0
din a, b, c, d => a vs. b: 1 - 1 => 'nici una', c.c.t.d. ;). [/B]
[

tre cool scuza-ma ca te intreb dar tu cati ani ai?...caci sincer mi-e greu sa cred ca eshti un adolescent dupa ce am vazut ce ai postat...dupa parerea mea nici unul mai in varsta nu putea sa firme ca acele fete sunt uratele :con:
Renato2002
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Mie Mai 15, 2002 2:00 pm
Localitate: Brasov

Re: hmm

Mesajde Renato2002 » Joi Aug 22, 2002 8:51 am

Initial trimis de original
Tre cool esti f sau m? sunt confused....

Renato...omule....nu cred ca m-am exprimat bine...dar daca si B va poza in playboy i se va marii succesul ptrintre publicul masculin...acum pe bune...mai ales daca kiar arata bine. E greu de spus....daca sar putea din punct de vedere sexual asi ale un menaje a trois...sa nu supar pe niciuna :))))))))))))))))))

da bah....traim ptr a scrie pe forum loooool



Ce pot sa zic...intr-un fel ai dreptate....sunt convins ca i se va mari successul si acelei fete dar cred ca totusi pe primul loc ar trebui sa sta vocea..sa fie apreciata pentru voce nu pentru corp...tu ce zici?..nu am dreptate?
Renato2002
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Mie Mai 15, 2002 2:00 pm
Localitate: Brasov

Re: hmm

Mesajde B_e_b_e_1_4 » Joi Aug 22, 2002 9:35 am

Initial trimis de original
Tre cool esti f sau m? sunt confused....

Renato...omule....nu cred ca m-am exprimat bine...dar daca si B va poza in playboy i se va marii succesul ptrintre publicul masculin...acum pe bune...mai ales daca kiar arata bine. E greu de spus....daca sar putea din punct de vedere sexual asi ale un menaje a trois...sa nu supar pe niciuna :))))))))))))))))))

da bah....traim ptr a scrie pe forum loooool



Dar uite k n-a pozat ink si are 6 voturi din 10! Ma rog, abia a inceput sondajul ...:rolleyes:
Parerea mea e k B va poza in playboy cand nu va mai avea asha mult succes pe plan muzical, pentru o "revenire in forta" cum a avut A. totusi ai dreptate, chiar e greu de spus dak va fi dorita de publicul masculin... deocamdata amandoua se pare ca au succes, insa nu cred ca vor avea amandoua la fel de mult succes... deoarece fanii andre s-au impartit in fanii A si fanii B. Shi e foarte greu de spus care grupa e mai mare la numar.
B_e_b_e_1_4
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Mar Iul 16, 2002 4:59 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Kayla » Joi Aug 22, 2002 11:10 am

Patrerea mea este ca AndreEA este mai draguta, are melodii mai bune, voce mai buna (desi nici ea nu are, defapt) si, pe deasupra, este si mai draguta. Si este mai cu capul pe umeri. Andreea Balan este si uratica, si necioplita, nu are voce si are melodii imbecile ca "ti-e frica de iubire, de parca as vrea sa te mananc". Este evident ca Antoneasca este mai buna, chiar daca cu 1-0, decat Balana. Nu stiu de ce are mai multe voturi in sondaj... probabil credeau ca e vorba despre A.A. Asta o spun neascultand-o pe nici una in mod special (parere obiectiva).
Kayla
 

sa il sparg la bot pe tre cool

Mesajde stefania » Joi Aug 22, 2002 8:46 pm

auzi baietas tu pe mata sa o faci analfabeta!!!!!!!!!
site-ul acesta este ptr. fani nu pt. anti andreea balan sau antonesca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kiss my ass!!!!!!!!!!!!!
stefania
 

lol

Mesajde n3aGabitz » Joi Aug 22, 2002 9:59 pm

stefania suferi fata mea
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde tre » Vin Aug 23, 2002 2:44 am

Initial trimis de Renato2002
[

[B]tre cool scuza-ma ca te intreb dar tu cati ani ai?...caci sincer mi-e greu sa cred ca eshti un adolescent dupa ce am vazut ce ai postat...dupa parerea mea nici unul mai in varsta nu putea sa firme ca acele fete sunt uratele
:con: [/B]


pai...nu prea mai sunt adolescent... in orice caz sunt prea batran pt. a intelege 'noul val' de adolescenti...

uite pt c-am mai schimbat post-uri tie iti dau un raspuns mai explicit: as fute-o pe andreea a. de ce? pai pt ca pe andreea b. am vazut-o live (pe strada adica) si pare ca-i rahitica (tzâtze 0, picioare - scobitori). pe andreea a. n-am vazut-o live dar cel putin am vazut poze cu ea fara haine (playboy), asa ca momentan andreea a. e castigatoare.
acum e bine?
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

lol

Mesajde n3aGabitz » Vin Aug 23, 2002 7:04 am

tre cool incepi sa imi placi bah :))))
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Re: lol

Mesajde Unregistered » Vin Aug 23, 2002 8:40 am

Initial trimis de original
tre cool incepi sa imi placi bah :))))
Andrea A.sau Andrea b-ce sa zic?mare diferenta la mijloc.......pentru mine nici una,fetele astea orik si-au cam ratat cariera......fak k totul si k totul altceva dekt ceea ce ar trebui de fapt..
Unregistered
 

Mesajde DaNuTz » Vin Aug 23, 2002 6:19 pm

Andreea A sau Andreea B ?! Citez shi eu pe cineva care zicea ca Andreea A "va aparea cu un look de femeie nu de fetita" cum e Andreea B. Cam unde e look-ul ala? In playcuboy? :D In orice caz piesele scoase de amandoua suna destul de bine dar dintre Andreea A si Andreea B o aleg pe Andreea B ( la muzica ).

PS: Cam multe Andre* ;(
just a thought ... just a voice
DaNuTz
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Dum Aug 18, 2002 4:00 am
Localitate: :noitacoL

lol

Mesajde n3aGabitz » Vin Aug 23, 2002 9:23 pm

Bah....adreEA arata marfa pe coperta la noul album...deci pula mea...arata a fata serioasa de data asta si nu a tirfa! cine stie....
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Re: lol

Mesajde tre » Sâm Aug 24, 2002 1:44 am

Initial trimis de original
tre cool incepi sa imi placi bah :))))


scuze...nu asta intentionam.
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

aha

Mesajde n3aGabitz » Sâm Aug 24, 2002 3:31 am

deci la faza asta te-ai stricat...
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde Renato2002 » Sâm Aug 24, 2002 4:11 pm

Initial trimis de tre cool


pai...nu prea mai sunt adolescent... in orice caz sunt prea batran pt. a intelege 'noul val' de adolescenti...

uite pt c-am mai schimbat post-uri tie iti dau un raspuns mai explicit: as fute-o pe andreea a. de ce? pai pt ca pe andreea b. am vazut-o live (pe strada adica) si pare ca-i rahitica (tzâtze 0, picioare - scobitori). pe andreea a. n-am vazut-o live dar cel putin am vazut poze cu ea fara haine (playboy), asa ca momentan andreea a. e castigatoare.
acum e bine?



Pana la urma asta am vrut as stiu...bine ca ai recunoscut...:)...e mai bine asa ...pe bune...de ce trebuia sa te ascunzi dupa garduri...era mai bine sa zici asta de la inceput.
Renato2002
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Mie Mai 15, 2002 2:00 pm
Localitate: Brasov

tot niste copile

Mesajde Andreea » Dum Aug 25, 2002 1:47 am

Andrelele vor ramane mereu extrem de copilaroase indiferent de stilul adoptat.Mie personal imi place mai mult Andreea A ptr ca are totusi un stil mai sensibil decat melodiile maimutarite ale Andreei B .Totusi le urez succes amandurora.
Andreea
 

Re: Andreea A sau B ?

Mesajde big dexter » Lun Aug 26, 2002 4:42 pm

Amandoua cunoaste foarte bine limba romaneste! Atat Andreea A cat si Andreea B (care mai e si blonda). Astea doua sunt afoane in toate capitolele.
big dexter
 

Re: eu stiu

Mesajde Ashu » Joi Aug 29, 2002 6:22 pm

Initial trimis de stefania
nu este greu absolut de loc!!!!!!!!!
amandoua sunt la fel de tari frumoase cu voce si cool!!!!!!!!!!
consider ca amindoua ar merita din plin un premiu sau o medalie!


Oh, oh, cate retardare intr-un singur om! Frumoase? hm, io personal am trecut de vreo 10 ani de adolescenta (referitor la ce zicea un alt nene retard) si in mare as fute orice, insa astea doua kiar imi repugna total si n-as putea sa imi fac treaba cu ele. Cat despre voce, voi le-ati auzit vreodata cantand live?! Am avut oroarea acum cativa ani sa dau din greseala pe tvr la o emisiune ieftina, habar n-am cum se numea, la care erau invitate afoanele astea doua si trupa Bambi. Era o proba in care fiecare trupa trebuia sa cante o melodie a celeilalte. Desi nici Bambi nu-mi spune nimik, totusi tre sa recunosc ca nu au falsat cantand o melodie a trupei andre. Insa cand a venit momentu sa cante andreele melodia aia stupida cu ochii maron a lui Bambi, prapad nenica. Au iesit niste ragete, pe cuvantu meu. Si as zice ca aia blonda (nu stiu care e una si care e cealalta) a falsat cel mai rau. Teroare domne. Probabil ca nu stia taticu ala care se ocupa de ele ca vor trebui sa faca asta si au fost luate pe nepregatite, facandu-se de cacat in toata regula. Dovada ca n-au voce este faptu ca nici macar in studiouri nu reuseau sa cante normal, melodiile lor avand vocea prelucrata cu diferite efecte, gen Cher. In plus publicu caruia i se adreseaza aceste melodii este format din fetite pana in 6 anisori, cam ca trupa aia cu barbi girlu. Asa ca mi se pare degradant sa vezi ceva de apreciat la aceste doua zdrentze.
Ashu
 

Nici una...

Mesajde Seth2 » Joi Aug 29, 2002 9:06 pm

Eu am votat pentru "Nici una"...

Oricum.. AndreEA pare in ultimul timp ceva mai rasarita. Am vazut-o acum vreo doua saptamani la Select pe MTV si era destul de normala , in comparatie cu ce ne obisnuise in Andre !

1. Inteligenta - de vorbit pe Balan n-am auzit-o vorbind... , pe AndreEA am vazut-o la Select , dar cam tacuta , nu a scos prea multe vorbe... (asta ori ca e mai timida ea de felul ei , ori altul ar fi motivul pentru care nu a legat prea multe cuvinte ) . Oricum am aici un PLUS la AndreEA , faptul ca cel putin s-a comportat cum trebuie la unele faze . De exemplu Zara , prezentatorul de la Select a numit-o de doua ori Andreea Balan si tipa nu s-a ofticat si nici nu a facut vreo scena nasoala ci a iesit cuminte din situatie fara sa fie penibila. Pentru mine o chestie din asta mica poate insemna destul de mult.

2. Muzica. Andreea Balan canta cam nasol... si textele sunt facute intr-un moment de profunda neinspiratie. Parerea mea. Cat despre falseturi... AndreEA parca mai vrea sa cante ceva... Vrea...

3. Atitudine. Pe AndreEA a apucat-o prima ideea cu schimbarea de comportament si cu schimbarea imaginii care sa devina mai patura.. Pentru asta si-a schimbat garderoba , a pozat in Palayboy (desi cred ca o imagine mai putin futurista decat cea din revista ar fi prins-o mai bine... :p ) , si-a schimbat stilul in care canta (cel putin pe melodia pe care am auzit-o..) si kam atat.
Ceea ce m-a amuzat a fost ca dupa cateva saptamni a aparut aceeasi chestie cu Andreea Balan. Si ea repede sa nu piarda ceva. Dar vi se pare cumva ca s-a schimbat? Mie nu prea... Arata la fel , canta la fel , si danseaza la fel...


So.. personal nu-mi place de nici una , si de asta am votat "Nici Una" , dar se vede pupa parerea mea ca AndreEA e mult mai rasarita decat Andreea Balan .
Seth2
Junior Member
 
Mesaje: 243
Membru din: Sâm Aug 03, 2002 12:35 am

andreea a sau andrea b?

Mesajde lavinia focsa » Sâm Aug 31, 2002 9:08 pm

io cred ca nic una nu are nici o treaba cu muzica
vocea andreei balan este groaznica, doar am vazut-o la <Competitia> iar vocea celelatei este prelucrata in ultimul hal
la capitolul inteligentza cred ca antoneasca e un pic mai breaza, cealalte fiind doar o copila alintata shi needucata
lavinia focsa
 

hy

Mesajde alisa » Sâm Aug 31, 2002 10:08 pm

Well pai sa vedem.
parerea mea.... si numai a mea...

Pai in primul rand eu zic ca e bine ca s-au apucat de cantat solo pentru ca impreuna le statea si mai naspa,parea mea.Dupa aia eu cred ca Andreea Antonescu e mult mai buna decat Andreea B .Arata mult mai bine ,e mai frumoasa si imi place cum canta,chiar mi-am luat si primul album al ei.Nu zic ca melodiile pe care le scoteau inainte nu erau cool ,ba chiar mi-au placut unele,dar parerea mea e ca nu le statea bine impreuna.Acum sa revenim la subiect.Eu cred ca AndreeA va avea mai mult succes decat AndreeaB pentru ca :
1 e mult mai frumoasa si arata mult mai bine decat AndreeaB
2 eu zic ca e mai inteligenta un pic.AndreeaBe mult mai copilaroasa fapt dovedit si de melodiile pe care le scoate:ti-e frica de iubire si tra la la.
3Mi-e pur si simplu imi place noul ei stil de muzica pe ccare il canta si noul look.
Cam atat am avut de spus.
Daca ave-ti ceva de spus in privinta celor spuse de mine sau de comentat trimite-mi un mesaj.
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

READ THIS!!

Mesajde Charisma » Sâm Aug 31, 2002 10:22 pm

Deh...si eu am votat "nici una". SI acum sa va spun ceva interesant despre amandoua...Am gasit intamplator adresa de email a lu Balanca si i-am scris..Surpriza, mi-a si raspuns!!:confused: Mi-a scris timp de aproape 10 luni , iar din mesajele ei mi-am dat si mai bine seama ce are in cap...apoi am incercat sa-i aflu parola pe ghicite...si iar mi-am dat seama cat de desteapta e...parola era "andre".;a Bun...Un timp i-am tot citit mailurile.....am aflat si adresa lu antoneasca si dai sa-i afli si ei parola :p Nu mica mi-a fost mirarea sa descopar ca parola ei era tot "andre"..Acum, dupa ce s-au despartit a doua oara si-au schimbat parolele si n-am reusit sa le mai ghicesc... Dar va pot arata ce scria antoneasca intr-un mail...


Ia si tu poze!
Imi cer scuze pentru ce ti-am spus dar eu din mesajul tau am inteles altceva.
Daca vrei sa mai corespondam e ok, si te mai anunt ceva trupa Andre nu mai
exista ,m-am despartit de Balan caci era prea tupeista. Acum lucrez la un
proiect solo si in vara voi scoate un album. Am facut si cateva poze nud pentru
Playboy. Balan m-a batut de mai multe ori ca sa ies din trupa, a spus ca din
cauza mea trupa a ajuns asa cum a ajuns fara nici un premiu, si a pierdut multi
fani(Balan face karate).Asa ca m-am hotarat sa cant solo poate o sa am mai mult
succes!Tu ce mai faci ai mai venit in Romania?


Bye,

Andreea Antonescu


Si alt email catre altcineva:


Iubitule,imi pare rau ca altfel nu pot sa iau legatura cu tine, de sunat nu pot
sa te sun pentru ca Justin e tot timpul langa mine(lucru care ma enerveaza la
culme), daca ma suni tu riscam sa ne asculte Justin. Altfel nu aveam cum sa iau
legatura cu tine. Mi-e tare dor de tine,iubitule si sper sa ajung o data la
Galati fara Justin asta care nu ma lasa nici o secunda singura. Nu stiu ce sa
fac sa scap de el. Ai vreo sugestie?
Pa,pa te pup dulce Andrei si de acum aceasta va fi singura metoda de a comunica
cu tine. Te iubesc mult!!!!! A ta Andreea.


Ce parere aveti???:hehe:
Avatar utilizator
Charisma
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mar Aug 27, 2002 11:00 pm

Re: READ THIS!!

Mesajde tre » Dum Sep 01, 2002 2:45 am

Initial trimis de Charisma
Deh...si eu am votat "nici una". SI acum sa va spun ceva interesant despre amandoua...Am gasit intamplator adresa de email a lu Balanca si i-am scris..Surpriza, mi-a si raspuns!!:confused: Mi-a scris timp de aproape 10 luni , iar din mesajele ei mi-am dat si mai bine seama ce are in cap...apoi am incercat sa-i aflu parola pe ghicite...si iar mi-am dat seama cat de desteapta e...parola era "andre".;a Bun...Un timp i-am tot citit mailurile.....am aflat si adresa lu antoneasca si dai sa-i afli si ei parola :p Nu mica mi-a fost mirarea sa descopar ca parola ei era tot "andre"..Acum, dupa ce s-au despartit a doua oara si-au schimbat parolele si n-am reusit sa le mai ghicesc... Dar va pot arata ce scria antoneasca intr-un mail...


Ia si tu poze!
Imi cer scuze pentru ce ti-am spus dar eu din mesajul tau am inteles altceva.
Daca vrei sa mai corespondam e ok, si te mai anunt ceva trupa Andre nu mai
exista ,m-am despartit de Balan caci era prea tupeista. Acum lucrez la un
proiect solo si in vara voi scoate un album. Am facut si cateva poze nud pentru
Playboy. Balan m-a batut de mai multe ori ca sa ies din trupa, a spus ca din
cauza mea trupa a ajuns asa cum a ajuns fara nici un premiu, si a pierdut multi
fani(Balan face karate).Asa ca m-am hotarat sa cant solo poate o sa am mai mult
succes!Tu ce mai faci ai mai venit in Romania?


Bye,

Andreea Antonescu


Si alt email catre altcineva:


Iubitule,imi pare rau ca altfel nu pot sa iau legatura cu tine, de sunat nu pot
sa te sun pentru ca Justin e tot timpul langa mine(lucru care ma enerveaza la
culme), daca ma suni tu riscam sa ne asculte Justin. Altfel nu aveam cum sa iau
legatura cu tine. Mi-e tare dor de tine,iubitule si sper sa ajung o data la
Galati fara Justin asta care nu ma lasa nici o secunda singura. Nu stiu ce sa
fac sa scap de el. Ai vreo sugestie?
Pa,pa te pup dulce Andrei si de acum aceasta va fi singura metoda de a comunica
cu tine. Te iubesc mult!!!!! A ta Andreea.


Ce parere aveti???:hehe:


na apai daca-s adevarate chestiile alea atunci o declar oficial pe antoneasca ca curva regimentului ;).
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori