E pe WEB (videoclipul ma refer)

ce-a fost pe Muzici o data

E pe WEB (videoclipul ma refer)

Mesajde spike » Joi Aug 22, 2002 12:09 am

Si cum va spuneam lucram la un clip... daca va intereseaza sa-l vedeti.. intrati pe http://www.spikerecords.go.ro la sectiunea media..

asteptam parerile voastre pe forumul nostru
pace

SpikeRecords2002
HamHam Productions
spike
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Joi Iun 06, 2002 8:13 pm
Localitate: -

hahaha

Mesajde n3aGabitz » Joi Aug 22, 2002 4:47 am

ba deci...nu e rau, nu e rau deloc...are niste idei beton, mai ales safrsitu loooooool....cele mai tari shoot-uri sunt alea mai inchise cand ai tu fata spre albastru....belea! bravo...si calitatea ma asteptam sa fie mult mai nasoala din pt de vedere vizual
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

parerea mea.

Mesajde K-gula » Joi Aug 22, 2002 9:16 am

1. 18 sec. la inceputul clipului, fara rost.
2. ati fi putut sa faceti varianta pt. web in format asf, la o rezolutie mai buna asa cat sa se incadreze in 5-6 MB.
3. ar fi trebuit sa il da-ti spre download-at. asa merge extraordinar de sacadat. nici eu care am RDS cu 400k/s nu il pot vedea cum trebuie.

in rest de laudat initiativa. doamne ajuta sa faceti si altele. pacat ca noul val nu intelege ca unda nu se mai prezinta atat de unda.



K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Re: parerea mea.

Mesajde spike » Vin Aug 23, 2002 6:51 pm

k-gula omule...

adevarat ca acel clip e cam slabutz.... Nu am avut chef sa scriu la Making Of tot ce s-a intamplat... a fost groaznic...

eu filmam. eu ma vedeam.. eu spuneam daca e bine...

am lucrat aproape singur...
l-am montat in graba mare...
si de aceea nu am avut timp sa fac o varianta originala, una cenzurata pentru copii sub 18 ani ... si una "K-gula Version" adica, .. cadrele neimportante scoase... ma intelegi, nu?!

si in al doilea rand... nu am stat eu sa fac acum tranzactii de spatiu pe net si sa-l modific in zeci de mii de compresii ca sa-l descarce lumea mai usor...norocul meu ca mai sunt curiosi care vor sa vada ce a iesit (tot respektul pt ei) si asa nu se mai plange nimeni de cat de mare si naspa e???

si ca sa iti spun de ce nu l-am facut .asf pt ca am vazut un clip(sa-i zic asa) de la pirats in .asf care mergea ca dracu... si am vazut clipul "delanord- numar de cartier"care mergea belea si era wmv...

pace si respekt

Spike
spike
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Joi Iun 06, 2002 8:13 pm
Localitate: -

mda

Mesajde n3aGabitz » Vin Aug 23, 2002 9:19 pm

si cu asta sa spus tot! ...sa ne mentinem calmul!
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

he he he

Mesajde spike » Vin Aug 23, 2002 10:00 pm

Calmeaza-te Original.... :)

incerc sa explic oamenilor acestia in general(nu am nimic cu K-Gula .. doamne fereste).... ca nu e chiar asa usor sa faci un clip singur singurel...

toti se vaitau ca nu se poate ca nu exista asa ceva cu cine vroiam sa vb ceva ma injurau, faceau misto de mine, si defapt eu le fac pe toate.. bine rau cun ies ele :) .... eu mai trag o linie si ca la inceput spun ""am facut-o si pe asta"" ...

MA bucur enorm cand cineva imi critica munca sau spune ce ar trebui sa mai fac in + asa ca.... stay calm bro

pace tuturor si respekt in continuare

http://www.spikerecords.go.ro

spike records 2002
HamHam Productions

Spike
spike
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Joi Iun 06, 2002 8:13 pm
Localitate: -


Înapoi la De pe muzica

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron