eu iubesc toti baietii,dar cei in varsta si urati sunt preferatii mei

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

eu iubesc toti baietii,dar cei in varsta si urati sunt preferatii mei

Mesajde Floarea Calota » Mar Sep 10, 2002 6:11 pm

buna ziua la toata lumea si bine v-am gasit!
am un prieten care mi-a zis de site-ul dumneavoastra si de faptul ca sunteti cu totii o gasca de nebuni.v-am zis ca ador nebuniile?
si cum stau toata ziua si surfez,am zis sa ma inscriu si eu.mai ales ca am un motiv intemeiat.inteleg ca exista pe site un oarecare domn,Oribilul Mosh care are ceva cu mine si as vrea sa stau de vorba cu dansul.mai ales ca e mosh.si daca intr-adevar e si oribil,inseamna ca mi-am gasit perechea.
asa ca,dragul meu mosnegut uratel,ce ai cu mine?nu vrei sa fim doua suflete pereche?
Floarea Calota
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Sep 10, 2002 5:42 pm
Localitate: din popor

Mesajde Haggis McMutton » Mar Sep 10, 2002 7:12 pm

Sarut mana ,doamna Calota

Este o mare bucurie pentru mine sa vad ca dumneavoastra,idolul meu..suntetzi pe acest forum.
Cred ca este cea mai fericita zi din viatza mea. Vreau sa va spun ca eu sunt prieten cu cel numit Oribilul Mosh. Va inselatzi in priviintza lui. Nu ii plac femeile batrane. Lui ii plac fetitzele de 15,16 ani.
In schimb vi-l recomand pe domnul SOD ,un alt user marcant al forumului nostru. El este mult mai oribil ca Oribilul...si ii si place de dumneavoastra foarte mult .
Asa ca lui sa i va adresatzi !

Cu mare respect ,va saluta Superbul Cosh
Avatar utilizator
Haggis McMutton
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Lun Iun 24, 2002 11:00 pm

Mesajde Floarea Calota » Mar Sep 10, 2002 7:24 pm

Nu stiu daca e o gluma proasta,dar nu cu tine vroiam sa vorbesc.Te rog ca pe viitor sa te abtii de la asemenea glume.Te rog!
Cat despre prietenul asta al tau,SOD,nu cred ca este la fel de barbat ca Oribilul Mosh!Numai cat spun"oribilul mosh" si deja gata,m-i se face pielea gainii.SOD pare un nume gingas.Cred ca si baiatul in cauza este dragalas,asa,ca o papusica!Oricum,nu e de mine!Mie imi trebuiesc zdrahoni,asa ca Oribilul Mosh.
Daca totusi ai intrat in vorba cu mine,te rog sa-i spui oribilului ca-l mai astept.Chiar vreau sa stiu ce are cu mine.Si cand te gandesti ca eu nici macar nu l-am vazut si deja imi este foarte drag.
Atasej o poza pentru el.Poate asa il conving!
Fişiere ataşate
eu in camera de la hotel.jpg
eu in camera de la hotel.jpg (71.7 KiB) Vizualizat de 1851 ori
Floarea Calota
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Sep 10, 2002 5:42 pm
Localitate: din popor

Mesajde KickAss » Mie Sep 11, 2002 8:47 am

Stimata doamna Floarea Calota, ma intrebam si eu daca nu cumva in loc de un Oribil Mosh nu v-ar interesa mai degraba un Mort Viu? :D

PS: Pt. ca dumneavoastra ati fost atat de draguta incat sa-mi aratati o poza personala, va voi arata si eu una de-a mea. Va rog sa ma scuzati, dar poza nu este una din cele mai fericite. Am iesit cam nasol in ea, dar, oricum, va puteti face o parere despre mine.
Fişiere ataşate
kickass - mortul viu.jpg
kickass - mortul viu.jpg (4.96 KiB) Vizualizat de 1842 ori
Anunt pe bune:

Dau si eu exact acelasi pisoi pe care il da onk.
Avatar utilizator
KickAss
Junior Member
 
Mesaje: 473
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

Mesajde dadius » Mie Sep 11, 2002 9:07 am

misto thread.
Spune-mi ce muzică asculţi, ca să îţi spun câţi sunteţi de mulţi!
Avatar utilizator
dadius
 
Mesaje: 779
Membru din: Dum Iun 16, 2002 11:00 pm

Mesajde Vortex » Mie Sep 11, 2002 9:31 am

Eu vin mai rar pe aici dar doamna Floarea Calota este o doamna pe care nu o poti lasa sa treaca neobservata. O sa imi permit sa va aduc omagiile, prezentandu-va un tablou de-al meu, realizat de o prietena buna, putin cam stilizat dar va jur, neexagerat.
Fişiere ataşate
soranu11.jpg
soranu11.jpg (50.89 KiB) Vizualizat de 1842 ori
tot ceea ce am scris reprezinta pareri pur personale. nu luati nici o vorba ca pe o ofensa, e doar o discutie.
Vortex
Junior Member
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Oct 04, 2001 12:00 pm
Localitate: Everywhere

Mesajde Floarea Calota » Mie Sep 11, 2002 11:30 am

Dragul meu,Mort Viu,ce sa-ti zic?Arati bine,dar nu esti pe gustul meu!Am mai avut eu prieteni asa tineri,dar nu m-au impresioanat!Se gandesc tot timpul la sex,iar eu vreau si sentiment.In plus de asta,cei batrani si oribili au si experienta!
Cat despre micutul Vortex,as zice sa mai astepte!poate sa se duca undeva si s-o dea ca cei neinitiati,in gura!

P.S. Moshule,unde esti?
Floarea Calota
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Sep 10, 2002 5:42 pm
Localitate: din popor

Mesajde gaga » Mie Sep 11, 2002 12:44 pm

Cu tot respectul pe care vi-l port, doamna Floarea Calota, va rog sa fiti respectuasa cu Vortex, nu este deloc mic, in nici un caz cel pe care il stie SOD, ci dupa cum se vede in tabloul pe care i l-am facut, e destul de mare. Ca s-a intamplat sa vad dublu la un moment dat, a fost din cauza berilor baute la terasa La Ruine.
Vortex este un bun prieten de-al meu.

Cu respect.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde gabuba » Sâm Mar 06, 2004 1:11 pm

Doamne, ce vremuri. Sa ciocnim, intr-adevar, in amintirea vremurilor bune.. :)
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am


Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori