Ce vreti voi de la el?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Ce vreti voi de la el?

Mesajde marian jan » Joi Sep 26, 2002 10:38 pm

Ce apreciati voi la un baiat...sa zic...din punct de vedere moral.Cum vreti sa fie?Sa aiba grija de voi,sa asculte aceeasi muzica ca voi,sa va spuna vorbe dulci...nu stiu...sunt si eu curios pentru ca in ultimul timp am vazut niste fete dragute si destul de dezghetate care s-au "imprietenit" cu niste tipi...jalnici,ca sa folosesc o exprimare plastica.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Re: Ce vreti voi de la el?

Mesajde PreferatA » Mie Oct 02, 2002 12:35 pm

Initial trimis de popalin
Ce apreciati voi la un baiat...sa zic...din punct de vedere moral.Cum vreti sa fie?Sa aiba grija de voi,sa asculte aceeasi muzica ca voi,sa va spuna vorbe dulci...nu stiu...sunt si eu curios pentru ca in ultimul timp am vazut niste fete dragute si destul de dezghetate care s-au "imprietenit" cu niste tipi...jalnici,ca sa folosesc o exprimare plastica.



sa aiba jeep , vila .. si ku piscina .. ka daca nu are piscina e fraier:))))))))))))))))))))))))))


pai sa ma lase pe mine sa conduc in viatza ... iar el sa conduka in pat:)) atata tot
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Re: Re: Ce vreti voi de la el?

Mesajde eyewitness » Mie Oct 02, 2002 2:01 pm

Initial trimis de PreferatA



sa aiba jeep , vila .. si ku piscina .. ka daca nu are piscina e fraier:))))))))))))))))))))))))))


pai sa ma lase pe mine sa conduc in viatza ... iar el sa conduka in pat:)) atata tot


bine ca l-ai lasa sa conduca macar in pat...si eventual cand e singur nu-i asa ?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde marian jan » Mie Oct 02, 2002 5:28 pm

extrem de interesante parerile tale,preferatA.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde KickAss » Mie Oct 02, 2002 7:10 pm

Femeile, in frunte cu preferatA, vor ca barbatul sa fie tot ceea ce ele nu pot fi! Adica: destept!

Daca vine vorba despre fetitze, caz in care cred ca se afla si fetele tale, popaline, cu cat barbatul e mai golan, cu atat mai bine. Eu aveam pana vara trecuta, pe langa casa, niste gagicute bune de cam 16 ani care o sugeau la greu cu niste tzigani borati de ultima speta. Ehh, erau meseriasi gagii, cantau manele live, faceau glume de rahat, spargeau samanta cu dintii din fata. Ce mai! Smecherii cartierului!
Anunt pe bune:

Dau si eu exact acelasi pisoi pe care il da onk.
Avatar utilizator
KickAss
Junior Member
 
Mesaje: 473
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

Mesajde marian jan » Vin Oct 04, 2002 10:58 am

numai pareri interesante....una mai interesanta ca alta...ma dau pe spate... :bleah:

pace!
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

bau

Mesajde PreferatA » Mar Oct 08, 2002 11:23 am

Initial trimis de popalin
numai pareri interesante....una mai interesanta ca alta...ma dau pe spate... :bleah:

pace!



ca parka e vreo diferentza intre kum am vrea noi sa fie barbatzii si kum vretzi voi sa fie femeile .. the same Big SHIT !!!
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Re: bau

Mesajde lester » Dum Oct 13, 2002 9:27 pm

Initial trimis de PreferatA



ca parka e vreo diferentza intre kum am vrea noi sa fie barbatzii si kum vretzi voi sa fie femeile .. the same Big SHIT !!!


big big difference ...voi suntetzi materialiste .. si cu asta am zis tot
lester
 

Bau

Mesajde PreferatA » Mar Oct 15, 2002 8:56 am

Initial trimis de lester


big big difference ...voi suntetzi materialiste .. si cu asta am zis tot



si voi vretzi numai pussy :))


pai daca alte kalitatzi nu avetzi ... makar bani sa avetzi !
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Re: Bau

Mesajde eyewitness » Mar Oct 15, 2002 9:26 am

Initial trimis de PreferatA



si voi vretzi numai pussy :))


te inseli amarnic ...multi vrem si m***
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

bau

Mesajde PreferatA » Mar Oct 15, 2002 11:16 am

Initial trimis de eyewitness

te inseli amarnic ...multi vrem si m***

pai vretzi ce nu o sa avetzi .. asha e omu ce are nu vrea vrea numai ce nu are :)) in kazul tau "muie"
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Re: bau

Mesajde eyewitness » Mar Oct 15, 2002 12:27 pm

Initial trimis de PreferatA

pai vretzi ce nu o sa avetzi .. asha e omu ce are nu vrea vrea numai ce nu are :)) in kazul tau "muie"

tu daca nu iei asta nu inseamna ca si altele sunt la fel de proaste ca tine. unele stiu ce vor de la viata si-o traiesc la maxim spre deliciul nostru al barbatilor...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde marian jan » Mar Oct 15, 2002 3:41 pm

ma scuzati,trebuia sa fac un subiect genul "cine ia muie si cine nu"
;)
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Cam off-topic si nu prea!

Mesajde omu_vexx » Mar Oct 15, 2002 4:06 pm

Fratzilor mai exista fo femeie cinstita pa lumea asta?
I drink to drown my sorrows, but the damned things have learned to swim.
Avatar utilizator
omu_vexx
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Sâm Oct 12, 2002 11:00 pm

Re: Cam off-topic si nu prea!

Mesajde eyewitness » Mie Oct 16, 2002 9:36 am

Initial trimis de omu_vexx
Fratzilor mai exista fo femeie cinstita pa lumea asta?

bai cinstita sigur nu stiu daca "cuminte":D
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Re: Cam off-topic si nu prea!

Mesajde lester » Mie Oct 16, 2002 9:22 pm

haideti mai ca toate sunteti dragute...;P vor doar bani
eu va iubesc pe toate nu vreau decat sa va fut :)
lester
 

Mesajde Superba Oana » Joi Oct 17, 2002 5:15 pm

norocul nostru ca ramai doar cu dorinta...cu baieti ca tine devenim noi lesbiene
If I could rearange the alphabet, I'd put U and I together
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

"Baietii sunt baieti si femeile sunt t@#$"(B.U.G Mafia)

Mesajde Love2Fly » Dum Oct 20, 2002 10:26 pm

Cu riscul de a parea misogin imi voi expune si eu urmatoarea parere:
Am 20 de ani, iar la 17 ani mi-am inceput viata sexuala cu o tipa care a facut-o de la prima intalnire cu mine. Buun....apoi fiind tot in focul varstei am continuat pe acelasi traseu, baruri, discoteci si din cand in cand scoala:) Fetele curgeau sa zicem "garla" pana pe la 18-19 ani. Apoi mi-am zis: "mah, oare de la o fata vrei doar sex?" si am realizat ca "nu!" de la o fata vreau si altceva: vreau sa-mi fie prietena, vreau sa ma inteleg bine cu ea, vreau ca atunci cand sunt cu ea sa fiu fericit fara motiv, vreau sa ma iubeasca si vreau sa o iubesc. Insa de 2 ani caut aceasta fata si nu o gasesc(intre timp insa am mai cunoscut vreo 3 fete care au facut-o fiecare de la a 2-a, a 4-a si respectiv a I-a inalnire) La un moment dat am zis:"Mai! poate ca fetele pe care le cunosc sunt ele prea "usuratice" si "lipicioase" si poate nu toate sunt la fel!" insa in continuare mi s-a aratat contrariul. Acum 2 luni am cunoscut o tipa mai mare cu un an ca mine studenta in anul III la pshihologie, foarte inteligenta, si cu o gandire cel putin "superbuna". Ei bine si asta a "cazut repede"(am aflat apoi ca tipa e "lipicioasa rau" cu baietii". Acum....la aproape 21 de ani si dupa aproape 12 prietene schimbate am realizat cateva lucruri:
1. 97% din fete sunt daca nu mari, atunci niste mici "tafulitze"
2. Degeaba am incercat sa le spun prietenelor mele cu ce ma ocup, ce pasiuni am pt ca daca n-ai bani sau masina, poti sa o iei la l@#$ toata viata sau sa te multumesti cu "domnisoara slabutza" de 97 de kile si 150cm cu dimensiunile 120-150-200
3. Oricat ai incerca sa-ti gasesti perechea nu vei reusi, iar cand o vei gasi nu o vei mai vrea
p.s: Nu mi-o luati in nume de rau fetelor dar asta e parerea mea si nimeni nu ma poate contrazice decat aducand argumente.
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Lun Oct 21, 2002 3:42 am

Intr-un fel de acord cu tine, dar:
eu cred ca n-ai cautat destul si ca probabil ca in anturajul care ti l-ai creat cu atatea schimbari de prietene si doar pt sex, cred ca numa din astea vei gasi...poate tre sa te uiti in alta parte, undeva unde nu te-ai astepta sa prinzi o tipa care sa-ti fie mai mult decat o "gaura" si doua "unflaturi"...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

bau

Mesajde PreferatA » Lun Oct 21, 2002 7:24 am

raspuns la love2fly

pai asta e anturaju .. si stii ce zice si mafia despre anturaj ...

Daca te-ai invartit intr`un asemenea anturaj inseamna ka tzi-a plakut si nu vad de ce te plangi . ... daca ar fi sa o luam pe partea alalalta .. baietzii de la tine din anturaj kum sunt ? niste sfintzi ? nu cred .. asha ca de ce te miri ka fetele sunt la fel .. de "sfinte "
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Anturajul? lol.....

Mesajde Love2Fly » Mie Oct 23, 2002 10:30 am

Mda....se pare ca nu am prezentat mai pe larg problema si din cauza asta nu prea ati receptionat cum trebuia mesajul.
Intradevar pana la 18-19 ani in anturajul meu era ca sa zic asa...."destula destrabalare" dar vedeti voi? cred ca pe la varsta asta in mintea oricarui baiat si al oricarei fete exista sexul si dorintza de a face sex. Ca unii au parte de asa ceva iar unii nu...asta e partea a doua. N-a contestat nimeni ca si baietii sunt "disperati dupa sex" si in nici un caz nu sunt "sfintzi" insa problema care se pune e: de ce acum cand, cu totii am crescut(generatia mea) baietii au realizat ca vor si altceva de la o fata iar fetele <in ciuda declaratiilor pe care le fac(citez): "vreau sa am un baiat tandru, care sa ma iubeasca, care sa ma respecte si care sa-mi fie inainte de toate-prieten> vor in continuare aceleasi doua mari lucruri de la un baiat.....BANI & SEX. Sa nu credeti ca pana la o varsta n-am vrut si eu aceleasi lucruri de la fete dar....ACUM vreau altceva si nu gasesc!! B-o-b-o? spui sa caut in afara anturajului meu? Hi-hi....nici n-as avea cum sa caut IN anturajul meu pt ca avand in vedere ca fac Politehnica nu am fete in anturaj si atunci caut afara! dar unde? la ASE?(apropo, stiati ca in caminele din Agronomie acolo unde stau fetele din ASE in schimbul unui salam poti avea parte de o partida de sex incendiara...) unde 90% din fete sunt cum sunt....? in baruri si discoteci...? unde deobicei merg numai fete "usoare"? in fine...poate gresesc, iar despre tema asta s-ar putea discuta la infinit insa pana cand o sa gasesc intradevar o fata care sa fie asa cum vreau eu...voi sustine ca in Romania fetele nu mai stiu sa iubeasca.
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Mie Oct 23, 2002 4:10 pm

N-am zis ca e va fi usor sa gasesti...si sigur nu in disctocei sau baruri...dar cine stie cum da norocul peste tine...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Mie Oct 23, 2002 11:43 pm

hm....da...am citit oarecum ce s-a scris mai sus.... nu am citit tot ca nu prea mai am timp ...anyway
Ce vreau eu de la EL?
pai multe :) logic ..oricum niciodata nu voi gasi tot ce vreau ..dar dc are majoritatea lucrurilor pe care le vreau ..e bine ...
so...
in primul rand sa spun cat de "marerialista" sunt...
Eu sunt de parere ca baiatul trebuie sa aiba cel putin la fe lde mult ca si fata...nu zic sa aiba mai mult...!pentru ca oricum fiecare(cel putin asha e in realtiile mele) e cu banii lui ...adica eu vreau ca prietenul meu sa aiba bani pt el !(nu si pt mine !)

apoi ....vreau sa nu intzeleaga printr-o relatie NUMAI sex ....
sunt alte lucruri mult mai importante ca sexul ....
sexul doar sa implineasca relatia ...sper ca m-am facut intzeleasa!

nu suport cand baietii isi generalizeaza parerea despre fete!!!
nu sunt toate la fel!!fiecare vorbeshte despre cele pe care le-a cunoscut(logic) ..dar oricat de multe ar fii ..sunt prea putine ca sa generalizeze !
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Fuck no!

Mesajde Love2Fly » Mie Oct 23, 2002 11:51 pm

Lol....hai sa zicem ca nu am generalizat parerea despre toate fetele ci sa zicem ca am vorbit doar despre fetele din Bucuresti...multumita Deedee?:mad: Aha....concluzia mea resemnata e: "daca fetele vor sex atunci asta vor avea, macar atat sa le dau...caci BMW nu am, iar banii nu ma dau afara din casa.
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Joi Oct 24, 2002 12:01 am

hm.. oke :)
multumita! " :mad: "

(bine ca nu sunt din Bucuresti!!! )
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

A?

Mesajde PreferatA » Joi Oct 24, 2002 10:22 am

Aha....concluzia mea resemnata e: "daca fetele vor sex atunci asta vor avea, macar atat sa le dau...caci BMW nu am, iar banii nu ma dau afara din casa. [/B]


o clipa o clipa ....adika tu vrei sa satisfaci dorintele fetelor .. ka daca ele vror sex atunci tu le potzi da sex .. dar mashina si bani nu ? ... adika tu traiesti numai ka sa sa le potzi oferi fetelor ce vror ? ,,,, asta e viatza ta ? hmmm vrei sa fii plakut de toate fetele ? fii linistit ka cea care o sa fie sotzia ta in nici un kaz nu o sa te ia de sotz din kauza celor mentzionate mai sus .. asha ka nu se merita sa itzi batzi kapu ku asha ceva ...si sa stii ka am vazut si fete curve .. si pline de bani .. adika aveau parintzi .. si asta nu le impiedika sa se kulce ku tot liceul si sa pice bete
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde JaJa Beens » Joi Oct 24, 2002 10:48 am

Initial trimis de B-O-B-O
N-am zis ca e va fi usor sa gasesti...si sigur nu in disctocei sau baruri...dar cine stie cum da norocul peste tine...


Esti chiar asa de sigur de ce zici? tocmai am fost la nunta unui prieten si ghici unde si-a gasit el nevasta: in discoteca.
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Nevasta ca a mea nu are nimenea....lol...

Mesajde Love2Fly » Joi Oct 24, 2002 11:13 am

Auzi? si nevasta lu' ala cum e mah? e fata cuminte care nu aluneca si care nu se lipeste cam repede?
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Joi Oct 24, 2002 4:58 pm

Initial trimis de JaJa Beens


Esti chiar asa de sigur de ce zici? tocmai am fost la nunta unui prieten si ghici unde si-a gasit el nevasta: in discoteca.


Sunt foarte sigur de ce zic...
Probabil tipu ala a gasit ce cauta, adika ceva mai putin decat ar vrea un om normal....
Si in plus nu zic ca nu exista si o sansa mica sa gasesti in discoteci sau baruri dar de obicei acolo nu gsesti ce iti doresti sa fie al tau toata viata...am i right?
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: A?

Mesajde Dee Dee » Joi Oct 24, 2002 11:15 pm

Initial trimis de PreferatA


si sa stii ka am vazut si fete curve .. si pline de bani .. adika aveau parintzi .. si asta nu le impiedika sa se kulce ku tot liceul si sa pice bete


hm...da! si eu am intalnit cazuri d-astea....oricum alea o fac numai din placearea de "a trai viatza!" si de a capata experintza... nu o fac pentru bani!
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron