Oare de ce hi-q nu mai sunt asa de prieteni cu noi???

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Oare de ce hi-q nu mai sunt asa de prieteni cu noi???

Mesajde VyOreLa » Mar Oct 15, 2002 5:37 pm

.......am deschis acest subiect fiindca se vede clar ca hi-q nu mai raspund la subiecte, e-maiuri etc.Oare ce se intampla cu ei?Nu cred ca sunt asa de ocupati pt. a nu ne mai raspunde noua!!
Voi ce parere aveti?
VyOreLa
Junior Member
 
Mesaje: 74
Membru din: Vin Dec 21, 2001 6:23 pm
Localitate: topoloveni

Mesajde Dee Dee » Mar Oct 15, 2002 6:44 pm

Hi-q sunt foarte ocupati in perioada acesta .....
stau aproape zi si noapte la MOF RECORDS ....au multe pe cap...plus d-asta au foarte multe concerte....
mai ales acum ca incepe perioada BALURILOR :D
so....there is nothing wrong with them!
they are the same!
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Ce?

Mesajde Florin Hi-Q » Mar Oct 15, 2002 11:25 pm

Initial trimis de deedee
Hi-q sunt foarte ocupati in perioada acesta .....
stau aproape zi si noapte la MOF RECORDS ....au multe pe cap...plus d-asta au foarte multe concerte....
mai ales acum ca incepe perioada BALURILOR :D
so....there is nothing wrong with them!
they are the same!


Am raspuns tuturor mail-urilor, de ce spui asta?

Si suntem mereu pe fanclub.ro, dar raspundem doar atunci cand se pune in discutie un subiect foarte important! De ce sa ne bagam cand e vorba de un forum pentru "fanclub"?

Multumesc DeeDEE de ajutor:-) Asa este, muncim mult la MOF, azi am lansat primul album produs de MOF Records, albumul UNU'. In maxim 4 saptamani apare si primul clip al trupei de fete TNT:-)

Pentru mai multe vorbe scrieti-mi pe mail. Raspund:0)
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

Nu cred....

Mesajde AnDrEi » Mie Oct 16, 2002 7:42 am

Florine nu cred ca la toate :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mie Oct 16, 2002 1:46 pm

nu pot spune ca numai sunt prieteni cu noi dar am sesizat shi eu acest lucru ca numai au timp de mailuri (i-am scris Danei shi nu mi-a raspuns) dar pun asta pe seamna programului foarte incarcat pe care l-au avut in ultima perioada! chiar shi la iasi cand au cantat pe 12.10.2002 in discoteca Rosu&Negru erau cam obositi deoarece veneau dupa concertul de la Bistrita din disco:"Metropolis" shi duminica aveau un concert in aer liber la Oradea! deci va inchipuiti ce distanta au avut de parcurs! shi e ff obositor!
oricum dupa concertul din afganistan vor avea mai mult timp de net cred!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Joi Oct 17, 2002 6:00 pm

Florin...sa nu exageram baby:) Nici eu nu raspund la toate mailurile si mesajele...:kiss:

Dar totusi, este evident ca ei nu au timp sa vorbeasca cu toata lumea, sa raspunda la toate mesajele...totusi, au si ei viata lor no (care acum este foarte incarcata)...

Rabdare:)
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde lucianus » Dum Oct 20, 2002 7:55 pm

Duminica trecuta am vb cu el pe irc.Statea 5 min pe net
15 away,mi-a spus ca lucreaz sa lanseze 2 trupe cum
va spus si voua, asa ca cred ca are un program SUPER incarcat
si nu poate sa raspunda la toate e-mailurile.Dupa ce lanseaza
aceste trupe sper ca situatia sa revina la normal, adik Florin sa intre mai des pe net si sa raspunda la toate e-mailurile
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

hmz

Mesajde SeXxYcHeEr » Sâm Oct 26, 2002 5:48 pm

mie mi se par la fel de prietenosi ca de obicei. i-am trimsi mesaje personale lui florin side fiecare data mi-a raspuns.e un dulce. imi vine sa tip de nervi ca n-am vb cu ei pe irc.
cu ce nicik intri de obicei florin???
SeXxYcHeEr
 

Mesajde sandrino » Dum Oct 27, 2002 10:54 am

Hmm si eu am aceasi senzatie.. dar sper sa nu tina mult.. ii inteleg ca sunt foarte ocupati.... asa ca nu mai am nimic de obiectat... singurul lucru care mi-a ramas este asteptarea.. :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Re: Ce?

Mesajde alisa » Dum Noi 03, 2002 4:36 pm

Initial trimis de Florin Hi-Q


Am raspuns tuturor mail-urilor, de ce spui asta?

Si suntem mereu pe fanclub.ro, dar raspundem doar atunci cand se pune in discutie un subiect foarte important! De ce sa ne bagam cand e vorba de un forum pentru "fanclub"?

Multumesc DeeDEE de ajutor:-) Asa este, muncim mult la MOF, azi am lansat primul album produs de MOF Records, albumul UNU'. In maxim 4 saptamani apare si primul clip al trupei de fete TNT:-)

Pentru mai multe vorbe scrieti-mi pe mail. Raspund:0)


Nu la toti fani le raspunzi la mesaje florin.Mi-e una nu mi-ai raspuns la nici un mesaj .In orice caz eu astept in continuare raspunsult tau la mesajul meu si dupa aia mai vedem.
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Re: Ce?

Mesajde alisa » Dum Noi 03, 2002 4:38 pm

Initial trimis de Florin Hi-Q


Am raspuns tuturor mail-urilor, de ce spui asta?

Si suntem mereu pe fanclub.ro, dar raspundem doar atunci cand se pune in discutie un subiect foarte important! De ce sa ne bagam cand e vorba de un forum pentru "fanclub"?

Multumesc DeeDEE de ajutor:-) Asa este, muncim mult la MOF, azi am lansat primul album produs de MOF Records, albumul UNU'. In maxim 4 saptamani apare si primul clip al trupei de fete TNT:-)

Pentru mai multe vorbe scrieti-mi pe mail. Raspund:0)


Nu la toti fani le raspunzi la mesaje Florin.Mi-e una nu mi-ai raspuns la nici un mesaj .In orice caz eu astept in continuare raspunsult tau la mesajul meu si dupa aia mai vedem.Si de ce raspunde-ti doar atunci cand se punde in discutie un subiect foarte important poate altii vor sa le raspunde-ti si la alte intrebari.
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Re: Re: Ce?

Mesajde axara_me » Lun Noi 04, 2002 10:05 pm

Initial trimis de alisa


.Si de ce raspunde-ti doar atunci cand se punde in discutie un subiect foarte important poate altii vor sa le raspunde-ti si la alte intrebari.


alisa...tie nu ti se intampla sa intri pe forum si DOAR sa citesti ce se scrie aici? eu una pot sa zic asta.intru,vad ce sa discuta ,mai si rad cateodata...ma mai si supar...dar nu ma bag in discutii.poate ca asta fac si ei.dovada ca ei intra pe forum este ca din cand in cand mai raspund.asta cand poate ii deranjeaza ceva ce e scris acolo sau cand vor sa clarifice cate ceva...si in plus...cam cate mailuri crezi ca primesc ei?
si inca ceva...niciodata nu e prea tarziu.s-ar putea sa te surprinda atunci cand te astepti mai putin;si atunci o sa te bucuri mult mai mult de acel mail...iti zic eu-"din experienta":)
U CAN KNOW ME, I`M EASY.
..: amintirea este singurul rai de unde nimeni nu te poate izgoni; si tot ea este singura floare ce o poti culege de pe mormantul unei iubiri pierdute:..
Avatar utilizator
axara_me
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mie Iun 05, 2002 11:00 pm

Re: Re: Re: Ce?

Mesajde alisa » Mar Noi 05, 2002 9:58 am

Initial trimis de andutza


alisa...tie nu ti se intampla sa intri pe forum si DOAR sa citesti ce se scrie aici? eu una pot sa zic asta.intru,vad ce sa discuta ,mai si rad cateodata...ma mai si supar...dar nu ma bag in discutii.poate ca asta fac si ei.dovada ca ei intra pe forum este ca din cand in cand mai raspund.asta cand poate ii deranjeaza ceva ce e scris acolo sau cand vor sa clarifice cate ceva...si in plus...cam cate mailuri crezi ca primesc ei?
si inca ceva...niciodata nu e prea tarziu.s-ar putea sa te surprinda atunci cand te astepti mai putin;si atunci o sa te bucuri mult mai mult de acel mail...iti zic eu-"din experienta":)


Mi-ar placea mie sa imi raspunda macar la unu din mailurile pe care i le-am trimis .Ba ma surprinde sa sti .Cateodata doar intru si citesc ce mai e nou si dupa aceea ies ca unori imi dau seama ca nu mai are rost sa scriu si eu parera mea.Cred ca primesc o multime de mailuri si imi dau seama ca nu au timp sa raspunda la toate dar macar la unul dintre ele putea sa imi raspunda si mie zic eu.Ca doar eu presupun ca a vazut cate miluri i-am trimis.Tu ce zici?
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Re: Re: Re: Re: Ce?

Mesajde VyOreLa » Mar Noi 05, 2002 6:55 pm

.....pai asa se si intampla ....scri ceva ce simti iar cand astepti un raspuns ...astepti in zadar si asta te face sa-ti pierzi curajul de a mai incerca...eu una ma simt "prost"cand nu primesc raspuns....
VyOreLa
Junior Member
 
Mesaje: 74
Membru din: Vin Dec 21, 2001 6:23 pm
Localitate: topoloveni

Mesajde forever_clo » Sâm Dec 21, 2002 10:57 pm

Nu stiu cum sa va zic dar ei sunt ffff ocupati si bineinteles ca nu raspund unor mail-uri carora nu ai ce sa raspunzi, ma refer la cele in care sunt intrebati ce fac si de ce nu mai intra pe fanclub, nu?
Au foarte mult de lucru in acesr sezon mai ales ca au inceput sarbatorile si in acelasi timp si conertele, si dup-aia eu cred ca merita si ei o mica pauza macar acum, ca dup-aia .........
Eu ii inteleg si nu as avea de ce sa le atrag atentia .....nu?
va pupik pa pa
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

hy

Mesajde alisa » Dum Dec 22, 2002 3:56 pm

Bine astea le stim si noi nu trebuia sa ni le zici ,dar macar sa nu minta pentru ca Florin a spus ca raspunde la toate mailurile si nu-i adevarat.
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde forever_clo » Dum Dec 22, 2002 10:18 pm

Io zic sa le dam si lor un ragaz(o pauza) macar acum de sarbatori.
Sa-i lasam si pe ei in pace ca acum vor pleca si ei acasa la Brasov si nu cred ca mai vor sa intre pe fan_club, adica io daca as fi in locul lor nu as mai intra m-as relaxa cat as putea acum, alaturi de familie sa nu mai stiu de nimeni si de nimic si sa fiu si io un om "obisnuit" la care sa nu vina nimeni sa ceara autograf sau sa zica uite-l pe ala de la Hi-q .........nu stiu deci io asta as face daca as fi in locul lor....
inca odata va pupik si va rog sa imi atrageti atentia daca am gresit undeva ok?????
pa pa
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Dee Dee » Mie Dec 25, 2002 3:34 am

Nu shtiu cum sa spun ...... Florin raspunde si el la mailurile care se pot numi mailuri si care au ceva de spus ...sau trebuie sa lamureasca ceva..sa informeze ..etc ( nu la toate porcariile in care nu spuneti nimik si sa ashteptati sa va raspunda romane...ceva de genul"te rog frumos sa-mi raspunzi la mail ..ca altfel ma supar....shtiu ca nu o sa-mi raspunzi ... etc ")
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Mie Dec 25, 2002 5:01 pm

deedee bine ai punctat ca rasp numai la mailurile interesante deoarece mi-a dat dana exemplu odata de ce mailuri stupide primesc uneori la care pur shi simplu nu ai ce sa rasp iar cei care le-au scris se supara degeaba ca nu au primit un raspuns de la ei!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

poate ai dreptate

Mesajde Bogdan_m » Vin Dec 27, 2002 11:06 pm

mai eu sunt de acord ca primesc si mailuri stupide de genul pe care l-ati precizat, dar sunt convins ca nu sunt toate asa. nu-mi vine sa cred ca am scris vroe 4-5 mailuri tampite. stiu ca nu e asa. si daca chiar nu au ce raspunde la ele ( se mai intampla sa le povestiti ceva nu? ) macar sa trimita un mail gol, sa sti ca l-au citit.
nu asa ar fi bine?
O libertate isi afla, indiferent pe ce pozitie ne-am situa, singurele limite pe care le poate intalni in libertate
Bogdan_m
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Oct 12, 2002 5:07 pm
Localitate: Bistrita

Mesajde Bogdan_m » Vin Dec 27, 2002 11:21 pm

se poate sa ai dreptate. sunt convins ca primesc si mailuri stupide de genul precizat de Dee dee, dar nu cred ca am trimis vreo 4-5 mailuri de genul asta. poate ca am mai si povestit ceva pe-acolo dar la astfel de mailuri ar putea trimite "un raspuns " gol doar sa vedem ca au citit mailul. nu asa ar fi frumos? cat dureaza? 2-3 secunde? sper sa asta nu nu va determina neranpunderea de acum inainte la nici un mail
sunt convins ca sunteti ocupati dar daca tot faceti public faptul ca aveti un site si comunicati cu noi pai comunicati fratilor
O libertate isi afla, indiferent pe ce pozitie ne-am situa, singurele limite pe care le poate intalni in libertate
Bogdan_m
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Oct 12, 2002 5:07 pm
Localitate: Bistrita


Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron