Ziua Danei!

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Ziua Danei!

Mesajde sly » Mar Oct 22, 2002 4:36 pm

Maine e ziua Danei shi pe acest topic puteti sa ii spuneti La multi ani!
ziua danei era sa fie in premiera in drum spre afganistan deoarece era programat sa plece pe 23 octombrie la ora 5 dar s-a amanat pana pe 24 oct ceea ce e un lucru bun!"La multi Dana shi sa ti se indeplineasca toate dorintele" (chiar daca nu intra pe forum Florin sau Mihai o va anunta de mesajele noastre)
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Mar Oct 22, 2002 6:26 pm

Ce sa zic si eu ? :)
LA multi Ani !!! si alea alea :p ..tot ce isi doreshte ....sa traiasca si sa intinereasca!!!! :)
Sa fie din ce in ce mai frumoasa!
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

La Multi Ani!

Mesajde AnDrEi » Mar Oct 22, 2002 6:57 pm

Dana eu iti urez un calduros La Multi Ani si sa fii Fericita alaturi de cei dragi tie .. ai grija de tine , de Florin si de Mitza in Afganistan :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

dana

Mesajde artemis » Mar Oct 22, 2002 10:22 pm

dana la multi ani si tot ce iti doresti.sper ca de ziua ta sa fii alaturi de cei dragi!sa ai grija de florin si de mihai in afganistan!ma bucur ca s-a amanat plecarea!!!
artemis
Junior Member
 
Mesaje: 72
Membru din: Vin Oct 18, 2002 10:42 pm
Localitate: somewhere

Mesajde baixinho© » Mie Oct 23, 2002 8:58 am

Dana, stiu ca nu o sa citesti acest mesaj si nici cine sunt. Aceste lucruri nu ma impiedica sa iti urez un sincer "La multi ani", sa-ti doresc sa ai multa sanatate si tot ce mai vrei tu. Si, evident
Fişiere ataşate
aceasta-surpriza.jpg
aceasta-surpriza.jpg (32.27 KiB) Vizualizat de 2624 ori
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

LA MULTZI ANI !

Mesajde PreferatA » Mie Oct 23, 2002 9:43 am

deja i=am zis la multzi ani danei ... pe telefonu lu florin :))

dar pot sa ii zik si aici so .. "la multzi ani si sa ramai la fel .. kum te stim totzi :) pupikuri de la Craiova :-: :kiss:
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde K-gula » Mie Oct 23, 2002 10:04 am

nu stiu daca este cazul sa vina din partea mea aceste urari de bine, insa fiind oameni si facand parte cu totii din aceasta minunata "lume", am considerat ca ar fi frumos sa salut si eu implinirea celor 2... si ceva de ani ;) (din cate stiu, fetele se simt mult mai bine daca nu le este dezvaluita varsata adevarata, indiferent ca se stie de ea).

LA MULTI ANI, DANA! imi doresc sincer sa ti se implineasca toate VISURILE (este corect gramatical)

si din partea mea ai un mic cadou.


K-gula.
Fişiere ataşate
perlele universului.jpg
perlele universului.jpg (105.03 KiB) Vizualizat de 2626 ori
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

la multi ani!

Mesajde artemis » Mie Oct 23, 2002 10:45 am

stiu ca nici pe mine nu ma cunosti,dar si eu iti zic la multi ani tot ce-ti doresti si sa fii fericita alaturi de cei pe care ii iubesti!!!!!!!!
artemis
Junior Member
 
Mesaje: 72
Membru din: Vin Oct 18, 2002 10:42 pm
Localitate: somewhere

Mesajde ruxi_cj » Mie Oct 23, 2002 9:01 pm

La multi ani Dana! Sa fii fericita si iubita!
ruxi_cj
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Oct 12, 2002 8:42 pm
Localitate: Romania Cluj-Napoca

Frumosssss!

Mesajde AnDrEi » Joi Oct 24, 2002 4:36 pm

WaW WaW WaW .. foarte frumoase mesajele voastre .. :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Alexya » Joi Oct 24, 2002 7:49 pm

la multi anishori dana...
Totul e atat de frumos...pana descoperi trista realitate
Alexya
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Vin Mai 31, 2002 7:29 pm
Localitate: Tg-Mures

Mesajde JaJa Beens » Joi Oct 24, 2002 10:56 pm

La multi ani si tot ce-si doreste!
Fişiere ataşate
1118047l.jpg
1118047l.jpg (21.91 KiB) Vizualizat de 2616 ori
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

LA MULTI ANI!

Mesajde ANA_HIQMINE » Vin Oct 25, 2002 10:02 am

Cu intarziere ii transmit si eu Danutzei multa,multa fericire si sa se intoarca repede din Afganistan!
ANA_HIQMINE
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Iun 19, 2002 4:21 pm
Localitate: sibiu

Mesajde baixinho© » Vin Oct 25, 2002 10:58 am

Sper ca Dana sa intre intr-o buna zi aici si sa citeasca mesajele ce i-au fost transmise.
PS: JaJa este un plagiator (stie el la ce ma refer). :)
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

bau

Mesajde PreferatA » Vin Oct 25, 2002 11:05 am

Initial trimis de baixinho
Sper ca Dana sa intre intr-o buna zi aici si sa citeasca mesajele ce i-au fost transmise.
PS: JaJa este un plagiator (stie el la ce ma refer). :)
]

doua buchete ... nu strika :)) depinde si cine ofera :P
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde JaJa Beens » Sâm Oct 26, 2002 12:03 pm

Initial trimis de baixinho
.... PS: JaJa este un plagiator (stie el la ce ma refer). :) ....

Acum vad si eu ca ai dreptate, deci se impune o corectie:
copyright baixinho

E mai bine asa?
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Oct 26, 2002 1:15 pm

Chiar daca intr-o perioada nu am avut o parere prea buna despre ea, acest lucr nu m-a impiedicat sa ii urez (sincer) cele pe care le-ati citit. Nu m-am batut cu caramida in cap pentru drept de autor la acel buchet de floricele, dar am fost primul caruia i-a venit o astfel de idee. In rest, PreferatA, ai dreptate, doua buchete de flori nu strica, ci doua batai. De oferit, nu stiu cine i le-a dat, dar banuiesc ca Mihai si Florin nu au scapat ocazia, plus iubitul ei, la care se adauga alti amici si prieteni. Cat despre tine Jaja, da, este superb. Dar ca sa te iert tre' sa dai o ciocolata calda (eventual prin mail)! :)
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde JaJa Beens » Sâm Oct 26, 2002 2:08 pm

Bainxiho, chiar nu vazusem postul tau. Cum vrei si sa fie ciocolata? fierbinte, fara frisca si scortisoara? daca o vrei prin mail da-mi o adresa ;b
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Dum Oct 27, 2002 10:45 am

Dana desi a trecut ziua ta iti urez si eu la randul meu un sincer si calduros La Multi Ani sa ai grija de tine si sa ti se indeplinesca toate visele... ti-am trimis si un mail sper sa-l fi citit.. imi pare rau ca nu am putut vrb cu tine pe 23 dar nimeni de pe aici nu a vrut sa-mi dea un numar de telefon unde sa te pot gasi :( .. sincer imi pare rau .. ar fi fost si ptr. mine un cadou frumos sa vrb cu tine pe 23 ptr. ca si eu tot pe 23 Otc. sunt nascut .. :( . .asta este.. nimeni nu a vrut sa aiba incredere in mine... oricum inca odata La Multi Ani si te/va astept in Botosani :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sandrino » Dum Oct 27, 2002 10:47 am

eu stiu .. poate cineva sau chiar poate voi o sa-mi spuneti candva un nr de al vostru unde sa va pot gasi .. poate..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm


Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori