Cei mai prost imbracati

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Cei mai prost imbracati

Mesajde roro » Lun Noi 11, 2002 4:48 pm

???
Cine?
roro
 

Mesajde Necuratu' » Lun Noi 11, 2002 4:55 pm

Cum cine? Tiganii de la akcent, lighioanele x, hq, voltaj si toata armata "dance" care se imbraca in haine de plastic (desi la aia cu plasticul le-a cam trecut moda)
Avatar utilizator
Necuratu'
Junior Member
 
Mesaje: 155
Membru din: Dum Oct 20, 2002 11:00 pm

Mesajde Sabyna*bc » Lun Noi 11, 2002 8:29 pm

-Blondy.....
Alfabetul incepe cu A si se termina cu Z, ziua incepe dimineata si se termina noaptea, iar viata mea incepe si se termina cu ... TiNe!
zZBye boys&girls! :)
Avatar utilizator
Sabyna*bc
Junior Member
 
Mesaje: 92
Membru din: Sâm Aug 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Sabyna*bc » Lun Noi 11, 2002 8:30 pm

-Nick( de la n&d).....
Alfabetul incepe cu A si se termina cu Z, ziua incepe dimineata si se termina noaptea, iar viata mea incepe si se termina cu ... TiNe!
zZBye boys&girls! :)
Avatar utilizator
Sabyna*bc
Junior Member
 
Mesaje: 92
Membru din: Sâm Aug 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Charisma » Lun Noi 11, 2002 11:24 pm

totzi dancerii
aduceri aminte si stele
Avatar utilizator
Charisma
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mar Aug 27, 2002 11:00 pm

Mesajde Charisma » Lun Noi 11, 2002 11:25 pm

era sa uit...si manelishtii
aduceri aminte si stele
Avatar utilizator
Charisma
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mar Aug 27, 2002 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Mar Noi 12, 2002 12:00 am

hm...
manelarii!!!!
si toti aia din clipurile de prost gust de pa Atomic ...
exista si exceptii (=AnX,VDV ... :D )
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde SeXxYcHeEr » Mar Noi 12, 2002 3:33 am

manelistii!!! si akcent. sia tr mai fidestui da n-am chef sa va plictisesc.
SeXxYcHeEr
 

Mesajde Unregistered » Mar Noi 12, 2002 10:45 am

calin de la voltaj se imbraca super,poate sa zica si.................
Unregistered
 

Mesajde Kora » Mar Noi 12, 2002 11:54 am

cele mai prost imbracate care au existat vreodata si deocamdata nu le-a egalat nimeni, poate doar Blondy sa se apropie de performantele lor, sunt categoric Andre! Si derivand de aici obtinem Andreea Balan. Cei de la Ackent iarasi sunt tare prost imbracati urmati de cei de la O-Zone is in general toti "artistii" de muzica Dance...si sa nu uitam "cantaretzii" de manele care oricat de multi bani ar avea bun gust tot nu pot cumpara.
Kora
 

Mesajde Wednesday » Vin Noi 15, 2002 7:02 pm

cei mai prosti imbracati?....zoofilitii
Wednesday
 

Mesajde AZAZELO » Lun Noi 18, 2002 2:54 pm

hAIOS SUBIECT!Akcent -ii arata ca niste tocilari retarati,apoi toantele de a ASIA care au aceleasi hainute de la debut.Ultima lor costumatie(din Luna de pe cer)parca ar fi luata din cripta.
AZAZELO
 

Mesajde Mircea Tofan » Sâm Noi 23, 2002 5:34 pm

QUOTE]Initial trimis de Dee Dee
hm...
manelarii!!!!
si toti aia din clipurile de prost gust de pa Atomic ...
exista si exceptii (=AnX,VDV ... :D )
[/QUOTE]


vdv sunt niste boi,pacat de hainele misto de pe ei.nu ar trebui sa stea niste haine atat de misto pe niste cacati precum astia de la vdv
Mircea Tofan
 

cel mai prost imbracati...

Mesajde Afroditta » Dum Noi 24, 2002 6:52 am

1. Akcent (din orice pct de vedere sunt sub orice critica. Nu-mi pot explica succesul pe care l-au avut)
2.Bambi (parca s-ar imbraca cu hainele mamei lor)
3.Candy (ce snoabe!)
4.Sexxy (haine potrivite cu persoana, cu silueta si cu muzica lor)
Afroditta
 

Mesajde rautate_mica » Dum Noi 24, 2002 10:37 am

cine se imbraca cel mai nashpa?? desigur manelishtii.....cu eternii pantaloni negri, sau albi dintr-un material cat mai aiurea, pantofi cat mai lucioshi, camasha alba, neagra sau roshie shi bineintzeles, cum puteam sa uit lantzurile de aur de cateva kile purtate cat mai la vedere
rautate_mica
 

Mesajde Sweet-one » Dum Sep 28, 2003 10:56 am

Las manelistii la o parte, pt k aia nu e muzik, deci nu are ce cauta pe forum...
1. O-zone: mai colorati decat clovnii de la circ;
2. Sexxy: in loc sa-si ascunda defectele fizice, le promoveaza;
3. Bambi: vor sa para ce nu sunt si reusesc sa cada in ridicol.

PS. Nici dupa vestimentatia celor de la A.S.I.A. nu ma omor, dar sa zicem...
"Am nevoie de tine, cand ma trezesc! Am nevoie de tine, sa pot sa visez! Am nevoie de tine...SA NU MA UITI!!!"
:a
Avatar utilizator
Sweet-one
Junior Member
 
Mesaje: 257
Membru din: Lun Sep 15, 2003 11:00 pm

??????????!!!!!!

Mesajde cherry » Dum Sep 28, 2003 11:03 am

Cele mai naspa 'vipuri' imbrakte nasol sunt:MANELISTI!!!!,Gia,Bambi,Andreea b. si toate trupele si solistii kre au aparut k ciupercutele dupa ploaie!
cherry
 

Mesajde Deea_Em » Dum Sep 28, 2003 11:06 am

Cei de la Akcent! Si alea de la Pops.....mai ales aia blonda ....
Peace!
Sunt fata de care ti-a spus maica-ta sa te feresti...
Avatar utilizator
Deea_Em
Junior Member
 
Mesaje: 81
Membru din: Dum Aug 10, 2003 11:00 pm

Mesajde vulpyx » Dum Sep 28, 2003 10:06 pm

nu prea mi-e clara intrebarea(va rog sa ma scuzatzi):cine se imbraca nasol pe scena sau...zi de zi(sa zicem).eu,de ex l-am vazut in orash pe george de la cocktail.avea o bluza multicolora(roz,mov,glben...) yach.... pe scena....dau dreptate celor care au scris inaintea mea cand i-au mentzionat pe manelari.
vulpyx
Junior Member
 
Mesaje: 138
Membru din: Dum Iul 27, 2003 11:11 pm
Localitate: nowhere

Mesajde sohatzki » Dum Sep 28, 2003 10:34 pm

eh, primii sunt manelistiiii...
apoi, enimal ics... cred ca daca ar fi sa aleg intre enimal ics si akcent la categoria asta, as alege SIGUR enimal ics... nush' de ce, dar mi se pare ca astia de la akcent se imbraca totusi mai bine decat pe vremea cand erau la debut...
asa... a! era sa uit: ozoni. ozonii se-mbraca nasol de tot. mai ales in ultimele doua videoclipuri... haoleu... in "despre tine" (parca asa-i zicea la melodia aia cu smsu', nu?) arata super-nasol toti 3, mai ales brunetu'... pantaloni negri cu stelute rosii?! ;B
la fete, merg pe bamby, asia si blondy. nu-mi place cum se-mbraca fetele astea...
adevarul nu doare, ci serveste dusuri reci prostiei calde...
Avatar utilizator
sohatzki
Junior Member
 
Mesaje: 173
Membru din: Sâm Apr 19, 2003 11:00 pm

Mesajde punct » Dum Sep 28, 2003 10:55 pm

daniela shteorfy si alea de la sexxy
X
Avatar utilizator
punct
Junior Member
 
Mesaje: 328
Membru din: Vin Mai 02, 2003 11:00 pm

Mesajde catharsis » Dum Sep 28, 2003 11:05 pm

cele mai prost imbracate vedete sunt cele playboy. la banii pe care ii au nu pot sa-si cumpere haine si stau asa goale pe afara?
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Re: Cei mai prost imbracati

Mesajde face » Lun Sep 29, 2003 3:21 pm

aproape normal .....cantaretí½í½ de manele
celebrí½í½ pantofí½ negrí½ de mocasí½n
pantalon negru de costum sau jeans negru Ferre Valentí½no sau Armaní½ sí½ camasa sau tshí½rt ....normal Versace sau Ferre pt ca multe dí½n versurí½le lor sunt ode pt desí½gnerí½í½ í½talí½aení½ ...:-)
apoí½... bandurí½le gen Irí½s(dí½n pacate).Taxí½.Pro consul ...aí½ sentí½mentul ca nu frecventeaza alte magazí½ne decat cele de pe Lí½pscaní½ sau se maí½ duc dí½n cand í½n cand í½n ví½zí½ta prí½n Istanbul
sí½ í½n fí½nal dar nu í½n cele dí½n urma muzí½ca dance romanesca unde doar í½ntentí½a de a avea un look ar putea fí½ aprecí½ata dar nu sí½ stí½lí½smul í½n sí½ne.....premí½ul gogoasa de aur pentru así½a í½mbracate ca echí½pa de baschet femí½ní½n a statuluí½ Trí½ní½dad Tobago..... refacetí½ fí½tí½ngul multe haí½ne va ví½n prost ( credetí½-ma! ).... ar maí½ fí½ aí½cí½ NICK cel care arata ca un brad ( vezí½ k maí½ am eu doua lanturí½ ) bamby ( va dau un pont cunosc eu un croí½tor bun ) Andra te rog nu í½ncerca sa aratí½ a ceea ce nu estí½... nu potí½ fí½ ní½cí½odata o femeí½e fatala...estí½ o voce buna í½mbracate k atare!!!!
pepe ....am eu un prí½eten aduce jhaí½ne dí½n í½tlí½a te í½ntereseaza?

sí½ haí½ sa felí½cí½tam totusí½ pe cí½neva: voltaj ( í½n specí½al calí½n ) . dan bí½tman de la holograf . credetí½*ma ní½cí½ ceí½ de la accent nu sunt raí½
loredana .....prea puntí½ní½
va recomand la cí½neva daca nu va prí½cepetí½ angajatí½*va stí½lí½st nu va costa mult sí½ vetí½ arata asa cum trebuí½e
suntetí½ ní½ste mascarí½cí½!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
face
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Joi Sep 18, 2003 12:17 pm

Re: Cei mai prost imbracati

Mesajde Joanne of Arc » Lun Sep 29, 2003 7:38 pm

Initial trimis de roro
???
Cine?

Erau unii de-au participat la preselectia pentru Eurovision da' nu mai stiu cum le zice. Hm.. aveau o melodie, nu Ozon, nici Freon, aaa Oxigen (parca era si cu y adica Oxygen - apropos de asta nu facem un thread cu cele mai stupide nume de formatii? Eu votez cu sexxy ca ma omoara xx-ul :con: ). Asa. Baietii (de fapt un baiat si o fata) se kemau d'la vegas asa scrie pe site la tvr. Uitati-va si voi http://www.mihaela.berinde.home.ro/poze1/album/pages/Vegas_jpg.htm
:o
Btw, salutare la toata lumea, eu sunt noutza pe aici.
The girl who lived.
Joanne of Arc
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Sep 29, 2003 7:18 pm

Mesajde matzu » Mie Oct 01, 2003 1:25 am

alea de la bambi, A.S.I.A. (desi imi place cum canta), sexxx....y,...
matzu
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Joi Aug 07, 2003 10:52 pm
Localitate: Romania,Timisoara


Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori