preselectia Asia...

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

preselectia Asia...

Mesajde drama_queen » Vin Noi 22, 2002 6:29 pm

Voi ce ziceti de mascarada asta cu "alege ASIA"... blabla? M-am uitat de cateva ori la protv (singurul care se scoate cu ceva din toata chestia asta) si mi s-a parut supernasol. Intr-adevar, candidatele sunt pe masura celor de la ASI: tzarancutze-tzrancutze, uratzele, cele mai multe fara voce si fara vreun talent in mod special. Mi-a atras atentia doar una dintre candidate, o turcoiaca din Constanta (Aylin, parca), dar oricum nu se potriveste cu rebuturile alea de ASI - (ASI - thatz funny).
drama_queen
 

Mesajde SatyR » Vin Noi 22, 2002 7:01 pm

Cam multa isterie pt. trupa asta ASIA care parca ar fi etalonu muzicii romanesti cand defapt e una din truple cele mai penibile la ora actuala.
Chiar nu inteleg de ce e asa promovata trupa asta........
SatyR
 

Re: preselectia Asia...

Mesajde Unregistered » Vin Noi 22, 2002 8:47 pm

Initial trimis de drama_queen
Voi ce ziceti de mascarada asta cu "alege ASIA"... blabla? M-am uitat de cateva ori la protv (singurul care se scoate cu ceva din toata chestia asta) si mi s-a parut supernasol. Intr-adevar, candidatele sunt pe masura celor de la ASI: tzarancutze-tzrancutze, uratzele, cele mai multe fara voce si fara vreun talent in mod special. Mi-a atras atentia doar una dintre candidate, o turcoiaca din Constanta (Aylin, parca), dar oricum nu se potriveste cu rebuturile alea de ASI - (ASI - thatz funny).

esti o idioata .se uita la emisiune numai cui ii place ASIA,dar ai si dreptate sunt unele fete urate si fara voce
Unregistered
 

Mesajde baixinho© » Sâm Noi 23, 2002 8:51 am

Omule (oamo) daca tot jignesti, ia-ti si tu un nick, nu te mai "loga" cu Unregistered. De la inceput nu am fost de acord cu aceasta preselectie deoarece imi este greu sa cred ca primele fete care au cantat in ASIA au trecut prin aceleasi "furci caudine" (chestia este valabila si pentru Alexandra, ultima care a plecat si din cauza careia exista toata aceasta poveste din perioada in curs). Cat despre fete, imi place de Adina (este din Focsani, parca).
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Unregistered » Sâm Noi 23, 2002 11:28 pm

baixinho parerea mea este ca esti un ratat....cat despre ASIA....au cele mai idioate versuri pe care le-am auzit vreodata
Unregistered
 

Mesajde baixinho© » Dum Noi 24, 2002 11:05 am

Aici era vorba de preselectia ASIA, nu de versurile acestei trupe, dar ce pretentii sa am de la unu' care nu este in stare nici macar sa isi gaseasca un nick prin care sa se identifice? :bleah:
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Dum Noi 24, 2002 11:47 am

lasa mah oamenii in pace...poate nu stie sa citeste butoanu de "inregistrare"
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Missy » Lun Noi 25, 2002 12:36 pm

din toata mascarada asta cu ASIA n-am inteles un singur lucru: bun fetele alea, au participat la o preselectie, s-au luptat cu alte sute, zeci de concurente pentru a ajunge in cele 10000... de finale si semifinale, cu alte cuvinte isi merita un loc in ASIA aia destramata si dezmatata, DAR Irina, Sorana si Anca ce cauta acolo?? cum au ajuns ele in ASIA? si sincer acum, toate cele 'tz finaliste sunt de 1000 de ori mai bune decat cele 3 'asiatice' ramase. macar ele nu au pretentia ca sunt 'vedete'.
Missy
 

Mesajde lysandra » Lun Noi 25, 2002 3:11 pm

Nu stiu, mie toata chestia asta cu 'Alege asia...' imi suna a smecherie publicitara pentru ca fetele sa-si faca reclama.
lysandra
 

Mesajde SatyR » Mar Noi 26, 2002 1:34 am

E mai pe fatza ca o acnee reclama .......doar reclama
SatyR
 

Mesajde Mr Hyde » Mar Noi 26, 2002 9:32 am

toate cele 'tz finaliste sunt de 1000 de ori mai bune decat cele 3 'asiatice' ramase

Asta e ironia situatiei, Sorana e super-terminata, falseaza ingrozitor... celelalte 2 merg cat de cat, insa sunt ambele mai varza decat cele 12 ramase. E chiar amuzant sa o auzi pe Irina dandusi cu parerea in legatura cu calitatile vocale ale candidatelor.
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde Zgubilici » Mar Noi 26, 2002 2:07 pm

Cand si cum se anunta castigatoarea?
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde Unregistered » Mar Noi 26, 2002 2:08 pm

Initial trimis de Zgubilici
Cand si cum se anunta castigatoarea?


peste vre-o alte 200 de zile, doar asa, sa le mai chinuie un pic.
Unregistered
 

Mesajde Unregistered » Mar Noi 26, 2002 3:37 pm

Initial trimis de Unregistered


peste vre-o alte 200 de zile, doar asa, sa le mai chinuie un pic.



Let them suffer a little! :)
Dac-au vrut Asia....macar sa tina minte experientza..
Unregistered
 

Re: preselectia Asia...

Mesajde vladonne » Mie Noi 27, 2002 9:08 am

Initial trimis de drama_queen
Voi ce ziceti de mascarada asta cu "alege ASIA"... blabla? M-am uitat de cateva ori la protv (singurul care se scoate cu ceva din toata chestia asta) si mi s-a parut supernasol. Intr-adevar, candidatele sunt pe masura celor de la ASI: tzarancutze-tzrancutze, uratzele, cele mai multe fara voce si fara vreun talent in mod special. Mi-a atras atentia doar una dintre candidate, o turcoiaca din Constanta (Aylin, parca), dar oricum nu se potriveste cu rebuturile alea de ASI - (ASI - thatz funny).



Vrei sa shti care este adevarul adevarat ? Adevarul adevarat este ca ala de diriguieshte destinul Asia este un super baiat deshtept. A reushit sa faca o super campanie de promovare pentru Asia. Cotele de popularitate ale acestei trupa au crescut foarte foatre mult. Este putzin important ca sunt destui care chiar shi asha nu pot suferi Asia. Important este ca unul din 3 a auzit de ea...Iar faptul ca pana shi aici i se dedica un post, inseamna ca shi-a atins scopul (campania).
vladonne
 

Mesajde AELYUS » Mie Noi 27, 2002 4:21 pm

mai, eu m-am saturat de labareala asta. Cred si eu ca totul este doar pentru publicitate, iar tipa a fost aleasa dinainte. Dar nu ma pot abtine sa nu ma prapadesc de ras cand "distinsul" juriu alege concurentele, comenteazan legatura cu calitatile lor vocale. Irina ma enerveaza, iar Andrei Gheorghe face ce stie el mai bine: sa imite un om corect, impartial, atotstiutor. DA, o parte dintre candidate sunt mai bune decat cele 3 tipe deja exisestente. Mie personal imi place tipa aia de 14 ani(nu sunt pedofil, stati linistiti :)!), dar oricum nu are nici o sansa. Probabil a fost aleasa in asa fel incat sa se creada ca oricine are sansa sa ajunga in ASIA. Si Aylin este simpatica, talentata dar nu cred ca o sa ajunga in formatie. As vrea sa vad daca o sa castige cineva din Bucuresti :))
AELYUS
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Sâm Aug 17, 2002 4:47 pm
Localitate: romaniacraiova

Mesajde Mr Hyde » Joi Noi 28, 2002 3:52 am

Daca e pe cine-mi place, atunci tre' sa o remarc neaparat pe Tina din Chisinau, in special pt. naturalete. Apoi ar mai fi Roxana, are un farmec discret ( al adulterului :yD), din pacate e cam proasta. Restul nu ma impresioneaza.
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde belenenses » Joi Noi 28, 2002 8:55 am

"Lovitura" de imagine este pana acum reusita, chiar daca nu ne convine. S-o luam pe rand: PRO TV castiga audienta serioasa pentru ca este un "reality show" practic, ascuns sub un concurs de selectie (se stie ca aveau in plan asta vara sa mai realizeze ceva in genul emisiunilor de anul trecut, numai ca CNA a interzis producerea de reality show-uri - btw, off-topic, se pare ca Prima va produce " Big Brother" de la anul cu premiu de ... 50000 $ !), ASIA isi asigura vanzarea albumului relativ proaspat scos pe care nu-l puteau promova in concerte din lipsa celei de-a 4-a membre ... oricum nu mai puteau sa-l schimbe, sa produca videoclipuri, lua o gramada de timp refacerea vocilor, etc ... acum au un respiro si totusi albumul e promovat la cote maxime. In plus trebuie sa fiti de acord ca oriunde exista si muzica de dans comerciala si ca sunt altii mult mai nashpa ca ASIA care nu-s in stare sa cante pe bune si care vad ca au si forumuri dedicate ... gen animalute, studenti si andree. Totusi ASIA au prestat in dese randuri cu trupa in spate si nu prea mai fac parte din categoria celor care canta numai "play-back". Asta nu inseamna ca se numara printre preferintele mele, dar e clar ca pe radio sau TV nu se pot difuza numai muzici grele, cu IQ ridicat (bine,de fapt astea nici nu se difuzeaza, mai vorbim noi pe-aici din cand in cand :) ).
Revenind la selectie - au de unde alege ... mi-au placut carcotasii cand au spus ca cele 3 ramase ar cam trebui sa-si dea demisia de onoare dupa ce le-au ascultat pe pretendente. Sunt si eu curios daca va castiga Roxana, ca mie asa-mi miroase, mai ales ca parca aduce un pic la moaca cu Gina Pistol si cum astia de la PRO TV is si cu playboy-ul ... nu se stie :) . Interesant e ca prietenul ei canta cu Trooper ! Tina, Aylin si Minola ar trebui sa fie in finala.
P.S. Pe cand "Alege Candy " ? :D
belenenses
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mar Mai 21, 2002 9:56 am
Localitate: Iasi

ASIA, America, who cares

Mesajde Unregistered » Vin Noi 29, 2002 11:41 am

O campanie de imagine ieftina in cel mai pur stil PRO TV. Cred ca au foarte mari probleme daca au ajuns sa dedice atata timp pentru emisiuni de genul ASIA, Zero, chesita aia cu A. gheorghe, care nu cred ca o pot numi emisiune. In fine, asta este. Iar despre noul album Asia, pot sa-i faca oricata reclama ca mai mult de 37 de exemplare oricum nu se vor vinde.
Unregistered
 

Re: ASIA, America, who cares

Mesajde Unregistered » Vin Noi 29, 2002 11:48 am

Initial trimis de Unregistered
O campanie de imagine ieftina in cel mai pur stil PRO TV. Cred ca au foarte mari probleme daca au ajuns sa dedice atata timp pentru emisiuni de genul ASIA, Zero, chesita aia cu A. gheorghe, care nu cred ca o pot numi emisiune. In fine, asta este. Iar despre noul album Asia, pot sa-i faca oricata reclama ca mai mult de 37 de exemplare oricum nu se vor vinde.


Nu stiu cine esti sau daca nu faci cumva parte din vreo trupa care nu are succes. De asta cred ca esti invidios/invidioasa pe cele de la ASIA, pentru succesul lor.
Si sa sti ca campania nu e deloc ieftina. A bagat multi bani in ea. Si au aparut pe acolo multe fete talentate si frumoase.
ASIA sunt cele mai tari.
Unregistered
 

Re: Re: ASIA, America, who cares

Mesajde angus » Vin Noi 29, 2002 11:53 am

Initial trimis de Unregistered


...ca campania...

asha e cum spui.
lucrurile nu sunt ce par a fi
angus
Junior Member
 
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:00 pm
Localitate: in za grin forest

Mesajde SatyR » Vin Noi 29, 2002 3:27 pm

Exact Asia sunt cele mai tari..cine nu ma crede sa mai studieze

Apropo de televizoare v-am spus ca bunica-miu a fost tractorist pe submarin in ce-l de-al 2-lea raz mondial?
SatyR
 

Mesajde Sa moara......... » Sâm Noi 30, 2002 2:43 am

Ba, astea sunt terminate...
Femeile fac armata.
Minola rulz...
Sa moara.........
 

Mesajde lil'lizard » Sâm Noi 30, 2002 3:38 am

tipa din chisina e cea mai tare.... e si draguta si mai dezghetata decat celelalte
show-ul mi se pare o tampenie.. nu puteau sa gaseasca sia sdtoia alt prezentator.. de ce dreke andrei gheorghe??? offf nu pot sa-l sufar....
I am just an Evil Girl
lil'lizard
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Lun Oct 14, 2002 6:51 pm
Localitate: Secret

Mesajde veiga » Dum Dec 01, 2002 12:27 pm

mai da-le la d***u pe T*****e alea!!!!!!!!!prea mult zgomot ptr nimic
Fuck off!!!!!!!!!
veiga
 

Mesajde baixinho© » Dum Dec 01, 2002 6:24 pm

lil'lizard, tu ori nu te uiti la emisiune, ori nu te uiti la emisiune. Prezentator este, eventual, Mircea Badea! Gheorghe nu face nimic altceva decat sa-si indeplineasca rolul de membru al juriului!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde catalin_pinzaru » Dum Dec 01, 2002 7:36 pm

Ma uite ce arat eu iubitoarelor de Asia :: uitativa cu mare atentiee :moon: :
catalin_pinzaru
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Dec 01, 2002 7:23 pm
Localitate: iasi-ro

Mesajde catalin_pinzaru » Dum Dec 01, 2002 7:45 pm

ma cine e de cacat e de cacat n-ai ce-i face.auzi tu cum le mai baga in seama pe desteptele alea 3 de parca ar fi presedintele Americii.macar cind a venit Busch a iesit curcubeul...in concluzie, A
si... nu merita nici macar deranjul de a scrie despre ele;A=:cow:
S=;f I=:silly:
catalin_pinzaru
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Dec 01, 2002 7:23 pm
Localitate: iasi-ro

Mesajde Mr Hyde » Dum Dec 01, 2002 11:31 pm

dupa o selectie de tot cacatul au ramas 5. Din ce in ce mai plauzibil zvonul cum ca s-ar sti de mult castigatoarea, Aylin, ceea ce ar fi chiar un mare cacat. Favorita mea actuala - Diana din Cluj
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde Mr Hyde » Dum Dec 01, 2002 11:38 pm

A dracu' surpriza, au pastrat-o si pe Tina! Asta e, inseamna ca am 2 favorite :)
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori