sa radem de manele si manelisti :)

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

sa radem de manele si manelisti :)

Mesajde shakyman » Dum Dec 15, 2002 10:27 pm

shakyman
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Dec 15, 2002 12:09 am

Mesajde Nightmare » Sâm Apr 12, 2003 10:34 pm

Reteta pentru o manea perfecta:
-un om fara creier:
-1 kg de prost gust;
-se adauga versuri fara sens;
-se amesteca cu cat mai multe accesorii (tiganesti, desigur);
-se condimenteaza cu greseli gramaticale.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

..etc.

Mesajde Bortzianu' » Dum Apr 13, 2003 3:27 am

Initial trimis de Cr@zY @nGeL
Reteta pentru o manea perfecta:
-un om fara creier:
-1 kg de prost gust;
-se adauga versuri fara sens;
-se amesteca cu cat mai multe accesorii (tiganesti, desigur);
-se condimenteaza cu greseli gramaticale.


..pai..era o lista intreaga ... EL cu ghiul, camasa de matase (transpirata la greu), masina beton..EA..rujata pana la urechi, cu cel putin 5 Kg de lanturi/belciuge/cercei.. iar burta/gusa/ochii bulbucati si unghiile date cu lac rosu-rosu ..nu se mai observa...

..subiecte: "ce meserias e baiatul la ciordit", " nevasta bengoasa si amanta in calduri", ce beton e viata de mahar, rapirea din serai..etc...

chiar ca etc...

Bafta!
Avatar utilizator
Bortzianu'
Junior Member
 
Mesaje: 1145
Membru din: Vin Ian 24, 2003 12:00 am

Re: ..etc.

Mesajde Bortzianu' » Dum Apr 13, 2003 3:33 am

Initial trimis de Bortzianu'


..pai..era o lista intreaga ... EL cu ghiul, camasa de matase (transpirata la greu), masina beton..EA..rujata pana la urechi, cu cel putin 5 Kg de lanturi/belciuge/cercei.. iar burta/gusa/ochii bulbucati si unghiile date cu lac rosu-rosu ..nu se mai observa...

..subiecte: "ce meserias e baiatul la ciordit", " nevasta bengoasa si amanta in calduri", ce beton e viata de mahar, rapirea din serai..etc...

chiar ca etc...

Bafta!



..si inca ceva: "cateva iELE dand din buric " ..cu ochii dati peste cap si celulita revarsandu-se de sub fustitele - chilot ...

...aaaaaaaaaaaa: de fapt... mai exista manele?..sau e un ethno-dance mai de arabeti?
Avatar utilizator
Bortzianu'
Junior Member
 
Mesaje: 1145
Membru din: Vin Ian 24, 2003 12:00 am

Mesajde genicon » Dum Apr 13, 2003 2:26 pm

Se pare ca avem unul deja aici - Masterboi , care in plus de asta mai face si threaduri cu "manele de calitate" , la modul serios. Cred ca cel mai bine e sa radem de el, adica de ce mai vine prin ograda noastra, decat sa cautam colo- colo tot felul de ciudati!
Am zis :con:
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am


Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori