Anonim

Forumul asociat fanclubului Parazitzii

Anonim

Mesajde AdevaRapper » Lun Dec 23, 2002 12:52 am

Mie mi-a placut super mult trupa Anonim! Cica sunt 2 pusti de clasa a X-a! Cine mai are informatii despre ei (sau orice alt comentariu) este rugat sa dea reply!
+ O intrebare:
Anexa 1 seamana suspect de mult cu trupa Avankronik (a aparut cam prin '97 pe compilatia "Marpha HH 3" cu melodia "Atac ")! Exista vreo legatura sau doar o coincidenta? Merci!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Rectificare:

Mesajde AdevaRapper » Mar Dec 24, 2002 12:02 am

Anexa 1 seamana suspect de mult cu trupa Avankronik (a aparut cam prin '97 pe compilatia "Marpha HH 3" cu melodia "Atac ")! Exista vreo legatura sau doar o coincidenta? PLS DACA STIE CINEVA DE ASA CEVA SA RASPUNDA! Merci!
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

anonim

Mesajde Gyno » Dum Apr 27, 2003 2:08 am

anonim , hehe , yo ii cunosc , tovarasi cu mine , stau in bucuresti , cartoerul tineretului , au amandoi 16 ani , si grffo e mai mare , el e nou venit , ca acu-s trei ,
albumul lor va avea in jur de 20 piese , si va fi lansat prin iunie-iulie , stiu ca au 3 negative date de cheloo .. pula mea ii stiu din copilarie , mai ales pe laurentiu .
Gyno
 

Mesajde AdevaRapper » Lun Apr 28, 2003 10:31 pm

Unul din ei invata la Sincai, nu?
PS: Poate imi faci si mie cunostinta cu ei!
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

ok

Mesajde Gyno » Lun Apr 28, 2003 11:23 pm

se face , da sa vb personal la intalnirea asta de sambata , si cand e , vi cu mine p la ei :)
da, in sincai si inainte in generala in 97 , sunt ambi in a x-a .. griffo nu stiu , dak vi sambata , o sa=ti zic de anonim ceva:))) surprize-surprize
Gyno
 

AICI ANEXA 1 (dreptul la replica)

Mesajde LEXIC » Mar Mai 06, 2003 12:16 pm

-sers, nu stiu trupa de care ati vorbit ca am semana dar puneti-va si voi in situatia noastra , am avut la dispozitie 16 masuri , cum ar fi trebuit sa bagam fecare cate 4 versuri? noi fiind 4 oameni in trupa....cat despre legatura noastra cu trupa respectiva va spun ca nu e nici una..oricum verificati pe http://www.anexa1.as.ro si ve-ti gasii mai multe detalii despre noi...oricum ce facut parazitii e de apreciat prin faptul ca a dat sansa unor trupe mici sa se afirme prin intermediul lor.
-semnat Lexic
Avatar utilizator
LEXIC
Junior Member
 
Mesaje: 114
Membru din: Joi Ian 31, 2002 12:00 am

ah??

Mesajde Gyno » Mar Mai 06, 2003 2:59 pm

nu vad rostul mesajului tau bah lexic ... fara suparare ... nu am zis nimik de anexa 1 .. aici e vb de anonim si nu s-a zis nimik de anexa 1 incat sa te ataci asa .. fara suparare ...

pace
Gyno
 

PT nedumirii ..

Mesajde LEXIC » Mar Mai 06, 2003 3:27 pm

unde si pe cine am atacat eu?? citeste postul meu iar daca vezi ca am spus de cineva defaimator atunci cred ca........in schimb de anexa 1 s-a lasat ceva cuvinte pe acest post..bineintales dara ofensa...
Avatar utilizator
LEXIC
Junior Member
 
Mesaje: 114
Membru din: Joi Ian 31, 2002 12:00 am

Salut, Lexic!

Mesajde AdevaRapper » Mie Mai 07, 2003 10:12 pm

Imi pare rau ca nu e nici o legatura intre Avankronik si Anexa 1, mi-ar fi placut sa fie! Anyway, sper ca nu te-a suparat intrebarea, pur si simplu eram curios!
PS: Gyno, Lexic imi raspunsese mie la primul post din topic! :)
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

OK nu-i nici o problema

Mesajde LEXIC » Vin Mai 09, 2003 7:32 am

-ce sa spun noi suntem din dej si am castigat concursul "actiunea instrumentalu" alaturi de celelalte trupe ...dac mai ai ceva nelamuriri da un dublu clic pe http://www.anexa1.as.ro , in rest numai bine...-m-am retras
Avatar utilizator
LEXIC
Junior Member
 
Mesaje: 114
Membru din: Joi Ian 31, 2002 12:00 am

Mesajde AdevaRapper » Vin Mai 09, 2003 10:58 pm

Normal ca stiam ca esti Lexic de la Anexa 1. (doar ca nu stiam nimic de trecutul mai indepartat al membrilor trupei). Imi face placere sa te vad pe aici pe forum!
Numai bine!

AdevaRapper
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Re: mai e actiunea instrumentalul?

Mesajde foxu » Vin Mai 16, 2003 11:24 am

salut lexic
am shi eu o intrebare...mai e actiunea instrumentalul?
am shi eu o trupa si avem pana in prezent 20de piese si cantam din 98
daca mai este actiunea instrumentalul trimite-mi si mie adresa celor de la parazitii sa le trimit si eu un demmope adresa asta foxxxy@k.ro pace
succes
foxu
Junior Member
 
Mesaje: 139
Membru din: Dum Feb 23, 2003 1:00 pm
Localitate: bals

Mesajde AdevaRapper » Vin Mai 16, 2003 10:14 pm

Same request. rap_sea@yahoo.com!
Merci anticipat!
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

pt FOXU

Mesajde LEXIC » Sâm Mai 17, 2003 12:59 pm

-din cate stiu eu aceasta actiune continua , de trimis e foarte simplu vezi pe fiecare coperta de album a lu parazitii numarul de telefon si email a lu' GIANINY (managerul trupei) da un semn de viata si te va cauta el !
Avatar utilizator
LEXIC
Junior Member
 
Mesaje: 114
Membru din: Joi Ian 31, 2002 12:00 am

Re: anonim

Mesajde jocke » Vin Iul 25, 2003 2:03 pm

bai frate daca o singura data mai vb despre anonim sar putea sa-tirup capu .sugi pula daca tot o tii ca ii sti asa de bine .probabil iai intinlit o singura data la palat si ai stat cu ei de vb si acum crezi ca la sti pe toate .ba cred ca mai auzit si mai inteles sa-ti ceri scuze pe site ca altfel o patesti repede .te stiu prea bine si credema ca te gasesc in doua minute daca vrei .
scoala 100 poate iti zice ceva
jocke
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Iul 25, 2003 1:55 pm
Localitate: spatiu

anonim

Mesajde eeeee » Sâm Iul 26, 2003 8:25 pm

Am avut marea surpriza sa vad pe forum parazitii subiect de discutie formatia ANONIM dar la fel de surprins de trei oameni ce au afirmat ca ne cunosc si au furnizat informatii despre noi (habar n-am de voi) .Cel mai bine cred ca e ca eu unul din componentii trupei sa le raspund oamenilor.Lucram la primul album iar cele opt versuri care ne-au fost puse la dispozitie pe IREFUTABIL reprezinta 10% din ce va fi pe album care va aparea anul acesta(sper).Pe 4 august ne puteti asculta pe Sabotaj (o super compilatie).
bafta!
eeeee
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Iul 25, 2003 9:35 pm
Localitate: tineretului

.....

Mesajde n3aGabitz » Sâm Iul 26, 2003 8:59 pm

nu inteleg de ce mi-a fost reclamat acest mesaj....daca aveti probleme intre voi...intalniti-va rezolvatile...ce e cu mancatoria asta ba?

salut
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

salut

Mesajde deep » Dum Aug 03, 2003 6:16 am

bai am sie o intrebare daca stiti de fac sie rost de iarba calumea
toti sa fim verzi
deep
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Iul 25, 2003 2:11 pm
Localitate: spatiu

jocke

Mesajde Gyno » Dum Aug 03, 2003 12:44 pm

coite, daca vrei sa vb cu mine ceva. sa vb personal nu aici ok?
nu ma cunosti asabine asa ca aio grija ( cine cui ii rupe capu? )
nu te baga aiurea in seama ca te frigi,.
ce am zis de anonim am zis ce stiu ... si tu sti asta..
asa ca las-o moale
p.s.
la prima amenintare pe care o faci. propun sa o punem parte-n parte... apropo "sugi pula " sa iti zici tu in fata oglinzii
Gyno
 

E BINE CA EXISTA PROMOVAREA TRUPELOR TINERE CU TALENT

Mesajde profund » Lun Aug 04, 2003 8:33 pm

acu nu j care e treaba cu mancatoria din hiphopu romanesc(despre care toti vb de prea mult timp)..da nu cred ca exista atat de tare din moment ce 2 case de discuri independente de hiphop..rebel music si urban records..vor sa promoveze 2 trupe tinere. anonim si raparta( pe primi i-am auzi pe parazitii pe ai doilea am fost la concert,...deci e bine)...ce cred cred ca e super bine..pacat ca iese atat de greu treaba...despre albumu anonim stiam ca trebuia sa apara...despre raparta...tot trebuie sa apara proiectu verde..vad ca apare sabotaj..si proiectu verde tot nu apare... wha the fuckkk??in rest ...e bine...oricum mie mi-au placut si la rasa....


prea profund pentru asta



















p.s. ce pula mea va certati asa....chilllllllllll smoke something...:P
profund
Junior Member
 
Mesaje: 45
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 6:50 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde AdevaRapper » Mar Aug 05, 2003 12:28 am

Mi se pare bizara toata galceava asta. Le urez succes Anonimilor, dar sper ca totusi, albumul lor nu va avea doar 80 de versuri, cum se poate descifra de mai sus.
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde eeeee » Mar Aug 05, 2003 9:27 pm

salut!
ai inteles gresit,am spus ca cele 8 versuri dupa irefutabil nu reprezinta nimic din ce va fi pe album din punct de vede liric am evoluat spun alti (in bine).sper sa iasa o treba buna ce se munceste.va fi un L.P ce cel puti 15 piese si cateva colaborari cu nume foarte cunoscute.
NOroC!
eeeee
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Iul 25, 2003 9:35 pm
Localitate: tineretului

salut

Mesajde jocke » Mar Aug 05, 2003 10:24 pm

bai sa suparat griffo pe mine te rog stergel .
te rog stergel te rog frumos.AM REUSIT SA VB IN Particular si o vom rezolva in particular.merci mult si mai vb pe site.b
muie celor care nu ma sufera:P
jocke
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Iul 25, 2003 1:55 pm
Localitate: spatiu

scuze

Mesajde jocke » Mar Aug 05, 2003 10:26 pm

bai na-am specifiact mesajul cel care il injur pe gyno.
incodata multumesc.MERCI MULT.PA............
muie celor care nu ma sufera:P
jocke
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Iul 25, 2003 1:55 pm
Localitate: spatiu

aha

Mesajde n3aGabitz » Mie Aug 06, 2003 4:55 pm

am inchis subiectul...ca o dati in diverse!
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am


Înapoi la Parazitzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori