Simplu la Timisoara

Forumul asociat fanclubului Simplu

Simplu la Timisoara

Mesajde AdevaRapper » Mar Dec 24, 2002 11:47 pm

Am vazut acum vreo 3 saptamani concertul Parazitii si Simplu de la Timisoara. Vreau sa spun ca am ramas surprins de prestatia mult sub asteptari a trupei Simplu! Cunosc zeci de trupe care se descurca cu mult mai bine! Ca sa nu mai spun ca in deschidere a prestat o trupa din Timisoara cred, care, in comparatie cu Simplu, a fost fenomenala!
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mie Dec 25, 2002 6:56 pm

dupa nick cred ca asculti hip-hop shi e normal sa te fi dezamagit simplu...dar cu ce te-au dezamagit fii shi tu mai concret te rog!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

UITE...

Mesajde UnCopilutz » Joi Dec 26, 2002 9:22 pm

Eu am vazut doar la TV concertul cu pricina , despre care vorbiti voi si am fost chiar incantat de ceea ce s-a intamplat acolo.Bineinteles , vorbesc in primul rand despre prestatia baietilor de la SIMPLU. Mi-a placut cum au dansat pe "screciurile" lui Dox. Doar cuvinte de lauda pentru breakerii aia din Timisoara care au prestat si ei acolo ,dar pentru mine unul , Simplu ramane Simplu.
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Neddy » Sâm Dec 28, 2002 10:08 pm

bai baetzi sa vede ca habar nu avetzi de breakdance
baetzii aia din timishoara sunt MOON WALKERS shi sunt cei mai buni din tzara
asha ca simplu nu au shanse in fatza lor(adevarul este ca sunt
shi multzi rau de tot vreo 18 cred)
in comparatzie cu simplu care decat edy,omu,piticu shi amigo le pot face fatza, insa nu deajuns
dc credetzi ca nu au facut simplu battle cu ei(ca o iau in mana de la MW)eu shtiu ca i-am vazut la campionat la tgv
imi pare rau sa o spun dar sunt mai buni ca simplu
Avatar utilizator
Neddy
Junior Member
 
Mesaje: 184
Membru din: Mie Iul 10, 2002 11:00 pm

MOON WALKERS zici ?

Mesajde UnCopilutz » Dum Dec 29, 2002 7:37 pm

Nu stiu frate , am vrut sa ma duc si eu la Targoviste in vara sau cand a fost campionatul ala ... zi-mi si mie ce a fost pe acolo. Ma bucur ca am dat de tine , ca nimeni nu mi-a putut zice nimic .
Pai chiar nu ma intereseaza de baietii astia din Timisoara dar sa stii ca nu am vazut sa fi fost MULT mai buni decat SIMPLU . Eu zic ca n-au fost mai buni cu nimic...
Parerea mea !
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Neddy » Dum Dec 29, 2002 9:07 pm

imi pare rau ca m-am exprimat greshit
nu am fost la campionat insa am cumparat inregistrarea campionatului
shi itzi spun eu frate ca simplu sunt slabi de tot pe langa MOON
WALKERS
shi mie imi plac simplu dar tre sa recunosc ca MW sunt mai buni
dau airtrack-uri de rup pamantul
tare asha vrea sa vad battle intre simplu shi MW
Avatar utilizator
Neddy
Junior Member
 
Mesaje: 184
Membru din: Mie Iul 10, 2002 11:00 pm

parerea mea.....

Mesajde usualflow » Lun Dec 30, 2002 1:35 pm

Moon walkers sunt mai buni la capitolul breakdance decat Simplu, chiar daca nu sunt la fel de cunoscuti...ce e comercial atrage fani, ce e underground atrage respect!
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

...Nu stiu...zau

Mesajde UnCopilutz » Joi Ian 02, 2003 12:20 pm

Nu , chiar nu stiu cat sunt de buni MoOnWalkers...i-am vazut , nu zic ca nu au treaba , dar ca sa fac afirmatia ca sunt superiori celor de la SIMPLU ... ar trebui sa i vad mai des cum danseaza.
Si cine zice ca-s cei mai buni din tara , ma rog ?
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Neddy » Joi Ian 02, 2003 10:44 pm

se vede ca unii habar nu au de breakdance

dar e o vorba "Nu vorbi fara sa shtii"
deci stati linishtitzi in banca voastra ca pe mine simplu m-au
dezamagit total
io zic doar ca ei nu vor decat sa faca bani,sa fie vedete
Are CRBL nishte bashini in cap de moare lumea ,cand au aparut pe ecrane prima oara dansau de rupeau pamantu
acuma mai mult de 2 scheme nu baga
nu au aparut la nici un camp de break
imi pare rau de omu negru care dupa parerea mea este cel mai bun breaker de la simplu
Avatar utilizator
Neddy
Junior Member
 
Mesaje: 184
Membru din: Mie Iul 10, 2002 11:00 pm

Gie!!!

Mesajde d3phu-MW » Vin Iun 06, 2003 1:23 pm

peace out yo` ... shtiu ca scriu cam tarziu aici da` noah` eram prin zona shi am citit ce atzi scris ... zicea unu` de un battle MW vs. Simplu` ... bah au fost mai multe battle`uri ... :>>> defapt intr`un battle ne`am cunoscut cu ei acum vreo 5 ani la mare ... pe atunci erau mesaj nou shi nu se gandeau ei la Atomic sau Mtv ... So` nu are rost sa ii criticatzi ... au semnat un contract cu o casa de discuri care face ce vrea cu ei ... najpa nasol :<<< am mai zic intr`un post tot pe aici pe undeva ... ei danseaza breakdance super bine pt. nivelul din romania ... ce fac ei la Tv aia e treaba lor shi a manelo-houserilor din ziua de azi ... So` dupa mine SIMPLU Sux ... MESAJ NOU RULLLZ .... sper sa se inteleaga ce am vrut sa zic ....

Moon Walkers Crew Forever
d3phu-MW
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Mai 27, 2003 8:17 pm
Localitate: Romania-Timisoara (rullz)


Înapoi la Simplu

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori