Eterna problema - femeia egala cu barbatul?

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Eterna problema - femeia egala cu barbatul?

Mesajde genicon » Mie Dec 25, 2002 11:50 pm

Mda... e un subiect despre care cred ca s-ar putea vorbi oricand, si probabil niciodata nu se va ajunge la un acord... totusi, poate noi suntem mai "destepti" si reusim sa ajungem la unul
Deci - sunt femeile egale cu barbatii? Sunt superioare sau inferioare?
Pentru a condimenta putin discutia, eu voi juca aici rolul de misogin, atata timp cat nu se va gasi unul adevarat sa o faca... Asadar, parerea mea - femeile - inapoi la cratita! In genunchi cu voi! Faceti ce zicem noi, pt ca noi avem puterea,,, suntem cei mai buni si voi nu puteti fi de acord cu asta.
Barbati - tineti-o tot asa!!! Bravo noua!!!!!!
Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Joi Dec 26, 2002 12:07 am

hai sa fim seriosi!

femeia nu o sa fie niciodata = cu barbatul. de ce?

pai in afara de a face copii, nu se pricep la nimic.:mad:
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

parerea mea

Mesajde Bamse » Joi Dec 26, 2002 10:47 pm

Maru egal cu para?
Go go shift+7 keep running!
Avatar utilizator
Bamse
Junior Member
 
Mesaje: 196
Membru din: Mie Dec 11, 2002 12:00 am

Mesajde genicon » Joi Dec 26, 2002 10:49 pm

Initial trimis de vali

pai in afara de a face copii, nu se pricep la nimic.:mad:


Ba, sa sti... eu am cunoscut o tipa care stia si altceva in afara de copii... hehehe... si se pricepea destul de bine, daca intelegi ce vreau sa zic:D
Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

sa fim seriosi

Mesajde Love2Fly » Vin Dec 27, 2002 3:02 am

Femeia=Barbatul? Niciodata......si doar cand ma gandesc la toate soferitzele distruse mi se face rau si ma apuca crizele...:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: sa fim seriosi

Mesajde Superba Oana » Vin Dec 27, 2002 4:25 am

Initial trimis de Love2Fly
Femeia=Barbatul? Niciodata......si doar cand ma gandesc la toate soferitzele distruse mi se face rau si ma apuca crizele...:)


si de ce te apuca crizele ma rog?
daca femeile ar avea vreun suport din partea masculilor , poate ca nu ar mai "conduce" barbatii...
dar asta este doar parerea mea.....
If I could rearange the alphabet, I'd put U and I together
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

Mesajde salty » Vin Dec 27, 2002 5:52 am

auch. egali nu au cum sa fie. indivizii in general sunt construitzi diferit. cum vrei tuh sa fie egali femeia cu barbatul. superioare femeile? unele da. inferioare? unele da. misogin tuh? probabil. e insa problema ta.

ps: ciudat mi se pare ca barbatzii afirma ca nu pot intzelege femeile. femeile insa sustzin ca ele pot intzelege barbatzii in general. asha sa fie oare?
some do, some don`t, i might..
salty
Junior Member
 
Mesaje: 45
Membru din: Vin Dec 13, 2002 7:44 am
Localitate: already there

Mesajde Hera » Vin Dec 27, 2002 3:21 pm

pt cine are timp si e interesat de un astfel de subiect ,iata un alt thread ,care intr-un final, cam trateaza acelasi subiect
:rolleyes:
http://www.fanclub.ro/showthread.php?s=&threadid=4302
Hera
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Joi Sep 05, 2002 2:40 am

Mesajde Nicholas_Alex » Vin Dec 27, 2002 5:27 pm

huh...subiectul ala-i pe literatura...cine dracu se duce de bunavoie in gura lupului...
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde FREAKBABY » Vin Dec 27, 2002 10:39 pm

depinde la ce sa fie egale!!
de exemplu barbatii au mai multa forta decat femeile
Femeile pot sa faca lucrurile mai cu intelepciune decat un barbat, deci femeile nu sunt asa de repezite ca un barbat.
Femeile lucreaza singure sa sa intretina
femeile calca,spala si fac mancare singure(0,001 % din barbati fac asta)
Femeile pot sa traiasca fara sex(sunt sex shops),
femeile gandesc mai mult inainte sa faca ceva ce dupa aia o sa le para rau(barbatii nu asa de mult)
si atunci de ce nu sunt egale?de ex. intr-o familie femeia face 50% si barbatul la fel..(cateodata ea face 80 % daca au un parazit acasa) ;)
DEFINESTE cuvantul "egal"
FREAKBABY
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Dum Oct 20, 2002 5:57 am
Localitate: All around the world

Ya...right!

Mesajde Love2Fly » Sâm Dec 28, 2002 12:55 am

Femeile pot sa traiasca fara sex(sunt sex shops),


Bah...da-ma dreaq...am auzit-o si pe asta...ce te face sa crezi ca barbatzii nu pot sa traiasca fara sex daca vor? asta e cea mai inconcludenta motivatzie pe care puteai sa o aduci.


Femeile pot sa faca lucrurile mai cu intelepciune decat un barbat, deci femeile nu sunt asa de repezite ca un barbat.


Sa nu uitam ca mai toti filozofii au fost barbatzi...si sa nu uitam ca deciziile cele mai importante au fost luate de barbatzi.

si atunci de ce nu sunt egale?de ex. intr-o familie femeia face 50% si barbatul la fel..(cateodata ea face 80 % daca au un parazit acasa)


:) Daca asha e la tine in familie nu inseamna ca in toate familiile e la fel....pot spune(din experientza) ca unii barbatzi mai traiesc si cu fitzoase in casa care nu fac nimic(nici macar sex) raportul fiind (100% barbat- 0% femeia)



si de ce te apuca crizele ma rog?


Tu n-ai vazut cum conduc femeile...eram intr-o zi cu masina...aveam vreo 80 pe Magheru' si ce sa vad in fazta mea...un Megane condus de o femeie care mergea cu 30 la ora...si eu nu puteam depasi...eu tot ii dadeam flashuri si tipa nimic...30 30 si iar 30. La primul stop m-am dat jos si m-am dus la ea si i-am zis: "Auzi? de ce nu mergi si tu mai repede? sau de ce nu ma lasi sa te depasesc?" la care ea: 'Pentru ca mergi prea cu viteza si sa nu se intample vreun accident"...era sa fac o criza de nebunie!>:)

daca femeile ar avea vreun suport din partea masculilor , poate ca nu ar mai "conduce" barbatii...


Cu alte cuvinte daca barbatzii ar "sustzine" femeile, acestea ar fi mult mai active...?:con:
Damn!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Sâm Dec 28, 2002 11:24 am

Ce-s bre, cu aberatiile astea? Femeia nu o sa fie niciodata egala cu barbatul! Femeile au fost facute pentru a satisface placerile barbatilor...pentru a face mincare si curatenie! Atit! De sute de ani incearca sa fie egale...fara rezultat! Toata ziua auzi peste tot, feministe de doi lei, tipind : "Vrem sa fim egale!"...hush de aici, inapoi la bucatarie, unde va este locul...si cind va chemam, veniti in pat sa ne simtim NOI bine....:)
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Dum Dec 29, 2002 1:03 am

Initial trimis de Nicholas_Alex
Ce-s bre, cu aberatiile astea? Femeia nu o sa fie niciodata egala cu barbatul! Femeile au fost facute pentru a satisface placerile barbatilor...


hai mah, sa fim seriosi si sa recunoastem rolul femeii in societate.

in iliada, in bordel, in tot ce e rau si bun pe lumea asta. daca se gasea o femeie care sa il f**a pe hitler pana sa ii iasa creierii din cap, poate statea in banca lui. am zis!
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde as xxl » Dum Dec 29, 2002 1:53 am

Initial trimis de FREAKBABY

Femeile pot sa traiasca fara sex(sunt sex shops),


ele, femeile, sunt magazine de sex ? :con:

sa va spui eo de ce nu sunt femeile egale cu barbatii:
pen-ca ce le lipseste este exact ceea ce au barbatii in plus.
maciuci©
Avatar utilizator
as xxl
 
Mesaje: 587
Membru din: Joi Iun 13, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Dec 30, 2002 5:18 pm

Vali, mesajul meu precedent era ironie...nu sint sovinist, si sint de acord cu drepturile egale dintre sexe. Un exemplu,care dupa mine este foarte trist: Afganistan!

Dar...nu le suport pe feministele de doi bani (din care 85% sint lezbience), care tipa si fag galagie pe strada, radio, televizor, etc..

Eu am muncit 2 luni de zile intr-o mina (am facut-o mai mult din curiozitate), si asa munca, care sa te consume complet fizic, nu am mai intilnit. Deci...as lua o feminista, si i-as zice:
"Vrei drepturi egale? Du-te´n mina, si da la tirnacop! Dupa aia sa vii sa mai tipi!"...singura problema ar fi, ca acolo se munceste in pielea goala..este prea cald..:)

Apropo de drepturi..cum se face ca dintre noii administratori, nu este nici o femeie?? :o
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Re: sa fim seriosi

Mesajde baixinho© » Lun Dec 30, 2002 9:48 pm

Initial trimis de Love2Fly
(...) si doar cand ma gandesc la toate soferitzele distruse mi se face rau si ma apuca crizele...:)


Ma uite-te si tu din cand in cand la televizor sa vezi cat la suta dintre femeile care au carnet produce accidente si cat la suta din numarul barbatilor.

Pe de alta parte, femeia (din cate stiu eu) este o parte a barbatului. Probabil ca stiti bancul: "Dar de o coasta ce poti sa-mi faci?" :D
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Mie Ian 01, 2003 9:41 pm

Mda...
Aici in canada m-am certat cu o tipa pe asta de am ajuns la cutite.
Ea sustinea ca femeile is mult mai superioare barbatilor, deci departe de egalitate...
Niciodata nu vom fi egali cu femeile pt simplul motiv ca noi barbatii facdem anumite lucruri mult mai bine dacat poate sa faca orice femeie, iar femeile fac anumite lucruri mult mai bine ca barbatii, deci egalitate niciodata...

PS: gandititva la toti invetatorii, oamenii in putere, luptatorii in razboaie, job-urile riscante...si acum ganditiva daca femeia ar putea concura cu barbatul la capitolul asta...i doubt it...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde genicon » Mie Ian 01, 2003 11:46 pm

Revin si eu cu inca o dovada. Desi spun ca ar putea face multe lucruri pe care le facem noi, desi in general mai mult vorbesc si de fapt nu fac nimic (ceva de genul "Pot si eu sa fac asta, dar daca poti si tu, fa-o!"), e clar ca nu sunt chiar ceea ce vor a fi. Dovada cea mai clara o aveti chiar acum in fata - comparati numarul fetelor care au scris cu cel al baietilor. Concluzie - le este frica de o confruntare directa, si nu pot sa isi sustina punctele de vedere. Sau, mai mult, poate nici ele nu cred in egalitate sau superioritatea femeii :D
Si acum hai sa va zic un banculetz misogin pe tema asta (mie mi se pare super): Intrebare: De ce a creat Dumnezeu intai barbatul?
Raspuns: Pentru a vedea si el pentru cateva clipe cum arata de fapt Paradisul.
Am zis ;)
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

NU NU NU

Mesajde Love2Fly » Mie Ian 01, 2003 11:56 pm

Ma uite-te si tu din cand in cand la televizor sa vezi cat la suta dintre femeile care au carnet produce accidente si cat la suta din numarul barbatilor.



Da...dar cate soferitze sunt si cati soferi sunt? Anyway...ceea ce observ eu din ce in ce mai des pe strazile Bucurestiului este ca mai toate femeile au masini nemtzesti ultimul racnet in materie( BMW serie 3,5,7, z3, etcVWPassat, Bora, etc) precum si adevaratzi bolizi gen Viper, Porshe Carrera, etc...ma intreb...oare in urmatorii 20 de ani barbatzii vor fi scuipatzi in cap din masini luxoase de femei? Inca o intrebare pe care mi-o pun este: "De unde au femeile aceste masini luxoase?" si daca stau doar o secunda sa ma gandesc realizez si raspunsul(raspuns strans legat de buzele si gura femeilor).
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: NU NU NU

Mesajde Superba Oana » Vin Ian 03, 2003 1:49 pm

Initial trimis de Love2Fly



"De unde au femeile aceste masini luxoase?" si daca stau doar o secunda sa ma gandesc realizez si raspunsul(raspuns strans legat de buzele si gura femeilor).


te rog frumos sa nu fii:@)
If I could rearange the alphabet, I'd put U and I together
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Vin Ian 03, 2003 2:35 pm

da ma oana, saracele fete muncesc pe branci, pe spate si in genunchi pentru masinile alea..

apropos, stiti de ce i se spune blow-job? ca sa aiba si femeile impresia ca fac si ele ceva (un job)
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Damn that

Mesajde Love2Fly » Vin Ian 03, 2003 6:56 pm

Cand afirm ca "femeile lucreaza cu gura" pentru obtinerea masinilor luxoase de la prietenii lor....miliardarii devin automat "porc". De ce? nu e adevarat?...cred ca toata Romania stie cum merg lucrurile....acum ceva vreme la B1TV o oarecare tarfa spunea, citez: "Da domne! i-am supt p@(! lui Miu"....de ce oare Miu? doar ca e fotbalist? nu cred....pentru ca acum are o masina nemtzeasca. Damn it! So......nu cred ca eu sunt porcina in toata povestea asta.
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde genicon » Dum Ian 05, 2003 1:13 am

OK!OK!OK!
Haideti totusi sa nu ne indepartam de la subiect! E drept ca barbatii sunt superiori femeilor, si ca femeile nu prea vor sa inteleaga asta, nu vor sa accepte asta (desi din cate vad eu nu pot sa aduca argumente) dar haideti sa nu degeneram in certuri... Sa purtam o discutie civilizata, ca niste oameni civilizati ce suntem, bla bla bla, intelegeti voi.... Sa continuam in liniste...
P.S. Si ce masina are acum tipa aia, "prietena" lu Miu? Tot nemtzeasca, sa-i arate ca-i egala cu el? :D :cool:
Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Re: Eterna problema - femeia egala cu barbatul?

Mesajde the radical » Lun Ian 20, 2003 3:22 am

Initial trimis de genicon
Mda... e un subiect despre care cred ca s-ar putea vorbi oricand, si probabil niciodata nu se va ajunge la un acord... totusi, poate noi suntem mai "destepti" si reusim sa ajungem la unul
Deci - sunt femeile egale cu barbatii? Sunt superioare sau inferioare?
Pentru a condimenta putin discutia, eu voi juca aici rolul de misogin, atata timp cat nu se va gasi unul adevarat sa o faca... Asadar, parerea mea - femeile - inapoi la cratita! In genunchi cu voi! Faceti ce zicem noi, pt ca noi avem puterea,,, suntem cei mai buni si voi nu puteti fi de acord cu asta.
Barbati - tineti-o tot asa!!! Bravo noua!!!!!!
Am zis



in my humble opinion,women who seek to be equal with men , lack ambition.

Sunt femeie si destul de misogina (eufemism...)si atat cat cineva doreste sa dezbata istoria pe baza egalitatii, superioritatii femeie/barbat, sustin cu vehementza ca femeia nu numai ca poate fi cu ushurintza egala barbatului dar de multe ori superioara; las la o parte aspectul fizic al "problemei" pt ca e clar ca acolo nu prea avem cum sa devenim egali, desii cu medicina de azi orice e posibil.. damn nutters!
Vorbind dpdv al inteligentzei sincer nu vad de ce barbatii se considera strict superiori femeii.

Cat despre femeile si shofatul, e fapt dovedit medical ca femeile nu au cum sa fie un bun shofer (parerea mea e ca n-ar trebui sa fie deloc), e o conditie a creierului pe care o biata femeie nu prea are cum sa o schimbe. Nu stiu insa cata lume stie asta.....

Personal ma irita femeile si mai ales fetele "finute" cu pretentii false bleah....
The direction of the eye, so misleading
The defection of the soul, nauseously quick
I don't question, our existence
I just question, our modern needs......
Avatar utilizator
the radical
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

Mesajde JaJa Beens » Lun Ian 20, 2003 6:02 pm

Parerea mea ca femeia nu este si nici nu o sa fie egala cu barbatul. Mai degraba sunt complementari.
Gone 4 good
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Lun Ian 20, 2003 10:52 pm

Femeile pot sa faca lucrurile mai cu intelepciune decat un barbat, deci femeile nu sunt asa de repezite ca un barbat.


ce-i drept unde-s multi (in cazul frazei de mai sus multe) puterea creste. ar fi rusinos ca o gloata de femei sa nu gaseasca o solutie mai buna decat un singur barbat.
mi se pare penibila goana asta dupa egalitate! eu vad ca saracele femei se tot strofoaca sa fie egale, dar nu reusesc, iar asta nu se intampla pentru ca nu le dam voie noi, masculii. totul cred ca tine de mentalitate: femeile se simt inferioare, din aceasta cauza se vor egale cu barbatii, dar, desi multi dintre noi nu suntem in potriva acestui lucru, ele tot nu cedeaza. sunt de parere ca si atunci cand le vom 'da voie' sa fie superioare ele tot egale vor dori sa fie! de ce??? nu stiu! probabil pentru ca ne apreciaza atat de mult. eu unul le sunt recunoscator si le promit ca in ochii mei vor fi tot timpul egale, desi in realitate lucrurile nu sunt chiar asa.
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Response :)

Mesajde genicon » Mie Ian 22, 2003 6:03 pm

Initial trimis de the radical


sustin cu vehementza ca femeia nu numai ca poate fi cu ushurintza egala barbatului dar de multe ori superioara


Asa e the radical, adica... poate asa e :) - femeia POATE fi egala sau chiar superioara... n-am pus la indoiala asta. DAR NU ESTE!!! :)

Am zis.
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Mesajde Amaterasu » Dum Ian 26, 2003 1:37 am

Initial trimis de vali
hai sa fim seriosi!



pai in afara de a face copii, nu se pricep la nimic.:mad:

Esti culmea misoginismului!

Oricum, nu m-am apucat sa fac acest post ca sa spun ca femeile sunt cele mai importante insa, problema ar trebui sa inceapa de la o singura kestie: toata lumea stie ca intr-un razboi in care barbatii nu ar avea voie sa isi folosesca forta, femeile ar invinge...Dar asta e, nu avem nevoie de egalitate ca sa traim...Iar cele care cred ca femeia ar trebui sa fie egala cu barbatul sunt niste IDEALISTE.... :silly:
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Amaterasu » Dum Ian 26, 2003 1:46 am

[quote]Initial trimis de crazy_felina
[B]
Esti culmea misoginismului!

Nu sunt o idealista si ,cu atat mai putin, o feminista, insa sunt deacord cu egalitatea intre sexe pt ca acesta a fost primul pas catre lumea moderna(in Romania, apropo, egalitatea intre sexe a fost votat prin Constitutia din 22).
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Kayla » Dum Ian 26, 2003 6:15 pm

Eu nu sunt de acord cu egalitatea intre sexe. Insa exista si profesii in care si unul si altul pot excela. In principiu, un barbat poate face orice. O femeie nu.
Si pe mine, care sunt fata, ma enerveaza ingrozitor femeile soferite, care dau numai bataie de cap in trafic... Ce sa le faci, bietele de ele? Se orienteaza mai prost... Dar sunt si destui barbati care sofeaza la fel de dezastruos.
Kayla
 

Următorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori