sondaj:piesa favorita?

O-ZONE forever !

sondaj: piesa favorita?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

sondaj:piesa favorita?

Mesajde sly » Dum Ian 05, 2003 3:07 pm

M-am gandit sa fac un sondaj ca sa vad ce piese preferati! Nu stiu daca ati mai auzit alte piese in afara "Despre tine" dar baietii mai au o groaza de piese interesante asha ca ati face bine sa va scoateti de pe net si alte cu piese sau sa le cumparati albumu :p
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Mar Ian 07, 2003 2:48 am

votat Despre Tine.. am mai ascultat cateva piese (ce este drept, nu pe toate, dar 3-4 tot am ascultat!) si.... DESPRE TINE mi se pare ca are ceva mai...special (de videoclip nu spun nimic pentru ca am ras cu lacrimi cand l-am vazut)...am si muuuuulte amintiri pe cantecul acesta!!! Believe me.... :lol:
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Ian 07, 2003 11:01 am

Si eu tot "Despre tine" am votat caci alte piese chiar nu stiu. Ma poate indruma cineva de unde ash putea downloda piese cuO-Zone ?

Ce amintiri ai Bad Girl de la cantec? Povesteste pentru cititorii fanclub !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

1397 - offtopic

Mesajde baixinho© » Mar Ian 07, 2003 11:04 am

Rog pe domnul moderator al acestui forum sa modifice titlul sondajului, mai precis sa dea un mic "blank" intre cele doua puncte si "piesa favorita" pentru a nu mai iesi gogomania aceea. Mai precis, sa nu fie "sondaj:piesa favorita?", ci "sondaj: piesa favorita?".
Multumesc

PS: Numai tu / Inima imi frangi, doar tu.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Sefa fancluburilor O-zone in Romania

Mesajde PreferatA » Mar Ian 07, 2003 5:19 pm

uf uf uf domnu baxinho ,,, nu ai scris corect mai .. akolo e "la lu la la la lei" nu "la lu la la lei " asha ka te rog frumos sa corectezi imediat ce naiba! faci formatzia de ras .. si ne obligi sa te gonim din acest grup de fani infokatzi kare kanta "la lu la la la lei"

Ps:am votat melodia Despre Tine
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mar Ian 07, 2003 7:47 pm

in primul rand nu trebuia sa fac acest sondaj pentru ca nu prea ati ascultat melodii cu ei!
moshule poti gasi melodii cu o-zone la:
http://www.eros-sore.org
http://www.mandarinmusic.org
http://www.nashtu.ro
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Mar Ian 07, 2003 8:23 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh

Ce amintiri ai Bad Girl de la cantec? Povesteste pentru cititorii fanclub !


lolz moshule....nu stiu mah!!! in primul rand imi amintesc de cativa prieteni/prietene cu care ma vad ft ft rar... asta e piesa pe care se face show in discoteca cand ne intalnim (mai sunt cateva) si de curand cand m-am intalnit cu ei/ele.... m-am distrat enorm de mult....(nu intru in detalii...sunt prea off topic! :p ) mai sunt si altele....:hehe:

ca sa nu fiu complet off topic, trebuie sa adaug ca eu am ascultat : Sarbatoarea noptilor de vara, Doar tu, Dar unde esti, Despre tine (logic) , si o piesa care nu a fost inclusa in sondaj...VIP :hehe: in rest....trebuie sa le ascult! :D
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

1404

Mesajde baixinho© » Mie Ian 08, 2003 9:46 am

Initial trimis de PreferatA
uf uf uf domnu baxinho (...) akolo e "la lu la la la lei" (...)


1. este "la lu la la lei". Crede-ma pe cuvant, pentru ca ascult melodia de ori pe zi. Ma trezesc cu ea (nu, nu in gand), o aud la serviciu, butonez telecomanda la televizor de pe Atomic pe Emtivi si la munca si acasa si, in plus, o mai dau si astia la posturile de radio cand ma duc cine stie unde cu mijloacele de transport in comun.
2. nici un cuvant nu se termina in "a", ci in "i".
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Ian 17, 2003 6:58 pm

A fost greu sa ma hotarasc dar am votat piesa "Sarbatoarea noptilor de vara" dar topul meu arata astfel:
1. Sarbatoarea noptilor de vara
2. Number 1
3. Despre tine
4. Timpul trece fara noi- de cateva zile fiind ff trist numai piesa asta am ascultat-o
5. Numai tu
cam asta ar fi!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde nederlande » Dum Ian 19, 2003 8:44 am

sarbatoarea noptilor de vara ... imi aduce aminte de 'mare'
Avatar utilizator
nederlande
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Vin Noi 29, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Ian 19, 2003 1:20 pm

Si uite asa din joaca , moderand acest forum...am ajuns sa mai imi downlodez o melodie O-Zone.
Este vorba despre "Dar unde esti? " . Sa stitzi ca nu este rea. Raman la parerea ca O-Zone sunt cu 5 clase peste Animal X sau Akcent sau alte formatzii de pe la noi.
Downlodati-o si voi. O gasitzi pe eros-sore.org . Vetzi avea parte de un recital al baiatului cu "nu raspunzi la es-em-es".

De unde pot downloda si eu aia cu noptzile de vara ?

http://www.nashtu.ro e naspa. tre sa dezarhivezi cu nu'stiu ce rar arhiva si sa bagi parola. m-am lasat pagubash.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde DeVil Bitch » Dum Ian 19, 2003 4:39 pm

am votat Despre tine , dar recunosc ca inafara de aceasta piesa am mai ascultat doar Numai tu :D
DeVil Bitch
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Joi Noi 21, 2002 12:31 am
Localitate: hell

Mesajde sly » Dum Ian 19, 2003 5:53 pm

pentru moshu:
http://www.nashtu.ro -tre sa-ti scoti winrar-ul de pe site-ul lor si e simplu cu parola (citeste instructiunile)
http://www.romuzica.com -parca...incearca si asta!
despre ozone:
dupa mine sunt peste akcent cu fff multe clase!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Ian 19, 2003 6:19 pm

Multumesc frumos , sly ! Tocmai mi-am mai tras 2 melodii cu O-Zone : Nr.1 (nu prea imi place...e de discoteca mai mult. cam multe efecte) si Trece timpul fata noi (asta e marfa...ca e mai lenta.au ceva voce baietzii astia)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Superba Oana » Joi Ian 23, 2003 9:53 am

je am votat "despre tine" ca din cele doua melodii pe care le-am auzit la una imi place videoclipul si la celalalt melodia(versurile)
If I could rearange the alphabet, I'd put U and I together
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

hey

Mesajde PreferatA » Joi Ian 23, 2003 2:36 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
Multumesc frumos , sly ! Tocmai mi-am mai tras 2 melodii cu O-Zone : Nr.1 (nu prea imi place...e de discoteca mai mult. cam multe efecte) si Trece timpul fata noi (asta e marfa...ca e mai lenta.au ceva voce baietzii astia)


si timpul trece fara noi ... cu tot ce-a fost .. ramane numai amintirea fara rost, eu te iubesc cum te-am iubit .. tu m-ai uitat .. in clipa in care ai plecat ....
timpul trece greu ..........................
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde Nightmare » Mie Mar 26, 2003 10:04 pm

Votat: Despre tine.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde SiMiCs » Joi Apr 03, 2003 5:10 pm

~ Numai tu ~este piesa pe care am votat-o
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

OK...

Mesajde Aurolacul » Joi Apr 03, 2003 7:06 pm

Am votat "Numai Tu" ca e singura piesa mai meseriasa.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde dyana_o_zone » Lun Apr 21, 2003 10:20 am

AM VOTAT PT "SARBATOATREA NOTILOR DE VARA" cand am auzit-o pt prima data "m-am indrgostit" de ea...si va ramane mereu preferata mea pt ca..are si o valoare mareeeee pt mine
pupici
O-ZONE:cei mai tari, cei mai skumpi! O-ZONE 4 EVER!!!
dyana_o_zone
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Lun Ian 06, 2003 8:15 am
Localitate: Tg-Mures

sal

Mesajde luy_o-zone » Mar Mai 27, 2003 3:27 pm

bai,eu as vota cu "timpul trece fara noi",da sa mor io daca pricep cum.in fine,toate melodiile is super,si nu prea stiu care sa o aleg, da eu raman la "timpul trece fara noi".va pupyk ozonat, luy.
luy_o-zone
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Mai 27, 2003 3:16 pm

ajutor!!!!!

Mesajde luy_o-zone » Joi Iun 05, 2003 4:33 pm

bai,imi explica si mie cineva cum naiba pot vota?!ca de 4 ore ma toto chinui aci,si nu reusesc!!!!!
mersi.
luy_o-zone
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Mai 27, 2003 3:16 pm

O-zone

Mesajde NiceSmil3 » Mie Sep 10, 2003 10:22 am

Eu am votat cu "Timpul trece fara noi". Motivatia, simplu: am descoperit-o acu' ceva timp si m-au impresionat versurile.
poate nu sunt cine stie ce, dar eu abea am terminat clasa a VIII-a si mi-am dat seama ca intr-adevar timpul trece fara noi si tot ce ne ramane sunt nijte amintiri fara rost.
scratch my skin
and let red roses rise in rivers
cut my belly, eat my liver
and rape my body with your fingers.
Avatar utilizator
NiceSmil3
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Dum Sep 07, 2003 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Vin Feb 06, 2004 11:34 pm

Pai ar fi Despre tine pe care am votat-o in sondaj...Dar acum a aparut De ce plang chitarele ? care imi place la nebunie...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm


Înapoi la O-ZONE

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron