Cel Mai Bun Nr 10 Din Div. A

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Cel Mai Bun Nr ! Din Div. A

Mesajde Hooliganu » Mar Ian 07, 2003 12:38 pm

Cine credeti ca e cel mai bun nr10 din div A ? Borcea cica Domocos,eu zic ca Schumacher dar asta a plecat cred ca il va urma Sanmartean ...
anti stelist 100%
Hooliganu
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mar Ian 07, 2003 12:24 pm
Localitate: Romania-Grant

Mesajde Ayrton » Mar Ian 07, 2003 12:56 pm

Mie imi place mult Aliuta, dar joaca cu 7, dar nu are nici coechipieri la echipa aia a lui unde evolueaza, ca altfel s-ar exprima in teren daca ar avea cu cine pasa, dar asa, cu rica, mutica, trica si pompilica nu ai cum sa fii mai sus de locul 3-4...
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

domo gol

Mesajde Hooliganu » Mar Ian 07, 2003 1:21 pm

Initial trimis de ayrton
Mie imi place mult Aliuta, dar joaca cu 7, dar nu are nici coechipieri la echipa aia a lui unde evolueaza, ca altfel s-ar exprima in teren daca ar avea cu cine pasa, dar asa, cu rica, mutica, trica si pompilica nu ai cum sa fii mai sus de locul 3-4...

Cum ma nu-ti place domocos ? ala care acum 1 an era sef de galerie la tzarani (craiova)
Hooliganu
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mar Ian 07, 2003 12:24 pm
Localitate: Romania-Grant

Mesajde Ayrton » Mar Ian 07, 2003 1:29 pm

Ba da, daca ar fi sa fac un top al jucatorilor veniti de la universitatea craiova (inclusiv astia 2 via china), ar fi cam asa:

1. Alexa
2. Domocos
3. Stoican
4. Grigorie
5. Barcauan

Ceilalti (Craciunescu, Frasineanu, Danciu, Burca, I.Savu, Alistar) nu au valoare sa joace la Dinamo!

Deci imi place si Domocos, dar nu e cel mai bun nr 10 din tara! Doecamdata, dar mai vorbim la vara, cine stie ce explozie are in returu' asta...
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

ESTI NEBUN

Mesajde Hooliganu » Mar Ian 07, 2003 1:41 pm

CEL MAI BUN JUCATOR DE LA DINAMO LA ORA ACTUALA ESTE STOICAN,CE DRACU VEZI TU LA ALEXA ?
Hooliganu
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mar Ian 07, 2003 12:24 pm
Localitate: Romania-Grant

Mesajde Ayrton » Mar Ian 07, 2003 1:51 pm

Eu apreciez la un jucator daca pune intr-adevar suflet in jocul lui si ii pasa de ceea ce se-ntampla, nu domnisoare gen rica neaga, grigorie sau sanmartean...
Apreciez foarte mult dorinta de victorie, si d-aia imi plac Totti, Almeyda, Simeone, Nedved, Davids, Haldan, Gatusso, nu doar jucatorii eleganti gen Zidane.
Sa nu uitam ca stelistii l-au iubit cel mai mult pe lacatus iar voi pe sumudica, tocmai pentru implicarea 100%!!!
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

NU E CHIAR ASA

Mesajde Hooliganu » Mar Ian 07, 2003 2:00 pm

NOI L-AM IUBIT CEL MAI MULT PE GOANTA DE DEPARTE CEL MAI BUN NR 10 CARE A JUCAT IN DIV .A ,SINGURA LUI GRESEALA A FOST CA NU S-A DUS LA DINAMO IN 87 CA SIGUR ERA PESTE HAGI DAR POATE SI DIN CAUZA ASTA A FOST6 ASA IUBIT IN POTCOAVA !!! CE VREMURI A BATUT DE UNU SINGUR PE DINAMO IN 86 A DRIBLAT DE LA MIJLOC PE MOVILA,MARIN,NICOLAE,MORARU SI AINTRAT CU MINGEA IN POARTA...1-0
Hooliganu
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mar Ian 07, 2003 12:24 pm
Localitate: Romania-Grant


Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori