Tisha

Trei liceence de 17 ani sunt membrele trupei TNT "Dea, Lala si Tisha" , muzica pe care o canta le seamana perfect

Tisha

Mesajde Wild Rose » Mie Ian 08, 2003 3:06 am

sunt curioasa ce parere aveti despre fata pe care multi o considera mai timida....ce stiti despre ea, etc!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde shokata » Mie Ian 08, 2003 11:11 am

tisha e o fata super de treaba..eu o stiu..am vb cu ea de multe ori prin intermediul mailului..pare super de treaba si o tipa cu picioarele pe pamant..imi place d eea...e cea mai normala dintre cele ytrei fete:))))in sensul bun...bineintyeles.
shokata
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Ian 04, 2003 11:16 am
Localitate: bucuresti

Hopa

Mesajde AnDrEi » Mie Ian 08, 2003 2:31 pm

Deci sa inteleg ca fetele raspund si la mailuri .. super marfa.. am sa trimit si eu unul sa vad daca voi primi reply :D asa .. acum ce sa va spun .. Tisha este o tipa cred eu ambitioasa .. si din cate am vazut eu pe la Tv .. are o miscare scenica super marfa :p coregrafia trupei este traznet
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde crazzyfan » Sâm Ian 11, 2003 11:06 pm

hello, Tisha!
de ce nu intri si tu pe forum sa stai de vorba cu noi?
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

Ufff

Mesajde AnDrEi » Dum Ian 12, 2003 9:21 am

Mai .. la inceput pentru fete este putin mai greu .. stiti voi .. trebuie sa invete sa posteze .. sa intre pe fiecare subiect in parte.. eu cred ca cel mai indicat pentru moment ar fi sa le trimite`ti cate un mail .. adresele le puteti pe subiectul precedent :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde crazzyfan » Lun Ian 13, 2003 11:09 am

Ok, Andrei, ai avut dreoptate. i-am trimis un e-mail Tishei si mi-a raspuns. Invata la liceul George Cosbuc in clasa a 11-a. Draguta am vazut cu totii ca este iar dupa cum scrie pare si desteapta. He, he, he! Imi place de Tisha!
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

Help :-)

Mesajde AnDrEi » Lun Ian 13, 2003 7:43 pm

Mai .. Dea si Lala intra pe net doar de la Mof Records .. si atunci cand au timp liber .. cel mai des intra Tisha .. deoarece ea are si net acasa :-)
@Florin Grozea & Mihai Ghiduc ( Mof Records )
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Tisha

Mesajde AnDr3y - Radu » Mie Ian 15, 2003 4:49 pm

Initial trimis de Bad Girl
sunt curioasa ce parere aveti despre fata pe care multi o considera mai timida....ce stiti despre ea, etc!


Pai dak vrei sa afli mai multe incerca la http://www.tntonline.ro .. pt k sunt acolo nishte informatii despre fiekare.. dak nu intreab`o ce vrei pe e-mail .. sun mai sus adresele...
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Re: Tisha

Mesajde crazzyfan » Dum Ian 19, 2003 3:05 am

[quote]Initial trimis de Bad Girl
[B]sunt curioasa ce parere aveti despre fata pe care multi o considera mai timida

poate asta este rolul pe care trebuie sa-l joace in cadrul trupei. cred ca fiecare din trupa are un rol al ei
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

Completare

Mesajde AnDrEi » Mar Ian 21, 2003 11:47 am

Tisha - modesta si cu foarte mult bun simt ....la fel ca Andrea si Laura .. nu stiu ce sa zic .. dar stiu doar un singur lucru .. fetele sunt de nota 10+
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Completare

Mesajde crazzyfan » Vin Ian 24, 2003 1:55 am

[quote]Initial trimis de AnDrEi
[B]Tisha - modesta si cu foarte mult bun simt ....

Tu o cunosti personal pe Tisha?
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

Raspuns

Mesajde AnDrEi » Vin Ian 24, 2003 1:39 pm

crazzyfan , dap o cunosc personal si tocmai de aia afirm aceste lucruri .. :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde crazzyfan » Joi Ian 30, 2003 2:13 am

O colega de-a mea o cunoaste pe Tisha de multi ani si mi-a spus ca e o tipa super k lumea. Sper sa o cunosc si eu in februarie fiindca am auzit ca vor canta la ceva baluri de sf. Valentin
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

Help :-)

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 30, 2003 12:00 pm

crazzyfan vezi ca este un subiect deschis special pentru stabilirea unei intalniri cu TNT .. eu unul am propus ca aceasta intalnirea sa fie in vacanta de Paste .. sau daca nu weekendul asta :-) ma rog.. oricum Tisha,Dea si Lala vor putea doar vineri seara sau sambata ( weekendul asta ) deoarece duminca filmeaza noul clip
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Fr|Tz » Sâm Feb 01, 2003 9:07 pm

mie Tisha mi se pare ce a mai serioasa si mai cuminte dintre ele
na m cunoscuto personal dar din ce am citit despre ea pe tntonline.ro si din ce atzi mai scris uni dintre voi eu unu asha inclin sa cred
Fr|Tz
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Joi Ian 30, 2003 8:43 pm
Localitate: Bucuresti-Romania

Mesajde crazzyfan » Sâm Feb 08, 2003 1:25 am

Numele Tisha am inteles de unde vine, desi nu prea mi se pare ca seamana cu Mortisha. Dar Aiana? E un nume ciudat dar frumos si exotic. Nu mai stiu sa existe cineva cu numele asta pe la noi. De unde vine oare?
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

Aiana

Mesajde micutza » Sâm Feb 08, 2003 9:23 pm

Aiana nu este numele ei real ci este un fel de prescurtare, insa i se zice asha de mik...asha k da, putem zice k este numele ei.
Anyway...eu o cunosc personal shi este intr-adevar o tipa cerebrala shi cu bun-simtz, iar odata ce ai ajuns sa o cunosti bine nu tzi se mai pare a fi timida.
micutza
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Feb 08, 2003 8:44 pm
Localitate: Bucuresti

WaW

Mesajde AnDrEi » Dum Feb 09, 2003 5:29 am

Initial trimis de micutza
Aiana nu este numele ei real ci este un fel de prescurtare, insa i se zice asha de mik...asha k da, putem zice k este numele ei.
Anyway...eu o cunosc personal shi este intr-adevar o tipa cerebrala shi cu bun-simtz, iar odata ce ai ajuns sa o cunosti bine nu tzi se mai pare a fi timida.

Esti sigura de asta? .. macar stii cum o cheama ? daca e sa o luam asa? :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: WaW

Mesajde micutza » Dum Feb 09, 2003 4:16 pm

Initial trimis de AnDrEi

Esti sigura de asta? .. macar stii cum o cheama ? daca e sa o luam asa? :-)



sunt foarte sigura de asta, dupa cum spuneam o cunosc personal destul de bine....shi da, stiu cum o cheama insa nu voi spune cum pt ca nu stiu daca ea ar vrea asta.
micutza
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Feb 08, 2003 8:44 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde usualflow » Lun Feb 17, 2003 6:47 pm

aiana arata de sute de ori mai bine in realitate decat in fotografii. este foarte dragutza si finutza in acelasi timp. si imi place cum gandeste. :a
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Intrebare

Mesajde AnDrEi » Mar Feb 18, 2003 2:35 pm

Mai oameni buni , ce parere avetzi despre noua tunsoare a lu` Aiana Alexandra alias Tisha ? :-) Vreau parerei pro/contra :-)
P.S. Eu cred ca`i sta super marfa .. acum .. stiti voi .. fiecare cu punctul lui de vedere !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Intrebare

Mesajde Draga » Mie Feb 19, 2003 2:04 pm

Ii sta mult mai bine asa :o
Nu-mi placea deloc de ea inainte.
Si ar trebui sa nu i se mai faca poze din fata, fiindca din cate am vazut eu, nu prea o avantajeaza... dar ma rog, poate era si freza aia...
A goal is a dream with a deadline :-?
Avatar utilizator
Draga
Junior Member
 
Mesaje: 213
Membru din: Joi Ian 30, 2003 12:00 am

Raspuns

Mesajde AnDrEi » Mie Feb 19, 2003 2:36 pm

Initial trimis de Draga
Ii sta mult mai bine asa :o
Nu-mi placea deloc de ea inainte.
Si ar trebui sa nu i se mai faca poze din fata, fiindca din cate am vazut eu, nu prea o avantajeaza... dar ma rog, poate era si freza aia...

Dap, poate la o noua sedinta foto :-) pentru o revista .. who knows.. vom trai si vom vedea .. oricum eu sper sa o vad cat mai repede cum arata :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde KoRn_bitch » Mie Feb 19, 2003 7:54 pm

Sunt de parere ca arata destul de bine cu noua tunsoare ... chestia e ca pare mai baietoaica asha .. da parca asta ii e shi caracterul .. nu o cunosc personal shi deci nu stiu exact .... anyway bravo ei ... good looking ...
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

ii sta bine

Mesajde Myketheone » Mie Feb 19, 2003 11:07 pm

Eu unu mi-am exprimat deja parerea cu ceva timp in urma!Dar daca mai zic o data ca ii sta foarte bine nu cred ca se supara nimeni!
Myketheone
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Ian 14, 2003 9:43 pm
Localitate: Bucuresti

Intrebare

Mesajde AnDrEi » Vin Feb 21, 2003 9:18 pm

Oameni buni , are careva poze cu Tisha .. of course cu noul ei look :-) ?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Titina » Dum Mar 09, 2003 12:04 am

Eu zic ca-i sta Tishei mai bine cu noul look...oricum ii statea bine shi inainte.
Carcaterul nu i-l shtiu prea bine,ca n-am intalnit-o inca,deci....nu prea pot sa ma exprim decat despre fatza ei....ash pune-o pe al treilea loc,dintre toate trei...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Matrashita » Dum Mar 09, 2003 2:04 am

Aiana cred ca e o persoana ffff de treaba,mi-a scris un mail(deshi nu ma asteptam sa o mai faca!) si mi s-a parut o tipa super dulce!
Imi place genul ei de fata!~
Si ea e absolut super....e deosebita!:a
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

1747

Mesajde baixinho© » Sâm Mar 15, 2003 10:45 pm

De acum inainte, pozele cu Tisha vor fi puse pe threadul "Pictures".
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

SAL YA!!!:)))

Mesajde Crystynutza » Lun Apr 07, 2003 1:43 pm

Hai chiar fratilor sa ne intalnim cu fetele inainte de pasti!!!Cum pot sa dau si eu de tisha ca este ceva super important...la ce adresa sau tel. o pot gasi...va rog sa-mi spuneti!!!Daca tot o cunosteti...
Crystynutza
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mie Apr 02, 2003 7:27 am
Localitate: Romania Cluj

Următorul

Înapoi la TNT

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron