www.andreeabalan.go.ro si discutii cu webmasterul acestui site.

Forum dedicat fanilor Andreea B , ei vor putea sa primeasca raspunsuri chiar de la Andreea

WWW.ANDREEABALAN.GO.RO scrie webmasteru` pt prima oara! :)))

Mesajde xergiu » Vin Ian 10, 2003 10:15 pm

Va salut pe toti.Sunt Sergiu.Cel ce raspunde de http://www.andreeabalan.go.ro.
Scopul acestui mesaj este de a lamuri anumite persoane plictisite de
zvonuri "ieftine" si de "importantele pareri" pe care le au despre mine
si site..
1).in ultima vreme se zvoneste ca http://www.andreeabalan.go.ro ar fi invechit
si urat,banal... Pt cei care critica si nu au produs nimic (nici macar
editat o cheie din registrii) am un sfat:sssss,gura!Pt cei care au facut
mai mult ca nimic idem.Regret faptul ca am ajutat atata lume.(aia tre` sa simta)
Ma intreb cum e sa faci singur ce am facut eu?
Fara cel mai mic ajutor... Doar cu 25 de poze pe care mi le-a dat...
25 de poze amarate si nimic... Am adus trafic singur,fara a apela la
mijloace patetice de a castiga vizitatori.(ex:mesaje stupide pe acest forum).
Am scanat poze,filmat emisiuni,cules informatii despre ea,am muncit 7 zile
timp de 9 ore pe zi! Pt ce? Ca sa se gaseasca cineva care sa critice! De ce?!
Ce rost a avut atata munca?Atat efort?Din partea voastra nu am auzit niciodata
un "bravo",un "multumesc". Rusine!!!
2).din acest momentan am rupt orice relatie de amicitie cu toti chaterii fani
andreeabalan.Nimeni nu imi este prieten.Numai de strambe sunteti buni!Vorbim
cand ajungeti la maturitate... Spun asta pt ca am oferit prea multa
incredere unei persoane care apoi m-a dezamgit.Atata tot.Pacat...
3).http://www.andreeabalan.go.ro revine intr-un nou format in curand.nu e cazu`?!
http://www.andreeabalan.go.ro este singurul site orficial!Da... Ca-n clipu` cu Andreea
de pe Atomic! Ati vazut bine http://www.andreeabalan.GO.ro! Hahaha!!! :)

xergiu :)
xergiu
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Ian 10, 2003 9:55 pm
Localitate: BUC

...

Mesajde gabuba » Sâm Ian 11, 2003 10:47 pm

Sergiu, te rog nu te mai victamaliza. Asta e pretzul pe care il plateste aproape oricine se baga intr-un caz similar. Si lumea logic ca critica (sorry pt cacofonie) asa e ea facuta. Un exp. de unde sa shtie lumea ca Andreea a muncit 3 luni ca sa ii iasa bine piesa aia? Dar totusi lumea judeca. De unde ai vrea tu sa shtie gogu, care nu a auzit de tine si eforturile tale never ca tu ti-ai sacrificat atat timp?!
So, ar fi bine sa urmaresti react. oamenilor de acum inainte nu pe cele care au trecut.
Si oricum nu tre' sa fi as in webdesign ca sa shti notiun de bun simt, estetica si ce "da bine". Eu ca sa iti zic ce sa mi-ar place sa faci pe siteul ala nu tre' sa shtiu cat de mult si cum se lucreaza la o animatie. Ai inteles ideea?

Si lasa anecdotele personale, pentru ca iti zic din propria-mi experienta, pe aici pe nimeni nu intereseaza.

Am modificat acest sub in titulul care se vede. Eu ti-as putea spune tie in fatza ceea ce m-a dezamagit si cu cine ma inteleg si in cine am incredere.

Tu esti una din persoanele in care nu o sa mai am incredere niciodata, care m-a dezamagit cumplit si de la care niciodata nu ma asteptam la ceva nashpa.
Si nu mai incerca sa ma cosi, pt. ca am dovezi atat de clare...

In timp ce tu ma numeai pe mine fatzarnic tu faceai exact ceea ce spuneai lumii ca eu faceam...

In definitiv, luand in calcul ultimele evenimente tu esti cel "naiv".
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Scarba de oameni de vedete, de tot...

Mesajde Love2Fly » Mar Ian 14, 2003 1:31 am

Am citit si eu acest subiect interesant dealtfel si am decis sa-mi spun si eu amarata mea de parere.
Intr-un fel il intzeleg pe Xergiu ca a muncit atata la siteul ala insa a stiut de la bun inceput ce il asteapta (mai ales daca siteul va fi oficial) si se pare ca i-a suras ideea asha ca Xergiule nu are rost sa te plangi caci multa lume si-ar fi dorit sa fie in locul tau insa nu a fost sa fie...

Am adus trafic singur,fara a apela la
mijloace patetice de a castiga vizitatori.(ex:mesaje stupide pe acest forum)


Hai ca pe asta nu o cred....ia gandeste-te daca nu se spunea de siteul tau pe post si nu aparea in videoclip mai era el ce era? nu cred cred ca te rezumai si tu ca altzii in anonimatul celor 30-40 de accesari pe zi.


Spun asta pt ca am oferit prea multa
incredere unei persoane care apoi m-a dezamgit.Atata tot.Pacat...


In lume zilnic 10.000.000 de persoane tradeaza si insala miseleste asha ca chill out...nu esti singurul...poate tu insutzi esti o persoana care a dezamagit la randul ei.



Ca sa se gaseasca cineva care sa critice! De ce?!
Ce rost a avut atata munca?Atat efort?Din partea voastra nu am auzit niciodata
un "bravo",un "multumesc". Rusine!!!
!


Unii ti-au zis altzii te-au criticat din invidie caci ce sa-i faci? esti vedeta!:) Eu te-as intreba altceva care stiu ca o sa te doara dar totusi te voi intreba:
Dar din partea EI ai primit vreodata un "Multumesc!" sincer?

Nu cred....trist....

Ca-n clipu` cu Andreea
de pe Atomic! Ati vazut bine http://www.andreeabalan.GO.ro! Hahaha!!!


Intradevar.....http://www.andreeabalan.go.ro ramane siteul Andreei B oficial din 2 motive:
1. Este cel mai bun al Andreei
2. Andreea il recunoste ca fiind singurul site oficial:)

Sfat:
I just wanna feel
Real love fill the home that I live in
I got too much love
Running thru my veins
To go to waste



Tu esti una din persoanele in care nu o sa mai am incredere niciodata, care m-a dezamagit cumplit si de la care niciodata nu ma asteptam la ceva nashpa.


Fuck that! Eu in locul tau nu as avea incredere in nimeni...nu e un sfat...e un avertisment!

In timp ce tu ma numeai pe mine fatzarnic tu faceai exact ceea ce spuneai lumii ca eu faceam...


Lol...been there, done that...I understand you!;P

So...."mes amis":( this is life...ar cam trebui sa faceti ca mine: If life is a bitch then I will fuck her!:)
Until next time...bafta si sa fiti iubiti!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re:andreeabala.go.ro scrie webmasteru` pt prima oara! :))) ... speram ca ultima?

Mesajde Radu123 » Mar Ian 14, 2003 6:49 pm

Initial trimis de xergiu

Am citit si eu acest subiect interesant dealtfel si am decis sa-mi spun si eu amarata mea de parere.

Va salut pe toti.Sunt Sergiu.
Cel ce raspunde de http://www.andreeabalan.go.ro.
(va mai injura cateodata + multe alte chestii: cum ar fi : va viruseaza calculatoarele, va sparge saiturile si va pune in locul lor diferite tampenii, fa sterge hardurile etc. sa nu dam prea multe exemple)


Scopul acestui mesaj este de a lamuri anumite persoane plictisite de zvonuri "ieftine" si de "importantele pareri" pe care le au despre mine
si site..

LOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
pe bune?


1).in ultima vreme se zvoneste ca http://www.andreeabalan.go.ro ar fi invechit si urat,banal... Pt cei care critica si nu au produs nimic (nici macar editat o cheie din registrii) am un sfat:sssss,gura!Pt cei care au facut mai mult ca nimic idem.

Hai!! Nu mai spune? pe bune? Hai sa-ti reamintesc: Primul site si singurul site de pe vremea aceia cu Andreea Balan l-am facut eu pe vremea cand te imbracai cu papucii (asta faci si acuma). Ceea ce zici tu acuma despre site-ul tau ai zis despre al meu + e un rebut, e de domeniul trecutului etc, e naspa.



Regret faptul ca am ajutat atata lume.(aia tre` sa simta)

Ai ajutat atata lume? lol Poate doar sa-si sparga capul



Ma intreb cum e sa faci singur ce am facut eu?
Daca te intrebi cum e, probabil ca nu ai facut tu. Singur? Singurel? Unde la baie?


Fara cel mai mic ajutor...
A pai normal ce doar acuma esti baiat mare !!!


Doar cu 25 de poze pe care mi le-a dat...
25 de poze amarate si nimic...
Cum sa-ti explic : Eu am pus pe net cateva sute de poze pe care nu mi le-a dat nimeni si pe care le-ati luat toti si ati zis ca sunt ale voastre.

Dar asta e, cea mai mare perte din pozele de pe net sunt de la mine.

Nu-ti fa griji ca imi dadea mie Andreea pozele alea dar eram prea departe si nu imi place s-o deranjez cu de-astea: Andreea da-mi poze Ka sa si ea saraca trebuie sa faca rost de poze etc..



Am adus trafic singur,fara a apela la
mijloace patetice de a castiga vizitatori.(ex:mesaje stupide pe acest forum).
Mesaje stupide pe acest forum !!! Stim ca nu stii sa vorbesti totusi eu propun banarea, totusi pentru ca e prima abatere hai sa trecem cu vederea.
Si eu am adus trafic: Am fost la circulatia rutiera si le-am cerut sa devieze circulatia peste site-ul meu (saitul meu srooy am gresit mai inainte)


Am adus trafic singur,fara a apela la
mijloace patetice de a castiga vizitatori.(ex:mesaje stupide pe acest forum).
Am scanat poze,filmat emisiuni,cules informatii despre ea,am muncit 7 zile
timp de 9 ore pe zi! Pt ce? Ca sa se gaseasca cineva care sa critice! De ce?!
Ce rost a avut atata munca?Atat efort?Din partea voastra nu am auzit niciodata
un "bravo",un "multumesc". Rusine!!!

Site-ul Andreei este http://Www.AndreeaBalan.Ro. Dar nu te-a pus nimeni sa plangi la greu ca siteul tau nu e oficial si sa te superi pe toti ceilalti care nu vor sa recunoasca ca site-ul tau la care ai muncit 9 pe zi ca sa o impresionezi pe Andreea si ca sa ma poti face pe mine de KK. Si la care ai renuntat sa mai lucrezi atat pentru ca Andreea nu vrea sa aprecieze nu vrea sa aprecieze munca ta da
Las-o in pace ce crezi ca ti-e datoare ce-ai facut ? Un site ? Si ce-ai vrea acuma? Te-a pus ea sa-i faci site-ul? Nu. Tu te-ai oferit ca s-o impresionezi si ...

Uite din partea mea un BRAVO pt site-ul ala la care ai muncit din greu Ka sa "ma oftigi - lol - pacat ca nu poti" si la care ii faci update doar cand trebuie sa oftici diferite persoane, cand vine Andreea din USA ca sa vada ce site misto ai facut tu, etc

Bravo. Dar oricum fii serios.



Am scanat poze,filmat emisiuni,cules informatii despre ea,am muncit 7 zile
timp de 9 ore pe zi! Pt ce? Ca sa se gaseasca cineva care sa critice! De ce?!
Ce rost a avut atata munca?Atat efort?Din partea voastra nu am auzit niciodata
un "bravo",un "multumesc".

Si eu am scanat sute de poze, am muncit (pot sa o iau si eu razna? lol Normal Acuma glumesc!!! (M-am sacrificat pentru Andreea si pentru fanii ei. Cu acest site vreau sa fac o lume mai buna in care sa nu mai existe razboaie, in care sa traim fericiti, din care vreau sa elimin foamea din tarile subdezvoltate si mai vreau sa elimin violenta infantila si cea familiala ). Te cred Sergiu dar nu stiu de ce mi se pare ca esti doar jalnic ca sa atragi simpatia unora. Imi pare rau sa te anunt dar lor chiar nu le pasa.) si nu ai vrea sa vezi ce spun prietenii mei despre Andreea. Am 2 CD cu Andreea poze, emisiuni.
Eu va rog frumos nu mai criticati site-ul facut de sergiu pt ca dupa cum vedeti il suparati si : E mic si el saracu si il doare.
Va rog criticat site-ul Andree-i http://Www.AndreeaBalan.Ro ca sa il fac mai bun si daca vreti sa-l criticati invatati sa critaicati si sa argumentati criticile



Rusine!!!
Rusine sa-ti fie tie ca te comporti ca un copil mic. Ai facut un site, Andreea a vorbit cu tine asta e nu mai plange.



2).din acest momentan am rupt orice relatie de amicitie cu toti chaterii fani andreeabalan.Nimeni nu imi este prieten.Numai de strambe sunteti buni!Vorbim cand ajungeti la maturitate... Spun asta pt ca am oferit prea multa incredere unei persoane care apoi m-a dezamgit.Atata tot.Pacat...
Nu-ti fa griji toti cei care te cunosc au rupt de mult legatura cu tine nici nu o sa-si dea seama.



3).http://www.andreeabalan.go.ro revine intr-un nou format in curand.nu e cazu`?!
Pe bune ca e cazul de fiecare data cand intru pe net ma uit la site-ul tau si ma intreb.
Da tu nu faci update decat o data la 5 ani?
Vreau sa vad ceva misto pe el ca sa inteleg si eu de ce iti fac trafic la site-ul ala in care te mai si plangi ca e singurul oficial :)



http://www.andreeabalan.go.ro este singurul site orficial!Da...
Ca-n clipu` cu Andreea
de pe Atomic! Ati vazut bine http://www.andreeabalan.GO.ro!


Mane Eu nu am vaut bine !!! Dupa ce ma uit la stralucirea Andreei nu mai vad bime dar daca zici tu ca asa scrie atunci asa scrie. Si ce vrei premiu de-acuma? Am sa-ti dau un premiu de consolare :((.


Pe bune? Nu stiam !!!
Eu am crezut ca e http://Www.AndreeaBalan.Ro
Ca-n clipu' cu Andreea
Fii serios daca vroiam in clip era http://Www.AndreeaBalan.Ro dar am vrut sa vad ce face Andreea si s-ar parea ca ai plans-o atata incat i s-a facut mila de tine si a pus site-ul tau, plus la ce tampenii i-ai spus despre mine !!! cred si eu :). si Andreea stia ca nu ma supar daca nu il pune pt ca i-am zis mai multe chestii ...

Andreea nu a facut niciodata site-l tau oficial , mie nu imi pasa, ... gata ca m-am plictisit de tine :)


Hahaha!!! :)
Hai mane las-o balta! Ce Hahaha???? Ai 2 ani ? Te crezi pietenul ala al lui Dede sora lui Dexter?

Cum il chema? Mandoarck ?... lol
Ti se potriveste ca porecla!
.
.
Cu multa stima si respect al tau prieten RADU

PS
Nu mai fi asa obsedat !!!
Avatar utilizator
Radu123
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Oct 23, 2001 11:00 pm

Re: Scarba de oameni de vedete, de tot...

Mesajde Radu123 » Mar Ian 14, 2003 6:56 pm

Initial trimis de Love2Fly
Am citit si eu acest subiect interesant dealtfel si am decis sa-mi spun si eu amarata mea de parere.
Intradevar.....http://www.andreeabalan.go.ro ramane siteul
Este cel mai bun al Andreei

Loooooooool
Eu as zice sa fii serios :)

E..... dar ... nu? :))

Lol...been there, done that...I understand you!;P

Safta si sa fiti iubiti!
Avatar utilizator
Radu123
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Oct 23, 2001 11:00 pm

postul 400...Yupee....

Mesajde Love2Fly » Mie Ian 15, 2003 1:46 am

Ca sa respect traditia postarilor mele si postul acesta aniversal il voi pune pe acest forum....si in el voi spune doar un mic mesaj pt Xergiu:

Cat timp nu ies bani poti sa te f#$% in el de site!

p.s: Bine ai venit pe forum...posteaza si tu mai mult!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde xergiu » Dum Ian 19, 2003 12:30 am

Radule... Sa nu te recunosc!Acum,ai scris mai corect ca niciodata din punct de vedere gramatical! Felicitari!!!
Cum ai ajuns la aceasta performanta?! Starnesti invidia celor mici! :))) Iti recomand noul abecedar.face minuni.e cu poze:rate,pisicute,catelusi.verisoara mea il adora!

ps:gabyzzule,tie iti scriu un mail.sa il citesti.acolo iti explic mai multe lucruri.
xergiu
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Ian 10, 2003 9:55 pm
Localitate: BUC

Lol....

Mesajde Love2Fly » Dum Ian 19, 2003 1:21 am

Deci a doua tzeapa s-a tras xergiule...oare cate mai sunt?:con:
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: WWW.ANDREEABALAN.GO.RO scrie webmasteru` pt prima oara! :)))

Mesajde Dragos C. » Joi Ian 23, 2003 2:19 am

Initial trimis de xergiu
Ce rost a avut atata munca?Atat efort?Din partea voastra nu am auzit niciodata
un "bravo",un "multumesc". Rusine!!!

De asta ai fí£cut site-ul? Ca sí£ te laude lumea? Atunci, mai bine renuní¾í£. Dací£ ceea ce faci pentru ea í¾i se pare o corvoadí£, inseamní£ cí£ nu eºti omul potrivit pentru a se ocupa de site-ul oficial.
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Radu123 » Dum Ian 26, 2003 10:04 pm

Deci a doua tzeapa s-a tras xergiule...oare cate mai sunt?
Care a 2 tapa? Doar a doua? Lasa ca mai urmeaza.



Radule... Sa nu te recunosc!Acum,ai scris mai corect ca niciodata din punct de vedere gramatical! Felicitari!!!

Mai vorbim Kand ai sa sa Kresti Marte :)
In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?
Avatar utilizator
Radu123
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Oct 23, 2001 11:00 pm

buna

Mesajde Lucicutzu' » Mar Ian 28, 2003 9:08 pm

sorry ca nu am scrs pana akum nu prea jtiu ce sa zik doar ca sunt
un mare fan Andreea B. shi ca e pe primul lok in muzika romaneasca....e cea mai tare.....aki lucicutzu din radautzi
Lucicutzu'
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Ian 08, 2003 6:17 pm
Localitate: Radauti

Re: Saliu'

Mesajde RalucaB » Sâm Feb 01, 2003 10:27 pm

Initial trimis de Lucicutzu'
sorry ca nu am scrs pana akum nu prea jtiu ce sa zik doar ca sunt
un mare fan Andreea B. shi ca e pe primul lok in muzika romaneasca....e cea mai tare.....aki lucicutzu din radautzi

Mah da astya vb de siteu http://www.andreeabalan.go.ro siteu OFICIAL nu de care e si care nu e fan!
Zbye!
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Watch your language!

Mesajde Dragos C. » Vin Feb 14, 2003 7:47 pm

Daca te-a mancat in cur sa intri pe alte forumuri, ar trebui sa citesti ce scriu aia acolo! Vezi tu vreo injuratura pe aici? Daca pe forumurile in care intri tu se scrie in modul asta, "linge-..." de pe acest forum au bunul simt sa evite folosirea unor expresii care tie ti se par 'tre cool'.
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Re: Watch your language!

Mesajde Radu123 » Vin Feb 14, 2003 11:39 pm

Initial trimis de Dragos C.
Daca te-a mancat in cur sa intri pe alte forumuri, ar trebui sa citesti ce scriu aia acolo! Vezi tu vreo injuratura pe aici? Daca pe forumurile in care intri tu se scrie in modul asta, "linge-..." de pe acest forum au bunul simt sa evite folosirea unor expresii care tie ti se par 'tre cool'.


Numai moderatorii au voie sa vorbeasca asa intelegi? De fapt numai moderatorii au voie sa vorbeasca PUNCT :) lol
In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?
Avatar utilizator
Radu123
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Oct 23, 2001 11:00 pm

Atitudine

Mesajde Dragos C. » Sâm Feb 15, 2003 6:11 am

Asta e pí£rerea ta? Ei bine, eu nu am de gand sí£ stau ºi sí£ mí£ uit cum niºte "ºmecheri" de pe alte forumuri vin ºi incearcí£ sí£ se dea mari injurand ºi jignind pe cei care scriu aici! Dací£ tu consideri cí£ e numai treaba moderatorului sí£-i calmeze, nu sunt de acord cu tine. Am scris pe forumul "Andreea Bí£lan" de cand s-a format ºi nu am de gand sí£ stau ºi sí£ privesc cum se transformí£ intr-un loc de unde poí¾i inví£í¾a injurí£turi noi.

ªi tu ar trebui sí£ fii mai ingrijorat de ce a scris "tre cool", nu de cum vorbesc eu. A fí£cut totuºi foarte bine cí£ Ã‚Âºi-a ºters post-ul; nu trebuia citit de cei care intrí£ pe forumul "Andreea Bí£lan".
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Mesajde tre » Sâm Feb 15, 2003 3:31 pm

ia uite ma frate mi-au sters postul. imi cer scuze pt folosirea unor cuvinte obscene, dar forumul nu permite adaugarea de cerculete langa avataruri, asemanatoare celor introduse de cna, care sa permita identificarea gradului de obscenitate al userilor. in fine o sa scriu din nou, dar mai cenzurat.

radu123 si xergiu cred ca don;shoara andreea se amuza copios pe seama faptului ca 2 'linge-beeep' se cearta pe al cui sait e mai oficial.

intr-adevar saitul lui radu123 e mai reprezentativ pt andreea, pt faptul ca e la fel de urat ca ea. cat despre xergiu, a facut el ce-a facut dar tot korny e si saitul lui. de la efectele puse aiurea pana la deschiderea linkului in fereastra noua. xergiule, daca vrei s-o dai gata pe duduie foloseste si tu flash, nu swish ca prostii. macar saitu' lu radu e functional ;).

bafta,
dragi moderatori sper sa nu-mi stergeti mesajul, va multumesc.
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

:)

Mesajde Dragos C. » Sâm Feb 15, 2003 9:09 pm

Ei, aºa da! :) Vezi cí£ se poate?

ªi dací£ nu-í¾i place nici site-ul lui Sergiu, nici í£la al lui Radu, poate al meu...
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Lovely_angel » Lun Feb 17, 2003 1:57 am

SERGIU....DRAMATIZEZI CAM MULT.
CE AI VRUT SA SPUI CU MESAJUL ALA?
SAU MAI DEGRABA....CE AI VREA SA FACEM NOI?
SINCER...MIE MI-E MILA DE TINE..."AI FACUT ATATEA, SI NIMENI NU TE APRECIAZA LA ADEVARATA TA VALOARE"!HAHAHAHAHAHAHA!!!!!!
CRED CA ESTI FOARTE NAIV!
LA CE TE ASTEPTAI?
AI MUNCIT PT. SITE-UL ALA...SI?
NU AI VREA SA TE TRECEM SI IN CARTEA RECORDURILOR??
SAU POATE AI VREA UN PREMIU?
MI SE PARE CEVA STUPID DIN PARTEA TA!!!!
SERGIU...ESTI FOARTE NAIV...SI...LA FAZA CU...DE CE LUMEA TE CRITICA...
LUMEA CRITICA PE ORICINE...NU ARE CEVA IN MOD SPECIAL CU TINE!
Love, love ,love...
Love, love, love...
La multi ani tuturor indragostitilor!
Lovely_angel
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Dum Feb 16, 2003 3:14 am
Localitate: City of Angel's!

Mesajde Lovely_angel » Lun Feb 17, 2003 2:03 am

SI LA FAZA CU....NUMAI AI INCREDERE IN NIMENI...SI CA NU MAI AI NICI UN PRIETEN PT. CA TOTI BAGA STRAMBE.
DACA TE CREZI ATAT DE MATUR, MA MIR CUMDE NU AI AFLAT PANA ACUM CA IN ZIUA DE AZI SE GASESTE FOARTE GREU UN PRIETEN CARE ADEVARAT CARE SA NU BAGE STRAMBE!
MAI TERMINA CU SUPERIORITATEA FATZA DE CEILALTI SI NU TE MAI CREDE TU DESTEPTU' LUMII, CA TE ASIGUR CA NU ESTI!
SI NICI NU ESTI ATAT DE NEVINOVAT PRECUM PARI!
SI DIN PROPRIA EXPERIENTA ITI SPUN, CA NU ESTI ASA NEVINOVAT, PT. CA SI TU TE PRICEPI FOARTE BINE LA BAGAT STRAMBE!
NU E NEVOIE SA DEZGROP TRECUTUL, SI PROBAIL CA NU STII CINE SUNT, CA SA-TI ADUCI AMINTE DE MINE...DAR EU ATAT ITI SPUN...NU MAI FACE PE VICTIMA, CA NU TI-AI GASIT PROSTII!
Love, love ,love...
Love, love, love...
La multi ani tuturor indragostitilor!
Lovely_angel
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Dum Feb 16, 2003 3:14 am
Localitate: City of Angel's!

de tot kktu

Mesajde Love2Fly » Lun Feb 17, 2003 2:39 am

fereastra noua. xergiule, daca vrei s-o dai gata pe duduie foloseste si tu flash, nu swish ca prostii. macar saitu' lu radu e functional .


Lol...pt informarea ta iti spun ca flashul NU se vede pe 45% din PC-urile mondiale si pe nici un Mac...deci nu renteaza!.

SI LA FAZA CU....NUMAI AI INCREDERE IN NIMENI...SI CA NU MAI AI NICI UN PRIETEN PT. CA TOTI BAGA STRAMBE.
DACA TE CREZI ATAT DE MATUR, MA MIR CUMDE NU AI AFLAT PANA ACUM CA IN ZIUA DE AZI SE GASESTE FOARTE GREU UN PRIETEN CARE ADEVARAT CARE SA NU BAGE STRAMBE!
MAI TERMINA CU SUPERIORITATEA FATZA DE CEILALTI SI NU TE MAI CREDE TU DESTEPTU' LUMII, CA TE ASIGUR CA NU ESTI!
SI NICI NU ESTI ATAT DE NEVINOVAT PRECUM PARI!
SI DIN PROPRIA EXPERIENTA ITI SPUN, CA NU ESTI ASA NEVINOVAT, PT. CA SI TU TE PRICEPI FOARTE BINE LA BAGAT STRAMBE!
NU E NEVOIE SA DEZGROP TRECUTUL, SI PROBAIL CA NU STII CINE SUNT, CA SA-TI ADUCI AMINTE DE MINE...DAR EU ATAT ITI SPUN...NU MAI FACE PE VICTIMA, CA NU TI-AI GASIT PROSTII!.


In primul rand sergiu nu se plangea ca nu-l intelege nimeni ci ca toti il acuza ca nu face ce trebuie la site...un exemplu ati vazut mai sus....eu cred ca voi sunteti cretini! nu stiti ce implica un site si cat se chinuie o persoana sa faca un site cat mai aspectuos si de aia nu apreciaza nimeni....poate nici macar Andreea B...ea vede doar produsul finit si nu se gandeste nicidecum la CUM a fost facut acest site si ce implica el...in fine....intr-o tzara in care NIMIC nu se recunoste nimic, de la voi nici ca nu ma asteptam la altceva....
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Ete Siteu tau

Mesajde RalucaB » Lun Feb 17, 2003 2:21 pm

Initial trimis de Dragos C.
Ei, aºa da! :) Vezi cí£ se poate?

ªi dací£ nu-í¾i place nici site-ul lui Sergiu, nici í£la al lui Radu, poate al meu...


Mai Dragos daca era siteu tau mijto Andreea il pune oficial.Dar nu e asa ca l-a pus pe a lui Serj ptr ca e mai bun decat al tau a lu Radu shy Codrin! Chyar daca radu e mai de treaba!

Shy Serj BRAVO ai facut o treaba buna cu siteu!!
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Re: de tot kktu

Mesajde tre » Lun Feb 17, 2003 2:54 pm

Initial trimis de Love2Fly


Lol...pt informarea ta iti spun ca flashul NU se vede pe 45% din PC-urile mondiale si pe nici un Mac...deci nu renteaza!.



lol de lol. cu swish poti creea tot filmulete flash (swf), avantajul acestui program e ca se poate invata cu mult mai usor decat flash - programul produs de macromedia. dezavantajul ar fi ca nu are atatea functii (de programare, morphing, etc.). deci nu conteaza in ce e facut swf-ul, in flash sau swish, daca browserul nu are plugin nu se vede, indiferent de programul in care e facut!

cat despre compatibilitate...ar fi trebuit sa-l faca in html atunci si gata.
daca flashul nu se vede pe 45% din pc-urile mondiale => ca pe 55% se vede, deci renteaza. nu stiu ce sa zic despre mac, dar voi studia problema, desi mi-e greu sa cred ca nu se vede.

nu stiu de ce comenteaza unii chestiuni la care nu se pricep.

dragos c. nici saitul tau nu-mi place. nu e 'omogen'.

saitul lui love2fly e relativ decent, totusi e deranjanta deschiderea paginilor noi in alte ferestre.
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

:))

Mesajde Dragos C. » Lun Feb 17, 2003 6:07 pm

O sí£ incerc sí£-l 'omogenizez' ºi poate o pun de-un oficial. :)) Cí£ Ã‚Âºi-aºa e la modí£ acum chestia asta cu oficialu'.
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Eh?

Mesajde Love2Fly » Mar Feb 18, 2003 1:17 am

saitul lui love2fly e relativ decent, totusi e deranjanta deschiderea paginilor noi in alte ferestre .


:con:
Eh? siteul facut de mine? care site? ca eu nu ma ocup de probleme de Balan...:)

nu stiu de ce comenteaza unii chestiuni la care nu se pricep.


Lol....pai si atunci de ce comentezi?:p

O sí£ incerc sí£-l 'omogenizez' ºi poate o pun de-un oficial. :)) Cí£ Ã‚Âºi-aºa e la modí£ acum chestia asta cu oficialu'.


Care site bre? ca eu nu am auzit de el....zi adresa!:):con:
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde tre » Mar Feb 18, 2003 4:50 am

love2fly ziceam de saitu' pe care l-ai pus la detalii, ala cu antoneasca. m-am uitat de curiozitate.

in rest nu cred ca mai am la ce sa-ti raspund. ai dat cu bata-n balta si acum faci glume de clasa a 5a ca sa scoti camasa. scuza-ma c-am avut impresia o clipa ca se poate dialoga pe alte forumuri... asta e, nu-mi ramane decat sa fac misto.

webmaistrii lu' peste ce sunteti ;).
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Re: Eh?

Mesajde Dragos C. » Mar Feb 18, 2003 11:40 am

Initial trimis de Love2Fly
Care site bre? ca eu nu am auzit de el....zi adresa!:)

Vezi cí£ este p-aci un buton pe care scrie WWW :)

Initial trimis de tre cool
scuza-ma c-am avut impresia o clipa ca se poate dialoga pe alte forumuri... asta e, nu-mi ramane decat sa fac misto.

tre cool, dací£ nu poí¾i 'dialoga' pe alte forumuri, rí£mai la cele pe care poí¾i. Ne vom strí£dui sí£ continuí£m ºi fí£rí£ miºtoul tí£u.
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Adevarul :)

Mesajde Radu123 » Mie Feb 19, 2003 6:18 am

Adevarul e ca vorbiti fara sa aveti cea mai vaga idee despre ce spuneti. Unii vor neaparat sa fie ridicoli :). Nu inteleg de ce va bagati in lucruri care va depasesc?
Eu recunosc site-ul oficial al Andreei este http://www.AndreeaBalan.go.ro dar nu pt ca este cel mai bun, doar din cauza ca eu va pot da sute de motive pt care cel facut de mine nu e oficial de la faptul ca Sergiu ... pana la faptul ca nu m-a interesat niciodata ca site-ul facut de mine sa fie oficial.

In plus in toate topurile site-ul facut de mine este primul si ca vizitatori si ca voturi fara sa trisez ca sergiu si in acelasi timp trimitand vizitatori de pe site-ul meu si pe al lui si pe altele, si sunt cam singurul care face asta. E primul ca vizitatori datorita continutului dar ce sa-i faci cate o data unele lucruri sunt prea complicate pt unii.



Ps.
Sergiule nu mai fa ceea ce faci pt ca nu o sa rezolvi nimic.
Daca esti fraier macar abtinete sa arati ...
In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?
Avatar utilizator
Radu123
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Oct 23, 2001 11:00 pm

sergiule

Mesajde Radu123 » Sâm Feb 22, 2003 1:14 am

Howch
Eu saturat auzit zvonurile
Eu rugat la tine oprit zice acele minciuni.

altfel ai sa ma superi
si nu vrei asta !!!
In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?
Avatar utilizator
Radu123
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Oct 23, 2001 11:00 pm

Re: Re: Re: Re: Ete Siteu tau

Mesajde Andreea Pisoi » Vin Mar 07, 2003 9:04 pm

Initial trimis de Radu123


Cum adica sweet ????
Ne-ati gustat ??????????????????

Nu ma cunosti asa ca nu vad cum poti sa faci comparatii !!!!!!!!


Dragutza, nu tre` sa te cunosc ca sa -mi dau seama ce fel de om esti.... Pe TINE nu te-am gustat, dar pe Sergiu il cunosc, si e super divin (Ma refer la comportament!!) : )))
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Andreea Pisoi » Sâm Mar 08, 2003 11:19 pm

LOOOOL.... Hmmm, ok, cum spui tu... Dar, cine e tipa...? Am un lapsus... Stiu c-o cunosc, dar nu-s sigura.... Deci, lumineaza-ma... : )))
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Andreea Balan

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori