pepsi sziget festival

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

pepsi sziget festival

Mesajde Gavozdita » Dum Ian 19, 2003 1:22 am

a auzit cineva de festivalul de la sziget?daca ati fost careva acolo as vrea sa aflu cateva detalii...
postati mesaje daca aveti informatii noi despre modul de organizare de anu asta
multam anticipat:D
Gavozdita
 

cool

Mesajde KoRn_bitch » Dum Ian 19, 2003 5:09 pm

Eu am auzit de festivalu asta shi anu trecut chiar vroiam sa merg da nu s`a mai putut .. asha ca am mers numai la sighisoara :( ... ma rog nu stiu inca decat ca va incepe probabil pe 30 iulie shi va tzine o saptamana iar lumea va trebui sa plece de pe insula pe 6 august , iar de forma de organizare de anu asta ma interesez shi iti spun cand aflu ceva ... anyway e un super festival ...
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Mesajde helguera88 » Mar Ian 21, 2003 1:59 pm

Ok ...

Am fost acolo la editziile din 2001 si 2002 ...

2001 ( 31.iulie - 6.august ) : deplasare cu avionu' Bucuresti - Budapesta si retur ( biletu' moca, normal ... ). Am cumparat inainte cu vreo 2-3 saptamani biletul de la redactzia SapteSeri de pe Calea Mosilor ... 40 de dolari, atat m-a costat. Am ajuns acolo, m-am intalnit cu 2 amici plecatzi cu trenul, si am ajuns pe insula ... Insula ( sau sziget in maghiara ), este situata undeva la periferia Budapestei, in continuarea insulei Margareta ... In timpul anului, este folosita ca parc banuiesc, dar, pe perioada festivalului, se transforma intr-un imens camping + loc de amplasare a numeroase scene, corturi, restaurante, etc. Din cate stiu eu, cam la fiecare festival sunt aprox. 40.000 de "islanderi", cei care stau 7 zile cu cortul pe insula, dar numarul de vizitatori zilnici ajunge pe la vreo 300.000. Posibilitatzi ... multiple ... toalete mobile, dusuri, cort cu 100 de PC-uri pt. acces Internet, cort pt. incarcat celulare, piscina ( greu de gasit ... hehe ... ), etc. Se poate gasi cu mare usurintza iarba ( suuuperbuna ... :)) ). Atmosfera e superba, orasul e superm, totu' e superb ...

Trupe vazute : H-Blockx, Him, RUN Dmc, Morcheeba, Faithless, Guano Apes, Placebo, K's Choice, Noir Desir, Zdob si Zdub, Leningrad Cowboys, Ash, Bomfunk MC's, Freestylers, Eagle Eye Cherry + aia de la Metal Hammer, da' care nu ma interesau prea mult ...

2002 ( 30.iulie - 5 august ) : de data asta am plecat cu trenul din Bucuresti ( 1.200.000 dus-intors ), cu prietena ... in Budapesta am facut jonctziunea cu altzi 4 amici, si hai din nou pe insula ...
Nu erau prea multe schimbari, exceptand Extreme Park-ul din mijlocul insulei ( bestial si ala, am pierdut vreo 2 dupa-amiezi in el ... ) In rest, iarba la fel de buna, bungee-jumpingul la fel ( 50 de metri, da' merita, a fost ... BES-TI-AL!!! ) ...

Trupe vazute : Him, Iggy Pop, The Cure, Nightwish, Die toten Hosen, Koshhen, Herbaliser, Pulp, Muse, Parazitzii, etc.


In concluzie : vara asta voi merge din nou acolo. Daca mai are careva intrebari ... astept PM sau mail la salgado88@yahoo.com.
"You know how they call a quarter-pound of cheese in France?" "They don't call it a quarter-pound of cheese?" "No" "Why not?" "Because of the metric system" "So how do they call it?" "Royale with cheese" "Royale with cheese ... and how do they call the Big Mac?" "A Big Mac is a Big Mac, but they call it Le Big Mac" "Le Big Mac ... and how do they call a Whopper?" "Don't know, i've never been to Burger King"
helguera88
Junior Member
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Ian 20, 2003 3:01 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde nocturna » Joi Ian 23, 2003 3:00 pm

Initial trimis de helguera88
Ok ...

Am fost acolo la editziile din 2001 si 2002 ...

Trupe vazute : Him, Iggy Pop, The Cure, Nightwish, Die toten Hosen, Koshhen, Herbaliser, Pulp, Muse, Parazitzii, etc.

In concluzie : vara asta voi merge din nou acolo. Daca mai are careva intrebari ... astept PM sau mail la salgado88@yahoo.com.


am vrut sa merg si eu in 2002, si asta doar ptr Nightwish. din pacate si din motive independente de mine, n-am mai ajuns. in orice caz intentia mea de a merge nu e o scuza. dar am suferit cumplit, fiind probabil singura cale cat de cat posibil de realizat de a-i vede in concert. asta e, am ratat-o. poate peste vre-o 4 ani...

in concluzie vroiam sa zic ca te invidiez fffffffff mult! :)
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde helguera88 » Joi Ian 23, 2003 3:49 pm

Din cate stiu eu, Tarja a cam luat o pauza anul asta ... studiaza la Viena, sau ceva de genu' asta. Concertul Nightwish a fost absolut bestial ... si culmea e ca au cantat acolo si-n 2001 ( la scena speciala de rock-metal "Metal Hammer" ), dar atunci nu m-am dus sa-i vad. 2002 a insemnat "debutul" lor pe Main Stage, iar eu m-am bucurat ca am fost acolo ...


Vara asta ce faci? Nu te tenteaza festivalu'? Chiar si fara Nightwish e supermisto ...
"You know how they call a quarter-pound of cheese in France?" "They don't call it a quarter-pound of cheese?" "No" "Why not?" "Because of the metric system" "So how do they call it?" "Royale with cheese" "Royale with cheese ... and how do they call the Big Mac?" "A Big Mac is a Big Mac, but they call it Le Big Mac" "Le Big Mac ... and how do they call a Whopper?" "Don't know, i've never been to Burger King"
helguera88
Junior Member
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Ian 20, 2003 3:01 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde the Zephyr » Vin Ian 24, 2003 12:13 am

Nu stii cumva si ce trupe canta anul asta? Si cam prin ce data o sa fie....asa sa-mi fac si eu o idee. Pacat ca nu-i mai prindem pe Nightwish :(
Sanest choice in the insane world...
Avatar utilizator
the Zephyr
Junior Member
 
Mesaje: 132
Membru din: Vin Dec 27, 2002 12:00 am

Mesajde Unregistered » Vin Ian 24, 2003 1:08 am

Ii cea mai ok chesti pe care o poti face la vara!Incepe la 1.08.2003.
http://www.diaksziget.com
Unregistered
 

Mesajde nocturna » Vin Ian 24, 2003 10:59 am

Initial trimis de helguera88
Din cate stiu eu, Tarja a cam luat o pauza anul asta ... studiaza la Viena, sau ceva de genu' asta. Concertul Nightwish a fost absolut bestial ... si culmea e ca au cantat acolo si-n 2001 ( la scena speciala de rock-metal "Metal Hammer" ), dar atunci nu m-am dus sa-i vad. 2002 a insemnat "debutul" lor pe Main Stage, iar eu m-am bucurat ca am fost acolo ...


Vara asta ce faci? Nu te tenteaza festivalu'? Chiar si fara Nightwish e supermisto ...


da. trupa a luat o pauza de 2/3 ani, daca nu ma insel, ptr ca Tarja sa-si definitiveze studiile. si am impresia ca e vorba de Germania. anyway, se vehiculeaza tot mai mult ideea ca ea va parasi trupa ptr a se dedica in totalitate operei. si asta ar fi o lovitura, destul de dura zic eu. categoric ca le va fi greu sa gaseasca o voce cel putin la fel de buna ca a ei.

cred si eu ca e fost bestial concertul (nici nu se putea altfel) eu am vazut doar inregistrari din concerte si am fost vrajita. :)

pai si daca nu e Nightwish...hmm...ce sa zic, depinde cine vine. personal HIM nu ma incanta, Placebo prea putin. trebuie sa fie ceva pentru care sa merite orice efort :)
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde helguera88 » Vin Ian 24, 2003 1:25 pm

Din cate stiu eu, anu' asta perioada va fi 29.07 - 4.08 ...

Intr-adevar, Him nu e mare chestie, dar Placebo ... imi aduc aminte si acum, dupa concertul or din 2001, care a fost si ultimul de pe scena mare, m-am dus cu un prieten la piscina, si am facut o super baie, noaptea ... am iesit amandoi ruptzi de frig, dar a meritat ...
"You know how they call a quarter-pound of cheese in France?" "They don't call it a quarter-pound of cheese?" "No" "Why not?" "Because of the metric system" "So how do they call it?" "Royale with cheese" "Royale with cheese ... and how do they call the Big Mac?" "A Big Mac is a Big Mac, but they call it Le Big Mac" "Le Big Mac ... and how do they call a Whopper?" "Don't know, i've never been to Burger King"
helguera88
Junior Member
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Ian 20, 2003 3:01 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Gavozdita » Dum Ian 26, 2003 1:56 am

Initial trimis de Lady Killer




pai si daca nu e Nightwish...hmm...ce sa zic, depinde cine vine. personal HIM nu ma incanta, Placebo prea putin. trebuie sa fie ceva pentru care sa merite orice efort :)

mersi mult de detalii.mai bine nu va provocam.ai povestit asa de frumos ca aproape mi au dat lacrimile.am auzit si eu ca cel mai bun concert a fost al celor de la nightwish,dar placebo sunt pur si simplu geniali!!!m as duce acolo numai sa i vad pe ei!!;P
intrebari pt helguera88:
1)ai dormit in cort?
2)aprox cati romani au fost acolo?
3)ai inf noi de anu asta?
pag diaksziget.com e actualizata da nu inteleg o boaba in maghiara desi sunt din ardeal:D
Gavozdita
 

Mesajde helguera88 » Dum Ian 26, 2003 11:40 pm

Gavozdita ...

1.Am dormit in cort, normal. Nu stiu cum naiba fac astia, da' si-n 2001, si-n 2002 n-a plouat decat intr-o noapte, da' si-atunci doar cateva ore. Asa ca nu tre' sa itzi faci probleme.

2.Cel putzin 2 trenuri plecate din Bucuresti aveau in ele foarte multzi tineri plecatzi special pt. festival. Plus cei care au venit cu masinile din Ardeal, etc. Cateva mii, din cate stiu eu.

3.Deocamdata nu. Informatziile incep sa apara cam prin luna mai ... primele zvonuri, primele stiri concrete, se poate vota trupa pe site, etc.

Cat despre Placebo ... Brian Molko mi s-a parut senzatzional ... a fost un concert de neuitat, cel puztin pentru mine. Au cantat cred tot ce puteau canta ei ma bun in momentul ala ... "Every me every you", "Special k", "Pure morning", "Slave to the wage", "Passive aggressive", "Blackeyed" ... singura piesa care a lipsit fiind "Nancy boy". Oricum, era ultimul concert, a venit foarta multa lume, superb ... Am stat undeva in primele randuri, iar atmosfera de la "Every me every you" n-am mai intalnit-o nicodata de-atunci. As da orice sa pot sa-i revad, dar asta nu depinde de mine. Imi dorsc la fel de mult sa vad Garbage, Radiohead, Blur, etc.
"You know how they call a quarter-pound of cheese in France?" "They don't call it a quarter-pound of cheese?" "No" "Why not?" "Because of the metric system" "So how do they call it?" "Royale with cheese" "Royale with cheese ... and how do they call the Big Mac?" "A Big Mac is a Big Mac, but they call it Le Big Mac" "Le Big Mac ... and how do they call a Whopper?" "Don't know, i've never been to Burger King"
helguera88
Junior Member
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Ian 20, 2003 3:01 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Bassplayer » Lun Feb 03, 2003 5:38 pm

Pepsi Sziget e Woodstock-ul Europei! Eu am facut greseala sa prefer o intrunirea motoristilor de la Sibiu anu' trecut (motorist fiind) si acum imi dau pumni in c***e pana cant ca ala de la Valahia
Bassplayer
 

Mesajde helguera88 » Lun Feb 03, 2003 9:53 pm

Pai, vara asta ce faci?
"You know how they call a quarter-pound of cheese in France?" "They don't call it a quarter-pound of cheese?" "No" "Why not?" "Because of the metric system" "So how do they call it?" "Royale with cheese" "Royale with cheese ... and how do they call the Big Mac?" "A Big Mac is a Big Mac, but they call it Le Big Mac" "Le Big Mac ... and how do they call a Whopper?" "Don't know, i've never been to Burger King"
helguera88
Junior Member
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Ian 20, 2003 3:01 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Bassplayer » Lun Feb 03, 2003 10:06 pm

Initial trimis de helguera88
Pai, vara asta ce faci?


Sper ca merg cu motorul pa Pepsi Sziged.
In cel mai rau caz merg cu bicicleta la Pepsi Sziget :)
Bassplayer
 

Mesajde the Zephyr » Lun Feb 03, 2003 10:30 pm

Ia-ne si pe noi....iti pui atas la moto si ne duci pe toti de pe forum:D
Sanest choice in the insane world...
Avatar utilizator
the Zephyr
Junior Member
 
Mesaje: 132
Membru din: Vin Dec 27, 2002 12:00 am

Mesajde helguera88 » Lun Feb 03, 2003 11:55 pm

Asta cu bicicleta mi-a trecut si mie prin cap, da' pt. vara viitoare ...
"You know how they call a quarter-pound of cheese in France?" "They don't call it a quarter-pound of cheese?" "No" "Why not?" "Because of the metric system" "So how do they call it?" "Royale with cheese" "Royale with cheese ... and how do they call the Big Mac?" "A Big Mac is a Big Mac, but they call it Le Big Mac" "Le Big Mac ... and how do they call a Whopper?" "Don't know, i've never been to Burger King"
helguera88
Junior Member
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Ian 20, 2003 3:01 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde nocturna » Mar Feb 04, 2003 12:31 pm

Initial trimis de Bassplayer


Sper ca merg cu motorul pa Pepsi Sziged.
In cel mai rau caz merg cu bicicleta la Pepsi Sziget :)


sa-mi spui si mie ce am pierdut. adica ce voi pierde, again...
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde helguera88 » Mie Feb 05, 2003 3:39 pm

De ce nu potzi merge? Just asking ...
"You know how they call a quarter-pound of cheese in France?" "They don't call it a quarter-pound of cheese?" "No" "Why not?" "Because of the metric system" "So how do they call it?" "Royale with cheese" "Royale with cheese ... and how do they call the Big Mac?" "A Big Mac is a Big Mac, but they call it Le Big Mac" "Le Big Mac ... and how do they call a Whopper?" "Don't know, i've never been to Burger King"
helguera88
Junior Member
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Ian 20, 2003 3:01 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde nocturna » Joi Feb 06, 2003 12:48 pm

Initial trimis de helguera88
De ce nu potzi merge? Just asking ...


pai, in primul rand luna august va fi una grea ptr mine, am multe chestii restante, in special legate de invatat, facultate & stuff. asa ca "nici nu se discuta sa pleci undeva pana nu iti rezolvi problemele de aici. fi si tu mai responsabila!" (citat-mama :), in al doilea rand money are kind of tight, ca sa zic asa...ca la salariul meu de part-time bugetara nu-mi permit sa-mi asigur tot ce am eu nevoie (slava domnului ca intretinerea o plateste mama :D so, life's a joy!

totusi, in al treilea rand daca anul acesta Nightwish ar mai fi sustinut concert atunci cateogric ca nu mi-ar mai fi scapat festivalul, as fi renuntat la tot si as fi fost in stare sa merg pe jos pana acolo. hmm...crazy! :D in rest nu stiu pentru ce alte formatii as mai face asemenea sacrificii, poate Lake of Tears, care am inteles ca deja nu mai exista, sau Dream Theater, da p'astia i-am vazut la Bucuresti, ar mai fi Savatage da' nu cred sa ajunga pe acolo anu' asta.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Pepsi Sziget Festival la Budapesta

Mesajde AnDrEi » Joi Feb 06, 2003 2:50 pm

Se stie ca lunile iulie si august sunt perioade moarte pentru viata artistica a orasului. In acest moment, dar mai ales in luna august, in afara de soarele incins care te invita la vacanta, practic nimic nu se mai intampla. Teatrele si Opera sunt inchise. Discotecile asisderea. In ceea ce priveste organizarea unor concerte rasunatoare, mare parte a cluburilor si teraselor au luat si ele o pauza. Se pare ca toata lumea a intrat in concediu. Fericitii care au pus ceva bani la ciorapi, evadeaza acum pe litoralul romanesc, iar cei care au portofelul mai baban, aleg o plaja din strainatate. De bine de rau, acolo s-au mutat, cu mic, cu mare, mai toti muzicienii autohtoni. In fiecare seara, acolo, se lasa cu o sumedenie de cantari. O alta categorie, sunt cei care aleg, in fiecare vara un festival international. Mai ales ca, in aceasta perioada, in Europa se desfasoara marile si celebrele festivaluri. Si daca mai punem la socoteala ca nu ne mai trebuie vize pentru a calatori liberi, numarul doritorilor trebuie sa fie destul de mare. Pentru banateni, cel mai la indemana este Pepsi Sziget Festival, de la Budapesa, care se desfasoara in perioada 31 iulieí
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde the Zephyr » Joi Feb 06, 2003 10:19 pm

Chestiile astea cu formatiile care trebuie sa vina nu sunt cumva pe anul viitor? Ca stiam ca in 2002 au fost Nightwish si Him.....:confused:
Sanest choice in the insane world...
Avatar utilizator
the Zephyr
Junior Member
 
Mesaje: 132
Membru din: Vin Dec 27, 2002 12:00 am

Mesajde helguera88 » Vin Feb 07, 2003 1:02 pm

E un articol vechi de un an. Pentru 2003, nu se stie inca nimic ...
"You know how they call a quarter-pound of cheese in France?" "They don't call it a quarter-pound of cheese?" "No" "Why not?" "Because of the metric system" "So how do they call it?" "Royale with cheese" "Royale with cheese ... and how do they call the Big Mac?" "A Big Mac is a Big Mac, but they call it Le Big Mac" "Le Big Mac ... and how do they call a Whopper?" "Don't know, i've never been to Burger King"
helguera88
Junior Member
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Ian 20, 2003 3:01 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Gavozdita » Vin Feb 07, 2003 9:44 pm

daca is cuminte mi o promis mama ca ma lasa si pe mine la siget
o alta conditie e sa intru la faculta
sarmana cred ca astepata sa se scape de gura mea:D
mersi de informatii y all
articolu ala l am citit si io dar e mai vechi.mie mi trebuie inf mai noi...:con:
Gavozdita
 

noutati

Mesajde Gavozdita » Sâm Mar 08, 2003 1:50 am

se pare ca a fost reactualizat unul din site urile oficiale
pana acum vor canta clawfinger si massive attack...alte noutati?:con:
Gavozdita
 

Re: noutati

Mesajde neatza » Mie Mar 19, 2003 10:48 am

Initial trimis de Gavozdita
se pare ca a fost reactualizat unul din site urile oficiale
pana acum vor canta clawfinger si massive attack...alte noutati?:con:



annihilator
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde neatza » Vin Apr 18, 2003 1:38 pm

Massive Attack, Clawfinger, Slovo, Circle2Circle, Annihilator, Zion Train, Ojos de Brujo, Asian Dub Foundation, Apocalyptica, Lamb, Bjorn Again, My Dying Bride, Ozric Tentacles, Improvisators Dub, Dusminguet, Boo, Seeed, Varttina (aug. 4), Shane MacGowan & Popes (aug. 5), jony Iliev, Ibrahim Ferrer, Traband, Madredeus, David Krakauer Klezmer Madness!, Zamballarana, Goran Bregovic Wedding & Funeral Band, Watchaclan, Bollywood Brass Band, Mercedes Peon, Lo'Jo, Dikanda, Los de Abajo, Bratsch, Tarika, Nitin Sawhney, Amadou et Mariam, Bonga.


deocamdata...
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde Gavozdita » Sâm Apr 19, 2003 12:34 am

oare daca imi vand un rinichi fac rost de bani sa ma perind si io pe acolo?normal 'tot ce i gratis costa'!
Gavozdita
 

Mesajde neatza » Sâm Apr 19, 2003 12:24 pm

Initial trimis de Gavozdita
oare daca imi vand un rinichi fac rost de bani sa ma perind si io pe acolo?normal 'tot ce i gratis costa'!


200 de para sunt mai mult decat suficientzi. asta insemnand transport, bilet la concert pe o saptamana, mancare, bere shi tzigari (unele chiar fara tutun).
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde Gavozdita » Sâm Apr 19, 2003 8:55 pm

chiar vb cu o prietena sapt trecuta...apropos de parai multi.placebo au cerut 35 000 de euro(!) sa vina in romania.eu m am oferit sa mi vand splina ,ea un rinichi si mai avem nevoie de voluntari fiindca ajungem la concluzia ca nu ne ajung banii nici pe departe :con:
Gavozdita
 

Mesajde nocturna » Mie Apr 23, 2003 11:38 am

Initial trimis de neatza
Massive Attack, Clawfinger, Slovo, Circle2Circle, Annihilator, Zion Train, Ojos de Brujo, Asian Dub Foundation, Apocalyptica, Lamb, Bjorn Again, My Dying Bride, Ozric Tentacles, Improvisators Dub, Dusminguet, Boo, Seeed, Varttina (aug. 4), Shane MacGowan & Popes (aug. 5), jony Iliev, Ibrahim Ferrer, Traband, Madredeus, David Krakauer Klezmer Madness!, Zamballarana, Goran Bregovic Wedding & Funeral Band, Watchaclan, Bollywood Brass Band, Mercedes Peon, Lo'Jo, Dikanda, Los de Abajo, Bratsch, Tarika, Nitin Sawhney, Amadou et Mariam, Bonga.


am notat: Goran Bregovic Wedding & Funeral Orchestra (pe care ii puteti vedea in Romania pe 27 aprilie), Annihilator, Apocalyptica, My Dying Bride. pentru mine cam atata...
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron