eu nu stiu ce faceti voi aci dar eu am o problema cina ma poate ajuta sa lase mesaj

Discutii fara perdea despre sportul numit sex

eu nu stiu ce faceti voi aci dar eu am o problema cina ma poate ajuta sa lase mesaj

Mesajde costiro » Mar Feb 18, 2003 10:35 am

sunt virgin si am pretena lafel am incercat de mai multe ori sa o facem dar nu am reusit pur si simplu nu am putut sa introduc cocoselu.....
ce credeti ca ar trebui sa fac?
costiro
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Feb 18, 2003 10:25 am
Localitate: buc

Mesajde deampulea » Mar Feb 18, 2003 11:01 am

era in erectie? just kiddin'

serios amu... era?

daca da si nu ai putut am numa' un sfat: 'relax people'
Un calculator fara COBOL si FORTRAN este ca un tort de ciocolata fara ketchup si mustar
Avatar utilizator
deampulea
Junior Member
 
Mesaje: 267
Membru din: Lun Feb 10, 2003 12:00 am

Mesajde curly » Mar Feb 18, 2003 2:15 pm

ca treaba sa mearga bine unul din voi trebuie sa nu mai fie virgin....recomand sa te sacrifici tu,apeland la o profesionista
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Mesajde eyewitness » Mar Feb 18, 2003 2:20 pm

bah tu ai ales varianta "intraba publicul" adica forumu
mai buna era "cheama un prieten"
da cea mai buna zic io e "cheama-l pe sod" scapi si tu si ea de virginitate...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde ROBAKITA » Mar Feb 18, 2003 3:20 pm

Daca sinteti amindoi virgini,e mai greu ,adik e mai mult de munca si cei drept nu trebuie sa va grabiti in nimic,adik cel mai bine ar fi sa incepeti cu un preludiu ceva mai intens,sa va mingiiati ,sa va incalziti ,sa va atingeti zonele erogene,sa descoperiti impreuna tot ce va place ,ati putea incerca sa va masturbati putin, asa poate fi si ''el'' incalzit,in erectie,cum se zice si poate fi si ''ea'' mult mai relaxata si ajuta mai bine la introducerea ''cocoselului'' in ''gainusa'' sau sarutindu-va peste tot ,doar saruturi nu si sex oral,banuiesc ca de acest sport nu ar incapea vorba inca,oricum si asta ajuta pentru un sex mai palpitant,o muzica adecvata si cred ca totul va fi OK.Oricum inceputul pentru doi virgini e ceva mai mult de munca,dar cu rabdare si ceva exersare se poate ajunge la un sex destul de placut si palpitant.Si intr-un bun sfirsit ,adik inainte de a trece la actul sexual ati putea sa va ungeti cu putin body lotion,sint in comert foarte multe serii si nici nu sint asa scumpe ,cred,oricum da o senzatie foarte placuta si pentru tine si pentru ea si ajuta si la indroducerea ''lui'' in ''ea''.
GOOD LUCK.:)
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Re: eu nu stiu ce faceti voi aci dar eu am o problema cina ma poate ajuta sa lase mesaj

Mesajde SOD » Mar Feb 18, 2003 3:55 pm

Initial trimis de costiro
sunt virgin si am pretena lafel am incercat de mai multe ori sa o facem dar nu am reusit pur si simplu nu am putut sa introduc cocoselu.....
ce credeti ca ar trebui sa fac?

ce faci ma Moshule,scrii sub pseudonim?crezi ca nu te ginim?

acum serios,costiro tata,treaba asta cu bagaul nu se face asa cum vezi tu in filmele cu bagaboante.robakita ti-a dat un sfat bun.si curly ti-a dat un sfat bun.ca sa nu mai vorbim de eyewitness.

spre exemplu,pe mine m-a lucrat prima data o bagaboanta.si am stat cu ea ceva vreme,ei,in toata aceasta vreme eu am capatat incredere in mine si eram ferm convins ca rup inimile in toate femeile,ca am experienta,samd.ce sa faci?minte de copil!
si nu a fost asa!cand am avut urmatoarea prietena pe care o iubeam eu atunci,treaba nu s-a mai potrivit deloc!ca eu aram obisnuit sa trec direct pe bagau,pe cand fata asta vroia dragoste!pricepi?
din ambele cazuri am avut ceva de invatat!acum,in cazut tau,depinde doar de tine!ca doar nu oi vrea sa vina unul dintre noi sa ti-o ia si s-o infiga?nu?

cel mai bine,ii ceri sfatul lui eyewitness,ca el e un om cu experienta,trecut prin ciur si darmol,prin foc si spada!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Mie Feb 19, 2003 7:40 am

Un singur sfat:
CUmpara lubrifiant, da pe obiect si la tien si la ea, si dupa intra ca cutitu-n paine...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

:) multe raspunsuri nu ma asteptam....

Mesajde costiro » Mie Feb 19, 2003 5:16 pm

in primu rand nu am avut probleme cu erectie cum zic uni ca fac pe ei de cand vad o fata dezbracata ..... am facut de mai multe ori sex oral ... si cu prostituate si cu fete .... cu ea nu :*( in al doilea rand daca mas duce la curve sa fot pt prima oara ..... nu cred ca mas simti eu bine ..... in rest cu incercarile e bine cred ca o sa mai exersex pana reusesc o sa fac o atmosfera mai buna si o sa incerc si cu lubrifiant .....
altcevca ce sa mai zic .... mai incerc odata daca nici acu nu merge iau ceva calumea la mine acasa o curvulita frumoasa si gata sa rezolvat :)))
Thank you
costiro
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Feb 18, 2003 10:25 am
Localitate: buc

Mesajde eyewitness » Mie Feb 19, 2003 5:28 pm

auliuu costiro tata tu inainte de a baga cocoselu nazdravanu in pasarica nastrusnica mai treci pe la scoala si mai studiaza putin limba asta romaneasca ca ma dadusi gata. stiu ca vei spune ca cocoselu nu stie carte , da si tu si el e chiar prea mult ,zau asa...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde curly » Vin Feb 21, 2003 12:19 pm

bre,nu-l mai stresa shi tu!!altfel,ajunge sa se intrebe atunci cand ii zice tipei "Vreau sa tzi-o bag !" daca se scrie cu liniutza sau fara!!



totushi,costiro,dupa ce rezolvi problema poate mai pui mana shi pe o kestie mai platonica,cum ar fi o carte de gramatica......itzi recomand Stefania Popescu;nu de alta,da' poate dai shi de gagici care se excita preponderent intelectual,ca sunt shi de-astea,crede-ma!
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

hmmmm

Mesajde Joao » Sâm Mar 01, 2003 1:36 pm

esti sigur ca si ea vrea?
adica nu zice ca da,doar asa ca simte ca asta vrei tu?
Nu de alta ,dar dca ea e stresata si nu vrea,poate sa i se contracte vaginul pe stres,si nu mai intri tu acolo nici cu picamarul!
ia-o usor,mangai-o,sarut-o,pana se relaxeaza si se umezeste,de acolo............ la atac!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Superba Oana » Lun Mar 03, 2003 9:14 am

din proprie experienta iti spun ca-i este frica...cel putin la mine asa a fost.
si totusi primul cu care m-am culcat era tot virgin asa ca nu prea vad care e problema ta.
explica-i ca nu-i asa cumplit :p cum isi inchipuie...
din prima mea experienta nu vreau sa imi amintesc decat inscriptia de pe un poster de-al lui: "something wonderful it's about to happen"
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

Mesajde tUdOrUK » Vin Mar 07, 2003 12:14 am

O iubesti...ea te iubeste???trebuie sa fi confident, sa crezi in tine...asculta de la unu cu experientza. Itzi zic eu cum sa faci..
1.te duci la ea, te prefaci ca esti fffff stresat shi ca nu stii ce sa mai faci in viatza. atunci o sa ai 80% sa primesti un raspuns "de ce?"(ceva de genu asta).
2.tu ai sa-i spui ca viata ta sexuala e fff mizerabila shi ca ai sa elimini mizeria shi sa incepi ce e de trait din sex...atunci o intrebi daca vrea sa faca cu tine.
2.daca zice da stii tu dar daca zice nu...inseamna ca nu te iubeste.
Ma pricep nu?
Avatar utilizator
tUdOrUK
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Dum Feb 09, 2003 12:00 am

Mesajde as xxl » Dum Mar 09, 2003 2:13 am

te imbeti. si daca nici asa nu reusesti, o imbeti si pe ea.
maciuci©
Avatar utilizator
as xxl
 
Mesaje: 587
Membru din: Joi Iun 13, 2002 11:00 pm

Mesajde OLiX » Mar Mar 25, 2003 2:27 pm

da, cred ca asta ar fi o solutie buna .. sa va imbatatzi amandoi ..sau macar cate un energizant sa va luatzi .. ca sa prindetzi putzin curaj ;) Bafta !
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Mar 25, 2003 4:14 pm

Mda...beti amindoi, o sa faceti pe dracu´n patru...parca vad cum incerci sa o "intepi" pe la buric, si ea ride ca o insterica, pina incepe sa sughite si sa vomite pe tine...lasa-ti dracu bautura!
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Mar 25, 2003 4:27 pm

bah io i-am zis din prima sa cheme un prieten. io m-am oferit, sod la fel, daca te debarasezi de aia de-ti curg balele dupa ea te invitam si pe tine, iar pe moshu il punem sa tina de shase ca el oricum e paralel la chestii de-astea...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde catharsis » Mar Mar 25, 2003 10:55 pm

ca sa continui seria: de ce nu incercati o tigara mica inainte?
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde Bamse » Mie Mar 26, 2003 12:19 am

ai incercat cu lumina aprinsa?
Go go shift+7 keep running!
Avatar utilizator
Bamse
Junior Member
 
Mesaje: 196
Membru din: Mie Dec 11, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Mie Mar 26, 2003 4:51 am

Oameni buni ajung sfaturile, cred ca baiatu a si uitat de noi deja :)

Tot alifia e cheia succesului :)
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde OLiX » Mie Mar 26, 2003 2:45 pm

oricum, de aici se pot aduna cateva chestii interesante .. si toate pot fi folosite de-odata: "alifia" lu` Aragorn, "lumina aprinsa" a lu` ingerasRO, "o tigara" de la catharsis sau o "bauturica mica" de la mine si de la "as xxl", dar, precu zicea si Joao ar fi potrivit si un "preludiu". Dar, decat sa incerci cu o "bagaboanta" mai bine o incercati amandoi, virgini, precum zice si ... Superba Oana ;)) Bafta!
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Mar 26, 2003 4:07 pm

Initial trimis de Aragorn
Tot alifia e cheia succesului :)

acu s-o spui p-adreapta lu sod in scoala ii ziceam "alifie"...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

looooooooooooooooooooooool

Mesajde n3aGabitz » Joi Mai 01, 2003 2:21 am

[quote]Initial trimis de curly
[B]bre,nu-l mai stresa shi tu!!altfel,ajunge sa se intrebe atunci cand ii zice tipei "Vreau sa tzi-o bag !" daca se scrie cu liniutza sau fara!!



LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

ai de capu' meu ce-am mai ras! tare replica curly sa mor io!

pace
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde PhutreGuy » Mie Mai 28, 2003 5:56 pm

mai baga o fisa si mai incearca-ti norocul inca o data. :D
My name is Nobody because Nobody is perfect!
Avatar utilizator
PhutreGuy
Junior Member
 
Mesaje: 49
Membru din: Mar Mai 13, 2003 11:00 pm


Înapoi la vechi: Totul despre Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori