Dargi Fani,sunt Eu "andra"

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Dargi Fani,sunt Eu "andra"

Mesajde ANDRA » Mie Mar 05, 2003 4:05 pm

CU CATEVA ZILE IN URMA AM AFLAT DE ACEST SITE,SHI AM FOST CURIOASA SA VAD DESPRE CE ESTE VORBA.MI-A PARUT BINE DE ACEST LUCRU ,DEOARECE SUNT MAI APROAPE DE VOI..DE FANII MEI.
ANDRA
 

Mesajde Unregistered » Mie Mar 05, 2003 4:25 pm

SALUT,ANDRA!ESTI UN JAF
Unregistered
 

Re: Dargi Fani,sunt Eu "andra"

Mesajde copiutzu » Mie Mar 05, 2003 4:36 pm

Initial trimis de ANDRA
CU CATEVA ZILE IN URMA AM AFLAT DE ACEST SITE,SHI AM FOST CURIOASA SA VAD DESPRE CE ESTE VORBA.MI-A PARUT BINE DE ACEST LUCRU ,DEOARECE SUNT MAI APROAPE DE VOI..DE FANII MEI.


Cred ca ai cam gresit partea de site. Aici nu sunt neaparat fanii tai.
V-am pupat pe chelie! ;e
Avatar utilizator
copiutzu
Junior Member
 
Mesaje: 362
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Re: Re: Dargi Fani,sunt Eu "andra"

Mesajde Bortzianu' » Mie Mar 05, 2003 4:55 pm

Initial trimis de copiutzu


Cred ca ai cam gresit partea de site. Aici nu sunt neaparat fanii tai.


Andra!! nu pleca ...vai CAt miam dorit sa fii aici lanaga noi si sa ne spui si noua din ceea ce sti tu ca esti cea mai tare si nui baga in seama pe toti prosti astia care habarnau ce insemna frumos in muzica si mai ales ce insemna sa fiii de valoare asha ca tine.
.ramai cu noi ca n-avem de cine rade.
Avatar utilizator
Bortzianu'
Junior Member
 
Mesaje: 1145
Membru din: Vin Ian 24, 2003 12:00 am

Re: Re: Re: Dargi Fani,sunt Eu "andra"

Mesajde Bortzianu' » Mie Mar 05, 2003 4:57 pm

Initial trimis de Bortzianu'


Andra!! nu pleca ...vai CAt miam dorit sa fii aici lanaga noi si sa ne spui si noua din ceea ce sti tu ca esti cea mai tare si nui baga in seama pe toti prosti astia care habarnau ce insemna frumos in muzica si mai ales ce insemna sa fiii de valoare asha ca tine.
.ramai cu noi ca n-avem de cine rade.


..ah ..am scris ceea cu doi e ..
Avatar utilizator
Bortzianu'
Junior Member
 
Mesaje: 1145
Membru din: Vin Ian 24, 2003 12:00 am

Nu prea cred ca esti Andra.

Mesajde Maia » Mie Mar 05, 2003 5:33 pm

Cum poti sa ne demonstrezi ca esti Andra? Spune-ne ceva mai intim ca sa ne dam seama altfel... ORICINE poate sa spuna eu sunt Andra. Ah si mai am o intrebare: Ai prieten?
Maia
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Oct 02, 2002 2:38 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Re: Dargi Fani,sunt Eu "andra"

Mesajde ja sam pitbull » Mie Mar 05, 2003 5:44 pm

Initial trimis de ANDRA
CU CATEVA ZILE IN URMA AM AFLAT DE ACEST SITE,SHI AM FOST CURIOASA SA VAD DESPRE CE ESTE VORBA.MI-A PARUT BINE DE ACEST LUCRU ,DEOARECE SUNT MAI APROAPE DE VOI..DE FANII MEI.


Alo, "darga" andra, aici fanul numarul 1. Ca sa raman fanul numarul 1 imi explici te rog si mie o chestie, ca nu inteleg. Deci ai aflat de acest site. Ok, am priceput. Ai fost curioasa. Buun. Dupa aia ti-a parut bine de acest lucru. De care? De faptul ca esti curioasa? Ok, am inteles, si mie imi pare bine ca esti curioasa, dar cum esti mai aproape de fanii tai fiindca esti curioasa nu am mai inteles. Si nu mai pot dormi noaptea.

THE FAN:D
Dreams are answers to questions we haven't figured out how to ask.
Avatar utilizator
ja sam pitbull
Junior Member
 
Mesaje: 64
Membru din: Mar Feb 18, 2003 12:00 am

Vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,ANDRAAAAAAAAAAAAA??????????????????

Mesajde UnCopilutz » Mie Mar 05, 2003 9:55 pm

Daca e ea e jalnic , daca nu e ea e vreo tampita de fana . Oricum , la mai multa gramatica , draga Andra...ooo,sau tu erai produsa de Costi ... inteleg,inteleg!
Dar nu ai reusit sa inveti cum sa intri sa verifici posturile noi ?
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Re: Dargi Fani,sunt Eu "andra"

Mesajde nocturna » Mie Mar 05, 2003 10:51 pm

Initial trimis de Bortzianu'


..ah ..am scris ceea cu doi e ..


emotia draga, emotia. ;) nu te mai ascunde, este evident ca TU esti fanu' Andra nr 1. :) ...si singuru', ca unu' are saraca si acum l-am si depistat...
Bortzianu' ru-si-ni-ca, ru-si-ni-ca. : sa te ascunzi tu asa de noi, in halul asta. :p
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Draga Andra, noi nu suntem fani

Mesajde basstard » Joi Mar 06, 2003 12:08 am

Draga Andra, noi nu suntem fani
Dar cre' ca deja te-ai prins. :)

Daca esti Andra o intrebare: cum e cu Amazing Grace/Un ocean de-ai fi. Nici o explicatie nimic. Lumineaza-ti draga fanii, ca piesa ta a fost scrisa acum peste 100 de ani. Pfuuui
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Mesajde tre » Joi Mar 06, 2003 1:24 am

mda...

wannabes unite...
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Re: Re: Re: Re: Re: Dargi Fani,sunt Eu "andra"

Mesajde Bortzianu' » Joi Mar 06, 2003 10:32 am

Initial trimis de Nightwish


emotia draga, emotia. ;) nu te mai ascunde, este evident ca TU esti fanu' Andra nr 1. :) ...si singuru', ca unu' are saraca si acum l-am si depistat...
[b]Bortzianu'
ru-si-ni-ca, ru-si-ni-ca. : sa te ascunzi tu asa de noi, in halul asta. :p [/B]


..sper ca glumesti.:)
.. singura vedeta de gen pe care as baga-o in seama (dar din cu totul si cu totul alte motive) ar fi (si am recunoscut) Monica de la kandy (roscata) ..in rest .. nu exista, nu ii cumpar .. ei mor de foame in timp .logic.
Bafta!
Avatar utilizator
Bortzianu'
Junior Member
 
Mesaje: 1145
Membru din: Vin Ian 24, 2003 12:00 am

Mesajde nocturna » Joi Mar 06, 2003 10:34 am

mah tre cool tu stii ca la inceput te suspectam ca esti chiar Tarja undercovered care posteaza pe forum, dupa ce invatase in prealabil lb. romana. :D ma gandeam ca ar vrea sa stie si ea parerea fanilor... :p

Bortzianu' vezi ca esti in faza de negare acu' ;) :D
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Re: Nu prea cred ca esti Andra.

Mesajde copiutzu » Joi Mar 06, 2003 10:53 am

Initial trimis de Maia
Cum poti sa ne demonstrezi ca esti Andra? Spune-ne ceva mai intim ca sa ne dam seama altfel... ORICINE poate sa spuna eu sunt Andra. Ah si mai am o intrebare: Ai prieten?


Asa, asa...
Spune-ne ce se intampla la tine in dormitor.
V-am pupat pe chelie! ;e
Avatar utilizator
copiutzu
Junior Member
 
Mesaje: 362
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Re: Re: Nu prea cred ca esti Andra.

Mesajde ja sam pitbull » Joi Mar 06, 2003 11:26 am

Initial trimis de copiutzu


Asa, asa...
Spune-ne ce se intampla la tine in dormitor.

Mai copiutzu dar asta stie toata lumea:
Se compune muzica la freza lu' Ivan Turbinca zis si costi. Asta cand nu stau noaptea si vorbesc cu luna.
Dreams are answers to questions we haven't figured out how to ask.
Avatar utilizator
ja sam pitbull
Junior Member
 
Mesaje: 64
Membru din: Mar Feb 18, 2003 12:00 am

Mesajde Bortzianu' » Joi Mar 06, 2003 12:43 pm

Initial trimis de Nightwish

[b]Bortzianu'
vezi ca esti in faza de negare acu' ;) :D [/B]


... sunt un fan al femeilor ..daca tot veni vorba..:)) ..

..acum vreo 2 ani am compus 2 manele (hi hi hi ce clasa i-am dat lui costi!!! ) ... pe linii de banateana si sarbeasca (am creat maneaua culta..:)) ...asa a vrut clientul. Real succes. Apogeul carierei mele de artsit/compozitor !!! .. Drept urmare, membrii trupei mele (rock) m-au blestemat ca 20 de ani de-acu' incolo sa compun numai rock ..ca sa-mi spal pacatele ..Asa ca mi-e frica si sa ma gandesc doar la "ouuuouoouuu viata mea!"

..deci ..nici de tipa asta nu vreau sa aud.
Avatar utilizator
Bortzianu'
Junior Member
 
Mesaje: 1145
Membru din: Vin Ian 24, 2003 12:00 am

Mesajde tre » Joi Mar 06, 2003 7:21 pm

nightwish pai contul asta e facut de jukka, ca-i placea green day in copilarie dar mai nou il folosesc si eu. eu is tarja. amandorura ne place foarte mult limba romana.
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Re: Dargi Fani,sunt Eu "andra"

Mesajde ..... » Joi Mar 06, 2003 8:38 pm

Initial trimis de ANDRA
CU CATEVA ZILE IN URMA AM AFLAT DE ACEST SITE,SHI AM FOST CURIOASA SA VAD DESPRE CE ESTE VORBA.MI-A PARUT BINE DE ACEST LUCRU ,DEOARECE SUNT MAI APROAPE DE VOI..DE FANII MEI.

Ia spune-mi ai putea sa imi dai draga andra nr. tau de tel. pe adresa anaderola@yahoo.com,sa imi scri si tu,poate as vrea sa iti spun ceva,(daca esti tu).Sincera sas fiu nu prea te simpatizam desi te ascult des,insa am inteles ca te cam lauzi si asta nu mi-a placut.Oricum astept un semn de la tine .
.....
 

Buna sunt Jenifer Lopez...

Mesajde Jenifer Lopez » Joi Mar 06, 2003 8:42 pm

Am aflat de acest sait si m-am gandit sa dau o raita pe el,sa vad ce mai fac romanii mei si sa fiu mai aproape de voi,fanii mei!!
Jenifer Lopez
 

Buna sunt Jenifer Lopez...

Mesajde Jenifer Lopez » Joi Mar 06, 2003 8:43 pm

Am aflat de acest sait si m-am gandit sa dau o raita pe el,sa vad ce mai fac romanii mei si sa fiu mai aproape de ei,de fanii mei!!
Jenifer Lopez
 

2Pac

Mesajde marian jan » Joi Mar 06, 2003 9:02 pm

salut!
am inviat si am zis sa vin si eu pe fanclub.ro sa vad ce mai fac fanii mei !
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Priete-nu lu ANDRA

Mesajde genicon » Joi Mar 06, 2003 10:43 pm

BAAA! VA RO-G FRUMOS, SA O LASA-TI PE ANDRA IN PACE, CA EA II O FATA DESTEAPTAAAA, LA FEL CA SI MNIE. DECE O LUATI LA MISTO CA N-U STIE SA SCRIE? V-I SE PARE, SI NU AVETI DREPTATE, SI NU AVETI NICIUN DREPT SA FACETI ASTA.
EA ESTE O FATA CA-LUMEA SI EU SUNT PRIETENUL EI ASA CA AVE-TI GRIJE CE SPUNE-TI IN VIITOR CA CAND MAI VAD CA VA LOATI DE EA, VA BAT PE TO-TI. SA V-A FIE CLARE!
SI, NORMAL CA EA E ANDRA, PT CA AM VAZUTO EU LA TELEVIZOR LA ULTIMA EMISIUNE CAND M-IA FACUT CU OQUL SI M-IA ZIS CA A LASAT UN MESAJ PE FANCLUB DA CA O CAM IA AIA LA MIJTO SI NU INTELE-GE EA DE CE.
DECE O LOATI MA-I LA MIJTO? HA? RAILOR?
ORI-CUM, VOI SA JTIZI -
AM ZIS!!!! SI SPER SA N-O MAI REPET ... :D :sperm:
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Mesajde basstard » Vin Mar 07, 2003 7:16 am

Genicon, te rog frumos sa ne ierti in numele la toti care an pus mesaje jicnitoare . Na-m stiut ca e prietena ta.

Pe viitor o sa ne conportam egzenplar.

Andra te iubim da platonic (sau in gura) ca sa nu se supere prietenu tau
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Mesajde Miauuuuuuuuu » Vin Mar 07, 2003 10:32 am

Initial trimis de Bassplayer
Genicon, te rog frumos sa ne ierti in numele la toti care an pus mesaje jicnitoare . Na-m stiut ca e prietena ta.

Pe viitor o sa ne conportam egzenplar.

Andra te iubim da platonic (sau in gura) ca sa nu se supere prietenu tau

M-a anuntat unchiul meu,Stefan Banica...ca un tip tare, tare ne va bate ca am vb. urat cu andra la net.Ai mila de noi si Jenifer Lopez va veni sa isi ceara iertare si o sa imi chem toata clasa sa isi ceara iertare.Ieri m-a anuntat unchiul,din videoclip dupa ce ia facut cu degetul la baiatul ala.
Miauuuuuuuuu
 

Mesajde nocturna » Vin Mar 07, 2003 11:55 am

Initial trimis de tre cool
[b]nightwish pai contul asta e facut de jukka, ca-i placea green day in copilarie dar mai nou il folosesc si eu. eu is tarja. amandorura ne place foarte mult limba romana. [/B]


:lol:

auzi? da' Tuomas nu vine si el pe forum?! I'd love that ;) daca totusi nu poate, il inteleg ca este prea ocupat. ;)

P.S. jukka mi se pare cel mai meseriash drummer la ora actuala. :D
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Re: Nu prea cred ca esti Andra.

Mesajde ANDRA » Vin Mar 07, 2003 12:50 pm

Initial trimis de Maia
Cum poti sa ne demonstrezi ca esti Andra? Spune-ne ceva mai intim ca sa ne dam seama altfel... ORICINE poate sa spuna eu sunt Andra. Ah si mai am o intrebare: Ai prieten?
-------O CHESTIE MAI INTIMA?NU SUNT MULTI CEI CARE STIU CA M-AM MUTAT IN BUCURESTI,LA O SCOALA NOUA,IAR LA INCEPUTUL ANULUI AM DAT UN MIC "CONCERT" PE CATEDRA. LA UN COCERT DIN BAIA-MARE,AM FOST FOARTE EMOTIONATA,UN FAN MI-A DAT UN SUPERB BUCHET E FLORI,SHI CU O VOCE TREMURANDA MI-A SPUS CA AM O VOCE SUBLIMA
ANDRA
 

Re: Draga Andra, noi nu suntem fani

Mesajde ANDRA » Vin Mar 07, 2003 12:54 pm

Initial trimis de Bassplayer
Draga Andra, noi nu suntem fani
Dar cre' ca deja te-ai prins. :)

Daca esti Andra o intrebare: cum e cu Amazing Grace/Un ocean de-ai fi. Nici o explicatie nimic. Lumineaza-ti draga fanii, ca piesa ta a fost scrisa acum peste 100 de ani. Pfuuui
---------'UN OCEAN DE-AI FI'' ESTE O PRELUCRARE.AM VRUT SA INTERPRETEZ ACEASTA MELODIE VECHE DAR SUPERBA,IAR IMPRESARUL MEU MI-A FACUT PE PLAC
ANDRA
 

Mesajde nocturna » Vin Mar 07, 2003 1:13 pm

am auzit ca dorinta ta ar fi fost sa-ti faca o prelucrare dupa chiar imnul Statelor Unite! dar, dintr-o eroare fatala, asta a incurcat imnul Statelor cu gospel-ul 'Amaizing Grace'. vai voua ce rusine...
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Re: Re: Draga Andra, noi nu suntem fani

Mesajde Bortzianu' » Vin Mar 07, 2003 1:27 pm

Initial trimis de ANDRA
---------'UN OCEAN DE-AI FI'' ESTE O PRELUCRARE.AM VRUT SA INTERPRETEZ ACEASTA MELODIE VECHE DAR SUPERBA,IAR IMPRESARUL MEU MI-A FACUT PE PLAC


..OK...si mie imi plac piese vechi si ..le cant asa cum sunt ..sau le dau o interpretare mai moderna...

..DAR: nu imi permit sa fac acest lucru si sa IAU BANI pe ele!!! Din respect pentru bietul artist..
..Tu cum iti permiti sa FACI BANI pe munca altora ??!!! Nu ti-e rusine?
CAnta ce vrei / unde vrei/ cat vrei/cui vrei ....dar fa bani pe munca TA! ... nesimtito..

..aveam o parere bunicica despre vocea ta ...dar acum mi-e sila de tine . pentru ca n-ai respect.
Avatar utilizator
Bortzianu'
Junior Member
 
Mesaje: 1145
Membru din: Vin Ian 24, 2003 12:00 am

Mesajde dadius » Vin Mar 07, 2003 4:28 pm

Daca esti Andra sau orcine ai fii!

dupa cum vezi nu esti dorita de nimeni pe acest forum.in primul rand ai incepu gresit: Dragi fani........

Tu crezi ca toti sunt fanii tai?
Pe acest forum sunt in general oameni sanatosi la minte care asculta muzica buna si originala.

Acu ...ce sa zic...ai voce dar:

te cam uiti de sus.....cand mergi pe la tv.

Asa ca asculta sfatul meu si nu te mai obosi sa scrii aici.


Te pup dulce.

It's a sad fact but....nobody loves you here!
Spune-mi ce muzică asculţi, ca să îţi spun câţi sunteţi de mulţi!
Avatar utilizator
dadius
 
Mesaje: 779
Membru din: Dum Iun 16, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori