Hanu Ancutei //se cauta moderatori

Stiti site-uri interesante sau cautati ceva pe internet? Aici e locul potrivit...

Hanu Ancutei //se cauta moderatori

Mesajde HanuAncutei » Sâm Mar 08, 2003 10:43 am

Am placerea de a va invita pe cel mai nou forum romanesc - Hanu Ancutei. Creat din dorinta de a fi un loc de discutie pentru toti romanii, forumul cuprinde peste 30 de sub-forumuri, grupate pe categorii: Informativ, Politica, Cultura si Educatie, Calculatoare, Web si GSM, Divertisment&Hobby, Show-biz, Diaspora, Cafenea.
Ca o nota discordanta fata de peisajul de comunitati on-line din Romania, Hanu Ancutei isi premiaza lunar cei mai activi membri. Totodata, o noutate o reprezinta si categoria 'Editorial'. Aici membrii pasionati de un anumit domeniu scriu un articol care este publicat, asemenea unui material pentru ziar, existand posibilitatea de a fi remarcatii de directori din mass-media.
Gazduirea pe un server romanesc, informatia putand astfel sa fie accesata rapid, este un alt atu pentru care veti reveni cu placerea in cadrul acestui forum.
Asadar, va asteptam la http://forum.myhost.ro (Hanu Ancutei) (poate fi accesat si de la http://www.hanuancutei.tk).

Sugestiile, criticile, observatiile constructive sunt apreciate!

Deoarece suntem la inceput de drum, avem nevoie de moderatori - persoane care au o atractie pentru un anumit subiect. Va asteptam, asadar, pe forum.

Rog moderatorul ca, in cazul in care considera ca acest thread nu isi are locul aici, sa il mute, sau sa il stearga, dupa caz. Va multumesc!
HanuAncutei
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Mar 07, 2003 7:07 pm
Localitate: La Han

Mesajde dEpEchEmIND » Sâm Mar 08, 2003 1:48 pm

Ma ofer eu!:o
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde HanuAncutei » Dum Mar 09, 2003 12:50 pm

Initial trimis de dEpEchEmIND
Ma ofer eu!:o


Ne vedem pe forum atunci. :o
HanuAncutei
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Mar 07, 2003 7:07 pm
Localitate: La Han

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Mar 09, 2003 1:00 pm

Daca ai nevoie si de un administrator cu experientza...si mai ales daca platesti bine...ma ofer si eu. :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Lun Mar 10, 2003 5:31 pm

bah moshule citeste postu mai bine . tu nu vezi ca la subforumuri n-are rubrica de aberatii si kterinci. ce dracu sa facem noi acolo ? ne pierdem vremea si prestigiu bah...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde HanuAncutei » Lun Mar 10, 2003 7:26 pm

Momentan este sectiunea Cafenea, unde se poate discuta aproape orice. ;)
HanuAncutei
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Mar 07, 2003 7:07 pm
Localitate: La Han

Mesajde eyewitness » Lun Mar 10, 2003 7:33 pm

ok ancuta lu hanu. daca merje moshu acolo mod sau adm vin si io ca nu-l pot lasa de capu lui. daca e sa moara mor cu el de gat asa sa stii...
ia zii moshule merjem ? dam o raita pe-acolo? daca ne luam ban ne-ntoarcem....:D
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Mar 10, 2003 9:31 pm

eye-ule...daca omu' scoate banu sa ne plateasca..mergem ! asa pe gratis..ce sa facem acolo ? munca benevolta ?

genicom...vad ca deja s-a bagat la ei..si e moderator. moderator dupa o zi. pai bai eye-ule..tu ai slujit fanclubu' cu credintza aproape 1 an de zile..si nu itzi da nimeni nimic..iar acolo e facut moderator un membru cu 1 zi vechime. :)

am zis :p

eye-ule...daca ma gandesc eu bine...nici multzi galbeni , shawerme si tequila sa ne dea ...si nu mergem noi la ei. :)
tot mai bine aici la noi...mai luam un penis in rect...mai luam un penis in cavitatea bucala..ne mai arata nightwish tzatzele. suntem unici in felul nostru !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde HanuAncutei » Lun Mar 10, 2003 10:06 pm

genicom...vad ca deja s-a bagat la ei..si e moderator. moderator dupa o zi. pai bai eye-ule..tu ai slujit fanclubu' cu credintza aproape 1 an de zile..si nu itzi da nimeni nimic..iar acolo e facut moderator un membru cu 1 zi vechime. :)


genicon este moderator la sectiunea 'Muzica', pentru ca lucreaza la radio...un motiv in plus, zic eu.
De bani deocamdata nu putem discuta (si nici nu stiu cat de curand se va putea, la cat de 'bine' ;P o duc site-urile din .ro).
BTW: aici primiti bani pentru activitatea voastra de moderatori?
HanuAncutei
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Mar 07, 2003 7:07 pm
Localitate: La Han

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Mar 10, 2003 10:14 pm

Nu..nu primim..dar in schimb primim ce am enumerat mai sus. :p
BTW...nu vrei sa ramai tu la noi..decat sa venim noi la tine ? :yD

Acum serios vorbind...ai un forum destul de marfa. Imi place sectiunea diaspora. Sunt sigur ca numerosi emigrantzi vor fi atrasi...si se vor incinge discutzii interesante.
Eu itzi urez multa bafta cu forumul...si sper sa ai parte de cat mai multzi useri.

Gabriel
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Mar Mar 11, 2003 7:09 am

Initial trimis de HanuAncutei

aici primiti bani pentru activitatea voastra de moderatori?


Da, Gabriel primeste 350 USD pe luna pentru munca depusa. Isi mai rotunjeste si el veniturile, mai face un ban sa scoata o femeie in oras, sa isi ia un pantof frumos sau ii cinsteasca pe baieti cu o sticla de vin.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Mar 11, 2003 8:13 am

Da..frumos forumul, dar parca are prea multe sectiuni...m-am pierdut in ele.

Bre, eu nu am nevoie de bani, shawerme sau tequila ...femei sint?:D
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Mar 11, 2003 9:37 am

lol moshule ma distrasi baga-ti-as pucu ala cehesc in ureche de pungash fara pereche....bah pan la urma tot n-am inteles mergem sau nu? hai ca la shaorme om renunta la tequila idem si la fel da ce facem cu alex tauru municipal de ctza ca asta daca nu-i dai femei face urat rau si-nchid aia forumu... te risti?

... sa scoata o femeie in oras
LOL...aliosho vezi ca e sectiune separata de povestiri SF pe literatura ...cred ca ai gresit threadu...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Mar 11, 2003 12:32 pm

Mah, nu stiu de voi, da io m-am inregistrat...in caz ca vin ceva fete sa fiu primul...:)...ca moshul le cam are cu furatu´ cind vine vorba de fete....:D
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Mar Mar 11, 2003 4:28 pm

Initial trimis de Nicholas_Alex
da io m-am inregistrat...in caz ca vin ceva fete sa fiu primul....


Vezi ca dm e deja acolo ;)

Si daca mai aveti nevoie de useri puteti sa vorbiti cu AnDrEi de la noi de aici. Intelegeti-va cu el si in 2-3 zile va umple forumu de posturi.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Mar 11, 2003 4:43 pm

*lol*...Aliosha, de ce esti rau acum?..:) Lasa ca or sa vina numa´ missuri....atunci sa vezi "vienti"...*lol*
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Mar 11, 2003 4:55 pm

M-am inscris si eu....numai asa ca sa nu fiu mai prejos de Nicholas.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Mar 11, 2003 5:21 pm

*looooool*...moshule, io am si 2 posturi!!!..*loooool*
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Mar 11, 2003 5:42 pm

Guess who?

pai daca tot e moda pe forum cu "sa ghicim" filmu, melodia, actorul, scriitoru, etc va propun un joc in care sa ghiciti userii de pe fanclub care au "migrat" total sau partial pe forumu 'hanuancutei" dupa descrierile acestora extrase de pe acel forum. iata pentru o bila alba prima descriere pe care voi sa o ghiciti :

Salut. Sunt din Bucuresti , am 24 de ani , 1.86 inaltime , vreo 100 de kile...sunt prieten cu Nicholas si abia astept sa ma duc la Constanta si sa mergem impreuna la femei.
Si cam atat pentru inceput.


hint-uri:
- el nu merge la femei are alte inclinatii...mai dosnice
- varsta este exagerata posturile acestui user nu trec nivelul de 8-9 ani
- bucurestiu il stie doar din vederile primite de la userii din bucuresti
-Constanta este numele catelusului vecinei de palier pe care(catelus) din cand cand il mai duce la ...cateluse iar pe vecina...o duce cu vorba...
-inaltimea de 1.86m a fost calculata incluzand si taburetu pe care s-a urcat la efectuarea masuratorilor
-greutatea este reala ,calculata inainte de ritualul ingurgitarii celor 6 shaorme ratia zilnica pt functionarea la parametrii normali.

pentru adminii forumului hanuancutei
felicitari pentru aceasta achizitie spectaculoasa a celui mai de seama user/mod/adm al fanclubului. ar fi o mare greseala sa nu-l numiti administrator general chiar de maine si sa nu-i oferiti vreo 14 moderari tot in aceiasi zi. posturile se vor inmulti simtitor, userii gen "lutze" cum ii numim noi rautacios si realmente gratuit aici pe fanclub vor tabara ca mushtele la cacat stiind ca acest user este membru al forumului dvs, iar calitatea posturilor se va imbunatati considerabil eruditia acestui user fiind deja legendara pe fanclub. noi ii vom aduce aici un pios omagiu acestui erou neinfricat al fanclubului....si voi sa va spalati pe cap cu el.
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde HanuAncutei » Mar Mar 11, 2003 10:31 pm

Multumesc pentru observatii si multumesc celor care s-au inscris.

BTW: Ideea nu era ca forumul sa fie umplut cu mesaje in 2-3 zile. Merg pe calitatea mesajelor, nu pe cantitatea lor. ;)
HanuAncutei
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Mar 07, 2003 7:07 pm
Localitate: La Han

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Mar 12, 2003 8:38 am

Pai "calitatea" este prenumele nostru! Dar cit timp duce-ti lipsa de fete, o sa raspindim caldura noastra spiritual sufleteasca pe Fan Club, mai ales ca eu sint indragostit de cineva aici, si sufar in tacere....
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Mar 12, 2003 8:54 am

Initial trimis de HanuAncutei
Merg pe [b]calitatea mesajelor, nu pe cantitatea lor. ;) [/B]

atunci fiti convinsi ca oribilu mosh e cel mai indicat in acest sens...

moshule du-te pe han si baga niste posturi meseriase asa ca monstre, cum numa mataluta stii maestre sa-i dai pe spate putin p-aia ca nu crede....din-alea asa cu ce deodorante ne dam pe la boashe, ce seminte spargem, cum ne pieptanam ,alea de intrara in analele fanclubului...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mar 12, 2003 8:59 am

Bah..eu o sa ma apuc serios de treaba chiar de astazi. Dar fara tine...forumul ala ar ramane ..paragina si mucigai. Trebuie neaparat sa vii si tu acolo si sa ii initiezi pe cinstitzii useri in tainele elanilor si a definitzilor rebusiste.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Mar 12, 2003 9:49 am

nu moshule io nu sunt tradator ca altii. io aici pe fan te-am luat la pieptu-mi, ti-am dat sa sugi, te-am crescut si educat, si tu acu nerecunoscator ce-mi esti dezertezi miseleste...

in plus nu ti-e de-ajuns ca ma eclipsezi cu inteligenta si sclipirile tale pe fan? vrei sa ma umilesti si pe han? ...diabolicule!
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Mie Mar 19, 2003 3:45 pm

Pentru Hanu Ancutei.

Incearca sa vorbesti si tu cu baietii care iti fac reclama poate imprumuta putin bun simt de la tine. Pana sa il banez pe Skyblue ajunsese sa faca 12 threaduri similare. Unul nu e de ajuns ?

Moshule, ca tot ai cont acolo, poate ii dai un pm baiatului asta si ii bati obrzaul in cazu in care nu mai intra pe aici.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Mar 19, 2003 4:09 pm

si iata chiar o monstra de "discutie interesanta"

http://forum.myhost.ro/forum/index.php?act=ST&f=24&t=102&st=15
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mar 19, 2003 9:16 pm

IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Mie Mar 19, 2003 10:21 pm

raul a fost deja facut, acum scuzele is de prisos
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Mar 20, 2003 3:23 pm

n-as vrea sa fiu malitios dar acest post e datat 18.03.03 si apartine adminului acelui forum:

Numarul de mesaje este direct proportional cu numarul membrilor.
Numarul de membri nu a crescut mult in ultima saptamana deoarece a luat sfarsit prima campanie de anuntare a aparitiei forumului: cea de anunturi pe alte site-uri si forumuri (campanie incheiata cu succes = peste 40 de membri activi)

De Lunea viitoare voi lansa o noua campanie, "mai agresiva", care sper sa aiba si ea succes!

Reiau pentru a nu stiu cata oara: Nu bag calusul in gura nimanui (intr-adevar, sterg acele mesaje care nu au nici un sens).


http://forum.myhost.ro/forum/index.php?act=ST&f=27&t=158&s=176ae2f3b72b5e9d569df2d30f0aba51


sa nu fi asteptat pana luni si din exces de zel o incepu chiar a doua zi?

ps sublinierea imi apartine
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Joi Mar 20, 2003 3:34 pm

atentionare pentru administratorii/oamenii de bine/promotori ai forumului Hanu Ancutei

3 nume de domenii x adrese de email nelimitate = le fac un spam de nu se vad daca mai vad o reclama la forumul lor aici
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Site-uri si Internet

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron