Popstars (ProTV) vs. BigBrother (PrimaTv)

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Care-i mai tare ?

Chestionarul s-a închis pe data de Mar Iul 08, 2003 9:11 pm

Popstars (ProTV)
5
21%
BigBrother (PrimaTv)
19
79%
 
Voturi totale : 24

Popstars (ProTV) vs. BigBrother (PrimaTv)

Mesajde OLiX » Lun Mar 10, 2003 9:03 pm

Sunt doua showuri ! Doua reality-show-uri ! Incept (aproximativ) deodata. Cand vor incepe .. atept parerile voastre aici. Care va place? Care nu va place? Comentarii ...
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde nocturna » Mar Mar 11, 2003 12:54 pm

Big Brother n-are absolut nici o legatura cu Pop Stars. Big Brother este un reality show, Pop Stars este un concurs care are ca scop principal descoperirea unor 'tinere si noi talente'-un fel de 'Alege ASIA' da' la o scara mult mai mare. Big Brother n-are nici o legatura cu muzica. probabil ca nici Pop Stars nu va avea in final...

cele doua show-uri nu pot fi comparate de nici un fel. e ca si cum ai incerca sa compari: Spitalul de Urgentza cu Familia Bundy. sa fim seriosi.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde dadius » Mar Mar 11, 2003 1:00 pm

Initial trimis de Nightwish
probabil ca nici Pop Stars nu va avea in final...



I second that!:)
Spune-mi ce muzică asculţi, ca să îţi spun câţi sunteţi de mulţi!
Avatar utilizator
dadius
 
Mesaje: 779
Membru din: Dum Iun 16, 2002 11:00 pm

Mesajde OLiX » Mar Mar 11, 2003 1:13 pm

pe jumatate WRONG ! O sa vedetzi ca si POPSTARS va fi tot ceva de genu` BigBrother .. cu camere ascunse .. etc. Singurul lucru care le deosebeste este ca Popstars are legatura cu muzica si BigBrother nu.
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde nocturna » Mar Mar 11, 2003 1:34 pm

Initial trimis de OLiX
pe jumatate WRONG ! O sa vedetzi ca si POPSTARS va fi tot ceva de genu` BigBrother .. cu camere ascunse .. etc. Singurul lucru care le deosebeste este ca Popstars are legatura cu muzica si BigBrother nu.


ya. right. o sa le filmeze pe fete, viitoarele 'artiste' la dushuri ca sa le descopere mai bine...'talentele' :D

cat despre legatura cu muzica, io am zis ceva, dadius m-a sustinut in afirmatie. ;) sa zicem ca este o 'previziune' pentru Pop Stars. nu cred sa se aleaga ceva bun in final din tot asta.

macar Big Brother are ceva concret: adica 50.000 $ pentru ala cu nervii de otzel si rabdare cat cuprinde. scopul e chiar nobil as putea spune. :)
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde deampulea » Mar Mar 11, 2003 2:09 pm

fara sa fi vazut nimic inca (in afara de bb-u de la nemtzi) am votat cu bb... nu de alta da pop stars a dat lumii pe cheeky girls, ,bleah
Un calculator fara COBOL si FORTRAN este ca un tort de ciocolata fara ketchup si mustar
Avatar utilizator
deampulea
Junior Member
 
Mesaje: 267
Membru din: Lun Feb 10, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Mar Mar 11, 2003 2:46 pm

olix, sa-ti traiasca, ce sa imi placa daca nu am vazut nimic?

e la mintea cocosului...
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde aspyrin » Mar Mar 11, 2003 3:36 pm

parerea mea e ca Big Brother va bate orice... iar Popstars s-ar putea sa sufere tocmai din pricina faptului ca va fi lansat in paralel... nu are nici o sansa... va fi un show urmarit, dar daca toata lumea va incerca sa faca comparatii intre ele va pierde sigur...

eu cred ca n-ar fi trebuit sa incepi topicul asta.. nu-si are rostul... si nu ajuta deloc Popstars-ul
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde Ayrton » Mar Mar 11, 2003 4:08 pm

Initial trimis de Mihai-MOF
eu cred ca n-ar fi trebuit sa incepi topicul asta.. nu-si are rostul...


Nu numai ca l-a inceput o data, ci de doua ori!!! Si pe forumul de muzica, si pe cel de cinema,tv.
Oare esti chiar asa de interesat de parerea noastra, OLiX?

Hai, mai fa-l odata si pe cel de aberatii, nu te lasa asa usor... pana acum nu au raspuns decat vreo 7 oameni...
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde aspyrin » Mar Mar 11, 2003 4:13 pm

cool... ar trebui sa facem o regula sa nu apara acelasi topic in 15 mii de locuri...

stii ce ar fi misto... aici sa castige big brother sondajul si pe "Muzica" sa castige "Popstars"

acum sincer... nu exista grad de comparatie... sunt doua emisiuni total diferite...
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde Aliosha » Mar Mar 11, 2003 4:19 pm

Initial trimis de Mihai-MOF
... ar trebui sa facem o regula sa nu apara acelasi topic in 15 mii de locuri...



Le-am unit.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde OLiX » Mie Mar 12, 2003 1:28 pm

ok .. 1) inca nu va datzi cu parerea pentru ca cele doua showuri nu au inceput .. sorry ca am deschis topicu` asta asa repede .. dar nah .. am zis sa discutam si inainte de aparitia celor doua showuri ..

2) dap .. si mie mi-a placut BB-ul de la nemtzi .. a fost interesant si ok .. cred ca o sa se descurce bine si romanashii noshtrii de la Prima

3) vali .. zi acuma daca ai ceva de zis .. daca nu .. atunci asteapta pana incep showurile ..

4) Mihai-MOF .. da .. ai dreptate intr-un fel .. POPSTARS cu sigurantza nu va mai avea acelasi succes (de rating) pe care l-a avut Alege ASIA, pentru ca, precum ziceai si tu, s-a lansat odata cu BB si nah .. in fine .. o sa vedem ..

5) ayrton am deschis in doua locuri topicul asta .. pentru ca se potrivea si aici (la muzica) si dincolo (la tv)

6) si da, chiar ma intereseaza parerile voastre

7) Aliosha 10x ;)

8) Mihai-MOF .. mmm .. ai sa vgezi ca vor avea si unele "tangente" daca pot sa le numesc asa .. ;)

9) Rog un admin daca poate sa stearga unul din cele doua mesaje de la inceput .. mersic ;)
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde Ayrton » Mie Mar 12, 2003 4:36 pm

Eu mi-am propus sa urmaresc Big brother, ca atat si-au laudat astia de la prima marfa incat m-au facut nerabdator. Am vazut si eu pe nemti cand se dadea BB-ul ceva secvente, dar necunoscand limba nu am urmarit constant; acum, o sa incerc, cel putin primele episoade sa le urmaresc. Important e sa nu se suprapuna peste meciuri de Liga Campionilor in cursul saptamanii sau ale lui Dinamo in week-end, sau Formula 1, ca atunci BB va trece pe planul 2.

Popstar-ul nu cred ca ma tenteaza... le-am vazut pe balbaitele alea de Cheeky Girls pe ProTV acum vreo 2 zile si mi-a fost destul!
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde KoRn_bitch » Joi Mar 13, 2003 4:18 pm

Deci sa lamurim ceva .. Popstars va fi un fel de Ploaia de stele + Alege Asia ... iar Big Brother va fi un fel de Vara ispitelor ... cele doua au intr`adevar unele tangentze ... insa Big`Brother se stie de pe acuma ca va avea mai multa audienta (chiar persoane din interiorul ProTv`ul sustin asta) ... shi in plus .. BB are un premiu consistent pt care merita sa participi ... Popstars probabil ca va da noi formatzii pe banda .... ceea ce nu e tocmai un avantaj ... chestia naspa e ca BB`ul de la noi nu prea o sa fie acelashi lucru cu cel de la nemtzi .. in primul rand ca acolo dormitoarele erau de maxim 3 persoane in timp ce la noi e de 6 .. ceea ce mi se pare cam inuman (timp de 4 luni) ... aici majoritatea oamenilor care s`au inscris la preselectie sunt cei care nu au o facultate inceputa care nu au servici shi care sunt in cautare de noi idile ... mai mult de 60% vin acolo cu gandul ca poate poate se combina cu cineva k lumea shi mai castiga shi un ban cinstit prin asta ... emisiunea e facuta de romani ... e cu romani shi va fi la standarde romanesti ... macar o sa fie amuzant cat de cat ... om trai shi om vedea ...
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Mesajde OLiX » Dum Mar 16, 2003 11:35 pm

nah .. ca s-a lansat si BB si .. sincer .. nu mi s-a parut cine stie ce .. "spectaculos" .. Iantu si Raicu au mers undeva spre limita penibilului .. nush daca-s buni pt. a prezenta asa ceva .. cred ca mai buni ar fi fost carcotasii sau cineva mai "funny" daca pot sa zic asa ..
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Mar 16, 2003 11:50 pm

Eu am preferat sa urmaresc The Fast and The Furious pe HBO decat Big Brother la Prima sau Steaua vs. Craiova pe Pro Tv.

Dar o sa ma uit si eu la Big Brother ca sunt curios. Spuneti-mi si mie va rog in ce zile si la ce ore este.
Si daca se va filma la baie....sa vad si eu femeile cand se spala la vagin. :yD
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde OLiX » Lun Mar 17, 2003 11:45 am

Oribilul Mosh -> mai multe informatii despre BigBrother gasesti la http://www.bigbrother.artelecom.ro .. Daca vrei sa vezi live ce se intampla acolo intra pe astea doua linkuri:

Cam 3

Cam 1

Daca vrei calitate mai buna sau daca ai conexiune mai buna, intra la ei pe site si alege-ti de acolo. Bafta
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde OLiX » Sâm Mar 22, 2003 7:17 pm

ie`te ca s-a lansat si Popstars aseara, la ProTV. De bine: Loredana si cu Dan Helciug au fost super buni .. adica nah .. Helciug rulz .. , fetele de la Pops si lansarea videoclipului lor, apoi publicul a fost super si a fost fain ca au fost invitate tot felu` de vedete din Pro. Nu a fost fain: decorul, locul destul de mic, faza cu tortul in fatza la Adi (de la Vita de Vie) si cam atata.

Hai, mai zicetzi si voi ceva ..
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

LOSERS

Mesajde KoRn_bitch » Sâm Mar 22, 2003 7:50 pm

Popstars a fost de nivelul sub`penibil ... Loredana a cam imbatranit shi glumele ei sunt cam expirate iar Helciug? A FOST PENIBIL .... faza cu tortu a fost shi ea la fel k Helciug ... Adi Despot s`a purtat exemplar in orice caz ...in concluzie? o prostie de emisiune
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Mesajde monk » Sâm Mar 22, 2003 8:04 pm

Categoric Big Brother ... pentru ca Pops este o copie mai vestica a emisiunii noastre mioritice Ploaia de Stele .....

Plus ca de la o astfel de emisiune s-au lansat si Cheeky Girls .... VA DATI SEAMA CE TALENTE OR SA ADUNE .....
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde aspyrin » Sâm Mar 22, 2003 10:01 pm

ma mir ca Despot nu la batut... sa-ti strice helciug ziua de nastere e cel mai prost lucru care ti se poate intampla!
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde Asfaltina » Sâm Mar 22, 2003 11:20 pm

Stati mai putin,nu va impacientati ca vor avea ceva de castigat si aia de la popstars!Cica 10000$ ,experienta si in caz ca vor fi alesi de aia de la gazon poate o melodie compusa special de ei .Asa ca se poate sa mai apara pe piata o" la lu la la la lei"...pe langa asta...vor avea toata faima pe care si-au dorit-o :) si toata populatia Romaniei le va fi fan,ca doar sunt niste staruri!!
Rahat...penibil popstars...mai bine ma uit la din dragoste sau la iarta-ma ca am auzit ca sunt tare siropoase emisiunile!bleahhh...:(
despite all my rage i am still just a rat in a cage
and i still believe that i cannot be saved
Asfaltina
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Sâm Mar 08, 2003 11:11 pm
Localitate: acasa

Mesajde basstard » Mie Mar 26, 2003 8:11 am

Daca ar fi sa aleg dintre variantele de afara as alege Popstars (chiar daca penalele Chici Girls sunt produsul lor). De big brother am parte daca merg la o cabana cu o gasca in care cunosc doar 2-3 oameni... de ce m-as uita la tembelizor la asa ceva. GEnul asta de emisiuni mi se par destinate oamenilor fara o viat apersonala (prea interesanta), am mai spus-o si ma repet: Big Brother : telenovela afara script

Avand in vedere realitatea (trista) din cele aprox 15 minute /zi in care ma uit la tembelizor 2 sunt o ocheada pe prima poate prind ceva amuzant.
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

dah .. bine ca suntetzi voi desteptzi ..

Mesajde OLiX » Mie Mar 26, 2003 1:14 pm

bine mah .. ca suntetzi voi desteptzi .. Precum zicea Bassplayer .. Big Brother este o telenovela fara script .. adica .. niste oameni .. intr-o cabana .. undeva izolatzi .. care sunt controlatzi de un BigBrother .. si in final .. unu` castiga 50.000$ pt. ca a reusit sa respire aerul de acolo si sa fie sclavu` lu` BigBrother. Popstars, in schimb, este o emisiune .. in care cica se vor produce vedete. Se vor crea doua formatzii. Voi avea piese si cate un videoclip (unu` de 2.000$ si altu` de 4.000$). Id33a e ca .. din emisiunea asta chiar vor iesi niste "vedete" daca pot sa zic asa .. pentru ca juriul este destul de "rau" daca pot sa zic asa .. (eu am asistat la preselectia de la Timisoara, unde au venit vreo 300 de persoane si totul a durat vreo 15 ore). Cine a zis ca Cheeky Girls s-au lansat la POPSTARS? ProTV-ul ! Si au spus asta doar ca sa promoveze emisiunea din Romania. Dar, va spun eu, pentru cei care nu stiti, ca Cheeky Girls au fost super-penibile la Popstars (UK) si nu s-au ales cu nimic de acolo. Abia dupa preselectie s-au dus la un studio, si-au inregistrat piesa lor de kkt si .. uite-asa au ajuns englejii sa le iubeasca. PUNCT
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

RE:...

Mesajde antirisC » Mie Mar 26, 2003 5:56 pm

o vorba buna pentru popstars: chici girls au fost refuzate nu o data ci chiar de doua ori.
antirisC
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Lun Dec 16, 2002 6:57 pm
Localitate: Timisoara

Re: RE:...

Mesajde basstard » Vin Mar 28, 2003 6:11 am

Initial trimis de antirisC
o vorba buna pentru popstars: chici girls au fost refuzate nu o data ci chiar de doua ori.


Oleee
Tre sa il iau pe Bortzian de manutza siu sa mergem si noi la Popstars..
A propos, instrumentisti nu vor? (doamne fereastra)
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Mesajde dadius » Vin Mar 28, 2003 8:56 am

Initial trimis de Mihai-MOF
ma mir ca Despot nu la batut... sa-ti strice helciug ziua de nastere e cel mai prost lucru care ti se poate intampla!


da exact. se vedea pe Despot ca nu mai putea.Cred ca daca-i baga una lu'Helciug acolo il lasa.

Cat despre Popstars:

Daca in Anglia au iesit Ciki Girls alea........gasiti-va cine o sa iasa in Romania.Nici nu am curaj sa ma gandesc!

Nu am incredere in trupe lansate in concursuri sau festivale.(uri)
Nu stiu de ce? Oricum cei mai adevarati artisti s-au lansat pe alte cai.

PS pt olix

Ba tu faci parte di staff'ul uneia dintre emisiuni. ce p**a mea tot deschizi atatea subiecte despre ele.la asta se rezuma viata ta? sau le faci reclama?
Spune-mi ce muzică asculţi, ca să îţi spun câţi sunteţi de mulţi!
Avatar utilizator
dadius
 
Mesaje: 779
Membru din: Dum Iun 16, 2002 11:00 pm

Romania tot Romanie o sa ramana!

Mesajde PhaseR » Mie Apr 02, 2003 10:55 am

Initial trimis de Mihai-MOF
cool... ar trebui sa facem o regula sa nu apara acelasi topic in 15 mii de locuri...

stii ce ar fi misto... aici sa castige big brother sondajul si pe "Muzica" sa castige "Popstars"

acum sincer... nu exista grad de comparatie... sunt doua emisiuni total diferite...


Da ai dreptate cu gradu' de comparatzie! La bigbrother au ales niste persoane interesante! La PopStars o sa aleaga antitalente cu tzitze mari si cu fese tari si rotunde :). Hai mai ce draq in romania emisiunile astea cu artisti sunt de kkt. Televiziunea nu cauta oameni talentatzi (muzical vorbind) cauta pamele anderson!

BigBrother rulez!

P.S. Observi ca n-am vorbit de baietzi ... la baietzi pana acum nu m-am prins care sunt criteriile de selectzie pentru televiziune! Daca stie cineva sa ma lamureasca si pe mine
-[ <PhaseR> ]-
PhaseR
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Joi Aug 15, 2002 8:53 am
Localitate: Cãlãrasi, România

Re: dah .. bine ca suntetzi voi desteptzi ..

Mesajde PhaseR » Mie Apr 02, 2003 11:05 am

Initial trimis de OLiX
bine mah .. ca suntetzi voi desteptzi .. Precum zicea Bassplayer .. Big Brother este o telenovela fara script .. adica .. niste oameni .. intr-o cabana .. undeva izolatzi .. care sunt controlatzi de un BigBrother .. si in final .. unu` castiga 50.000$ pt. ca a reusit sa respire aerul de acolo si sa fie sclavu` lu` BigBrother. Popstars, in schimb, este o emisiune .. in care cica se vor produce vedete. Se vor crea doua formatzii. Voi avea piese si cate un videoclip (unu` de 2.000$ si altu` de 4.000$). Id33a e ca .. din emisiunea asta chiar vor iesi niste "vedete" daca pot sa zic asa .. pentru ca juriul este destul de "rau" daca pot sa zic asa .. (eu am asistat la preselectia de la Timisoara, unde au venit vreo 300 de persoane si totul a durat vreo 15 ore). Cine a zis ca Cheeky Girls s-au lansat la POPSTARS? ProTV-ul ! Si au spus asta doar ca sa promoveze emisiunea din Romania. Dar, va spun eu, pentru cei care nu stiti, ca Cheeky Girls au fost super-penibile la Popstars (UK) si nu s-au ales cu nimic de acolo. Abia dupa preselectie s-au dus la un studio, si-au inregistrat piesa lor de kkt si .. uite-asa au ajuns englejii sa le iubeasca. PUNCT


Ha ha ha ha ha ha ha ha ha! mai vrei? ma faci sa rad prietene!
VEDETE ZICI! Pai ce vedete mai! Romanii cand se uita la televizor vor ca ceea ce vad sa le produca un orgasm intzelegi tu? Nu se uita nimeni la televizor ca sa fie impresionat de muzica! Se uita sa vada fete frumoase (sau baietzi :) ) sa auda barfe si sa mai auda o melodie despre viatza misto (traita la maxim prin discoteci) sa li se mai ridice un pic apetitul sexual!

Ce draq mai am ajuns sa vegetam la televizor sa nu ne mai exercitam si noi dreptul de veto! Popstars super in UK! dar in Romania o sa fie de kakat! de ce? pai intr-o tzara de rahat poate sa existe un tort cu ciocolata puiule? normal ca nu ca si pe ala il impanzesc mustele si nu ti-l mai gusta nimeni!

Si mai termina si tu cu subiectu' asta! macar pana incepe emisiunea... ca oricum pana acum nu m-a convins cu nimic!
Si am observat ca tot aduci argumente d-astea tari cum ca la timisoara au fost 300 de participanti la preselectie! So what? La constanta au fost 700 si si-au batut joc de ei. O dezorganizare de kakat si se mai cred mare televiziune!

Sa ma pupe in cur PROTV cu tot cu POPSTARSU lor de rahat (si cu pretentziile lor de mare televiziune).
-[ <PhaseR> ]-
PhaseR
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Joi Aug 15, 2002 8:53 am
Localitate: Cãlãrasi, România

Mesajde SiMiCs » Joi Apr 03, 2003 9:45 am

Dupa parerea mea nu se poatre compara Pop stars cu Big brother .
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Următorul

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori