Gothic 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Diablo, NeverWinterNights, Morrowind, Baldur's Gate

Gothic2 !!!

Mesajde zaother » Lun Apr 07, 2003 7:51 pm

Shtie cineva cand apare Gothic 2 in versiunea engleza????????? Totzi nemtzii il lauda shi ashteapta add-on-u' . Asta-i crima pe fatza frate!!!!!!!!!!!!!!
zaother
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Apr 07, 2003 6:50 pm
Localitate: Iasi

Mesajde Raspopitu » Joi Apr 10, 2003 9:32 pm

LOL,yo credeam ca o iesit....deci de aia nu se gasea pe niciunde...numa bine ca shtiu si nu mai tre sa ma agit sa il caut,revin la intrebarea pusa de zaother : Cand apare?
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Game Over » Sâm Apr 19, 2003 12:03 pm

Nu se shtie exact cand va apare. Pe http://www.gonegold.com scrie ca a fost scos in martie, cred ca numai in limba germana (dar nu preciazea nimik altceva). :((
Se pare ca nimeni nu se incumeta sa-l traduca shi in engleza :D .
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Mesajde Raspopitu » Mie Aug 27, 2003 11:13 pm

na ca avem si gothic 2 in engleza...e mult mai greu decat 1..zic yo
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Mesajde AdevaRapper » Sâm Aug 14, 2004 2:34 pm

Jucat, placut, terminat! Frumos! Nota 9!
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde nodingat » Mar Aug 31, 2004 12:32 pm

aţi terminat vreunu cu magul?
dacă da, din prima?
discutam cu un amic şi el susţinea că l-a terminat din prima cu magul, io am incercat dar mi s-a părut supergreu inceputul cu magul!
l-am terminat cu un paladin.
nodingat
 
Mesaje: 720
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde AdevaRapper » Mar Aug 31, 2004 9:31 pm

Si eu tot ca paladin l-am terminat, pentru ca asa imi place in toate RPG-urile sa joc pe calea fortei, nu a magiei. Nu am fost curios sa joinez Manastirea, dar am un prieten mai nonconformist care a facut-o si se chinuie teribil inca de la primele questuri. Cat despre terminarea jocului - nu intra in discutie (inca).
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde s1nn3r » Joi Sep 02, 2004 2:59 pm

Mah io am dus joq de 3 ori cu toti 3(Magu' Paladinu' si mercenaru')...Cel mai ushor mi sa parut cu magul...deoarece la Ultimul Boss am aplicat 3 Destroy undead-uri si a murit...Super ushor...la incepu un piq greu...pana iti iei capra.) lol
"Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering."
Avatar utilizator
s1nn3r
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Sâm Apr 17, 2004 11:00 pm


Înapoi la RPG

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron