Andreea

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Cum vi se pare Andreea?

Da,imi place la nebunie!!!!!!!!!
20
40%
Da,hai sa zicem...
17
34%
Nu o pot suferi!!!!!!!!!
6
12%
Sunt altele mai frumoase si mai destepte decat Andreea
7
14%
 
Voturi totale : 50

Andreea

Mesajde CR@ZY » Lun Apr 21, 2003 11:34 am

Ce credeti despre Andreea?
eu cred ca...sunt innebunita dupa ea,imi place ca si eu sunt tot sclifosita si fitzoasa,exact ca ea.sper sa castige.
Spuneeti-va parerea despre preferata mea Andreea.
Fişiere ataşate
andreea14.jpg
andreea14.jpg (6.41 KiB) Vizualizat de 7281 ori
A-)
El este departe,foarte departe,...dar totusi nu e chiar asa de departe.
:a
Avatar utilizator
CR@ZY
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Dum Mar 30, 2003 12:00 am

Mesajde angus » Lun Apr 21, 2003 11:50 am

cum itzi explici faptul ca, exact acum doua saptamani, a fost votata cu insistentza de catre public, ajungand prima in top (dupa mumu). shi ce parere ai de faptul ca ieri a fost singura care l-a votat pe florin?
lucrurile nu sunt ce par a fi
angus
Junior Member
 
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:00 pm
Localitate: in za grin forest

Mesajde Titina » Mar Apr 22, 2003 5:10 pm

Andreea....mi se pare prea fitzoasa shi sclifosita..da' e dragutza la fatza....imi place doar cum arata....Ce pareri mai vrei?????
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde monk » Mar Apr 22, 2003 5:18 pm

... lol X-tina tu zici ca nu iti place da ai votat ca si da imi place la nebunie ... lol

Oricum faptul ca a fost prima care a avut tupeul sa faca baie goala spune multe ....
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde SiMiCs » Mar Apr 22, 2003 6:52 pm

Hai sa imi dau si eu cu parerea :la inceput Andreea mi sa parut fitoasa si umpik ciudata dar acum dupa 4 saptamani mi se pare o fata absolut normala si pot sa zic ca a inceput sa imi placa.
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Apr 23, 2003 7:53 pm

anguse , Andreea e certata cu Florin...sau Violeta...ca nu mai stiu exact ? In ultima vreme am urmarit pe apucate...si am cam pierdut sirul evenimentelor.
Daca Andreea e cea certata cu Florin atunci mi se pare normal sa il voteze.

Mie mi-a lasat o impresie buna. A fost singura dintre fete care nu l-a votat pe Mumu. E mereu impaciuitoare...
Am auzit vorbindu-se ca ar fi omul cartitza...adica cel care e din partea lui Big Brother in casa. Cica asa a fost pe la toate showurile. 1-2 oameni ii baga asa din partea lor..sa faca pe acolo atmosfera....sa calmeze lucrurile cand e cazul. Nu stiu. Zic si eu.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Nightmare » Mie Apr 23, 2003 8:53 pm

Mie imi place Andreea. Mi se pare cea mai frumoasa din casa Big Brother. Este si simpatica si are ceva in cap.
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde angus » Joi Apr 24, 2003 12:35 pm

Moshule, shi mie mi se pare ca e ceva ciudat cu andreea shi florin, ca la inceput era florin gramada pe dansa, cred ca s-o fi certat da' io n-am vazut. doar am vazut faza cand era andreea suparata foc de gluma lui ernest, cand acesta i-a pus nush ce aiureala in sticala de shampon. florin, omniprezent shi dragutz ca intotdeauna, i-a oferit fetei shamponul lui, ca s-o imbuneze, dar ea l-a refuzat intzepata de cateva ori, reushind pana la urma sa-l scoata din sarite shi sa ii arunce shamponul pe pat, plecand furios, trantind usha shi zicandu-i freo doo. dupa aia s-au racit relatziile simtzitor.
lucrurile nu sunt ce par a fi
angus
Junior Member
 
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:00 pm
Localitate: in za grin forest

Mesajde sufletica » Sâm Apr 26, 2003 3:00 pm

Andreea imi place . Si nu cred ca va mai tine mult asa zisa suparare a ei pe Florin . Ea a devenit mai distanta cand aflase ce se intamplase intre IUlia si Florin. Defapt nu sa intamplat nimic dar asa cred cei din casa. CUrand se vor impaca. In caz contrar a mai ramas Soso nu ? Eu cred ca ar putea avea o relatie si cu el . Totul o sa iasa bine ... fiti pozitivi ... BYE
sufletica
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Apr 26, 2003 2:38 pm
Localitate: dorohoi Romania

E adevarata....

Mesajde Love2Fly » Mar Apr 29, 2003 12:53 am

E prea adevarata mah.....impreuna cu Violeta va ramane pana in spre finalul BB-ului....
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Beauty_Angel » Joi Mai 22, 2003 8:13 am

Andreea este dragutza...mie imi place destul de mult,dar...cel mai mult imi place Alida.
Beauty_Angel
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Joi Mai 22, 2003 8:06 am
Localitate: Langa Dumnezeu

Mesajde monk » Vin Mai 23, 2003 3:18 pm

Ce sa mai incolo si incoace .... e ultima persoana din casa care si-o va pune .....

Ieri spre exemplu la filmarea videoclipului avea 3 perechi de chiloti pe ea .... CENTURA DE CASTITATE !!! in toala regula
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Vin Mai 23, 2003 9:37 pm

Mi se pare dragutza rau tipa (la fatza)...
Dar mi se par normale sclifoselile ei avand in vedere cati bani are...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Hy!

Mesajde RalucaB » Sâm Mai 24, 2003 10:03 pm

E mijto Andreea.
Imi place f. mult.
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Re: Hy!

Mesajde monk » Dum Mai 25, 2003 7:06 pm

Sa mor io fetita asta deja ma calca pe nervi ......

IN **** mea mai treci ba si tu pe la ora de romana ...... sau roag-o dracu pe maica-ta sa te invete sa scrii
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

andreea - tare

Mesajde sohatzki » Lun Mai 26, 2003 10:43 pm

imi place andreea. fata de alida si izabela... e super-OK!
pacat totusi ca nu se intelege cu blondu'...
adevarul nu doare, ci serveste dusuri reci prostiei calde...
Avatar utilizator
sohatzki
Junior Member
 
Mesaje: 173
Membru din: Sâm Apr 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Mar Mai 27, 2003 3:24 pm

why shouldn`t i admit it... Andreea este preferata mea (dintre fete...) Mai demult era Vio daaaar... dom`soara a plecat!
deci a ramas Andreea... eu sunt sigura ca va ramane printre ultimii 4 concurenti... Nu stiu de ce... mie una mi-a lasat o impresie buna... pana acum :D
Plus ca.... Pe Alida nu prea pot sa o suport (daca mai plange odata cred ca o sa fac crize!) iar Izabela.... mai bine ma abtin!

conclusion: imi place de Andreea ;D
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Andreea

Mesajde ^Aripioara^ » Mie Mai 28, 2003 4:43 pm

Si mie imi place dar nu pentru ca este frumoasa ci si pentru rolul pe care la avut in Dracula si mai am si alte motive.Multe fete sunt frumoase, deci nu numai Andreea.
^Aripioara^
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Dum Mai 25, 2003 2:11 pm
Localitate: Bucuresti

andreea

Mesajde rallucca » Mie Mai 28, 2003 5:55 pm

sincera sa fiu nu imi place pentr ca mi se pare cu fite dar la inceput nu era asa.Oricum nu imi place
rallucca
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Mar Mai 27, 2003 5:03 pm
Localitate: undeva in sufletul tau

Andreea

Mesajde Tiger Blue » Dum Iun 01, 2003 11:26 am

Mie imi place de ea, dar nu inteleg ca daca il lasa pe Ernest sa puna mana pe ea, pe picioarele ei, s-o atinga, asa ca la inceput, nu inteleg de ce acum tot plange pe umarul celorlati din cauza asta.Ii place sau nu ce face Ernest cu ea?
Avatar utilizator
Tiger Blue
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Vin Mai 30, 2003 11:00 pm

Mesajde Miss Lizzie » Dum Iun 01, 2003 1:22 pm

Este destul de parsiva. Este foarte fitoasa. Dar imi place.
Be yourself and you won't regret it!
Miss Lizzie
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Mai 31, 2003 5:29 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Tiger Blue » Dum Iun 01, 2003 3:20 pm

Ok. De placut si mie imi place dar nu chiar asa de mult deoarece nu o prea inteleg uneori.
Avatar utilizator
Tiger Blue
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Vin Mai 30, 2003 11:00 pm

Mesajde DeVil Bitch » Mar Iun 03, 2003 12:44 pm

Dintre fetele ramase in casa, este singura ceva mai normala...
daca ar iesi ea, am ramane cu Alida si Iza... 2a proaste dupa parerea mea, care nu au ce cauta pe acolo!!
Mi se pare o persoana destul de interesanta... comparata cu restul fetelor din casa.
DeVil Bitch
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Joi Noi 21, 2002 12:31 am
Localitate: hell

Mesajde Tiger Blue » Mie Iun 04, 2003 4:35 pm

Da. este o fata dragutza si in plus Alida plange tot timpul, cat este ziulica de mare!
Gandeste de doua ori,
Inainte de-a actiona!
Avatar utilizator
Tiger Blue
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Vin Mai 30, 2003 11:00 pm

O terminata

Mesajde Love2Fly » Sâm Iun 07, 2003 2:17 am

E fitzoasa pana la Dumnezeu! O terminata! Carpa, Zdreantza ordinara!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde genicon » Dum Iun 08, 2003 2:45 pm

Mai ales dupa faza cu plecataul... Cica "Andreea nu plimba vaca". Ma intreb... daca nu plimba vaca, macar la tzatza suge?:D
A fost dezamagita saracuta fata ca nu ar fi iesit cu "surle si trambite" (citat Costel) si nu s-ar fi bucurat de bucuriile celorlalti membrii... asa ca si-a calcat "onoarea de familist". Cum zicea un mare om, candva: "La revedere, drum bun!"

Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Mesajde Aldea Alina » Dum Iun 08, 2003 3:47 pm

giugiuc!!!!!!! e rasftata de moare!!!!! "aveai atatea fite -n cap ca nici nu puteai sa pasesti..."= akcent
dar in rest arata bine
so go on and scream
scream at me i'm so far away
i won't be broken again
Avatar utilizator
Aldea Alina
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Lun Sep 23, 2002 11:00 pm

2154

Mesajde baixinho© » Dum Iun 08, 2003 4:11 pm

nu stiu daca este bine sa o judec dupa comportamentul ei din ultimele 2-3 zile, dar daca as avea cum, as lua-o pe ea si pe Ernest si i-as da cap in cap pana as obosi, iar in timp ce ma i-as pune pe ei sa se dea cap in cap.
eu cred ca fata asta nu stie pe ce lume traieste. are orgoliul sa iasa din casa la initiativa ei, nu propusa si votata si a profitat de ocazia asta cu vaca. cica nu plimba vaca deoarece isi incalca unele principii, nu traieste in aceeasi incinta cu porcii ca fac mizerie (sau cine stie ce motiv de tot ecscrementrul), in concluzie ii pute totul. cand a fost sarcina saptamanala avea greturi sa isi faca bocancii! in schimb, cand a auzit ca daca iese din casa pe usa din dos, ca luzí£rii, s-a sucit si a acceptat sa ramana!
cat despre Ernest, ala este un bou, asa acum a recunoscut si el! oare isi da seama cat este de penibil? imi venea sa sparg televizorul cand il auzeam ca ii spune Andreei, cand asta se gandea daca sa iasa din casa sau sa ramana, ca mintea ei trebuie sa fie limpede si sa nu se gandeasca ala Ernest ca o iubeste! dupa catva timp, insa, a rugat-o sa ramana in casa pentru un bou si sa nu plece din cauza unei vaci!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde monk » Dum Iun 08, 2003 9:25 pm

ce sa mai atat ...... e o falsa ....... dovada e revenirea asupra deciziei cu plecarea ........ oameni ca ea nu ar fi trebuit sa intre in casa
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Andreea

Mesajde punct » Lun Iun 09, 2003 2:15 pm

e o prefacuta, nu uita nici un moment ca se afla in fata camerelor. e cea mai artificiala din casa, tot timpul are grija sa isi traga camasa cat mai sus , pozeaza incontinuu
X
Avatar utilizator
punct
Junior Member
 
Mesaje: 328
Membru din: Vin Mai 02, 2003 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori