Cupluri din lumea muzicii

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Cupluri din lumea muzicii

Mesajde Nemo » Lun Apr 28, 2003 9:25 pm

Care vi se par cele mai reusite cupluri din lumea muzicii, si ce cupluri noi si "ascunse" de ochii lumi mai stiti.
Nemo
 

Re: Cupluri din lumea muzicii

Mesajde Fan » Mar Apr 29, 2003 2:18 pm

Initial trimis de Nemo
Care vi se par cele mai reusite cupluri din lumea muzicii, si ce cupluri noi si "ascunse" de ochii lumi mai stiti.

nicoleta luciu cu dinu ala ....(daca se poate numi muzica)
Fan
 

Oana si George

Mesajde SweetDream » Mar Apr 29, 2003 9:32 pm

Oana(k-pital) si george(body&Soul) am aflat de curand ca sunt impreuna. Sunt un cuplu Ok. Nu credeti?:o
SweetDream
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Apr 29, 2003 2:14 pm
Localitate: Somewhere in Romania

Re: Oana si George

Mesajde Nemo » Joi Mai 01, 2003 10:21 am

Initial trimis de SweetDream
Oana(k-pital) si george(body&Soul) am aflat de curand ca sunt impreuna. Sunt un cuplu Ok. Nu credeti?:o


Sorry SweetDream dar sunt impreuna de mult, dinainte sa apara Oana pe piata in formula Kpital.
Nemo
 

Mesajde Unregistered » Joi Mai 01, 2003 10:45 pm

Oana cu George de la B&S ?!
Am auzit-o de curand la Tatu ...
Mi s-a parut o sclifosita interesata de bani in general si de barbatii cu bani in special...
Daca are ce papa de la el ...
Genul :stiu ce fac si cui o dau !
Bravo ei , cred ca il toaca de bani...
Unregistered
 

Mesajde Sydney » Joi Mai 01, 2003 10:50 pm

Cred k cel mai tare cuplu din muzica a fost,este si va ramane Costi si Adrian Copilu` Minune
Good shit this is....mmmmm....

Chester chooses chestnuts,cheddar cheese with chewy chives.He chews them and he chooses them.He chooses them and he chews them...those chestnuts, cheddar cheese and chives in cheery, charming chunks
Avatar utilizator
Sydney
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Noi 01, 2002 12:00 am

...

Mesajde jane doe » Joi Mai 01, 2003 11:51 pm

Un cuplu din muzica romaneasca ( nu cred ca e neaparat cel mai reusit, dar nu conteaza:cool: ): Dana de la HI-Q si Calin Goia de la Voltaj.
Un alt cuplu pe care insa chiar il consider reusit:Beyonce ( Destiny's Child) si 50 Cent:o
I woke up this morning, the sunshine was shining / I put on my happy face / I'm living, I'm able, I'm breathing, I'm grateful / Woke up and realized this world's not so bad after all / looked at it through a child's eyes, and I saw these beautiful / Things that you never think about/
Avatar utilizator
jane doe
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Joi Feb 13, 2003 12:00 am

Cupluri

Mesajde Maby » Vin Mai 02, 2003 12:57 pm

Am vazut-o pe Andra cu un tip care parea foarte cunoscut dar nu stiu exact numele. Si el e intr-o formatie ceva, stie careva ceva?
Maby
 

Mesajde Weirda » Vin Mai 02, 2003 1:59 pm

Giulia (Candy) si Cristi (directia5)
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

...

Mesajde jane doe » Vin Mai 02, 2003 9:29 pm

Giulia si Cristi nu mai sunt impreuna de fffffff mult timp.:rolleyes:
Din cate stiu eu au iesit si multe scandaluri din cauza asta! Iar Giulia are un logodnic!
I woke up this morning, the sunshine was shining / I put on my happy face / I'm living, I'm able, I'm breathing, I'm grateful / Woke up and realized this world's not so bad after all / looked at it through a child's eyes, and I saw these beautiful / Things that you never think about/
Avatar utilizator
jane doe
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Joi Feb 13, 2003 12:00 am

Mesajde Weirda » Sâm Mai 03, 2003 2:38 pm

:shock: ma rog... acum vreo 2 seri erau amamdoi intr-o discoteca si pareau f apropiati... :p
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Mesajde Andreea Pisoi » Dum Mai 04, 2003 12:22 pm

AndreEA Antonescu si Iustin Paraschiv. Dupa parerea mea, un cuplu reusit... : )) Ce parere aveti?! Pai, Giulia e cu unu` de la o echipa de fotbal. Numele nu-l mai stiu.. : (
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

...

Mesajde jane doe » Dum Mai 04, 2003 9:29 pm

Initial trimis de Andreea Pisoi
AndreEA Antonescu si Iustin Paraschiv. Dupa parerea mea, un cuplu reusit... : )) Ce parere aveti?!

Nu mi se pare un cuplu deloc reusit... Sunt nashpa amandoi! :rolleyes: Oricum, e parerea mea, iar gusturile nu se discuta!:) :rolleyes:
I woke up this morning, the sunshine was shining / I put on my happy face / I'm living, I'm able, I'm breathing, I'm grateful / Woke up and realized this world's not so bad after all / looked at it through a child's eyes, and I saw these beautiful / Things that you never think about/
Avatar utilizator
jane doe
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Joi Feb 13, 2003 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Lun Mai 05, 2003 12:50 am

Initial trimis de Andreea Pisoi
AndreEA Antonescu si Iustin Paraschiv. Dupa parerea mea, un cuplu reusit... : )) Ce parere aveti?! Pai, Giulia e cu unu` de la o echipa de fotbal. Numele nu-l mai stiu.. : (


1. Cel mai distrus cuplu....cate clase are Iustin? 1 peste tren? dar stii ce? AndreEA il merita pe Iustin....ceva mai bun nu gaseste:) si care sa aiba si bani. Baiat destept, frumos si cu bani mai rar....de cele mai multe ori cu bani si atat!:)
2. Giulia e cu Costin (nici o legatura cu mine) care e fiu' unui mare smecher la o ecipa de fotbal din divizia A
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Lun Mai 05, 2003 5:20 am

Initial trimis de edd4real
Cred k cel mai tare cuplu din muzica a fost,este si va ramane Costi si Adrian Copilu` Minune


si eu tot cu ei votez :D
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde SiMiCs » Joi Mai 08, 2003 2:44 pm

Initial trimis de vali


si eu tot cu ei votez :D

:lol: :lol: ma-ti convins votez si eu :p pt Adriana copilul tampit si Doctor Costi!
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Mesajde neatza » Joi Mai 08, 2003 4:12 pm

adrian enache & iuliana marciuc ex posea
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Joi Mai 08, 2003 6:37 pm

Initial trimis de d3a^crazY
Giulia (Candy) si Cristi (directia5)


;a nu vorbiti fara sa cunoasteti!!!
Cristi nu mai este cu Giulia de foarte mult timp... plus ca relatia lor a durat foarte putin si nu a fost nimic "serios" intre ei... este o poveste mult prea complicata... nu imi permit sa o scriu pe forum...
plus ca Giulia are prieten..dar NU sunt logoditi.... mda, il cheama Costin si e un tip super...
iar Cristi... are si el pe cineva... din pacate despre dom`soara nu pot spune lucruri prea bune....
ca sa nu mai adaug ca in momentul de fata nu se inteleg prea bine.... (giulia + cristi)
i know what i`m talking about, believe me....

concluzie ---> u don`t know what ur talking about ppl!!!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Unregistered » Joi Mai 08, 2003 6:44 pm

si sa nu-i uitam pe baiatul lui Dolanescu si pe fata Irinei Loghin,erau impreuna acu'ceva timp...ce n-am voie sa spun si eu ceva?;s
Unregistered
 

Mesajde cubu » Joi Mai 08, 2003 6:49 pm

Initial trimis de Bad Girl
concluzie ---> u don`t know what ur talking about ppl!!!


Multumim de informatiile pretioase furnizate... Fara ele cred ca in seara asta nu dormeam linistit... Fii capitanul nostru!!!
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Unregistered » Mar Mai 13, 2003 12:29 pm

gica petrescu si corina chiriac. daca se vor combina vreodata
Unregistered
 

Mesajde Unregistered » Lun Mai 19, 2003 1:55 pm

LAZAROV cu MANGUSTA!
Unregistered
 

Mesajde creieru » Mar Mai 20, 2003 11:03 pm

fratilor la muzica nu ma prea pricep, dar era bestial maimutoiul ala cu pedale zis si mihai constantiniu sau constantinescu cu statuta aia basarabeanca. doi cacatzi ,chilotzi pe broasca...
creieru
 

Mesajde Manela.ro » Joi Mai 22, 2003 11:40 am

LEO din Strehaia si Carmen Serban
Manela.ro
 

Mesajde Weirda » Joi Mai 22, 2003 2:25 pm

Initial trimis de Bad Girl


;a nu vorbiti fara sa cunoasteti!!!
Cristi nu mai este cu Giulia de foarte mult timp... plus ca relatia lor a durat foarte putin si nu a fost nimic "serios" intre ei... este o poveste mult prea complicata... nu imi permit sa o scriu pe forum...
plus ca Giulia are prieten..dar NU sunt logoditi.... mda, il cheama Costin si e un tip super...
iar Cristi... are si el pe cineva... din pacate despre dom`soara nu pot spune lucruri prea bune....
ca sa nu mai adaug ca in momentul de fata nu se inteleg prea bine.... (giulia + cristi)
i know what i`m talking about, believe me....

concluzie ---> u don`t know what ur talking about ppl!!!

pai daca stii atatea explica-ne si noua sa nu murim prosti!
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Mesajde Unregistered » Joi Mai 22, 2003 2:37 pm

ce te face sa crezi ca bad girl n-ar vrea sa mori asa ?
Unregistered
 

Cel mai cool cuplu !

Mesajde Unregistered » Joi Iun 12, 2003 5:33 am

A.J. de la UNU' cu Alexandra Ungureanu, cantareti de care n-am mai auzit de cateva luni care zic eu ca se potrivesc cel mai bine . . . unu' cu alta. Ai fi zis ca-s cei mai rezervati si mai reci oameni daca nu i-as fi vazut la laptarie acum o saptamana, imbracati normal, plasati ferit si razand ca doi copii...fara ifose si aere idioate
Ea a cantat la Eurovision in romania si el e tipul din "mai avem nevoie si de iarba"
Unregistered
 

Mesajde Unregistered » Vin Iun 13, 2003 11:02 pm

Bodo si iubita lui?
Am inteles ca se casatoresc vara asta! Oricum, daca este adevarat, casa de piatra!
Unregistered
 

Mesajde Unregistered » Vin Iun 13, 2003 11:17 pm

Carmen (Camioane in multime) si Dragos (Proconsul)
Razvan Fodor si Catrinel Menghia
Mita (Bere Gratis) si Liana stanciu si Cain
Unregistered
 

Oops! :)

Mesajde Sweet-one » Lun Sep 29, 2003 8:21 am

Mey... chiar am ramas in urma cu stirile astea... Hmmm... :con: Stiu k intr-o vreme una din tipele de la Evrika era cu Bogdan (ex-Body&Soul) dar nu mai stiu dak sunt impreuna. Si CAlin cu Dana Nalbaru mai sunt??? Erau un cuplu reusit! :p Voi ce mai stiti???
"Am nevoie de tine, cand ma trezesc! Am nevoie de tine, sa pot sa visez! Am nevoie de tine...SA NU MA UITI!!!"
:a
Avatar utilizator
Sweet-one
Junior Member
 
Mesaje: 257
Membru din: Lun Sep 15, 2003 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori