Andreea Balan are in trupa presedinta fan-clubului din Alexandria

Forum dedicat fanilor Andreea B , ei vor putea sa primeasca raspunsuri chiar de la Andreea

Ce sanse credeti ca au fanii pentru a intra in trupa lor preferata ?

Chestionarul s-a închis pe data de Vin Iun 06, 2003 1:03 pm

f. slabe
3
50%
slabe
1
17%
suficiente
1
17%
bune
1
17%
 
Voturi totale : 6

Andreea Balan are in trupa presedinta fan-clubului din Alexandria

Mesajde danapop » Mie Mai 07, 2003 1:01 pm

Ce parere aveti de faptul ca Andreea Balan are in trupa ei de dansatoare presedinta Fan-clubului ei din Alexandria ?
Ea se numeste Andreea Popescu si are 14 ani.
Mai stiti ca incepand cu data de 8.05.2003 se vor pune in vanzare CD-uri cu ultimul ei videoclip la melodia Plang de dor ?
danapop
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 07, 2003 12:47 pm

Mesajde Andreea Pisoi » Mie Mai 07, 2003 2:17 pm

LOL! Andreea P. doar a filmat in videoclipu` Andreei... Nu face parte din trupa ei de dans. Iar in legatura cu CD-u`... Nu stiam. Da-ne mai multe detalii, plssss!
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Nightmare » Mie Mai 07, 2003 6:23 pm

Am vazut-o pe Andreea si in videoclip, si in concertul din Alexandria. Chiar danseaza bine.
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

hy!

Mesajde RalucaB » Joi Mai 08, 2003 1:36 pm

Pe bune?
Care e?
:confused: :confused:
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

poftim?

Mesajde mihaitzu » Joi Mai 08, 2003 2:12 pm

Ce s-a intamplat? Ea la 14 ani e dansatoare a Andreei Balan? Mai e si presedinta a fan-club-ului ei? Cum? Asa ceva nu e posibil. Cu faza asta m-ati dat gata. Cum s-a intamplat asa ceva? Toate dansatoarele Andreei au 18 ani, iar ea 14???? Trebuie sa o sun pe Andreea sa o intreb. Cum? Nu pot sa cred.:confused:
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Joi Mai 08, 2003 2:49 pm

Dap... Dak se pricepe si danseaza bine, ce are?! :) Andreea P. e o dulceata! :)
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Re: hy!

Mesajde Nightmare » Joi Mai 08, 2003 10:26 pm

Initial trimis de RalucaB
Pe bune?
Care e?
:confused: :confused:



Uita-te la inceputul videoclipului, pe acel hol unde sunt mai multe fete. Printre ele este si o fata satena cu suvite, exact in spatele Andreei Balan.
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Vin Mai 09, 2003 12:42 pm

nu e adevarat.... cel putin mi-a zis ca toate-s din ploiesti, si nu au peste 18 ani... una e a 9 a, aia din stanga ei (bruneta-prima)... si cam atat stiu.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Re: poftim?

Mesajde covergirl^^^ » Vin Mai 09, 2003 10:36 pm

Initial trimis de mihaitzu
Ce s-a intamplat? Ea la 14 ani e dansatoare a Andreei Balan? Mai e si presedinta a fan-club-ului ei? Cum? Asa ceva nu e posibil. Cu faza asta m-ati dat gata. Cum s-a intamplat asa ceva? Toate dansatoarele Andreei au 18 ani, iar ea 14???? Trebuie sa o sun pe Andreea sa o intreb. Cum? Nu pot sa cred.:confused:


ce te mai exasperi din orice rahat
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Re: poftim?

Mesajde Nightmare » Vin Mai 09, 2003 10:49 pm

Initial trimis de mihaitzu
Ce s-a intamplat? Ea la 14 ani e dansatoare a Andreei Balan? Mai e si presedinta a fan-club-ului ei? Cum? Asa ceva nu e posibil. Cu faza asta m-ati dat gata. Cum s-a intamplat asa ceva? Toate dansatoarele Andreei au 18 ani, iar ea 14???? Trebuie sa o sun pe Andreea sa o intreb. Cum? Nu pot sa cred.:confused:




Chhar daca tu nu crezi, asa este. Andreea Popescu este cu mine in clasa. Poti sa o intrebi si pe Andreea, vei vedea ca tot acelasi lucru iti va raspunde.
Si fan-club-ul il are de mult timp.
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Sâm Mai 10, 2003 2:04 pm

LOL! Mihai, ti-e ciuda ca tu nu ai succesu` ei?!
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde covergirl^^^ » Sâm Mai 10, 2003 10:31 pm

shi totushi, nu intzeleg ce e cu subiectul asta. ce are daca are 14 ani shi e in trupa de dansatoare a andreei??:confused: de parca ar conta! daca are talent, care-i faza? crazy angel, tie ti se pare ceva greSHIT? :cool:
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Nightmare » Sâm Mai 10, 2003 10:56 pm

Initial trimis de covergirl^^^
crazy angel, tie ti se pare ceva greSHIT? :cool:



Mie nu mi se pare nimic gresit. Aceasta fata chiar are talent.
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Sâm Mai 10, 2003 11:10 pm

Initial trimis de Cr@zY @nGeL



Mie nu mi se pare nimic gresit. Aceasta fata chiar are talent.


atunci e super OK!
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Dum Mai 11, 2003 12:21 pm

Mda.... S-o salute cineva pe fata aia din partea mea, k n-am mai vorbit de mult cu ea... :)
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Nightmare » Dum Mai 11, 2003 1:08 pm

Initial trimis de Andreea Pisoi
Mda.... S-o salute cineva pe fata aia din partea mea, k n-am mai vorbit de mult cu ea... :)




O salut eu azi si din partea ta cand o vad pe centru.
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Dum Mai 11, 2003 4:06 pm

10X mult..
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Nightmare » Dum Mai 11, 2003 8:24 pm

Initial trimis de Andreea Pisoi
10X mult..



Cu placere.
Am salutat-o pe centru din partea ta.
Azi s-ar putea sa intre pe forum sa vada si ea subiectul.
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde mihaitzu » Lun Mai 12, 2003 4:24 pm

Eu am vb. cu Monica, dansatoarea Andreei si mi-a spus ca e adevarat, ca e dansatoare ca nu danseaza super dar se pricepe cat de cat. Dar Nico, prietena mea, a vb. cu Andreea, iar ea i-a spus ca a aparut ptr. ca mama sa a sponsorizat videoclipul. Si Nicoleta va aparea in hit-ul de vara, care va fi filmat in 10 iunie 2003. Din cate mi-a spus Nico, Andreea a vrut sa fiu si eu in video, dar m-am certat cuea, si atunci voi fi cu 6 zile inainte de examene, si no.... :) Va pup

Si inca un lucru, nu mi-e ciuda, ma bucur ptr. Andreea P., desi nu o cunosc.:a
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Lun Mai 12, 2003 10:31 pm

Mihai, ce pacat ca ai agenda prea incarcata ca sa mai apari si in clipul Andreei Balan, ne-ai sfasiat inima tuturor, inclusiv a Andreei ;P ;P

...

Stiati ca Andreea mi-a facut o oferta speciala sa cant cu ea pe album pentru 10.000 de para, dar am refuzat-o pentru ca eu negociez de la 20.000 incolo... :hehe:

p.s. si acum o sa ajunga ceva de genul "gabitu zice ca andreea ia zis sa cante cu ea pe 1.000.00$", stati doar sa vedeti. :))

2p.s.Timeea scoate-ti avatartul ala ca te tai, pune-ti unu' cu AB, ce treaba ai tu Avril.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Mie Mai 14, 2003 6:59 am

Initial trimis de Gabyzzu
Mihai, ce pacat ca ai agenda prea incarcata ca sa mai apari si in clipul Andreei Balan, ne-ai sfasiat inima tuturor, inclusiv a Andreei ;P ;P

2p.s.Timeea scoate-ti avatartul ala ca te tai, pune-ti unu' cu AB, ce treaba ai tu Avril.


:con: avatar cu a.b.....nuh ca mai sunt catziva cu dinala shi n-o sa ma mai disting de restu' :D
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mihai, ce pacat ca ai agenda prea incarcata ca sa mai apari si in clipul Andreei Bal

Mesajde mihaitzu » Mie Mai 14, 2003 5:01 pm

Mie (cel putin) mi se pare ca pot face mai multe lucruri decat tine odata. Eu invat ptr. capacitate, ma ocup de fan-club si de concurs, merg la concerte ale Andreei B. .... in timp ce tu te-ai lasat de fan-club doar ptr. ca ai capacitatea .... saracaul de tine, nu stii cat de rau ne pare ca tu ti-ai desfiintat. Nu radeti :)

Sa stii ca toata lumea se bucura ca ti-ai desfiintat fan-club-ul, incepand de la mine (care te urasc), pana la Andreea (care te uraste la fel de mult) dupa cateva vorbe care le-am schimbat eu si Nicoleta cu ea. So, termina-te ca ma enervez iar, de fapt ma enervez si mai tare, ca de fapt nu mi-a trecut niciodata dupa faza aia ca imi pui tu interdictie in Bucuresti. Daca nu m-ar fi oprit Nicoleta, cand am fost la Sibiu, luam autocarul catre Bucuresti si acum erai bagat in frigider in pungi de un kg. , k?

Asa ca ramanem la aceiasi concluzie, cu sa iti vezi de carte, imi timp ce imi vad eu de carte, fan-club, concurs si concerte :) . , k??? Bye.

Pe restul va pup dulce.
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

LOOOL

Mesajde gabuba » Mie Mai 14, 2003 10:24 pm

Mama da periculos mai esti tu... :hehe:
Cata ura ti-am putut crea...
Oricum, prefer sa nu fiu ca voi, o persoana care o sa stea toata viata in umbra alteia...
Spre nenorocul tau nu m-a "ranit" nici faza ca tu si nicoleta ma urati, cat nici cea cu AB... sigur ca ab a vb. cu voi despre asta... in mod cert... da ma rog nu-mi pasa, dar am o singura problema baietzas: nu mai veni la mine cu minciuni de stilul asta .:rolleyes:

Se pare ca tu esti multi-talentat spre deosebire de mine, sa vedem care o castige cursa pe care o tot amintesti. Eu am reusit in viata, si tu cu fan clubul tau, si cu fatarniciile tuturor nu stiu ce vei face. Mie lumea daca are ceva sa-mi spuna stie ca o poate face in fata , nu asa cum faceti voi.... cu inventii penibile, si miscari pe la spate. Fii calm, daca am avut ceva sa-ti spun ti-am zis deja.

Si acum te-ai enervat asa de tare incat o sa iei elicopterul, si o sa aterizezi pe blocul meu si ma vei ucide cu sange rece, nu?;)

Si asta sa-ti zic de ce! Pentru ca nu esti capabil sa porti o discutie pana la capat, ti-e frica de final, de aici nu se deduce lasitatea? Asta nu era metoda prostului? cand isi da seama ca e in inferioritate intelectuala da cu pumnul?

se pare ca fan clubul ti-a luat asa de mult timp, incat nici sa te exprimi corect nu (mai) shtii ...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde mihaitzu » Joi Mai 15, 2003 1:46 pm

Cata ura imi poti purta! Dar nu ma intereseaza atata vreme cat si eu si celelalte persoane iti purtam.

Vorbesti de mine ca sunt fatarnic, uita-te la tine, ca esti geniu, ca nu stiu ce si nici nu poti sa inveti ptr. capacitate cum trebuie nu mai poti. So,... hai sa o lasam balta, k?
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Mai 15, 2003 1:57 pm

eu nu stiu ce e in capul tau, dar probabil ca nu mare lucru.
Se pare ca m-am convins de ceva, nici macar postul de mai sus nu-l meriti... tu intelegi vreodata ceva?
Tu esti un nimic pentru mine, nici nu ma obosesc sa port vreun sentiment pentru tine.
Spune-mi te rog ce intelegi prin : "uita-te la tine, ca esti geniu, ca nu stiu ce si nici nu poti sa inveti ptr. capacitate cum trebuie nu mai poti" mai dai si examen la romana... ce nasol de tine.

Eu incerc sa iti demonstrez cat esti de prost, nu cat de mult de urasc (si daca ai inteles de aici ca te-am facut prost, inseamna ca (,) chiar esti).

Ai macar bunul simt si spune ceva din capul tau, nu mai prelua ceea ce spun eu... tre' sa te maturizezi, cand o vei face sa ma anunti, si vorbim. Pana atunci "shut the fuck up" and leave your life, cause she sux big time.

p.s. Daca nu-ti convine scrie-mi un pm, si bine inteles nu-ti voi raspunde (ca nu meriti).
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde mihaitzu » Joi Mai 15, 2003 9:46 pm

K! Am inteles ce trebuie sa fac. Hai ca nu are rost sa ne tot certam, sau arE? Poate

Doar eu sunt prost, tu nu, Gabyzzule, fiecare are defectele sale, eu de ex. cand sunt nervos nici nu mai stiu ce vorbesc, tu cine stie ce defect ai, ca eu nu te cunosc etc.

Tre' sa ne acceptam asa cum sduntem, K?

Nu ma intereseaza ca ma urasti, deoarece si eu am putina ura pe tine ptr. faza aia de la tel., dar mi-a trecut, nu de tot, dar....

Asa ca hai sa nu ne mai exprimam ura aici, si sa ramane la conversatia care trebuie sa o avem despre Andreea, K?
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am


Înapoi la Andreea Balan

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori