VEDETE-Corina Danila

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Ce parere aveti despre Corina Danila ca om ,ca femeie, ca vedeta?

Foarte buna, o apreciez!O lady
10
25%
Buna-merge,ca idee...
8
20%
Nu prea,nu-miplace deloc
7
18%
Bleah-o varza
15
38%
 
Voturi totale : 40

VEDETE-Corina Danila

Mesajde NARAYAN » Dum Mai 11, 2003 6:27 pm

Fratilor vreau sa vad si eu care este parerea voastra despre Corina.Mie personal imi place foarte mult...e o DOAMNA.Nu ma intereseaza parerea voastra despre Povestirile Adevarate (astea le citesc pe AcasaTv)ci eventual daca voi considerati ca si Corina Danila poate face parte dintre oamenii pe care sa-i stimam...aa,sa nu uit -ziceti ceva si de Petre Catalin Fumuru...:)
Peace all!
Semnatura nu tre' sa depaseasca 4 randuri !

Whakawhiti te ra
A upane ka upane!
A upane kaupane whiti te ra!
Hi!!
NARAYAN
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Dum Mai 11, 2003 6:23 am
Localitate: Bucuresti

Re: VEDETE-Corina Danila

Mesajde marian jan » Lun Mai 12, 2003 1:40 pm

Initial trimis de NARAYAN
Mie personal imi place foarte mult...e o DOAMNA...........Peace all!


de ce e o lady si nu e o doamna?de ce peace all si nu pace tuturor?
de ce avem cateodata un feeling si nu un sentiment?o sa va americanizati dracu de tot!chiar trebuie sa copiem tot de la un popor de cacat?copiii vostri n-o sa mai stie o iota de romana!

ontopic:nu am cum sa am o parere,o cunosc prea putin.tot ce pot sa spun e ca e o actrita buna.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Re: Re: VEDETE-Corina Danila

Mesajde NARAYAN » Lun Mai 12, 2003 4:03 pm

Initial trimis de marian jan


de ce e o lady si nu e o doamna?de ce peace all si nu pace tuturor?
de ce avem cateodata un feeling si nu un sentiment?o sa va americanizati dracu de tot!chiar trebuie sa copiem tot de la un popor de cacat?copiii vostri n-o sa mai stie o iota de romana!

ontopic:nu am cum sa am o parere,o cunosc prea putin.tot ce pot sa spun e ca e o actrita buna.


imi pare rau, marian jan...ai dreptate...mea culpa...dar vorba aia-parca in engleza suna mai bine, e o limba mai sonora(mai saraca ce-i drept !)ok,daca am deranjat pe cineva cer scuze;P nu o sa mai gresesc pe viitor:a
Pace tuturor!(la naiba suna ca la biserica):o
Semnatura nu tre' sa depaseasca 4 randuri !

Whakawhiti te ra
A upane ka upane!
A upane kaupane whiti te ra!
Hi!!
NARAYAN
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Dum Mai 11, 2003 6:23 am
Localitate: Bucuresti

Corina cea incredibil de urata

Mesajde nocturna » Mie Mai 14, 2003 1:11 pm

nu am vazut-o pe scena. nu stiu cat este de buna ca actrita dar, prestatia ei pe ecran e slaba. femeia e falsa, prefacuta, fara sare si piper (alta Andreea Marin doar ca are gura mai mare si e mai urata) inca "o zana buna" care ajuta oamenii si le vorbeste atat de duios si frumos. trebuia si Pro Tvu'/Acasa sa aiba "zana" lui. nu? Corina e fada si se vede plus ca are f rar sclipiri de inteligenta.

penibila a fost prestatia ei in rolul: Betty cea incredibil de urata. da' asa post, asa prestatie.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Re: Corina cea incredibil de urata

Mesajde NARAYAN » Mie Mai 14, 2003 6:29 pm

Initial trimis de Nightwish
nu am vazut-o pe scena. nu stiu cat este de buna ca actrita dar, prestatia ei pe ecran e slaba. femeia e falsa, prefacuta, fara sare si piper (alta Andreea Marin doar ca are gura mai mare si e mai urata) inca "o zana buna" care ajuta oamenii si le vorbeste atat de duios si frumos. trebuia si Pro Tvu'/Acasa sa aiba "zana" lui. nu? Corina e fada si se vede plus ca are f rar sclipiri de inteligenta.

penibila a fost prestatia ei in rolul: Betty cea incredibil de urata. da' asa post, asa prestatie.


HA HA HA !Bravo nenica...parerea ta...insa ,surpriza...eu am cunoscut-o si mi-am schimbat parerea...la fel credeam si eu(ca tine)insa realitatea e alta-e o tipa super, crede-ma.N-as avea nici un interes sa vad care e parerea voastra fata de ea decat ca sa vad cum e perceputa ea ca om...Eu am crezut-o ,,TUTA" rau ,dar...viata iti ofera surprize,pe bune.Omul cat traieste invata -ce-am invatat eu :sa nu mai judec omul dupa prima impresie,uneori fara sa vrei o dai in balarii...asta e...apropo de inteligenta iti spun eu ca daca tie sau mie ne-ar merge capul cat 1/2 din cat ii merge ei am fi muuuult mai ,,rezonabili",crede-ma nici eu nu-s agarici ,daca-mi placi stai la masa mea ,daca nu te muiesc si ti-arat directia:M deci ,,zana buna" e chiar buna.Poate o sa te convingi si tu Night... sau poate altcineva!Lui ala care o cunoaste personal ii dau voie sa ma scuipe-n gura daca mint!Ce zici Night ,te tzine? Am zis!
Pace !
Semnatura nu tre' sa depaseasca 4 randuri !

Whakawhiti te ra
A upane ka upane!
A upane kaupane whiti te ra!
Hi!!
NARAYAN
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Dum Mai 11, 2003 6:23 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde sohatzki » Mie Mai 14, 2003 10:41 pm

e o varza! sondaju' spune tot...
ma tot intreb... cum de corina danila nu a ajuns sa aiba la fel de mare succes ca si andreea marin, ca e cam la fel penala ca si bruneta de la stupize... a, poate o fi din cauza ca nu-i sub aripa protectoare a lui nene Varzarov...:bleah:
varzaaaaaa....
adevarul nu doare, ci serveste dusuri reci prostiei calde...
Avatar utilizator
sohatzki
Junior Member
 
Mesaje: 173
Membru din: Sâm Apr 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Baluba » Joi Mai 15, 2003 9:03 am

Din principiu orice om care apare pe Acasa e compromis. Nu stiu cum e ca actrita, dar ma gandesc ca daca e la fel de "buna" cum e ca prezentatoare e de rau.

Si daca tot suntem pe un forum de muzica, voce n-are ... mizeriile pe care le-a scos sunt penibile.
Baluba
 

Mesajde Necuratu' » Joi Mai 15, 2003 10:02 am

Mie nu mi se pare mai urata ca Andreea Marin si as fute-o, cu draga inima
"Imperious, choleric, irascible, extreme in everything,
with a dissolute imagination of the like which has never been seen.
Atheistic to the point of fanaticism, there you have me in a nutshell.
And kill me again or take me as I am, for I shall not change.
NEVER !"
Avatar utilizator
Necuratu'
Junior Member
 
Mesaje: 155
Membru din: Dum Oct 20, 2002 11:00 pm

Mesajde nocturna » Joi Mai 15, 2003 10:12 am

Initial trimis de Baluba
Si daca tot suntem pe un forum de muzica, voce n-are ... mizeriile pe care le-a scos sunt penibile.


aaa da. corect! uitasem de "minunatele" ei creatii muzicale. :D raman la parerea mea: penibil.
da' fata are si "meritele" ei, de exemplu': Peter Imre. lasand la o parte ca este un om ffff bogat, Imre este un om deosebit de inteligent. opusurile se atrag da' totusi. :D
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde marian jan » Joi Mai 15, 2003 10:16 am

ma,mie mi-a placut oarecum cum a jucat in crucea de piatra.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde NARAYAN » Vin Mai 16, 2003 6:04 pm

[quote]Initial trimis de Nightwish


aaa da. corect! uitasem de "minunatele" ei creatii muzicale. :D raman la parerea mea: [b]penibil
.

Asa...macar de ea am auzit .Tu cu ce te lauzi?:con:

Peter Imre. lasand la o parte ca este un om ffff bogat, Imre este un om deosebit de inteligent. :D

De unde stii ?Da detalii...

Apropo...tu de ce ti-ai ales nick-ul asta????(chestia aia cu "coincidentia oppositorum"...daca te prinzi :D )Oare meriti?

:-?
Semnatura nu tre' sa depaseasca 4 randuri !

Whakawhiti te ra
A upane ka upane!
A upane kaupane whiti te ra!
Hi!!
NARAYAN
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Dum Mai 11, 2003 6:23 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde nocturna » Lun Mai 19, 2003 12:54 pm

aDe unde stii ?

am sursele mele.

Tu cu ce te lauzi?

astea sunt replici de clasa I. eu n-am nevoie sa ma laud cu nimic in fata ta! spre deosebire de ea, eu nu sunt persoana publica. asa ca parerea ta despre mine NU conteaza!

cand ai deschis acest thread trebuia sa mentionezi: exclusiv pentru fanii Corinei cea urata! asa sa stie omu' sa nu intre, sa nu posteze, sa nu-si dea cu parerea, ca vine NARAYAN si-ti da cu replica-n cap, te arata cu degetu' si-ti puna intrebari existentiale de genu': oare de ce ai ales acest nick/ceva din subconstient poate!? nickul meu n-are nici o legatura cu (,) Corina cea urata! clar? clar!
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Mai 19, 2003 1:16 pm

Initial trimis de Necuratu'
si as fute-o, cu draga inima

bah io in locul tau as incerca cu draga pula....
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Necuratu' » Lun Mai 19, 2003 1:41 pm

Initial trimis de eyewitness

bah io in locul tau as incerca cu draga pula....



Ca bine zici
"Imperious, choleric, irascible, extreme in everything,
with a dissolute imagination of the like which has never been seen.
Atheistic to the point of fanaticism, there you have me in a nutshell.
And kill me again or take me as I am, for I shall not change.
NEVER !"
Avatar utilizator
Necuratu'
Junior Member
 
Mesaje: 155
Membru din: Dum Oct 20, 2002 11:00 pm

Mesajde Unregistered » Mar Mai 20, 2003 8:48 pm

am sursele mele.

Si(repet) putem afla si noi sau nu ?

astea sunt replici de clasa I. eu n-am nevoie sa ma laud cu nimic in fata ta! spre deosebire de ea, eu nu sunt persoana publica. asa ca parerea ta despre mine NU conteaza!

ok,mea culpa...dar poti sa raspunzi macar la nivelul clasei I ( numai pentru mine, te rog :) ) ,totusi , ai creat ceva la viata ta, ceva care sa bucure pe un singur om macar ?

cand ai deschis acest thread trebuia sa mentionezi: [b]exclusiv pentru fanii Corinei cea urata! asa sa stie omu' sa nu intre, sa nu posteze, sa nu-si dea cu parerea, ca vine NARAYAN si-ti da cu replica-n cap, te arata cu degetu' si-ti puna intrebari existentiale de genu': oare de ce ai ales acest nick/ceva din subconstient poate!? nickul meu n-are nici o legatura cu (,) Corina cea urata! clar? clar! [/B][/QUOTE][/B]

Ma rog...daca imi amintesc bine parca zisesem ceva de genul "daca te prinzi" ...evident asteptarile mi-au fost asteptate...asta e , n-are rost sa continui...si pentru tine personal Night- daca as fi avut de gand sa postez un thread de genul "exclusiv pentru fanii Corinei Danila" as fi facut-o n-as fi asteptat sfaturile tale...Inca o data sa stii ca ma intereseaza parerile voastre fata de un lucru pe care il cunoasteti cat de cat(repet- Daca va prindeti...:) )si nu aruncatul cu r**** in imaginea cuiva care nu se poate apara ... departe de mine gandul de a face lobby unei anumite vedete... Corina a fost prima pe lista deci relaxeaza-te Night,ok ? A fost o curiozitate personala care va continua (sa zic asa) :))

Pace!
Unregistered
 

era postul meu ala

Mesajde NARAYAN » Mar Mai 20, 2003 8:53 pm

Initial trimis de Unregistered
[b]am sursele mele.

Si(repet) putem afla si noi sau nu ?

astea sunt replici de clasa I. eu n-am nevoie sa ma laud cu nimic in fata ta! spre deosebire de ea, eu nu sunt persoana publica. asa ca parerea ta despre mine NU conteaza!

ok,mea culpa...dar poti sa raspunzi macar la nivelul clasei I ( numai pentru mine, te rog :) ) ,totusi , ai creat ceva la viata ta, ceva care sa bucure pe un singur om macar ?

cand ai deschis acest thread trebuia sa mentionezi: [b]exclusiv pentru fanii Corinei cea urata! asa sa stie omu' sa nu intre, sa nu posteze, sa nu-si dea cu parerea, ca vine NARAYAN si-ti da cu replica-n cap, te arata cu degetu' si-ti puna intrebari existentiale de genu': oare de ce ai ales acest nick/ceva din subconstient poate!? nickul meu n-are nici o legatura cu (,) Corina cea urata! clar? clar! [/B]
[/B]

Ma rog...daca imi amintesc bine parca zisesem ceva de genul "daca te prinzi" ...evident asteptarile mi-au fost "asteptate"...asta e , n-are rost sa continui...si pentru tine personal Night- daca as fi avut de gand sa postez un thread de genul "exclusiv pentru fanii Corinei Danila" as fi facut-o n-as fi asteptat sfaturile tale...Inca o data sa stii ca ma intereseaza parerile voastre fata de un lucru pe care il cunoasteti cat de cat(repet- Daca va prindeti...:) )si nu aruncatul cu r**** in imaginea cuiva care nu se poate apara ... departe de mine gandul de a face lobby unei anumite vedete... Corina a fost prima pe lista deci relaxeaza-te Night,ok ? A fost o curiozitate personala care va continua (sa zic asa) :))

Pace! [/B][/QUOTE]
Semnatura nu tre' sa depaseasca 4 randuri !

Whakawhiti te ra
A upane ka upane!
A upane kaupane whiti te ra!
Hi!!
NARAYAN
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Dum Mai 11, 2003 6:23 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde nocturna » Mie Mai 21, 2003 11:02 am

Si(repet) putem afla si noi sau nu?

nu.

ceva care sa bucure pe un singur om macar?

sigur, in timpul liber, ajut femei in varsta sa treaca strada. si spre deosebire de Corina "cea buna" io nu primesc bani pentru asta.

Inca o data sa stii ca ma intereseaza parerile voastre fata de un lucru pe care il cunoasteti cat de cat(repet

te repeti prea mult. parerile 'noastre' sunt exprimate cat se poate de clar in sondaju' de mai sus. e nevoie sa ti se interpreteze rezultatul?

A fost o curiozitate personala care va continua (sa zic asa)
Pace!


si tu vezi vreun rost?
pace tie...
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde NARAYAN » Mie Mai 21, 2003 4:16 pm

Initial trimis de Nightwish
[b]Si(repet) putem afla si noi sau nu?

nu.

Interesant...foarte interesant dar daca nu imi dai nici macar un indiciu o sa cred ca vorbesti si tu " din auzite" :) (oricum, incep sa-mi fac parerea asta despre tine - ;D

ceva care sa bucure pe un singur om macar?

sigur, in timpul liber, ajut femei in varsta sa treaca strada. si spre deosebire de Corina "cea buna" io nu primesc bani pentru asta.

Sunt convins de asta dar oare nu toti facem acelasi lucru ... la " Cultura Civica" sau mai nou , in orele de serviciu in folosul comunitatii?[-XCat despre partea a II-a...iar fara dovezi?

Inca o data sa stii ca ma intereseaza parerile voastre fata de un lucru pe care il cunoasteti cat de cat(repet

te repeti prea mult. parerile 'noastre' sunt exprimate cat se poate de clar in sondaju' de mai sus. e nevoie sa ti se interpreteze rezultatul?

Pe bune ca nu...:) dar... incep din ce in ce sa ma ingrijorez de faptul ca tu nu pricepi anumite "repetari " ale mele, ok? Ia si pune mana si citeste din nou ce-am scris eu poate in sfarsit... te prinzi. Daca nu- esti o cauza pierduta si ma retrag :)

A fost o curiozitate personala care va continua (sa zic asa)
Pace!


si tu vezi vreun rost?
pace tie...
[/b]

Da- sa traduc pentru unii: curiozitatea va continua si in cazul ALTOR vedete, comprende ?
Fii si tu mai "open minded" si poate o sa ma intelegi...
Semnatura nu tre' sa depaseasca 4 randuri !

Whakawhiti te ra
A upane ka upane!
A upane kaupane whiti te ra!
Hi!!
NARAYAN
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Dum Mai 11, 2003 6:23 am
Localitate: Bucuresti

amaze us!

Mesajde nocturna » Joi Mai 22, 2003 11:05 am

who's next? baiatu' ala cu privirea tampa, pardon "inteligenta": Petre Catalin Fumuru? sau Dana de Pica-n gropi? :con: vedete de marca ale postului acasa. sau ne poti face un mini-rezumat (nu asa ca plictisitoarele tale posturi) despre celebra emisiune de real succes: Chef de Chef. misto emisiune. oare mai exista? ce frumos se mai scalamba, pardon dansa, "Betty" pe ritmurile lu' Costi. eh, ce vremuri. :D
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Sau la inmormantari

Mesajde Unregistered » Joi Mai 22, 2003 1:41 pm

Chiar ba,mai canta?Sau numa' flautu' i-o mai ramas?
Unregistered
 

Re: amaze us!

Mesajde NARAYAN » Joi Mai 22, 2003 3:23 pm

Hi hi hi! O sa fac si eu ca tine; evaziv, draga! O sa stii cand vine vremea ; apropo, "tampa-tampa" dar vorba aia si asta( P.C.F.) are cu ce se lauda fata de altii :)...sau si el ia bani?

Apropo tie iti place de cineva pe lumea asta (in afara de tine)?
NARAYAN
 

Re: Sau la inmormantari

Mesajde NARAYAN » Joi Mai 22, 2003 3:26 pm

Initial trimis de Unregistered
Chiar ba,mai canta?Sau numa' flautu' i-o mai ramas?


Asta habar-n-am...dar mai intreaba si tu( daca AI flaut :) )
Semnatura nu tre' sa depaseasca 4 randuri !

Whakawhiti te ra
A upane ka upane!
A upane kaupane whiti te ra!
Hi!!
NARAYAN
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Dum Mai 11, 2003 6:23 am
Localitate: Bucuresti

corinutza

Mesajde Vali Moraru » Joi Mai 22, 2003 7:27 pm

Mie nu-mi place...Mi-a placut.
Vali Moraru
 

Re: VEDETE-Corina Danila

Mesajde rockgirl » Joi Mai 22, 2003 9:44 pm

Initial trimis de NARAYAN
Fratilor vreau sa vad si eu care este parerea voastra despre Corina.Mie personal imi place foarte mult...e o DOAMNA.Nu ma intereseaza parerea voastra despre Povestirile Adevarate (astea le citesc pe AcasaTv)ci eventual daca voi considerati ca si Corina Danila poate face parte dintre oamenii pe care sa-i stimam...aa,sa nu uit -ziceti ceva si de Petre Catalin Fumuru...:)
Peace all!



femeie , intra si tu pe acasatv.ro-si spune-ti parerea!
acia ieste muzicabuna.ro
are a face cu subiectul tau ?


P.S. daca ai un contra-argument -inghite-l!
sanatate!:)
rockgirl
 

Re: Re: amaze us!

Mesajde nocturna » Vin Mai 23, 2003 11:06 am

Initial trimis de NARAYAN
...sau si el ia bani?

da' tu crezi ca astia lucreaza la 'acasa' pe nasturi? o fi postu' de 2 bani da' totusi. ai ramane siderat sa vezi cu (,) cat e platita afisarea prostiei la acasa. mai mult decat dau pe o telenovea d'aia d-a lor de succes, care bate box-ofisu de nu se vede.

Initial trimis de NARAYAN
Apropo tie iti place de cineva pe lumea asta (in afara de tine)?

da. imi place de Anca, Sorana, Irina si Alina (Diana) intr-un cuvant ASIA. traiasca ASIA! :D (imi place si [size=1.5]de[/size]Nightwish :p)

asta e, sunt insensibila la adevaratele valori ale acestei tari, precum vedetele de la postul acasa. nu's in stare sa le recunosc talentele, meritele deosebite, contributiile aduse culturii si neamului romanesc. cand eram io mica, si ma formam, doamna Corina Dintila nu exista, de asemenea nici postu' acasa. imi vine greu sa accept ca exista si oameni asa 'extraoridinari' ca ea. in regimu' comunist, cu dictatura and all, nu prea aveai de cine sa-ti placa, vorba aia Danila nu, Femuru nici atat, shopping cu Dana nu, mall nu, telenovele ioc. mi-a fost greu. si acum, dupa cum vezi este prea tarziu sa incep sa ma mai educ, sa descopar oamenii de buna credinta de pe la posturile TV, oameni care fac munca patriotica p'acolo (si ce munca) si care de modesti ce e nu accepta remunerarea muncii lor sub nici o forma. ce oameni, ce suflete.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Re: Re: VEDETE-Corina Danila

Mesajde NARAYAN » Vin Mai 23, 2003 6:28 pm

[quote]Initial trimis de rockgirl



femeie , intra si tu pe acasatv.ro-si spune-ti parerea!
acia ieste muzicabuna.ro
are a face cu subiectul tau ?



S-avem pardon thread-ul era pe Generalitati dar a fost mutat, lamurita?
:)
Pace!
Semnatura nu tre' sa depaseasca 4 randuri !

Whakawhiti te ra
A upane ka upane!
A upane kaupane whiti te ra!
Hi!!
NARAYAN
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Dum Mai 11, 2003 6:23 am
Localitate: Bucuresti

Re: Re: Re: VEDETE-Corina Danila

Mesajde rockgirl » Vin Mai 23, 2003 7:07 pm

Initial trimis de NARAYAN
Initial trimis de rockgirl
[B]



S-avem pardon thread-ul era pe Generalitati dar a fost mutat, lamurita?
:)
Pace!



pana la urma nu conteaza asta .
prostia-i prostie si nu-i caut nici un fel de scuza .
ma rog ...fiecare cat poate .Si , fiecare cu ce are ...
si la mai mare !!
:)
rockgirl
 

Re: Re: Re: amaze us!

Mesajde NARAYAN » Dum Mai 25, 2003 7:18 pm

ok... am inteles eu prima oara ceva gresit (cu banii) ... deci daca-si face treaba e ok ,nu ? are dreptul la bani ?aaa...in rest Traiasca ASIA :) si... moderator te rog frumos sterge si mie thread-ul asta ca am inceput sa ma plictisesc ...
Semnatura nu tre' sa depaseasca 4 randuri !

Whakawhiti te ra
A upane ka upane!
A upane kaupane whiti te ra!
Hi!!
NARAYAN
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Dum Mai 11, 2003 6:23 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Dreamy_Girl » Sâm Mai 31, 2003 9:57 pm

Ca prezentatoare TV ma cam enerveaza... Ca si cantareata, in schimb imi place. Melodia "Ingeri" (In colaborare cu Krypton) mi se pare Superba!!!! Si mai avea ea o melodie reusita "Post-meridian"... Pakat ca am auzit-o o singura data...
Merg mai departe-acum------------Dac-ai sti
Sa caut iar lumina sa caut iarasi--Ce-i iubirea
Ce-am pierdut----------------------Poate-ai gasi fericirea
DIRECTIA 5-"Merg mai departe/Dac-ai sti"
Avatar utilizator
Dreamy_Girl
Junior Member
 
Mesaje: 305
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 am

Mesajde dirklady » Mar Oct 21, 2003 2:32 pm

Imi place foarte mult de Corina. E extrem de simpla si de simpatica. Nu e infumurata cum sunt alte vedete. E o persoana care pune suflet (vizibil) in cea ce face. Are o voce frumoasa si o dictie excelenta. Am auzit ca va deveni mama , daca nu a si devenit; si vreau sa-i trasmit cele mai bune urari de bine. Ciao
O mare durere sa iubesti, o mare nenorocire sa scapi de aceasta durere.
Nu exista secrete pe care timpul sa nu le dezvaluie.
dirklady
Junior Member
 
Mesaje: 119
Membru din: Joi Noi 14, 2002 11:14 pm
Localitate: italia

Următorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron