Sunt chiar eu Andreea Balan (pe bune)!

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Sunt chiar eu Andreea Balan (pe bune)!

Mesajde Andreea Balan » Lun Mai 19, 2003 3:16 pm

Dupa ce m-am intalnit cu prietena mea, Andra, la un concert in Timisoara, mi-a zis ca exista un forum pe care ea scrie si vorbeste cu aceea care o apreciaza.
Eh bine, eu stiu ca nu ma poate aprecia toata lumea, dar vreau sa le spun cateva cuvinte oamenilor.
Stiu ca nu sunt apreciata de publicul larg, ci doar de fanii mei fideli, dar vreau sa stiti ca eu intotdeauna am fost sincera. Cand am cantat playback am zis, ca nu se poate sa sustin un concert cap-coada live si sa mai si dansez, mai ales acolo unde nu sunt conditii tehnice. Sper sa ma intelegeti, iar de obicei artistii dance nu canta live.
Dar sa incheiem subiectul. Eu vreau sa stiti ca acum o sa incep un turneu de 100 de spectacole pe litoral cu o formatie, ce se numeste Miuz, si ne pregatim intens. Va fi tot show-ul live. Si acum ma ocup de partea cu imaginea (care nu mai este atat de importanta). Cine m-a vazut la Rondul de Dimineata a vazut ca am voce (fapt ce cred ca l-am dem. mai de mult), si am incercat sa interpretez cat mai original (toata lumea are griji din acestea, daca nu ai nu te poti numi artist). Cred ca acea poveste legata de lipsa vocii mele a survenit odata cu emisiunea din vara a lui Dan Negru, cand am alergat si m-am miscat prea tare, pentru a mai canta o melodie ce nu era stilul meu... imi cer scuze pentru acel falset , dar regret si acum. Am cantat si alte melodii si nu puteti spune ca a sunat atat de rau. In plus tine si de gust, unuia poate sa i se para ca nu am voce frumoasa, si altuia ca am voce care il unge la suflet.
Oricum daca nu as fii avut deloc voce, asa cum se zvoneste nu as fi reusit sa castig atatea premii la concursurile LIVE, nationale, si internationale la care am participat solo.
Sper sa va conving cu totii in turneul pe care il voi face, ca sunt o artista completa.

p.s. sper sa nu fiu inteleasa gresit, eu am vrut doar sa va spun cateva cuvinte, si sper ca nu am deranjat pe nimeni.
2p.s. Singura mea mare dezamagire, a fost ca de fiecare data cand am fost sincera, lumea mi-a dat in cap, sper sa nu se intample si acum.

Cu drag,
Andreea.
Andreea Balan
 

Mesajde Unregistered » Lun Mai 19, 2003 3:29 pm

Stai linistita , te-aminteles!Toata lumea greseste.Chiar daca nu ai deschis un sondaj,eu vreau sa-ti spun ca esti mai buna si decat Eda si decat Georgia
Unregistered
 

Mesajde kheikoa » Lun Mai 19, 2003 3:48 pm

multa lumea ishi da cu parerea despre muzica cand habar n.are ce inseamna ...se aude cate ceva si apoi fiecare shi.o insusheste...asha ca stai linishtita ..gusturile oamenilor adevarat nu se pot discuta insa de aici pana la atzi da cu parerea despre playback uhhhh drum lung ....sunt convinsa ca daca macar 50% ar canta pe o shcena shi.ar mai schimba atitudinea...normal cand stai acasa in pat si mai eshti si afon pe desupra e uhsor sa dai din gura...
anyway .. bafta in continuare!!!
kheikoa
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Mai 17, 2003 10:35 pm
Localitate: paris

Mesajde Andreea Pisoi » Lun Mai 19, 2003 4:52 pm

Aham... Andreea Balan spuneai... Sau mai bine zis: Andra?!?!
:bleah:
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Din nou un subiect fake!

Mesajde UnCopilutz » Lun Mai 19, 2003 5:22 pm

E aceeasi persoana care a deschis si subiectul cu Andra, care se dadea drept Andra ,zic, sunt sigur de asta!
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Lun Mai 19, 2003 6:00 pm

Eu cred ca ea e chiar Andreea Balan (cine s-ar obosii sa scrie atat).
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Crazy Babe » Lun Mai 19, 2003 6:57 pm

cu siguranta nu e andreea b adevarata, ci vreo fanita isterica.. get a life :bleah:
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde cubu » Lun Mai 19, 2003 7:22 pm

Eu zic ca e Gica Petrescu...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Re: Sunt chiar eu Andreea Balan (pe bune)!

Mesajde drumplayer » Lun Mai 19, 2003 9:01 pm

Cine-ti compune piesele?
Intotdeauna e mai tarziu decat crezi..
Avatar utilizator
drumplayer
Junior Member
 
Mesaje: 199
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Re: Sunt chiar eu Andreea Balan (pe bune)!

Mesajde drumplayer » Lun Mai 19, 2003 9:16 pm

..si daca tot zici ca esti Andreea, as fi curios ce artisti te influenteaza pe tine... ce muzica asculti ...etc.. (Britnii Spirs?? :confused: ca seamana ultima ta piesa cu anumite "faze" de-alu Britniiiii...stii tu, dansu si ritmu ala mai "intrerupt" la break..)
Intotdeauna e mai tarziu decat crezi..
Avatar utilizator
drumplayer
Junior Member
 
Mesaje: 199
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Re: Sunt chiar eu Andreea Balan (pe bune)!

Mesajde sohatzki » Lun Mai 19, 2003 10:47 pm

Initial trimis de Andreea Balan
artistii dance nu canta live.

de CLASS ai auzit?.. eu da... si am auzit ca si CANDY s-au apucat de live... deci... succes la showrile live, daca tu zici ca ai de gand sa faci pasul asta... si... as vrea sa vad cum mai te rupi in figuri pe scena acuma daca vei canta live...:p
adevarul nu doare, ci serveste dusuri reci prostiei calde...
Avatar utilizator
sohatzki
Junior Member
 
Mesaje: 173
Membru din: Sâm Apr 19, 2003 11:00 pm

producatorul spune nu canta dezbraca-te

Mesajde muchea » Lun Mai 19, 2003 11:17 pm

daca crezi ca ai faci fata itzi doresc succes daca nu itzi dau un sfat fa spate draga.
in rest toate bune shi sa itzi aduka litoralul cat mai multzi bani in buzunare.
muchea
 

Re: Sunt chiar eu Andreea Balan (pe bune)!

Mesajde Unregistered » Mar Mai 20, 2003 12:02 am

mai esti si analfabeta ...



Initial trimis de Andreea Balan
Dupa ce m-am intalnit cu prietena mea, Andra, la un concert in Timisoara, mi-a zis ca exista un forum pe care ea scrie si vorbeste cu aceea care o apreciaza.
Eh bine, eu stiu ca nu ma poate aprecia toata lumea, dar vreau sa le spun cateva cuvinte oamenilor.
Stiu ca nu sunt apreciata de publicul larg, ci doar de fanii mei fideli, dar vreau sa stiti ca eu intotdeauna am fost sincera. Cand am cantat playback am zis, ca nu se poate sa sustin un concert cap-coada live si sa mai si dansez, mai ales acolo unde nu sunt conditii tehnice. Sper sa ma intelegeti, iar de obicei artistii dance nu canta live.
Dar sa incheiem subiectul. Eu vreau sa stiti ca acum o sa incep un turneu de 100 de spectacole pe litoral cu o formatie, ce se numeste Miuz, si ne pregatim intens. Va fi tot show-ul live. Si acum ma ocup de partea cu imaginea (care nu mai este atat de importanta). Cine m-a vazut la Rondul de Dimineata a vazut ca am voce (fapt ce cred ca l-am dem. mai de mult), si am incercat sa interpretez cat mai original (toata lumea are griji din acestea, daca nu ai nu te poti numi artist). Cred ca acea poveste legata de lipsa vocii mele a survenit odata cu emisiunea din vara a lui Dan Negru, cand am alergat si m-am miscat prea tare, pentru a mai canta o melodie ce nu era stilul meu... imi cer scuze pentru acel falset , dar regret si acum. Am cantat si alte melodii si nu puteti spune ca a sunat atat de rau. In plus tine si de gust, unuia poate sa i se para ca nu am voce frumoasa, si altuia ca am voce care il unge la suflet.
Oricum daca nu as fii avut deloc voce, asa cum se zvoneste nu as fi reusit sa castig atatea premii la concursurile LIVE, nationale, si internationale la care am participat solo.
Sper sa va conving cu totii in turneul pe care il voi face, ca sunt o artista completa.

p.s. sper sa nu fiu inteleasa gresit, eu am vrut doar sa va spun cateva cuvinte, si sper ca nu am deranjat pe nimeni.
2p.s. Singura mea mare dezamagire, a fost ca de fiecare data cand am fost sincera, lumea mi-a dat in cap, sper sa nu se intample si acum.

Cu drag,
Andreea.
Unregistered
 

:))

Mesajde Love2Fly » Mar Mai 20, 2003 12:30 am

Cat e scoru'? ca am auzit ca esti experta!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

o intrebare

Mesajde Unregistered » Mar Mai 20, 2003 11:12 am

chiar esti virgina?
Unregistered
 

Re: o intrebare

Mesajde cubu » Mar Mai 20, 2003 11:15 am

In urechi si nas poate e...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde neatza » Mar Mai 20, 2003 11:19 am

Am hotarat sa nu ma mai ascund shi sa dau totul in vileag: eu sunt neatza! Pe bune! cine nu crede, poa sa vina sa ma intrebe.
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Re: Re: o intrebare

Mesajde Unregistered » Mar Mai 20, 2003 11:22 am

Initial trimis de Portnoy
In urechi si nas, poate e...
De acord cu urechile dar pt nas nu-mi bag mana-n foc. Mai Andreea sper ca taica-tau nu intra pe site?!Ca n-am chef de certificate doveditoare
Unregistered
 

Mesajde nocturna » Mar Mai 20, 2003 11:24 am

care neatza mah? tu nu esti little dog?! :con:
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde neatza » Mar Mai 20, 2003 11:34 am

'rar a dracului! trebuia sa spui tu asta! cum mai scot io fatza in lume acuma ca a aflat totz?
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

o sugestie

Mesajde nocturna » Mar Mai 20, 2003 11:39 am

poate ca ar fi fost indicat sa-ti pui un avatar cu neatza. daca tot era asa secret. :p era doar o parere...

P.S. sa-i vezi acum ce-o sa mai sara la autografe. :D
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde neatza » Mar Mai 20, 2003 11:58 am

Initial trimis de neatza
Am hotarat sa nu ma mai ascund shi sa dau totul in vileag: eu sunt neatza! Pe bune! cine nu crede, poa sa vina sa ma intrebe.


este o minciuna in falsh! pe omu care am scris astea de mai sus il cunosc io shi nu ie cine spune ca ieste! adevaratu' neatza nu ieste iel, ci io!
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde SiMiCs » Mar Mai 20, 2003 10:12 pm

deja deveniti insuportabili...pe forumul asta cred ca sunt 20 de posturi numai cu "Sunt eu !....Gica Nebunu!"(am dat un exemplu) nu aveti ce face?..nu prea cred exista cineva pe forum care crede ca intra "vedete pe acest forum" va pierdeti timpu degeaba..da in fine am sa incep sa zic si eu..."Sunt eu Britney Spears "pe cuvant"credeti-ma" am invatat limba romana intr-o noapte ..in somn!:p
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

MDA

Mesajde Weirda » Mie Mai 21, 2003 2:46 pm

andreea balan ...hm...cineva n`are ce face si se joaca "de`a vedetele"....
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Mesajde AndreEA » Mie Mai 21, 2003 4:43 pm

Sunt chair eu AndreEA. Se lauda stramba asta, oricum eu sunt mai tare si mai buna si am nasul pe jumatate mai mic decat ea. Si nici macar nu mai sunt virgina, parca asta ar fi o calitate, dimpotriva, e un defect. AB e pentru pustoiace de generala, pe cand eu sunt ceea ce-si doresc barbatii adevarati, nu conteza ca nici eu nu stiu sa cant, la fel ca tiza, dat macar m-a invatat Iustin meserie. Iar voi, fanelor Balan, in loc sa stati sa frecati netu, mai bine scoateti nasul in lume, ca o sa ramaneti fete batrane ca nashparlia aia.
AndreEA
 

scumpete`o

Mesajde eubcr » Vin Mai 23, 2003 5:24 pm

Scumpete`o ... vreau sa`tzi spun ca mor de dragul melodiilor tale .. le ascult si le visez si noaptea`n coshmar ! In rest ce sa`tzi mai spun decat ca ejti o dulie ... o futatura .. o janghinoasa de traieste cu un fiu de brutar de origine tzigan din mizil ... si aj avea sa`tzi spun ceva ... dar asta o zic la p.s ;) Deci P.S : Zau .. mi`ash scalda si eu oliak bujor`n guritza ta ... dar dupa ce o dezinfectezi bine cu hipo ! ;)
eubcr
 

eminem is the best

Mesajde Unregistered » Sâm Mai 24, 2003 5:00 pm

dupa ce am intrebat multe persone ce parere au despre muzica romaneasca si toti au zis ca esrte foarte nashpa.sunt de aceeasi parere.mai cititi si revistele si o sa va dati seama ca am dreptate.mai nimeni nu mai ascu;ta muzica romaneasca.si totusi ne intrebam cine este cem mai tare de pe piata muzicii in aceste momente?eminem desigur.ganditi-va ce vanzari a avut dvd-ul 8 mile(peste 2000000/zi).si ne dam seama ca eminem is the best gandindu-ne la premiile luate la barcelona
Unregistered
 

Mesajde RooT » Sâm Mai 24, 2003 7:33 pm

Io cred ca nu e andreea balan !

Io cred ca e eminem care se da drept andreea balan acu ca a invatzat romana ...

dati-i un hug .... :o
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde Titina » Sâm Mai 24, 2003 7:52 pm

Cata idiotenie....bineinteles ca nu e A.B......da' shi voi: va obositi sa discutati pe threadul asta.... lol
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde AndreEA » Sâm Mai 24, 2003 8:04 pm

Nimic nu credeti, ce sa spun, le stiti voi pe toate, si ca nu cantam, si cu cine o ardem, voi nu vedeti ca pentru noi nu sunteti buni decat sa ne cumparati albumele si sa ne umpleti de bani, fraierilor, voi credeti ca pe AB o doare undeva de voi. Mie mi se rupe de voi, pentru ca fanii mei sunt mai evoluati decat ai lu moanstra asta si daca au bani sa cumpere Playboy au bani sa cumpere si albumu, nu ca voi care stati si plangeti la parinti. Iar tu, ba eubcur, poate sa strangi bani de-acu pana la pensie sa poti sa-ti permiti macar sa ma atingi.
AndreEA
 

Următorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori